Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 9.158
|
čitano: 1.545.995
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
7 godina
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Boris grozni kaže...
2700 kn je Intelov 10c/20t comet lake i9 10900 , nije ni čudo što ga prodaje😁🤔

Nije lijepo lagat, 2850kn je taj Intel iz ipona (2775 + 70kn) dostava, ako gledas najjeftinije na nabavi. Za jedan 5800X nije losa cijena + mozda bi islo jos kojih 100-200kn dolje, nikad ne znas. O razlikama necu pricat, dovoljno su dugo oba na trzistu, sve se zna i svako moze za sebe prosuditi, procijeniti.. Btw. da 5600X ima normalnu cijenu ovog nebi ni linkao, al reko mozda nekom treba blize 3K umjesto 4K.

12 godina
AmonZero kaže...

Nedavno je ovaj od 6Tb bio za 75eur, al nikako da dode na stock, tak da sam i ja uzeo ovaj od 4TB jucer.

Imam onaj portable koji sam kupio prije nekoliko godina i super me sluzi.

Just for info.

Dosao danas popodne. Obicna smedja kutija sa malo one pjene izmjedju koje se nalazi HDD i kablovi.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
8 godina

takodjer, dobro upakirano po mom misljenju, a i vidi se da ups pazi na pošiljke jer izgleda ko da je tek upakirana

mašina radi i već bekapira

12 godina

E ne znam dal je i kod tebe tako, al kod mene kad radim transfer fileova iz kucista samog uredjaja dolazi zvuk ko da je unutri neki mini covjek koji lupkau mini drveni stol. Nista glasno, al et primijetio sam.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
djigibao kaže...

Ima jedna stranica/trgovina koja bi trebala biti prijavljena (https://www.svijet-svjetiljki.hr/) ali sam zaboravio na koju adresu to treba ici?

Radi se da prodaju stvari koje uredno stignu ali kad ih trebas kontaktirati (za povrat ili slicno) onda se ne javljaju (na mail samo stigne genericka poruka da su zaprimili mail, a broj telefona je ne postojeci).

Nazovite nas: +385 (0)13 000 974

!!!birali ste broj koji se ne koristi!!!  

Isprike za jos jedan OFF, ali samo da vam pokazem kako je zavrsila prijava.

Dobio odgovor od drz. inspektorata (slika)

Zivjela HR!

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 18:43 (djigibao).
8 godina
AmonZero kaže...

E ne znam dal je i kod tebe tako, al kod mene kad radim transfer fileova iz kucista samog uredjaja dolazi zvuk ko da je unutri neki mini covjek koji lupkau mini drveni stol. Nista glasno, al et primijetio sam.

da da, al to mi se čini normalno s obzirom da se radi o hard disku pa se vjv igla cuje dok piše po njemu

11 godina
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Set volan + pedale Thrustmaster T300 RS GT 299 € na amazon.de. (Dispatched from and sold by Amazon.)

Thrustmaster T300 RS GT Edition (Steering Wheel + 3 Pedal Set, Force Feedback, 270° - 1080°, Eco-System PS4 / PS3 / PC): Amazon.de: Games

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
Del_Boy97 kaže...
AmonZero kaže...

da da, al to mi se čini normalno s obzirom da se radi o hard disku pa se vjv igla cuje dok piše po njemu

Iako je dijelom sličan gramofonu, ipak nema igle :) ... glave za čitanje/pisanje lebde iznad ploča a ono što se vjerojatno čuje je pomicanje aktuatora ("ruke", "ručke gramofona") dok traži zadanu lokaciju sa podacima na pločama.

Jedan od češćih kvarova je upravo kad se te glave pretvore u igle, odnosno padnu na ploče i zagrebu po njima.

8 godina
FLes kaže...

Set volan + pedale Thrustmaster T300 RS GT 299 € na amazon.de. (Dispatched from and sold by Amazon.)

Thrustmaster T300 RS GT Edition (Steering Wheel + 3 Pedal Set, Force Feedback, 270° - 1080°, Eco-System PS4 / PS3 / PC): Amazon.de: Games

Svugdje je 300€ tak da nije neka ponuda...

11 godina

Do prije par dana je na amazonu bio 319, a drugdje po 329 i više. Naručio sam jedan, pa stavio i tu ako nekog bude zanimalo zbog nove, niže cijene.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
berzerker kaže...

Ponovno dostupna Lemilica Pinecil za 25 dolara + 12 dolara shipping za Hrvatsku

https://pine64.com/product/pinecil-smart-mini-portable-soldering-iron

Jel ima netko ovo i da koristi neko vrijeme ? Jel valjda sta ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
AmonZero kaže...
berzerker kaže...

Ponovno dostupna Lemilica Pinecil za 25 dolara + 12 dolara shipping za Hrvatsku

https://pine64.com/product/pinecil-smart-mini-portable-soldering-iron

Jel ima netko ovo i da koristi neko vrijeme ? Jel valjda sta ?

reviewovi hvale, očekivanja ipak treba prilagodit s cijenom ali ne vidim zašto ne bi valjalo

9 godina
Čitatelj kaže...

Meni 15€, iz drugih trgovina unutar AT mi je do 9€ postarina - jedino sa Amazona Prime mi je free, inace 4€.

Tak da mi opet ispadne jeftinije nego kupiti mis po punoj cijeni.

I što mi točno imamo od toga što tebi ispadne tako u AT ako smo mi u RH?  Svako malo od tebe neke "Dobre ponude"  koje vrijede samo za de/at 

Moj PC  
14 0 hvala 4
8 godina

prijedlog organizacije kupnje više ljudi za ovaj miš od 15 eura mi je VRH

Moj PC  
8 1 hvala 1
11 godina
Del_Boy97 kaže...

prijedlog organizacije kupnje više ljudi za ovaj miš od 15 eura mi je VRH

Zašto? Miš košta 50 €, trenutno je 16 € (68% jeftinije). Dakle, to je miš u vrijednosti od 50 €, a ne 15, kako si naveo.

11 godina
darkborg kaže...
Čitatelj kaže...

Meni 15€, iz drugih trgovina unutar AT mi je do 9€ postarina - jedino sa Amazona Prime mi je free, inace 4€.

Tak da mi opet ispadne jeftinije nego kupiti mis po punoj cijeni.

I što mi točno imamo od toga što tebi ispadne tako u AT ako smo mi u RH?  Svako malo od tebe neke "Dobre ponude"  koje vrijede samo za de/at 

Čitatelj Pa ne možeš samo tako objaviti dobru ponudu na koju naiđeš! Moraš kupiti VPN ako si izvan RH (predivne nam naše) i vidjeti kakva bi bila cijena našim zahvalnim forumašima. Kako se samo usuđuješ bez nultog koraka objavljivati takve provokativne objave!? Drugi puta zadrži to za sebe!

P.S. ja sam u DE i meni je link zanimljiv. Sjeo mi k'o bugovom forumašu šamar.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.4.2021 12:15 (Idealist).
4 godine

Sta fali? Grupna kupnja, fino vas 7-8 uzme misa, jos lupite kod "ABANDONEDCART10" i dobijete dodatnih 10%,

dakle mis ispadne bagatela - senzor je odlican, za te novce se prodaju MS Industrial sroteksi.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
Čitatelj kaže...

Sta fali? Grupna kupnja, fino vas 7-8 uzme misa, jos lupite kod "ABANDONEDCART10" i dobijete dodatnih 10%,

dakle mis ispadne bagatela - senzor je odlican, za te novce se prodaju MS Industrial sroteksi.

Govoriš o laserskom mišu kao da ima 3360 ili neki drugi top-tier optički senzor. Za 200tinjak kuna kupiš G102 s odličnim optičkim senzorom, ne znam zašto bi itko kupovao laserski gaming miš u 2021. pa makar kao rezervu.

4 godine

Zapravo ima PixArt PMW 3310, koji je gotovo isto senzor kao 3360,

sa manjom maksimalnom razlucivosti - al s obzirom da danas svi pate na brojeve,

svejedno ne znam niti jednu osobu koja igra na 9000 ili 12000 DPI-a.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina

Mi pričamo o istom mišu? Avior 8200 ima laserski senzor, nema optički a kamoli ne na razini 3310.

4 godine

Za 4€ vise imas Avior 7000 sa PWM 3310.

A Avior 8200 isto tako nije los, sa Avago ADNS-9800,

ako je dobar za SteelSeries Sensei misa, ili ASUS ROG GX1000, GX860 i Spatha,

koji su od 70€ do 150€, pa onda taj senzor ne moze biti los i na misu koji je na popustu 15€ umjesto 50€.

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
Jel puno 145 eura za Crucial BX500?
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
jocommb kaže...
Jel puno 145 eura za Crucial BX500?

Za onaj od 480GB ili 1TB jest, za 2TB nije :)

12 mjeseci
Fanu kaže...

Wifi 6 router za 525kn - mislim da je ovo najjeftinija cijena tog routera u europi

https://mi.hr/mi-aiot-router-ax3600

slike sucelja:

https://imgur.com/a/VUix6Bz

Na koji način funkcionira taj ruter? Spojim ga s onim od Telekoma i to je to, ili taj Telekomov mičem skroz?

0 0 hvala 0
10 godina

Od ISP-a router/modem prebacis u bridge mode i spojis ovaj i na njega upises PPPoE podatke od ISP-a.

Bas sam prije neki dan gledo taj router. Min za sto se prodaje je 850-900kn. Dobar popust mogo bi cak uzet koliko vidim ima jako dobar range. Jedino sto san uspio nac od negativa je da nije wifi6e (vecina RH konekcija ne mogu 5GHz-a zasitit) i da je kinez iako ne vidin problem s tim imam vec 2 xiaomi routera i pokazala se masu bolja od ostatka proizvodaca.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2021 9:42 (GeneralPag1997).
10 godina
WiFi 6E ti je iovako ilegalan igdje osim u SAD-u dok ne otvore taj spektar.
robimarko@gmail.com
7 godina

abrakadabra popusti:

Neon gaming stol - 500kn

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-Racunala-i-periferija-Ostala-dodatna-oprema/gaming-stol-eSports-Gamer/p/300FEZE

Redmi Note 10 4/64 - 1279kn

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Mobiteli-i-dodaci/Redmi-NOTE-10-4-64-GB/p/X00G9XU

možda ima još kaj zanimljivo na shopu pošto slave 5. godišnjicu, ovo je iz maila...

edit:

ima i na ekupi Redmi Note 10 4/64 još 20kn jeftinije...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 13:37 (60nine).
Moj PC  
6 0 hvala 2
3 godine
ako imaš mastercard ili maestro 1133kn redmi note 10 4/64 na ekupi
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 14:41 (dejo74).
7 godina
dejo74 kaže...
ako imaš mastercard ili maestro 1133kn redmi note 10 4/64 na ekupi

da, mislim da i Abrakadabra ima dodatnih 10% na neke kartice... ugl. sve piše na linkovima

12 mjeseci
metallic kaže...

Old school G_amin_G miš! 249KN 

LOGI mx518.

Imam ga i dosta sam razočaran, nema opleten kabel i scroll kotač škripi, al ajd za ovu cijenu je ok.

0 2 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice