Internet igrice

poruka: 21
|
čitano: 12.764
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Internet igrice

Ljudi za koje sve net igrice znate???Ja znam za Travian,Ikariam,oGame.

 

 

Ako znate za druge odgovorite!!!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2008 21:57 (mokro more).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internet igrice

Meni je dobra www.imperiaonline.org (Ratovanja u srednjem vijeku).

15 godina
protjeran
offline
RE: Internet igrice

Aha mislim da znam,hvala probat ću je

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internet igrice
upisi u google superigrice
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
Internet igrice

Bitefight

gladius

...

 

Ma ima ih previše za nabrajat

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Internet igrice
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2008 22:27 (skandalouz).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Internet igrice

www.torncity.com   > igram ju vec par godina on\off, po meni puno bolja od ogame-a i travian-a, samo razvoj traje puuno duze, al je zato i puno kompleksnija od njih, ak kog zanima igra, mogu pomoc pocetnicima sa tipovima i lovom...

 

www.countrysim.net    >igra josh u izradi(izlazi pocetkom iduce godine), al mislim da ce bit nesta najbolje na netu, ikad!

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Internet igrice

UrbanDead -- WebBased PvP MMORPG

(A Massively Multi-PlayerWeb-Based Zombie Apocalypse)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Internet igrice

www.freekick.org -> online nogometni manager

16 godina
neaktivan
offline
Internet igrice

Runescape, valjda najpopularniji web-based MMORPG

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Internet igrice

nice thx

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
protjeran
offline
RE: Internet igrice

igrah to

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
protjeran
offline
Internet igrice

ima još i na miniclipu canyon defense oooodlično

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Internet igrice

Zna ko kakvu timsku online igru?

Ogame sam igral.

UPOZORENJE:ovaj sadržaj nema veze s stvarnim životom i odabran je slučajno!!! Kamen do kamena palača,cigan do cigana Pitomača.
15 godina
protjeran
offline
RE: Internet igrice

skoro takva je ikariam

ima ovdje nešto da nekog frendam

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
Internet igrice

Ljubiteljima fantasy-a preporučujem Shadowmere...

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Internet igrice

kako se zoveš na imperii ja hrvoje

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Internet igrice

Hotel 626 (može se igrati i bez webcam i mikrofona)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Internet igrice

HoboWars, ak hoćete igrat molim vas da se prijavite prek ovog linka -> http://www.hobowars.com/signup.php?ref=945086

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Internet igrice
mokro more kaže...

ima još i na miniclipu canyon defense oooodlično

  Ak ti je to bilo dobro, probaj ovu najnoviju - Viking Defense. Sve je isto, samo što je sve u doba Vikinga i po meni je malčice teže. Imaš 5 mapa koje moraš osvojiti, jednu za drugom. Jedina inovacija je ta da ti neprijatelji mogu biti na vodi, ispod vode i u zraku. U ovom bivšem su bili smao na zemlji i u zraku. Meni je igra odlična. Dok zgubiš, glazba koja svira je TOTALNA KOPIJA one iz Lord Of The Ringsa.
Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
15 godina
protjeran
offline
RE: Internet igrice

ok probat ću thx

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice