Program za "muziku"

poruka: 5
|
čitano: 5.647
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Program za "muziku"

 

Super stvar. Mene sada zanima koji se programi koriste za to. Ja u biti ne znam jeli to mastering/editing, sequencing, beatmaking, cutting, mixing, fade ili koji vrag.

 

Guglao sam ali nikako da skužim kaj bi to bilo.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Program za "muziku"

Cuj kada se radi onak kak se spada onda preporucam Adobe Audition, a ako hoces on the fly onda Virtual DJ. Za njega potrebne dvije zvucne da bi ajde nekako poceo. Ja inace imam "igracku" doduse koja me onak sluzi - Hercules DJC MK2 (slika).

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Program za "muziku"

Ma ne znam, htio bi nesto onako, da se malo igram s muzikom, glumim DJa u svojoj sobi. :) Neki mix, sample koji itd. Znaci Adobe taj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Program za "muziku"

Preporučujem ti FL Studio ako želiš sam kreirati svoju glazbu i zabavljati se.. I obavezno si skini Nexus plugin s "onih" stranica..

 

Evo ovo sam ja napravio za par minuta:

 

 

Sada trenutno sam bez Fl Studia jer sam reinstalirao Windows, ali čim skinem krećem na Insonia remix :D

 

Još sam teški početnih u programu no super je 5/5 {#}

Maky
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Program za "muziku"

Ako hoces bezveze mikstai sa vec gotovim pjesmama.

 

VirtualDJ

Traktor

 

Iz mog sjecanja Traktor je dosta napredniji i neka te ova oprema na slikama ne smeta, nije potrebna.

 

E sada ako hoces imati svoj uzorke (samples), naprednije uredivanje, itd, itd neda mi se pisati bas.

 FL Studio

Ableton Live

Native Instruments - Komplete

 

FL studio je puno laksi od ova dva, no sa abletonom se cuda mogu raditi, naravno ako se razumijes u zvuk efekte i instrumente.

 

You are already dead!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice