Uništavanje krivitvorina u ZG

poruka: 20
|
čitano: 3.598
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Uništavanje krivotvorina u ZG

BSA je za sutra najavila uništavanje preko 100 tisuća piratskih medija na poligonu Jadran filma u Zagrebu. Uništavanje piratskih medija je odlučeno nalogom suda

Link

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 16:12 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
RE: Uništavanje krivotvorina u ZG
fighterZu kaže...

BSA je za sutra najavila uništavanje preko 100 tisuća piratskih medija na poligonu Jadran filma u Zagrebu. Uništavanje medija je odlučeno na sudu.

Link

Bar su mogli reciklirati.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
14 godina
offline
RE: Uništavanje krivotvorina u ZG

jednom zauvijek treba tim ljudima reći da će im se kvalitetna roba uvijek dobro prodavati,a smeće što se počelo proizvoditi u zadnje vrijeme nitko neće kupiti,album michaela jacksona thriller se prodao u 120 miljuna primjera ,kad glazbenici krenu snimati takve albume manje će se piratizirati,a tek filmovi pogledaš i izbrišeš,evo sad je amazon uk izbacio a-ha dupli cd  hitova ja mislim da će to biti hit ja ću ga prvi kupiti 

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
Uništavanje krivitvorina u ZG

Uništavanju bi trebali biti nazočni glazbenici, skladatelji, tekstopisci, redatelji, scenaristi, glumci, predstavnici glazbene i audiovizualne industrije te predstavnici pravosuđa i MUP-a.

 

ROFL, nadam se da će Štef bagerist koji je zadužen da pregazi te (citiram) "krivotvorine" drmnuti 3-4 ljute ujutro i da će zbog toga u jednom trenutku 'malo zalutati' među okupljenu masu. Smijeh

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Uništavanje krivitvorina u ZG

- i kad bi novinari iskoristili priliku za pitanje... dali su više zaradili ZAMPom ili gažama ili neprijavom svih prihoda...

- Uz to što bi trebalo otići tamo i tražiti od njih povrat novca jer moji CDi nisu u toj hrpi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Uništavanje krivitvorina u ZG

Ne razumijem zašto se to sve mora uništiti, zašto ne bi mogli prodati, pa da prihod ide državi, ili za održavanje bolnica, ili pošumljavanje, ili već bilo što pozitivno?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Uništavanje krivitvorina u ZG
DigiMagic kaže...

Ne razumijem zašto se to sve mora uništiti, zašto ne bi mogli prodati, pa da prihod ide državi, ili za održavanje bolnica, ili pošumljavanje, ili već bilo što pozitivno?

 

 -ušteda? štancanje DVDa na količinu iznad 5.000 kom je 1kn. dok za software uopće nije bitan medij nego key... Kao da pustiš lažne novčanice.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
RE: Uništavanje krivitvorina u ZG
ihush kaže...
DigiMagic kaže...

Ne razumijem zašto se to sve mora uništiti, zašto ne bi mogli prodati, pa da prihod ide državi, ili za održavanje bolnica, ili pošumljavanje, ili već bilo što pozitivno?

 

 -ušteda? štancanje DVDa na količinu iznad 5.000 kom je 1kn. dok za software uopće nije bitan medij nego key... Kao da pustiš lažne novčanice.

Pa eto, 100 000 kn zarade državi čak da se ovo proda po 1 kn komad. Milijun kn da se proda za 10 kn komad (ne znam kakve su cijene kod pirata). Zar to ne bi pomoglo za kupiti lijekove ili zavoje ili nešto, nego se baš mora baciti u vjetar?

 

15 godina
offline
RE: Uništavanje krivitvorina u ZG
DigiMagic kaže...

Pa eto, 100 000 kn zarade državi čak da se ovo proda po 1 kn komad. Milijun kn da se proda za 10 kn komad (ne znam kakve su cijene kod pirata). Zar to ne bi pomoglo za kupiti lijekove ili zavoje ili nešto, nego se baš mora baciti u vjetar?

zato što su to piratski cd-i/dvd-i. ajd da su originali, možda bi i htjeli prodat. ali pošto su piratski, ne. jer piratstvo je zabranjeno zakonom, i kad bi država ovo prodavala, ispalo bi da promiče piratstvo Neodlucan

Atomska bubamara
13 godina
protjeran
offline
RE: Uništavanje krivitvorina u ZG
jurluk kaže...

zato što su to piratski cd-i/dvd-i. ajd da su originali, možda bi i htjeli prodat. ali pošto su piratski, ne. jer piratstvo je zabranjeno zakonom, i kad bi država ovo prodavala, ispalo bi da promiče piratstvo Neodlucan

Da su originalni CD-i ne bi ni završili na smetlištu hahaha...

15 godina
offline
Uništavanje krivitvorina u ZG

@ Digi.., da slažem se u smislu da je šteta nešto (vrijedno) uništiti. Ovdje nema uništavanja sadržaja (materije) nego samo nosioca, štiti se licenca.

Za razliku od npr kave, tenisica, traperica... koje bi se mogle iskoristiti ali tad uvijek vlasnik marke npr Levis traži uklanjanje oznaka... U ovakvim slučajevima je to neizvedivo.

 

proširenje teme: dali će na tim hrpama CDa biti blank mediji flomasterom napisanog sadržaja ili ''prave kopije'' za koje kupac nemora znati da su lažnjak (zna trgovac..)

To me zanima... valjda će biti poneka slika.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Uništavanje krivitvorina u ZG

Odakle im sve to?Šutim

Mnoge države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Uništavanje krivotvorina u ZG
blackalbum kaže...

jednom zauvijek treba tim ljudima reći da će im se kvalitetna roba uvijek dobro prodavati,a smeće što se počelo proizvoditi u zadnje vrijeme nitko neće kupiti,album michaela jacksona thriller se prodao u 120 miljuna primjera ,kad glazbenici krenu snimati takve albume manje će se piratizirati,a tek filmovi pogledaš i izbrišeš,evo sad je amazon uk izbacio a-ha dupli cd  hitova ja mislim da će to biti hit ja ću ga prvi kupiti 

A prodal se kad je kvaliteta.Pa daj pogledaj današnju domaći i stranu glazbenu scenu i glazbu opčenito.Smeče nad smečem.Sve je komercijalizirano, kompjuterizirano...svakakvi antitalenti pjevaju izašli sa različitih TV Idola...mah...šteta trošit riječi na to...ova naša glazba je tolko loša da ju nit ne piratiziram.

13 godina
protjeran
offline
RE: Uništavanje krivitvorina u ZG
captain_soap_McTawish kaže...

Odakle im sve to?Šutim

Češljaju sad ovakve forume, pa te policija po nalogu BSA nađe isti dan.

 

Ajd brzo editirat postove di si se hvalio o torrentima Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Uništavanje krivitvorina u ZG

Na HRT-ovim stranicama ima i video uništavanja. Ne znam samo gdje su uspjeli zaplijeniti onoliko videokaseta.

 

Stop piratstvu! 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Uništavanje krivitvorina u ZG

Bolje da svrgnu i unište vladu i njihove krivotvorine i dokumente kojima su pokrali ovu Državu i zadužili nas a oni se bore protiv Avatara na Blu Rayu i Što je muškarac bez brkova na DVD-u!

Wanna Date my Avatar?
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 18:05 (zgsolja).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Uništavanje krivitvorina u ZG

Nek su unistili one videokasete, da sam bio blizu odnio bi i sam par njih, VHS je odavno nestao, kao i one audio kasete sto polako odlaze

The ONE and ONLY!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 18:07 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Uništavanje krivotvorina u ZG

tako je hitler spaljivao knjige

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Uništavanje krivitvorina u ZG

Gledao sam reportažu na RTL o ovome,prilazi Antonija Šola,gleda u masu CD ova i kaže,čekajte,čekajte ovo je moj CD Smijeh

 

 

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Uništavanje krivitvorina u ZG

Da CD/DVD nemaju tako visoku cijenu kakvu imaju ne bi ljudi "krali" nego bi kupovali orginale kada bi bila 30-50Kn... Al ne CD od 12 pjesama na kojem su 4 sa starog albuma i 2 pjesme su 2 remixa košta 99Kn pa naravno da će ona ljudi takav poluporizvod skinut besplatno na internetu nego dat za njega 99Kn kad ne vrijedi ni 30!

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice