INew v3

poruka: 130
|
čitano: 46.937
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
INew v3

Za tu foliju sa natpisima znam, ali mislio sam da je zalijepljena još jedna ispod te..

 

Što se tiče baterije, i nije toliko loša. Mislio sam da će biti i gore. Evo recimo jučer sam ga skinuo oko 10h sa punjača i baterija se ispraznila oko 23h. S tim da je bilo sigurno 1h surfanja, možda pola sata igranja zahtjevnijih igara i nešto malo muzike, skidanja aplikacija, fotografiranja itd.. Wifi je sigurno bio uključen par sati. 

 

Ja sam naručio 2 dodatne baterije, a treću su mi poslali besplatno. Sad imam 4 baterije.. Ne znam ni sam kud s njima. {#}

Jedino me brine da će poklopac "otkazati" ako se budu često mijenjale baterije. A napune se lako. Ja recimo napunim jednu do kraja, i onda ubacim ovu koja je prazna. I tako imam rezervnu. Nije loše ako se ide na neki put i sl. Pogotovo jer je baterije tanka pa bez problema stane u đep.

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
INew v3

Jel odgovara koji battery charger na ebayu za njegovu bateriju, a poklopac rezervni bi trebalo se moci naruciti direktno od Inewmobile, mislim da su vec nekom slali nesto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
INew v3
Radi tog nesretnog poklopca, nekako i se čini bolje rješenje dodatno vanjsko napajanje za zajtjevne korisnike. S druge strane prosječnom korisniku bi svakako trebalo piti dosta energije za 1cijeli dan
Android, many flavours, many choices... Moj pregled kineskih smartphonea na: kupikinesko.weebly.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
INew v3

Ima li nekoga s viskom baterija za iNew v3 a da bi jednu zelio prodati? :-D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: iNew v3

Može kupon???

16 godina
offline
Re: iNew v3

Kineska je nova godina. Malo koja trgovina uopće ima mobitel na stanju (Beng je rasprodao sve) te čak i da ga imaju šalju tek od 7. veljače.

Ako netko i želi mobitel morati će se strpiti do 7. veljače kada trgovine počinju s normalnim radom i mobitel se vraća u prodaju

Moja recenzija Cubota GT99 na anton008.com Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp.
13 godina
neaktivan
offline
INew v3

Jel ga ima na banggood-u u crnoj boji?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
INew v3

Trenutno ga nitko ne prodaje u crnoj boji, a za antelife znam da će ga izbaciti odmah poslije kineske nove godine ...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
INew v3

Ova panda i geek jesu li to kineske trgovine

nebojsa
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
INew v3

Cini se stvarno dobar mob za te pare, evo ja sam nasao na ebayu za malo manje od $200 sa besplatnom dostavom - http://www.ebay.com/itm/iNew-V3-5-0-nIch-OGS-Screen-Android-4-2-MTK6582-Quad-Core-1-3GHz-16G-Smartphone-/301074503242?pt=Cell_Phones&hash=item461970564a

 

Garantuju da salju u roku od 1 radnog dana od primitka uplate. Jos cu malo pogledati review-e po netu ali mislim da cu ga kupiti, ipak 13 mpx kamera ( pogledao sam sample slike i stvarno su dobre ), quad core cpu, 1 gb ram, 16 gb storage, 5" gorilla glass 2 ekran za $200 USD je tesko za propustiti :) ,a i fino izgleda.

 

 

Ako ne laziraju antutu benchmark test - http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxMjAw/z/1iQAAOxygPtSxQ5N/$_57.JPG onda je i score solidan, dodje negdje kao galaxy s3.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: INew v3

Na ostalim stranicama gdje isto plaćaš paypalom s bespl. dostavom tipa beng, geek, to2c cijena je oko 180-1,079.29 HRK (190$) što je jeftinije od ebaya.

No kako su kinezi na godišnjem do 8. veljače zbog nove godine strpi se s naručivanjem, nitko ti ga neće poslati tako brzo.

Moja recenzija Cubota GT99 na anton008.com Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2014 20:17 (XXX-Man).
10 godina
neaktivan
offline
INew v3

Radje cu platiti 20 dolara vise i ici preko ebaya :).

 
0 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: INew v3

Za one koji su dobili mobitel, a žele ga nadograditi, saznati više o njemu, ovdje ima puno romova, cwm i sve potrebno.

Root se radi preko kineskog programa Shauma, CWm ide preko MTK mobileuncle a stavljanje roma se može odviti na dva načina.

Prvi koji ja preferiram je preko CWM i update.zipa gdje ne gubite ništa a drugi je preko SP flash toolsa. Na linku su upute za oba načina pa kako je kome lakše.

Ja imam mobitel već više od dva tjedna i za sada sam zadovoljan. Čekam verziju 1.0.5 koja će mi vratiti internu pohranu na stari kapacitet

 

16 godina
offline
Re: INew v3

Kako neki imaju problem s nalaskom odgovarajućih drivera da mobitel bude prepoznat na računalu, evo linka.

Je li se tko odvažio na instaliranje novog roma, na kojem ste sada?

15 godina
offline
INew v3

Ovi driveri su meni pomogli.

Klik

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
INew v3

Bok ljudi,

 

ja se već tri dana igram sa svojim brand new I newom :D

Htjela sam komentirati bateriju koja mi se ni preko usb-a prikačenog na komp niti preko zidne utičnice ne puni dalje od 88%. Kako vi stojite s tim i može li se to kako poboljšati

pogotovo s obzirom da se baterija brzo troši pa da barem bude fully charged 100% kad ga skinem s utičnice? 

 

Druga stvar zbog koje pišem je problem na koji sam naišla nakon što mi je baterija sišla na 4%. Uključim punjač u utičnicu - ništa, u drugu - ništa, u treću - ništa! Ne pokazuje nikakvih znakova da prima struju! Onda sam ga ostavila pa se vratila za 10ak min kada je na njemu pisalo 6%, još 10 min kasnije pisalo je da ima 8% tako da se valjda očito puni iako nema onog prikaza punjenja na bateriji. Eno sam sad virnula i trenutno je na 10% i opet bez vizualnog znaka da se puni. 

U čemu je li je problem? Nadam se samo da će se do jutra normalno napuniti i da će u nekom trenutku početi prikazivati punjenje i na ikoni baterije :D pa da sam mirna. 

Ako itko ima kakav savjet u vezi mog ponašanja prema bateriji, bring it on. Hvalaaaa!!!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: INew v3
Zaboravih nadodati, što se tiče opreme, moj je stigao standardno kao i svima vama s tim da je ispod dummy folije već bila zalijepljena jedna zaštitna folija + što sam dobila i tu rezervnu koju spominjete. Pozz!
16 godina
offline
Re: INew v3
Rom 1.0.4 moze rijesiti eventualne probleme s prikazom punjenja. Probaj koristiti i drugi punjac
16 godina
offline
INew v3

Konačno je i meni stigao i pitanje je sad kak namjestiti kameru. Meni slike ispadaju sa jakim kontrastom (to mi tolko nesmeta) i slike su dosta točkicaste. Jel treba nešto posebno u postavkama uključiti/isključiti da se dobi čim bolja slika. Vidim ima mogučnost do 18mp. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
INew v3

Jel postoji koji način da se baterija napuni preko wirelessa ili NFC-a? :-)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: INew v3

Ne. Mobitel to ne podržava.

Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Re: INew v3
Ag008 kaže...

Ne. Mobitel to ne podržava.

Kako znaš da ne podržava punjenje preko NFC?

 

[M|C] jokaCRO ingame
10 godina
neaktivan
offline
INew v3

Danas došla silikonska maskica za iNEW V3. Mob je još na carini, e-mail sam poslao 19. :-/ Što se maskice tiče,očekivao sam da bude nešto čvršće izrade. Imam osjećaj da će se to sve rastegnuti. Ukoliko se slušalice ne koriste na mobu, maskica ima mogućnost da se zatvori ta rupa, što je zgodno,da ne upadne prašina. Ali definitvno nije vrijedna 5$. BTW...kupljena na Antelife.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2014 14:17 (kkranjc7).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: INew v3
kkranjc7 kaže...

Danas došla silikonska maskica za iNEW V3. Mob je još na carini, e-mail sam poslao 19. :-/ Što se maskice tiče,očekivao sam da bude nešto čvršće izrade. Imam osjećaj da će se to sve rastegnuti. Ukoliko se slušalice ne koriste na mobu, maskica ima mogućnost da se zatvori ta rupa, što je zgodno,da ne upadne prašina. Ali definitvno nije vrijedna 5$. BTW...kupljena na Antelife.

 

 

Mislim da je to ista ova ko i na ebayu samo kaj je tam 4$. Ako neko zna neku bolju silikonsku maskicu nek stavi ovdje. {#}

10 godina
offline
INew v3

inew v3 za 168usd!!! ( 173 minus jos 5usd uz kupon Reg05CIC1 ili KCAERO​MP).

 

http://www.coolicool.com/inew-v3-mtk6582-13ghz-quad-core-50-inch-hd-screen-android-422-3g-smartphone-g-32639

 

Ja narucio, i cekam :)

 
3 0 hvala 2
15 godina
offline
INew v3

Ako je nekome stalo do bolje i jače baterije, napravljena je online peticija za koju se skupljaju glasovi. Potrebno je 1000 glasova da iNew primijeti da je nama kupcima doista stalo do toga, pa odvojite minutu-dvije za potpis, i ako stvarno vjerujete u ishod ove peticije, razglasajte vijest svima koji imaju iNew V3 model. Ako ste aktivni i na nekim drugim iNew V3 forumima, možete i tamo postaviti link. Budite sigurni da će iNew reagirati tek kad vidi puno glasova (tako je napravio i sa M1 modelom), ali isto tako budite sigurni da se baš ništa neće desiti ako ne odgovorite na ovaj poziv. Originalna tema je na chinaphonearena forumu.

Slušaj mater!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
INew v3

ima li netko iskustva sa Fastcardtech-omhttp://www.fastcardtech.com/iNew-V3.html

fina cijena ali koliko su pouzdani?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: INew v3
nenads kaže...

ima li netko iskustva sa Fastcardtech-omhttp://www.fastcardtech.com/iNew-V3.html

fina cijena ali koliko su pouzdani?

 

Jako puno ljudi imaju loša iskustva sa njima. Proguglaj prvih par rezultata ako se želiš uvjeriti.

Slušaj mater!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice