Zvučna kartica i slušalice

poruka: 9
|
čitano: 6.814
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zvučna kartica i slušalice

Ovako razmišljam o kupnji zvučne kartice i slušalica pa me zanimaju vaša iskustva i preporuke.

 

Zvučna kartica Creative Labs X-Fi Extreme Gamer Retail  http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=4129

 

Creative Labs Fatal1ty gaming headset, slušalice s mikrofonom  http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=5901

 

Što se tiče cijene da ne prelazi 900kn.

 

add me xfire >>> razvaljot add me steam>>razvaljot
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Zvučna kartica i slušalice

Bok. Ja ti imam Creative Xtreme Music koja je jača od gamer kartice i dobro služi za sve: od muzike na WMP do igranja. Isto imam te sluške Fatal1ty koje nosim kad noću igram ili brat koji sluša muziku na 100%... :D Oko kartice se ne dvoumim, uzeo sam isto u ADM-u pred godinu i pol dana bez zamjerke služi svakodnevno se troši. Slušalice su okvirno dobre iako ne i kvalitetne kao Sennheiser pa ako si neki audio fil ih ne preporučam. Meni za Youtube i gaming su sasvim solidne

They see it right, they see it well but they think this saves us from our hell
15 godina
offline
RE: Zvučna kartica i slušalice
stoncin3 kaže...

Bok. Ja ti imam Creative Xtreme Music koja je jača od gamer kartice i dobro služi za sve: od muzike na WMP do igranja. Isto imam te sluške Fatal1ty koje nosim kad noću igram ili brat koji sluša muziku na 100%... :D Oko kartice se ne dvoumim, uzeo sam isto u ADM-u pred godinu i pol dana bez zamjerke služi svakodnevno se troši. Slušalice su okvirno dobre iako ne i kvalitetne kao Sennheiser pa ako si neki audio fil ih ne preporučam. Meni za Youtube i gaming su sasvim solidne

Da sigurno ak oces kvalitetu zvuka idi na Sennheiser sluske, pravo stoncin veli ;))

otpor je uzaludan!
14 godina
neaktivan
offline
Zvučna kartica i slušalice

ako uzimaš do 900 kn uzmi svakako SteelSeries Siberia ili 5Hv2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zvučna kartica i slušalice

Šta kažete na ovu Zvučna kartica Creative Labs X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty PRO,24bi http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=3826 jel se isplati dati toliko novaca pošto bi to koristio prvenstveno za igre.

add me xfire >>> razvaljot add me steam>>razvaljot
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Zvučna kartica i slušalice

Da se mene pita ja bih išao na Xtreme Audio jer je ionako dobra kartica koja je najeftiniji model u Xtr seriji... Jedino ako nemaš neki surround 5.1 ili 7.1 u sobi pa ono zvučnike da boli glava onda idi na skuplje varijante

They see it right, they see it well but they think this saves us from our hell
15 godina
neaktivan
offline
Zvučna kartica i slušalice

Sad sam totalno zbunjen pošto ne znam više što bih uzeo pa mi vi preporučite koja je zvučna i sluške najbolje sve zajedno da bude do 800-900kn pošto bi to prvenstveno koristio u igrama.

add me xfire >>> razvaljot add me steam>>razvaljot
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zvučna kartica i slušalice

Da ti dodatno zakompliciram :)

Uzeo sam prije tjedan dana Creative HS-1200 wireless headset. Za 630 kuna dobiješ solidne slušalice, koje su uz to bežične, što ih čini znatno praktičinijima od svih ostalih, a kako su USB ne treba ti zvučna kartica.

Kad kažem solidne to znači da nisu vrhunske (ja sam od onih opterećenih Hi-Fijem), ali za igranje, skype i slušanje glazbe potpuno zadovoljavajuće. Baterija traje oko 8 sati, a mogu se koristiti i dok se pune, samo onda više nisu bežične. Namigiva

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvučna kartica i slušalice

kako se provjeri koja mi je zvučna kartiaca (win xp)??

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice