Kako blokirati neke stranice

poruka: 48
|
čitano: 64.521
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako blokirati neke stranice
luckyluke kaže...

Oprostite što malo kasnim...

Stavio sam svježe Windowse i prekopirao ono gore u Notepad te imenovao u neko_ime.cmd

Sve super,uspio sam blokirati 2 stranice(facebook i net.hr)ali više od 2 stranice nikako ne mogu blokirati a bilo bi mi potrebno više njih blokirati.

Ima li netko rješenje?

Koji problem se dogadja?

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
14 godina
offline
RE: Kako blokirati neke stranice
luckyluke kaže...

Oprostite što malo kasnim...

Stavio sam svježe Windowse i prekopirao ono gore u Notepad te imenovao u neko_ime.cmd

Sve super,uspio sam blokirati 2 stranice(facebook i net.hr)ali više od 2 stranice nikako ne mogu blokirati a bilo bi mi potrebno više njih blokirati.

Ima li netko rješenje?

 

Rješenje ti je dano, ne kužim u čemu je problem. Spojiš se na ruter i blokiraš željene adrese. Ako si zbog ovog reinstalirao Winse onda si uistinu bespotrebno gubio vrijeme. Nadalje mogao si ručno modati hosts file samo si trebaš dati "full control" nad dokumentom.

3D Designer, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2010 5:36 (Minoza).
15 godina
offline
RE: Kako blokirati neke stranice
Minoza kaže...
luckyluke kaže...

Oprostite što malo kasnim...

Stavio sam svježe Windowse i prekopirao ono gore u Notepad te imenovao u neko_ime.cmd

Sve super,uspio sam blokirati 2 stranice(facebook i net.hr)ali više od 2 stranice nikako ne mogu blokirati a bilo bi mi potrebno više njih blokirati.

Ima li netko rješenje?

 

 Ako si zbog ovog reinstalirao Winse onda si uistinu bespotrebno gubio vrijeme.

Naravno da nisam zbog tog gubio vrijeme.

Jedan hard mi je zadavao probleme pa sam njega izbacio iz sustava.

Na njemu su bili Windowsi pa sam moraosve isponova.

 

Pokusao sam blokirati stranice preko onoga sto je xZero napisao na prosloj strani i blokira mi maksimalno dvije stranice.

Problem je sto ih ja zelim vise blokirati.

Trenutno me ne interesira ikakvo prckanje po routeru...

Keep this topic alive!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako blokirati neke stranice
luckyluke kaže...
Minoza kaže...
luckyluke kaže...

Oprostite što malo kasnim...

Stavio sam svježe Windowse i prekopirao ono gore u Notepad te imenovao u neko_ime.cmd

Sve super,uspio sam blokirati 2 stranice(facebook i net.hr)ali više od 2 stranice nikako ne mogu blokirati a bilo bi mi potrebno više njih blokirati.

Ima li netko rješenje?

 

 Ako si zbog ovog reinstalirao Winse onda si uistinu bespotrebno gubio vrijeme.

Naravno da nisam zbog tog gubio vrijeme.

Jedan hard mi je zadavao probleme pa sam njega izbacio iz sustava.

Na njemu su bili Windowsi pa sam moraosve isponova.

 

Pokusao sam blokirati stranice preko onoga sto je xZero napisao na prosloj strani i blokira mi maksimalno dvije stranice.

Problem je sto ih ja zelim vise blokirati.

Trenutno me ne interesira ikakvo prckanje po routeru...

Odaberi "2. Advanced"

 

Da bi radio nista ti nesmje blokirati "%SystemRoot%\System32\Drivers\etc\hosts" datoteku. MOzda nemas admin privilegies pa zat neradi....

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
16 godina
offline
RE: Kako blokirati neke stranice

ja pokušavam blokirati neke web stranice preko horts datoteke  i isto tako upišem 127.0.0.1 pa web stranicu ali stranica se i dalje otvaraboli da je rijeć o internet exploreru ili firefoxu

neznam nikako kako da blokiram neke stranice...

13 godina
offline
Kako blokirati neke stranice

Pa mora da ima neki addon za firefox...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako blokirati neke stranice
luckyluke kaže...
ivan123 kaže...

probaj ovako:

127.0.0.1 www.123.com

Tako sam isto radio u XP-u ali vidis na ovoj mojoj slici je drugacije.

Sedmica je drugacija po tom pitanju od XP-a.

 

kakav imas browser Za Mozzilu skines dodatak BlockSite otvoris dodatak preko mozille i upises npr.www.youtube.com i bude crno nemozes uc

Dejan
15 godina
offline
Re: Kako blokirati neke stranice
luckyluke kaže...

Istu stvar sam probao u Win 7-ici ali nemogu spremiti taj tekstualni dokument,sistem me stalno vrti u krug sa nekakvih porukama.

Kako da u Win 7 blokiram stranice?

Kod win 7/viste moras taj file postaviti da ne bude read only, zatim otvoris preko notepada kao administrator i save-as..... i opet vrati da bude read only

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
Kako blokirati neke stranice

citam malo vase komentare sve ok http://www.mvps.org/winhelp2002/hosts.htm tu imate opis kako funkcionira na 7 i mozete skinuti neke od blokiranih stranica koje nisu pozeljne...

Mene zanima jeli netko dokucio kako blokirat ne stranicu nego link u njoj npr. youtube ne zeli blokirat ali zelim blokirati neki video moze li se... Sto se tice blokade cijele stranice tu nema problema sve funkcionira

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako blokirati neke stranice
alfaero kaže...

citam malo vase komentare sve ok http://www.mvps.org/winhelp2002/hosts.htm tu imate opis kako funkcionira na 7 i mozete skinuti neke od blokiranih stranica koje nisu pozeljne...

Mene zanima jeli netko dokucio kako blokirat ne stranicu nego link u njoj npr. youtube ne zeli blokirat ali zelim blokirati neki video moze li se... Sto se tice blokade cijele stranice tu nema problema sve funkcionira

vidim da je post malo stariji al me zanima isto to , kako bolkirat nesto na nekoj stranici a ne cijelu stranicu. npr. Onu igricu Bola na fejsu.

12 godina
offline
Kako blokirati neke stranice

Ne znam ništa o faceu niti o toj igri, ali možeš probati sa AdBlockom, sa njim možeš blokirati sve url-e koji nekako započinju itd, jako korisna stvarčica ne samo za reklame :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako blokirati neke stranice
OriginalEXE kaže...

Ne znam ništa o faceu niti o toj igri, ali možeš probati sa AdBlockom, sa njim možeš blokirati sve url-e koji nekako započinju itd, jako korisna stvarčica ne samo za reklame :)

radi li to na google chrome??

12 godina
offline
Re: Kako blokirati neke stranice
Encyanix kaže...
OriginalEXE kaže...

Ne znam ništa o faceu niti o toj igri, ali možeš probati sa AdBlockom, sa njim možeš blokirati sve url-e koji nekako započinju itd, jako korisna stvarčica ne samo za reklame :)

radi li to na google chrome??

Da, https://chrome.google.com/webstore/detail/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb

11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako blokirati neke stranice

uradio sam sve tako i opet nije stranica blokirana :/

11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako blokirati neke stranice
ja sam sve tako uradio i opet nije blokirana stranica, ako mozes malo da mi pomognes bio bih ti zahvalan :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako blokirati neke stranice

ja sam uradio sve tako i meni se samo izmjenio izgled stranice ??

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako blokirati neke stranice
AiD kaže...

ja sam uradio sve tako i meni se samo izmjenio izgled stranice ??

Prosle su 4 godine, ako koristis 8-icu nemogu ti pomoci, na 7-ci samo tako napravi kako je opisano.Dugo nisam radio u winzima ,pogotov ne to pa se ne sjecam..

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
16 godina
offline
Re: Kako blokirati neke stranice

ovo ne dijelu je na operativni sustav windows 7 x64

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice