WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.806.361
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
skank666 kaže...
Cordas kaže...

 Pokusao sam maknuti google acc i evo na 76 % mi je baterija, mob sam skinuo s punjaca u pola 7. Nije mi nesto narocito pomoglo, ne znam sto mi je s mobom.

Servis mi nije bas najbolja opcija jer bih bio 2 tjedna bez moba. Izglednija opcija je da prodam mob..

 čekaj malo... u 06:30h si skinuo i sad ti je na 76% i to je loše? ili ja nešto krivo čitam. lol tek sad sam vidio vrijeme posta, pa opet nije loše. jeli ti signal stabilan? kako si koristio mob do tada, više, manje, srednje?

nemoj ga prodat jer je nevaljan mobitel, nosi to na servis i nek ti daju zamjenski...

Otužno je  to što sam u tom vremenu (6:30-14h) otipkao 3-4 sms-a, surfao 10 min na wi-fi i bio možda 10 min u app od wpcentral. Nije baš neko korištenje.

Neda mi se nosit na servis jer kako to kod nas ide, siguran sam da ću izgubit do 2 tjedna dok oni detektiraju kvar.

Why so serious?
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

jel imsš skype? ako da jeli ti povezan sa fejsom? ako da odveži ga...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
skank666 kaže...

jel imsš skype? ako da jeli ti povezan sa fejsom? ako da odveži ga...

Nemam skype.

Why so serious?
11 godina
offline
WP8 - Općenito

sori na off topicu...imao sam omniu 7...predobar mob...na produzenje pretplate sam uzeo xperu s..isto super mob...ali htio bi oprt wp8....jel zeli netko mjenjat swoj za xperiu...ponude na pm...thx guys...lp

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
Cordas kaže...

Nemam skype.

rođo, ako ga misliš prodat ili zadržat, svejedno moraš ići na servis jer je to neispravan mob. znam da je je8ada biti toliko bez mobitela (ako si na pretplati vjerovatno će ti ponudit neki zamjenski) ali nemaš drugog izbora.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
WP8 - Općenito

Evo i ja stiga u tabor WP8. Uzeo 8x od kolege paska. Odličan mob.

 

Kako se zove ona aplikacija koja stavi vremensku prognozu na zaključan zaslon?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

HTC ;)
Imaš ju vjerojatno već instaliranu, samo moraš postaviti da na lock screen idu slike iz te aplikacije. Još uvijek mi nisu dosadile. {#} 

Winter is coming...
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 23:11 (kratos091).
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
Ta app je malo cudljiva... Meni nije radila pa sam si stavio weather flow.
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Ne znam, nisam dosad imao,problema...

Winter is coming...
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

ovako, par brzih vijesti...

 

gameloftove igrice "uskoro" dolaze na wp8, uskoro je namjerno pod navodnicima....

http://www.wpcentral.com/gameloft-teaser-video-playxbla-windows8

 

najjeftiniji wp8 telefon huawei

http://www.wpcentral.com/huawei-ascend-w1-cheapest-windows-phone-ever

 

do sad smo mogli skidat maximalno 20mb bez wifija sada je to povečano na 50mb. što je dobro ali nekome i loše, treba pazit i čitat.. osobno bi volio izbor, opciju, da me pita, bilo što jer mi je brže skidat na telefonu nego na laptopu , bog ga blagoslovio.

http://www.wpcentral.com/microsoft-lift-20mb-download-limit-windows-phone

 

 

novi fora app, sense the color... jako jednostavno dio neke fotografije učinite crno-bijelim ili obrnuto. samo tap i voila, magija! definitvno isprobat.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 3
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

ko voli fallout, koristi to do appove, search no more - pip-toy 3000. fora app sa fallout  tematikom za podsjetnike tj za to do. fora je u tome što nakon što obavite to što se imali obavit dobivate xp i levelate se... jednostavno, zabavno i odlična ideja.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Wou, ova N.O.V.A.3 dobro izgleda... {#}

Winter is coming...
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
WP8 - Općenito

Kako podesiti da mi u music and video hub-u vidi muziku sa SkyD?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
amater_2 kaže...

Kako podesiti da mi u music and video hub-u vidi muziku sa SkyD?

mislim da to ne ide ali imaš app sky music ili tako nešto koji ti streama/skida ono što imaš gore...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
WP8 - Općenito

Ima li neka aplikacija kao air droid na androidu?

Da se spojim preko wifi na mob?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

nokia drive dostupna SVIMA!!! http://www.wpcentral.com/nokia-releases-drive-app-all-windows-phone-8-devices

Doduše beta ali wooo fakin hoo!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2013 7:27 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
Govno ne radi kod nas.... Sim card unsupported. Al ajde, beta je...
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
skank666 kaže...
Govno ne radi kod nas.... Sim card unsupported. Al ajde, beta je...

 {#}{#}{#}

14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

I kod mene ista stvar, sim kartica nije podržana, a jesam se poradovao kad sam vidio da mogu instalirati kad sam prebacio na USA market... Valjda će riješiti to.. :/

Winter is coming...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2013 10:18 (kratos091).
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

još jedna nokiina app je vani, nokia pulse neki messenger sa lokacijama. ima ga na storu, također beta.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Pokušao sam bez SIM kartice pokrenuti:

Winter is coming...
11 godina
offline
WP8 - Općenito

mjenam xperiu s za wp8,stara 5 mjeseci,ako ima tko za zamjenu iz zg! sori na ofe topicu

p.s. pozeljno da radi na swe kartice ili tele2

lp

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
WP8 - Općenito

Što kažete na ovu temu? {#}

Winter is coming...
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Odlična, samo reci kako da je ja na svoj 8x stavim. {#}

14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Postavke -> pristupačnost -> Jak kontrast -> Uključeno

Evo "još jedna", samo u temi stavite pod Pozadina: svijetla.

Winter is coming...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2013 22:44 (kratos091).
16 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Aj Bacite neke Must have aplikacije za WP8?

http://www.downloadmoreram.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito

Meni:

MetroTube

Vimeo

BoardExpress

SportsTracker

Whatsapp

6 week training

PC Remote

Weather View

 

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito

više manje isto ali:

battery sense - besplatni ali i najbolji, lock screen support, graph, estimated batt life, battery drain per hour. najbolji kažem vam :D

pay pall

geo tasker - za zaboravne dusu dalo. naime, obilježiš mjesto na mapi gdje moraš nešto napravit i kad budeš prolazio u blizini tog mjesta ovaj app ti javi da imaš nešto za obavit. zakon

i`lold - zabava i zabava, preglednik razno raznih blogova. tipa lol cats, damn you autocorect, parant fails itd.

 

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice