Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.478
|
čitano: 2.529.330
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dv14 kaže...

Pitanjce, ne znam jel off topic..

 

Nego, baš jučer slučajno na Aliexpressu vidim da ima kupiti novih/polovnih memorija, procesora itd.

Ima li netko da je naručivao tako komponente?

 

Recimo gledam prije neki dan RAM 2gb DDR2. Na njušci po 70-80kn min. dok recimo na Aliu 5$.

 

 5$ sa poštarinom ili bez? jer na njuškalu se da naći i za 50kn. Ako je poštarina besplatna mislim da ces cekat 20 i više dana i postoji rizik da ne dode za mozda 20 kn razlike?meni se to ne isplati.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
njuskac kaže...
dv14 kaže...

Pitanjce, ne znam jel off topic..

 

Nego, baš jučer slučajno na Aliexpressu vidim da ima kupiti novih/polovnih memorija, procesora itd.

Ima li netko da je naručivao tako komponente?

 

Recimo gledam prije neki dan RAM 2gb DDR2. Na njušci po 70-80kn min. dok recimo na Aliu 5$.

 

 5$ sa poštarinom ili bez? jer na njuškalu se da naći i za 50kn. Ako je poštarina besplatna mislim da ces cekat 20 i više dana i postoji rizik da ne dode za mozda 20 kn razlike?meni se to ne isplati.

 

Sa. Jasno mi je to sve, nego me čisto zanimalo jel netko kupovao takve komponente sa Aliexpresa.

 

Recimo, gledam Phenom II X6. Na Njuškalu su oko 600kn, na Aliexpresu se nađu za 350-400kn.

Ništa ne ostavljam nezavrš
14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima nekog iz splita.. da provjeri ovu grafu

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=160&jumpto=5295985&sort=asc&view=flat

uzeo bi ali da mi neko vidi prvo .. :D platim pivu i ćevape ako je kupim..

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
definho kaže...
1BIT kaže...

Bagatela

 

 imam identican, mogu samo reci da sam ga koristio svega par puta jer su brzine stvarno uzasne, ali za privjesak za kljuc za 20 KN je ok.

Ove 2 teme su sadržajno povezane, al kako uspijete replyat na poruku iz jedne teme ovdje u drugoj?

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Copy/paste ako se ne varam? :D
Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
crazy_luđak kaže...

Ove 2 teme su sadržajno povezane, al kako uspijete replyat na poruku iz jedne teme ovdje u drugoj?

 tipka "citiraj" u onoj temi i c/p sadržaja u "reply" ove teme

Respect the Raise...!
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
LeftY_CRO kaže...

ako mislite na ovaj za 19 kn u linksu, 2.0 je

 Može link jer sam pretražio cijeli links weh shop i toga nema, barem meni ne izbaciju niti kad idem pod usb memorije niti kad upisem u tražilicu.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mario1990 kaže...

Ima nekog iz splita.. da provjeri ovu grafu

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=160&jumpto=5295985&sort=asc&view=flat

uzeo bi ali da mi neko vidi prvo .. :D platim pivu i ćevape ako je kupim..

 Kontaktiraj ga pa javi broj na pp, pogledam ti je ako je ST i bliža okolica.

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Čovjek koji prodaje nešto,a skriva broj.. šta reći..sve je jasno

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
njuskac kaže...

Čovjek koji prodaje nešto,a skriva broj.. šta reći..sve je jasno

 ne mora bit uvik tako.. i ja san proda matićnu ispod cijene a nisan stavija broj nego smo se lipo na mailu dogovorili i lik je da svoj broj meni i lipo ga nazva kad san doša blizu odredišta za primopredaju

RAMPAGE
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
njuskac kaže...

Čovjek koji prodaje nešto,a skriva broj.. šta reći..sve je jasno

 Kupovao sam od ljudi koji nisu htjeli dati broj a i prodao sam nešto pri čemu nisam dao broj. Ako nema broja ne znači da je prevara. Neki ljudi jednostavno žele da im se javi prvo mail-om a onda dogovor preko mobitela.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Links stranica nedostupna .

16 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
itomic009 kaže...

 Links stranica nedostupna .

 Uspio sam refreshati, na webshopu i dalje stara cijena. Jel se po njoj može rezervirati a podići u poslovnici po promotivnoj?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Prince-Artas kaže...
itomic009 kaže...

 Links stranica nedostupna .

 Uspio sam refreshati, na webshopu i dalje stara cijena. Jel se po njoj može rezervirati a podići u poslovnici po promotivnoj?

 Nyet.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 I ja isto vidim staru cijenu. Šta sad biseri kao da nisu mogli pretpostavit da će bit navala !!

14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

AKCIJA VRIJEDI ISKLJUČIVO ZA MALOPRODAJNE KUPCE i TRAJE OD PETKA 3.2. U 21:00 SAT DO NEDJELJE 5.2. U 23:59

(...)

U ovu subotu svi posjetitelji Links poslovnica moći će u svoj džep spremiti USB stick za samo 19kn!

Ne bih se čudio da ovo vrijedi od sutra, iako piše današnji datum (3.2.)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stranica je skroz usporila i ono još bitnije i dalje piše 49kn tako da pitaj boga kada će se to ažurirati + nebi me čudilo da imaju samo jedno 50 komada tako da će to planut u roku 1 minute...

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
itomic009 kaže...

 I ja isto vidim staru cijenu. Šta sad biseri kao da nisu mogli pretpostavit da će bit navala !!

 Da i kaj se moglo po tome napraviti? Zbog stikova od 19 kuna uzeti jos dodatnih servera?

Samo je mene u Koprivnicu zvalo 98 upita na telefon, oko 20 ih osobno doslo pitati, nekoliko njih me pitalo dal moze 100 komada (lol)...

Koprivnica grad, ono kvart vecim gradovima. Sad zamisli na podrucju cijele Hrvatske...

Garant nekoliko tisuca ljudi refresha stranicu za cijenu...gore od DDOS-a.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Baš me briga što piše uz sam stick, na promotivnoj ponudi piše nakon 21 sat danas i da se može rezervirat, ja sam uspio naručiti 2 kom, jes da se stranica vuče ko mrtva al prošlo. Na narudžbi stoji 98kn al se vidi da je naručeno nakon 21h, pa ćemo vidit sutra u dućanu, niš nisam platio ak nebu niža cjena nema plaćanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Moglo se ne prodavat onda preko web-a nego samo po poslovnicama koliko ima ima i gotovo. Pa jebeš i ovo kad jedno piše na letku i promocije a nema toga na webu. Šta organiziraju nešto što ne mogu izvest ? Šta mene ko kupca briga to ?

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Napravite si skriptu koja će provjeravati stranicu i cijenu. https://www.links.hr/hr/cart

Narudžbe od 50kn neće proći, jer akcija još nije službeno počela.

http://prntscr.com/e45n5w

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ag008 kaže...

Narudžbe od 50kn neće proći, jer akcija još nije službeno počela.

 Kak nije službeno počela ak piše: AKCIJA VRIJEDI ISKLJUČIVO ZA MALOPRODAJNE KUPCE i TRAJE OD PETKA 3.2. U 21:00 SAT DO NEDJELJE 5.2. U 23:59 SATI

11 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni je upravo prošlo i piše 19 kn

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zlu netrebalo i ja upravo ponovio sa akcijskom cijenom i sad stranica radi sasvim normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

I meni prolazi, a stranica leti. Vidit ćemo sutra kad dođem u poslovnicu.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Samo da ne bude da svi dođu sa brojem narudžbe s neta i onda kažu nemamo ih više, bilo je 3 komada.

Potpisujem
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

meni pise da je 19 kn ali ne mogu odabrati kolicinu niti staviti u kosaricu... jao drame

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Boktemazo navalili svi na stick od 19kn koji i ne vrijedi više od 19kn

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ošla im stranica

 

https://i.imgur.com/LDMHhzR.png

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice