Auto. pokretanje programa

poruka: 7
|
čitano: 4.455
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Auto. pokretanje programa

Zanima kako da podesim da mi se određeni programi ne pokreću s pokretanje računala. Naime nakon pokretanja računala moram čekati 1-2min. da se svi pokrenu te da mogu raditi.

 

 

 

 

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Auto. pokretanje programa
ono sto ce ti pomoci je "Startup Delayer"..radi ko urica.. :)
15 godina
neaktivan
offline
Auto. pokretanje programa

Klikneš Start>Run, upišeš msconfig i pritisneš Enter. Ako imaš Vistu klikneš Start i upišeš msconfig u Start Search i pritisneš Enter.

Otvorit će se novi prozor. Klikneš na Startup i makneš kvačicu pored onih programa za koje ne želiš da se pokreću s Windowsima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Auto. pokretanje programa

Ovi prijedlozi koje si dobio zapravo ništa ne rješavaju.

 

Najbolji lijek od ovoga ide ovak:

 

Kada upališ računalo odeš nekamo na 5 minuta. Npr, zemi krpu i pobriš si radni stol ili tak neke. Dok si gotovo PC ti bude spreman, a ti ces pod kontrolu staviti svoju nestrpljivost jer koliko ja vidim nije problem u računalu nego u korisnikovoj nestrpljivosti.

 

Pauzu napravi kod svakog resetiranja.

 

Drugi prijedlog je da koristiš S3 STBY ili Hibernate pa se niti jedan program neće bootati prilikom paljenja računala obzirom da se neće niti "unbootati" tijekom gašenja.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Auto. pokretanje programa

Najbolji program za to a iza jos puno korisnih stvari je Winpatrol, kad ga otvoris u gornjem dijelu imas tabove kliknes na Startap Programs te izaberes program koji zelis izbaciti i kliknes dole na gumb Disable i to je to!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (2.8ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (940mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Auto. pokretanje programa

Možeš i uz pomoć Startup Managera

ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Auto. pokretanje programa

Hvala svima na odgovorima. Nekako sam sklon riješavanju problema bez instaliranja dodatnog softwarea te ću prvo isprobati RUN>msconfig

Podnjet ću izvještaj za par dana (nepitajte zašto :)

 

 

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice