Zastitne folije za ekrane

poruka: 15
|
čitano: 12.102
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Zastitne folije za ekrane

di ima za kupit zasitne folija za ekran i jer potrebna posto imam touch screen?

intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zastitne folije za ekrane

http://www.crazy-shop.com/podkategorije.asp?cat=oprema-za-mobitele&subcat=zastitne-folije-za-ekrane

Istra ti Materina
16 godina
offline
RE: Zastitne folije za ekrane
jer ima mozda negdje za kupit u ducanu znaci mislim da nije preko poste email itd
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
15 godina
neaktivan
offline
Zastitne folije za ekrane

Imas za kupiti foliju za laptop ekrane (a i stolne LCD) u algoritmu. Mislim da kostaju oko 100kn. Ako trebas za PDA ili mobitel (citaj: univerzalne velicine tj. odrezes potrebnu velicinu) takvo sto sam ja kupio u HgSpotu prije godinu i pol za 70kn. Dobijes 10 folija... ali od tad nisam vidio u njihovoj ponudi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zastitne folije za ekrane
pa mogu kupit za laptope i onda rezat
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
16 godina
neaktivan
offline
Zastitne folije za ekrane

Ja sam kupio nedavno u TechnoMaxu, paket od 5 komada. Pogledaj tamo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zastitne folije za ekrane
jer bi mogo reci koje su dimenzije
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
15 godina
neaktivan
offline
Zastitne folije za ekrane

sry.....ljudi...ali mozete li mi reci cemu skluze te folije...predpostavljam da je radi   zaprljanja ekrana...ali imaju li jos neku funkciju....i ako kupim za svoj laptop 17''......dali su te folije vec te velicine ili ih treba rezati i koliko se komada dobije za 100 kn???

DesignIsMy Life 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zastitne folije za ekrane
pa mislim da pune ne znace ak imas ekran obisni ja ih kupujem sam zato jer imam touch screen
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
16 godina
neaktivan
offline
Zastitne folije za ekrane

ja za ipod touch koristim one Invisible shield

i jest stvarno sta ljudi obevavaju kupio sam 3 komada

i gulio sam ga malo od beton i stvarno ipod-u nista...

(P.S nisam bas jako ali ipak)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zastitne folije za ekrane

Ako si iz Rijeke mislim da folije za ekran na mobitelu imaš za kupiti u Tower centru u VIP-ovom dućanu, ustvari dućan nije VIP-ov nego VIP partner, privatni. Usput nisu loši, kupovo sam već kod njih.

 

 

A mislim da biš foliju morao moći nabavit u svakom imalo ozbilnijem šopu mobitel, mislm da bi ih čak i VIP i T-mobile centri morali imati pošto prodaju mobitele s TS. Nisam provjeravo.

 

 

A što se tiče folije mislim da ju je dobro imati, zaštita za ekran koji je ipak osjetljiviji od običnih. Kad ti se folije izgrebe, ljepo je skineš i staviš drugu.

hcsc
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zastitne folije za ekrane

cemu to?

 

jedino ako prodajes stari mob pa da izgleda novije!?!

 

ali to je glupost koja veca ne postoji za mob-e!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zastitne folije za ekrane
Toka Car kaže...

cemu to?

 

jedino ako prodajes stari mob pa da izgleda novije!?!

 

ali to je glupost koja veca ne postoji za mob-e!!!

 Ali kad imaš mob od 4000kn i više sa touch screenom onda dobro dođe
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zastitne folije za ekrane
xxtoni kaže...

ja za ipod touch koristim one Invisible shield

i jest stvarno sta ljudi obevavaju kupio sam 3 komada

i gulio sam ga malo od beton i stvarno ipod-u nista...

(P.S nisam bas jako ali ipak)

 jesi naručio s neta ili?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zastitne folije za ekrane
infinityzg kaže...

 za 70kn. Dobijes 10 folija

 
@benko

Pazi na ovakve pakete koji se spominju. Kao i sve ostalo imaš folije i "folije". Ja sam prije 3 godine na svoj iPaq 3950 PocketPC stavio foliju koja je sama koštala ~100 kn i kao da sam stavio dijamantnu zaštitu osjetljivu na dodir - nepoderiva, bistra i osjetljiva.

S druge strane, one jeftinije folije mogu pružiti donekle zaštitu, ali je upitno koliko, kao i kakva im je prozirnost i (ne)osjetljivost.


Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice