VIP over IP

poruka: 7
|
čitano: 6.959
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
VIP over IP

Poštovani,

Molim Vaše cijenjeno mišljenje o ovoj usluzi.

Pošto sam veći dio godine izvan Hr, ova usluga mi se čini prihvatljivom (cijene su OK), a na vecini aerodroma postoji besplatan WiFi pristup.

Vaše misljenje

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
VIP over IP

Baš malo gledam i ne mogu da vjerujem da bi to oni napravili. Ako dozvoljavaju pristup sa svakog IP-a tj. ako nisu ograničili samo sa onih opsega koji su dodijeljeni hravatskim providerima onda su upravo kreirali najjeftiniji način da ljudi iz inozemstva zovu nazad u Hrvatsku. Jel zove neko vamo izvana? Kolka je cijena poziva? Bilo VOIP bilo klasično... Jer ovo jer 0,80 kn minuta i 0,50 min prema VIP-u.

 

Još samo fali neka portable verzija aplikacije i peri miško!

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2008 22:46 (istvud05).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
VIP over IP

Za VIP-ov VoIP klijent neznam ti što reći. Ali kad sam boravo u U.S.A. koristio sam ovaj VoIP klijent i mogu ti reći da sam stvarno bio zadopvoljan. Inače naj popularniji ti je Skype kojeg koristim i na mobitelu.

 

Evo ti još par ovako VoIP klijenta pa si pogledaj malo: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

hcsc
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2008 23:28 (HCSC).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
VIP over IP

Pozdrav!

Usluga je dobro zamisljena.. ali

Trenutno sam u USA i mogu reci da je pravi uspjeh spojiti se na Vip o. IP server..

Svakih par dana ne radi (zadnjih 5 dana uopce ne radi)

Lijepo su se izreklamirali ali nigdje necete naci poruku ili obavijest da sustav trenutno ne radi kao npr:

2008/08/24 ned PM 10:17:25 GMT+01:00
Postovani gospodine X,

zahvaljujemo Vam na ponovnom javljanju.

Provjerom je utvrdjeno da jos uvijek postoje globalne poteskoce s ulogiravanjem
u VoIP aplikaciju. Nadamo se da ce nastala poteskoca biti rijesena u kratkom
roku.

Jos jednom se ispricavamo za eventualne neugodnosti i zahvaljujemo na
razumijevanju.

S postovanjem

VIPnet d.o.o.

Tomislav Gojevic
Sluzba za korisnike
e-mail: sluzba.za.korisnike@vipnet.hr
web: http://www.vipnet.hr

 

I tako... skoro svaki dan

 

Ne razumijem kako si to moze dopustiti jedna comp. kao Vip i to nakon godinu dana probnog rada ako se ne varam!!!

 

 

...---...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
VIP over IP

Bio sam pola godine u Austriji i niti jednom se nisam uspio spojiti. Mislim da su strane IP adrese blokirane, činu mi se da sam to čak i negdje pročitao.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: VIP over IP
M4GNUM kaže...

Bio sam pola godine u Austriji i niti jednom se nisam uspio spojiti. Mislim da su strane IP adrese blokirane, činu mi se da sam to čak i negdje pročitao.

 
Pa vidiš to sam i spomenul gore, ali to stvarno nebi trebalo biti tak niti sam to negdi čital. To je sramota i onda bi se trebala usluga zvati "VIP over few IP's!"
15 godina
offline
VIP over IP

Ne mogu reci da su inozem. IP adrese blokirane zato sto sam se od 05.08. do 15.08. uspio spojiti iz USA, jedno 10ak puta, i razgovarati..

Ali opet, pravi je uspjeh logirati se na VoIP server!!

:(

...---...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice