Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

poruka: 27
|
čitano: 19.247
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

31.05 preko interneta sam promjenio tarifu sa Tarifa za sve 60 na Extra total S,dobio sam SMS poruku da je tarifa promjenjena,također i na internetu (Moj T Mobile) vidljivo je da je tarifa promjenjena.Za svaki slučaj (paranoja) sam zvao 1.6 službu za korisnike da vidim da li je tarifa promjenjena,dobio sam odgovor da je promjenjena.Za svaki slučaj nazvao sam još jednom predveče postavio isto pitanje i dobio isti odgovor.Naravno slao sam i S na 0110,ali pokazivalo mi je stanje od prošlog mjeseca,do jučer kad je pisalo da sam potrošio cjeli paket i izvan paketa 1kn i nešto,pa 2kn i nešto,a danas sam dobio 2 poruke u kojima je od - do  znači vremensko razdoblje isto samo prva poruka je bila 27kn,a druga 48kn,sad kad pošaljem poruku tko zna koliko će biti.

 

U ovom kratkom razdoblju poruka i poziva sam imao,ali to je sve jako kratko,skoro pa ništa,na internetu sam bio,ali večinom preko wi fi,jer sam imao pristup,a koliko sam skužio da wi fi ima prednost,odnosno internet preko telefona (da ga tako nazovem).Preko mobitela sam išao ,ali jako malo.Sad ispada da mi nisu promjenili tarifu iako sam ih zvao par puta da provjerim.nakon toga sam ih zvao i rekli su da malo pričekam i da im pišem prigovor ukoliko ne budu htjeli priznati svoju grešku.

 

ETO SAMO DA VAS UPOZORIM!

U3PM
 
0 0 hvala 7
13 godina
neaktivan
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Steraj ih u kur...!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

I hoću,ukoliko ne isprave svoju grešku,a mislim da hoće,jer 5 godina sam i već na pretplati,iako mi se čini da T-Com i T-Mobile ne cijene svoje korisnike.

U3PM
14 godina
protjeran
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!
U3PM kaže...

I hoću,ukoliko ne isprave svoju grešku,a mislim da hoće,jer 5 godina sam i već na pretplati,iako mi se čini da T-Com i T-Mobile ne cijene svoje korisnike.

E tu se slažem.

Moju staru su gadovi zahebali za nekih 500 kn sad već.

 

Ja odo hebat, a vi se tu potpisujte...
14 godina
protjeran
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

mazohizmu nikad kraja..{#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Još ništa,dalje sam na staroj tarifi,a oni su rekli ili da će otpisati račun ili pretvoriti u sve troškove u novu tarifu.

U3PM
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Inzistiraj na tome što govoriš i budi ustrajan - tako su meni ispostavili račun prošle godine na 01.04. (pazi datuma!) gdje s uobičajene mjesečne potrošnje od 200-250 kn dobivam izvješće (0110) da sam potrošio skoro 3.000 kn.

 

Pristupao sam na net preko ajfona i dijeljenja interneta i kako imam gigu prometa, provjerio bi svakih par dana koliko imam - a za svaki slučaj sam radio i skrinšotove.

 

Sva sreća da sam ih radio jer su me na kraju spasili i otpisali su sve što je bilo viška. Imao sam račun taj mjesec ispod 200 kn.

 

 

Pozz!

16 godina
neaktivan
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Ja radim u SZK preko student servisa, jbg svaka kuna dobro dođe...

 

Ugl. ajd daj mi na PP broj pa ću provjerit sutra na poslu.

 

Za ovo prvi put čujem da se događa.

Inače ti se ta promjena tarife vrši preko jedne aplikacije, a trenutnu tarifu pokazuju bar 3 različite aplikacije.

Sad, jedino što može biti, da nisu dodjeljeni produkti tvojoj SIM kartici, tj produkti za besplatne minute/sms/gprs.

Usvakom slučaju, postoji zabilješka za svaki razgovor sa SZK, i lijepo se vidi kad si zatražio promjenu tarife, i koji ti je to od agenata napravio.

Ako se ustanovi da je greška s naše strane, naravno da će ići korekcija računa.

 

Neznam baš, koliko vi mislite da TM ne brine za svoje korisnike, ali mi u SZK (a 90% ekipe su student kao i ja) se trgamo od posla. I svakim danom imamo sve više zadaća i sve se veći fokus stavlja na to da sve bude riješeno u jednom pozivu.

I nas Njemci (DT) provjeravaju, neka vrsta unutarnje kontrole, tako da ni nama nije svejedno.

 

 

Zapravo, u tzv. "feedback" razgovorima s nadređenima, ako nisi napravio sve u svojoj moći (doduše, i tu smo dosta ograničeni, barem mi na prvoj linji, što se javljamo na telefone)  da pomogneš korisniku možeš čak i otkaz dobiti. Zapravo, TM puno više brine za svoje korisnike, nego za svoje zaposlenike, to ti, nažalost, mogu garantirat.

 

Ali ljudi koji zovu SZK pa se prave neke mange, pa psuju, zahtjevaju neku zadovoljštvinu , su najveći ološ i gade mi se iz dna duše. Time nećete ništa postići, a i mi samo tamo radimo svoj je*eni posao, i krpamo kraj s krajem, znate i sami kakav je studentski život.

 

Inače sam i sam na extra total tarifi, i fkt nisam imao nikakvih problema, i općenito prvi put čujem za ovo.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!
FlyBoy kaže...

Ali ljudi koji zovu SZK pa se prave neke mange, pa psuju, zahtjevaju neku zadovoljštvinu , su najveći ološ i gade mi se iz dna duše. Time nećete ništa postići, a i mi samo tamo radimo svoj je*eni posao, i krpamo kraj s krajem, znate i sami kakav je studentski život.

 

Inače sam i sam na extra total tarifi, i fkt nisam imao nikakvih problema, i općenito prvi put čujem za ovo.

Radu SZK nikada nije lagan. Ali otupis nakon nekog vremena.

 

Sto se tice extra total tarifa, i ja sam u Extra Total 250. Nikad nisam imao problema sa T-Mobileom osim jedanput kad mi nisu promijenili tarifu na moj zahtjev nego su nastavili sa skupljom. Al dobro

... bit cu ja i gori!!!
13 godina
neaktivan
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Ma znam ja da ćete ispraviti grešku,samo danas je već 16.06,zvao sam već jedno 15 puta,to je još u obradi,samo ne mogu ja toliko čekati.Ja kad zovem SZK budem ljubazan,jer samo kreteni mogu nazvati i psovati,da dobijem vašeg bossa e to bi bila druga priča.

U3PM
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Ako ste mjenjali tarifu jel vam piše da se kod promjene tarifu jednokratno naplačuje? Ako vam piše onda su vam naplaćeno kod promjene tarifu. Neki da a neki ne ovisi o tarifi. Prije promjene tarifu trebali ste nazvat SZK i saznat o svemu i nakraju odlučite dali ćete promjenit tarifu ili ne.

Nenad
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Ma nije to - potrošeno je skoro sve internet.Imam uvid u troškove.

U3PM
16 godina
neaktivan
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!
Nello kaže...

Ako ste mjenjali tarifu jel vam piše da se kod promjene tarifu jednokratno naplačuje? Ako vam piše onda su vam naplaćeno kod promjene tarifu. Neki da a neki ne ovisi o tarifi. Prije promjene tarifu trebali ste nazvat SZK i saznat o svemu i nakraju odlučite dali ćete promjenit tarifu ili ne.

  Promjena tarife se ne naplaćuje, barem ne u TM.

U VIP-u je to 198 kn jednokratno.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
13 godina
protjeran
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

pretplatu nebih uzeo ni da oni meni plaćaju.tu uvijek ima nešto,ja neznam nikog da odradio ugovor do kraja bez nekih problema,prigovora,velikih računa itd.ja sam oldschool,samo bonovi,nitko me nemoze smuljat,nekad potrosim mjesecno 200kn na bonove nekad tih 200 imam 2 mjeseca,net si uzmem koliko mi treba a stvarno sad nije skupo(t mobile).ali eto,ljudi su lakomi,samo vide ono "aj fon 4 za nevjerovatnih 1 kunu" ...jebes sitna slova to je za budale,to nitko ne čita. a kad baciš računicu nakon dvije godine taj aj fon 4 te izišao 8-9 000 kuna ...hvala ali ne hvala.

 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!
bugonja kaže...

pretplatu nebih uzeo ni da oni meni plaćaju.tu uvijek ima nešto,ja neznam nikog da odradio ugovor do kraja bez nekih problema,prigovora,velikih računa itd.ja sam oldschool,samo bonovi,nitko me nemoze smuljat,nekad potrosim mjesecno 200kn na bonove nekad tih 200 imam 2 mjeseca,net si uzmem koliko mi treba a stvarno sad nije skupo(t mobile).ali eto,ljudi su lakomi,samo vide ono "aj fon 4 za nevjerovatnih 1 kunu" ...jebes sitna slova to je za budale,to nitko ne čita. a kad baciš računicu nakon dvije godine taj aj fon 4 te izišao 8-9 000 kuna ...hvala ali ne hvala.

  Stari moj, za 200kn na pretplati ti razgovaraš, sms-aš i surfaš troduplo više nego za 200kn na bonovima.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

stvar je samo u samokontroli,ja sam na pretplati već godinama i nikada problema sa racunima,i vijerovatno prićam duplo više nego neko na bonovima,i najvaznija  stvar svake

dvije godine produzim ugovor i uzmem si neki mob za malo para,tako da i dalje ostajem na pretplati!{#}

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!
dart_tom kaže...

stvar je samo u samokontroli,ja sam na pretplati već godinama i nikada problema sa racunima,i vijerovatno prićam duplo više nego neko na bonovima,i najvaznija  stvar svake

dvije godine produzim ugovor i uzmem si neki mob za malo para,tako da i dalje ostajem na pretplati!{#}

  Slažem se. Meni su varijacije u računima 20-30 kn gore dolje. Hvala Bogu, takva su vremena da uvijek možeš provjerit svoju potrošnju, dobivaš i notifikacije kad potrošiš besplatne jedinice, tako da stvarno nije problem kontrolirat troškove.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
16 godina
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

ja sam na pretplati od nove godine (vip) i samo treba imat dobar tajming i uzeti ono kaj ti zbilja i treba (ne uzimati neke bijesne tarife).

 

ja sam uzeo tarifu 75, koju zbog akcije plaćam duplo manje -> 37.5kn.. u račun dodatno ulaze 10kn za naknadu rad. frekv., 25 lipa po pozivu i dodatne sms poruke 30ak lipa..

u tarifi dobijem 150min razgovora for free (plaća se uspostava), 45 free sms poruka i 125mb mobilnog interneta..

do sada nisam ima račun veći od 75kn a koristim mobitel puno komotnije nego kad sam bio na bonovima.. tada sam se isto nastojao držati ispod 100kn al bilo je teško, sad slobodno mogu reć da za istu lovu dobije najmanje 5x više opcija koje me dodatno ništa ne koštaju a u budućnosti ću imat neke popuste kod kupnje moba a na višu tarifu mogu bilo kad također bez naknade..

velim, pitanje je tajminga, potreba, samokontrole i nepretjerivanja..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Još ništa,ni mail,ni poziv...ne znam da li mogu raskiniti ugovor bez penala?

U3PM
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Ne.

3.400 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Kažu da sad internet preko mobitela nije skup,12500 KB za samo 100 kn (zaokruženo) s tim da sam po mojoj procjeni jako malo surfao preko mobilnog interneta.

U3PM
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!
U3PM kaže...

Kažu da sad internet preko mobitela nije skup,12500 KB za samo 100 kn (zaokruženo) s tim da sam po mojoj procjeni jako malo surfao preko mobilnog interneta.

  Ajd daj broj na PP pa cu ti ja provjerit zakaj to jos nije rijeseno, ili ako se rjesava kakva je situacija.

Po potrebi cemo i eskalirat :)

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
neaktivan
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Omg, obicno u pertplati od 100 kn dobijes 500mb interneta.

3.650 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2011 17:54 (8ax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!
8ax kaže...

Omg, obicno u pertplati od 100 kn dobijes 500mb interneta.

  U total S tarifi za 100 kn dobiješ flat s karakteristikom pada brzine nakon 512 MB. I još minute i SMS-ove.

 

Ono što sam odmah napisao, najvjerojatnije mu nisu dodani produkti za SIM karticu, koji definiraju naplatu po obračunskoj jedinici kada se on spaja na mrežu s tim SIM-om.

 

Inače, zakonski rok za odgovor ti je 15 dana od datuma zaprimanja, FYI.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
offline
Re: Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Ja sam na pretplati skoro 6 godina,supruga je nešto kraće.I ona i ja smo nekad imali problema prilikom prelaska sa tarife na tarifu ali su uvijek sve riješili vrlo brzo i u našu korist.Mislim da  bi samo trebao biti uporan i da će sve biti riješeno.

They got money for wars but can feed the poors
14 godina
neaktivan
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Ja sam skroz odustao od tmobilea kad sam vidio da su u pretplati (konkretno sam gledao za cijene za članove tima Mobile tarifa i tarifa Sve za Tim)

neki mobiteli i do 2000kn skuplji...

3.650 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Extra total tarifa - OPREZ! UPOZORENJE!

Ispravili su grešku oduzeli su promet koji je nastao korištenjem interneta

U3PM
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice