Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.457.328
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

Stiglo jutros, preko NL, nije bilo dodatna davanja 

   

 

Evo, ako netko ima neki prijedlog za diskove (3-4TB) za ovaj NAS bilo bi super 

  Jedno pitanje u vezi dostave preko NL-a: Da li i kako te kontaktiraju prije dolaska paketa, mislim na dan kad treba doći na kućni broj? Meni je pošiljka trenutno dostavljena u zemlju odredišta.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
rokonja kaže...
djigibao kaže...

Stiglo jutros, preko NL, nije bilo dodatna davanja 

   

 

Evo, ako netko ima neki prijedlog za diskove (3-4TB) za ovaj NAS bilo bi super 

  Jedno pitanje u vezi dostave preko NL-a: Da li i kako te kontaktiraju prije dolaska paketa, mislim na dan kad treba doći na kućni broj? Meni je pošiljka trenutno dostavljena u zemlju odredišta.

 Nikako. Možeš ti na ups tracking linku ostaviti email ili broj za sms, ali broja nema na paketu pa te dostavljac nema kako kontaktirati. Najbolje pratiti paket ili dodati neki oblik komunikacije na ups stranici da pasivno pratis...

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2021 14:38 (srcipesak).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

I moj Passport stigao danas iz NL. Dostavljač se samo pojavio na vratima bez najave.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2021 15:36 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naručio sam istovremeno kad i vi dečki...

Znači, čekam poziv

Thanks!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...

Naručio sam istovremeno kad i vi dečki...

Znači, čekam poziv

Thanks!

 Nema te kako dostavljač nazvati :) Upiši si broj za sms na ups trackingu ili email

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Oo, nisam upisao tel. broj kod narudžbe?

Toliko već stvari naručujem online da više ni ne znam 

Hvala!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...

Oo, nisam upisao tel. broj kod narudžbe?

Toliko već stvari naručujem online da više ni ne znam 

Hvala!

 Kruno

je došlo to? Da možemo na miru spvati.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ivanec kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Oo, nisam upisao tel. broj kod narudžbe?

Toliko već stvari naručujem online da više ni ne znam 

Hvala!

 Kruno

je došlo to? Da možemo na miru spvati.

 Nije, nije!

Još nema spavanja!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...

Oo, nisam upisao tel. broj kod narudžbe?

Toliko već stvari naručujem online da više ni ne znam 

Hvala!

 Ostavis ti njima broj ali rekoh ranije broja *nema* na paketu.. znači dostavljač nema ništa osim adrese :D Eventualno na stranici ups-a ako jos uvijek tako salju, mozes upisati mail ili broj pa pratis, ali i dalje taj broj nece doci do kurira - isprobano :D

 

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jedno pitanje vezane ove Recertifieduređaje.

Sta bi to u biti znacilo - Recertified?

 

Bilo u upotrebi, pokvarilo se pa vraceno i onda popravljeno i opet stavljeno u prodaju ili je bio neki manji kvar u proizvodnom procesu pa su to odmah sredili ili je samo nesto nadograđeno (npr. firmware) ili nesto cetvrto?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

Jedno pitanje vezane ove Recertifieduređaje.

Sta bi to u biti znacilo - Recertified?

 

Bilo u upotrebi, pokvarilo se pa vraceno i onda popravljeno i opet stavljeno u prodaju ili je bio neki manji kvar u proizvodnom procesu pa su to odmah sredili ili je samo nesto nadograđeno (npr. firmware) ili nesto cetvrto?

 Ne znamo točno. Mislim da ne postoji detaljan opis na stranicama.

To su uređaji koji izgledaju i rade isto kao oni iz tvornice i imaju 1 god garanciju.

 

Pretpostavka da su vraćeni, popravljeni i testirani uređaji. Ili je možda netko krivo kupio, pa vratio. Ne znam kak obrađuju takve stvari.

 

Koliko ja imam iskustva, full pakiranje, folije, bez i jednog oštećenja ili ogrebotinice.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ovako nešto radi i Amazon, netko npr. krivo kupi matičnu ploču i iz nekog razloga je vrati natrag,

oni ploču pregledaju, isprobaju i vrate natrag u prodaju po nižoj cijeni, garancija vrijedi kao na novu

iako nije nemoguće da fali SATA kabel ili zadnji limić, meni osobno nebitno jedno i drugo.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

Jedno pitanje vezane ove Recertifieduređaje.

Sta bi to u biti znacilo - Recertified?

 

Bilo u upotrebi, pokvarilo se pa vraceno i onda popravljeno i opet stavljeno u prodaju ili je bio neki manji kvar u proizvodnom procesu pa su to odmah sredili ili je samo nesto nadograđeno (npr. firmware) ili nesto cetvrto?

 S obzirom na kolicine kojima WD raspolaze, ono 5k diskova za neke modele, mislis si koje govno, toliko ih vraceno uzas. Onda narucis i dobis disk s 0 sati rada (oke, prepisu smart data navodno) ali folije na kucistu, nema crtice na kucistu, nogice cijele, nikakvih tragova po kucistu. Disk tipa cijene 40e. Jel bi se nekome dalo prepakiravati/popravljati diskove i jos imati profita uz free shipping za 40e? Po mojoj teoriji zavjere, ovo kao da imaju neki lager koji se nije rasprodao pa onda malo po malo puštaju van :D

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dok mogu do njih, rade kao i "originali" i imaju garanciju, nije me briga za razlog

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
srcipesak kaže...

Nikako. Možeš ti na ups tracking linku ostaviti email ili broj za sms, ali broja nema na paketu pa te dostavljac nema kako kontaktirati. Najbolje pratiti paket ili dodati neki oblik komunikacije na ups stranici da pasivno pratis...

Ima li itko ikakve upute kako promjeniti destinaciju ili dati nekakve upute dostavljaču jeb*nog UPS-a...

Jutros pokušana dostava, i navodno sutra opet.

 

Registriran na UPS stranicu, potvrđen mail i više nikakve mogućnost za prijavu na stranicu

Logiranje ne prolazi zbog neki grešaka, ponovna registracija nije moguća zbog istog maila, oporavak lozinke baca greške)

Promjena destinacije putem poruke na mailu nije moguća "Delivery change options are not eligible for this shipment."

Kontakt putem Customer Supporta 0 bodova

 

Jedino ne isprobano je broj telefona koji zbog roaminga nije opcija (trenutno nisam u hr)

 

Bilo kakva pomoć bi dobro došla!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
sisko93 kaže...
srcipesak kaže...

Nikako. Možeš ti na ups tracking linku ostaviti email ili broj za sms, ali broja nema na paketu pa te dostavljac nema kako kontaktirati. Najbolje pratiti paket ili dodati neki oblik komunikacije na ups stranici da pasivno pratis...

Ima li itko ikakve upute kako promjeniti destinaciju ili dati nekakve upute dostavljaču jeb*nog UPS-a...

Jutros pokušana dostava, i navodno sutra opet.

 

Registriran na UPS stranicu, potvrđen mail i više nikakve mogućnost za prijavu na stranicu

Logiranje ne prolazi zbog neki grešaka, ponovna registracija nije moguća zbog istog maila, oporavak lozinke baca greške)

Promjena destinacije putem poruke na mailu nije moguća "Delivery change options are not eligible for this shipment."

Kontakt putem Customer Supporta 0 bodova

 

Jedino ne isprobano je broj telefona koji zbog roaminga nije opcija (trenutno nisam u hr)

 

Bilo kakva pomoć bi dobro došla!

 Također!!

Ja još čekam paket, po trackingu već pokušane dostave! Naravno, ne piše vrijeme i datum

 

Pronašao sam da je firma Rhea odgovorna za njihove pakete u hr. Upravo sam im poslao e-mail. Javim dal je bilo od koristi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gledam malo ovaj Apple Watch SE...na njemačkom amazonu je cca. 500kn jeftiniji (44mm verzija) nego u našem iStyleu. Isplati li se naručivati iz vana ili bolje tu kupiti zbog jamstva?

Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jamstvo ti vrijedi i ovdje, nemas carine, samo si vidi za shipping
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
FileFicho kaže...

Gledam malo ovaj Apple Watch SE...na njemačkom amazonu je cca. 500kn jeftiniji (44mm verzija) nego u našem iStyleu. Isplati li se naručivati iz vana ili bolje tu kupiti zbog jamstva?

 Ak ti bude skup shipping, preko Mailboxa ga redirectas na svoj adresu za 10 eura (s pretpostavkom da je djabe shipping u DE)

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

U vezi ryzen 5600x u mindfactory, meni cijenu izbaciva 279 eura?

Kako ste dosli do 239 eura? Ja sam u DE.

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Et_Tu_Brute? kaže...

U vezi ryzen 5600x u mindfactory, meni cijenu izbaciva 279 eura?

Kako ste dosli do 239 eura? Ja sam u DE.

 Mindstar ponuda, ako te prebaci na obicni onda imas na mf stranici odjeljak koji se zove "Mindstar", eh da, dostava je isto besplatna (tipa za cijelu njemacku ili pak do mailboxa, pa se ne mora narucivat iza ponoci za besplatnu dostavu). Ako nemas maticnu, imas i cashback (steam) ako uzmes proc+maticnu, iako standardno Gigabyte ploce su malo toplije od ostalih, tak da ak mislis zadrzat 5600x do kraja onda je solidna opcija.

9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel ovaj 970 evo PLUS vrijedi tih 130kn više od običnog 970 evoa? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Karlek_19 kaže...

Jel ovaj 970 evo PLUS vrijedi tih 130kn više od običnog 970 evoa? 

 Kolko sam ja vidio ne... jedino ako hoces na rate uzet onda ti mora bit racun preko 500 kn pa ti to bude taman za rate...

ja sam uzeo obicni maloprije...

VenAtoR#2231
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stigle i sluske... Na Prime day bile 100 ojra i to lagano na rate 6 mjeseci... Super je to sto ono sto Amazon direkt prodaje mozes na rate uzet...
VenAtoR#2231
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ti si pravi ratar. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...
Stigle i sluske... Na Prime day bile 100 ojra i to lagano na rate 6 mjeseci... Super je to sto ono sto Amazon direkt prodaje mozes na rate uzet...

 Kak misliš na rate?

Imam PBZ Visa Inspire karticu i njom na rate mogu uzimati u Hrvatskoj.

Hoćeš reći da se na Amazonu može isto to? Ili je to neka druga priča?

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
myroman kaže...
jocommb kaže...
Stigle i sluske... Na Prime day bile 100 ojra i to lagano na rate 6 mjeseci... Super je to sto ono sto Amazon direkt prodaje mozes na rate uzet...

 Kak misliš na rate?

Imam PBZ Visa Inspire karticu i njom na rate mogu uzimati u Hrvatskoj.

Hoćeš reći da se na Amazonu može isto to? Ili je to neka druga priča?

 Da... ono sto Amazon prodaje to daje i na rate.... nemoj me drzat da je sad 100 posto za sve... ali sad na prime day sam uzeo 4 Fire sticka 4K, espresso aparat za kavu, slusalice, tablet sve na rate... daju do 6 rata.... I i ja imam tu PBZ karticu...

VenAtoR#2231
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Potvrđujem, nisam kupio al mi nudilo, i dosao sam do kraja i po svemu bi trebalo proci
battletag:MasnaKrvavic#2275
7 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da li je netko upoznat na koji način ekipa koja preko njuškala prodaje poklon bonove s 5-10% popusta (npr. za emmezetu, elipso i sl.) nabavlja te iste bonove, od koga i po kojoj cijeni tj. s kojim postotkom popusta u odnosu na nominalnu cijenu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
metallic kaže...

Navalimo, skoro besplatno. :D

Dostava 10€ buraz!

 

P.s. amazon DE

Kolika nadogradnja bi bila kad bi Soundbar zamijenio sa ova 2 zvucnika koji bi bili spojeni na TV ?

Soundbar sam platio nekih 1500kn, ovo dode 2800.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 15:46 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice