Maxtv i spajanje routera

poruka: 10
|
čitano: 6.905
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Maxtv i spajanje routera

Poštovanje,

 

Imam mali problem.

 

Router mi je u glavnoj sobi udaljen 2 zida i cca 9m od druge velike sobe u kojoj imam glavni tv, tamo nemam router niti ethernet, nego sam koristio dosad usb wifi na kompu u toj sobi, sad me zanima sljedece.

 

Kad mi doma stigne maxtv uredaj, kojeg spojim u tv, kako cu ga tocno spojiti na internet? Kablom nemogu, jer nemam ni probijeno do druge sobe da provucem kabel niti ista. Ideja?

GAMER
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Maxtv i spajanje routera
crocro23 kaže...

Poštovanje,

 

Imam mali problem.

 

Router mi je u glavnoj sobi udaljen 2 zida i cca 9m od druge velike sobe u kojoj imam glavni tv, tamo nemam router niti ethernet, nego sam koristio dosad usb wifi na kompu u toj sobi, sad me zanima sljedece.

 

Kad mi doma stigne maxtv uredaj, kojeg spojim u tv, kako cu ga tocno spojiti na internet? Kablom nemogu, jer nemam ni probijeno do druge sobe da provucem kabel niti ista. Ideja?

Probaj nabaviti ove adaptere koji koriste električne instalacije za umrežavanje. jedan uštekaš u utičnicu pored routera a drugi u sobi gdje je TV. Koliko znam MaxTV ne ide bežično.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
moderator
offline
Re: Maxtv i spajanje routera
mario.L_hr kaže...

Probaj nabaviti ove adaptere koji koriste električne instalacije za umrežavanje. jedan uštekaš u utičnicu pored routera a drugi u sobi gdje je TV.

Pod uvjetom da su utičnice na istoj fazi.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
16 godina
offline
Maxtv i spajanje routera

bušilicu u ruke i...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Maxtv i spajanje routera

Eh, lako rec, 2x 90cm :)

 

 

GAMER
15 godina
offline
Re: Maxtv i spajanje routera
XXX-Man kaže...
mario.L_hr kaže...

Probaj nabaviti ove adaptere koji koriste električne instalacije za umrežavanje. jedan uštekaš u utičnicu pored routera a drugi u sobi gdje je TV.

Pod uvjetom da su utičnice na istoj fazi.

Cijena i gdje kupiti? Presao sam na Iskon ali ista stvar, telefon i router su mi trenutno u istoj sobi, a to ne zelim

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2014 11:09 (lovac82).
10 godina
neaktivan
offline
Maxtv i spajanje routera
Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Maxtv i spajanje routera
lovac82 kaže...

Cijena i gdje kupiti? Presao sam na Iskon ali ista stvar, telefon i router su mi trenutno u istoj sobi, a to ne zelim

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=Powerline+ethernet+adapter

A nisi mu mogao naći skuplju trgovinu?

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
12 godina
offline
Maxtv i spajanje routera

u najnovijem bugu   imas recenziju   powerline adaptera

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Maxtv i spajanje routera

Jeli netko možda probao instalirati maxtv bežično s ovim ruterom/ruterima ili nekim sličnim koji podržava iptv pa da podijeli iskustva?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice