Tips & tweaks by Vexx5555

poruka: 102
|
čitano: 43.897
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Tips & tweaks by Vexx5555

Svaka cast ali di si sve ovo naucio? Di nabavljas "djelove" recimo ako treba promjenit zvucnik.

 

I vidim nemas niti 24? godine.

 

Svaka cast.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
Jonja kaže...

Svaka cast ali di si sve ovo naucio? Di nabavljas "djelove" recimo ako treba promjenit zvucnik.

 

I vidim nemas niti 24? godine.

 

Svaka cast.

 Znanje sam ispekao radeći 3 godine u servisu elektronike. Dijelove nabavljam iz pokvarenih uređaja ako ih imam ili sa ebaya. Uglavnom sa ebaya.

 

Uskoro 20. {#}

Jaco,moja mater te traži!
15 godina
offline
Tips & tweaks by Vexx5555

hahah, vexxx jel ono moj HD2, stvarno si meštar i gotovo, radi

ko sat i danas!! Samo mi se nakon završetka poziva ekran ugasi,

al to im je opća boljka triba bi nekako očistit senzor, al otom potom!! {#}

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tips & tweaks by Vexx5555

wow

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
Makić kaže...

hahah, vexxx jel ono moj HD2, stvarno si meštar i gotovo, radi

ko sat i danas!! Samo mi se nakon završetka poziva ekran ugasi,

al to im je opća boljka triba bi nekako očistit senzor, al otom potom!! {#}

 Ma nije to taj-ovaj je od jedne mlade gospodične. Isti problem kao i na tvom. Digitizer jednostavno otišao u vječna lovišta-morao sam ga rastaviti da vidim koju verziju konektora ovaj ima. Napravit ću i još jedan tut kada digitizer stigne-ništa specijalno, malo grijanja, skidanje digitizera i malo lemljenja.

Jaco,moja mater te traži!
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 1:28 (vexx5555).
15 godina
offline
Tips & tweaks by Vexx5555

bitno da se radi, za drugo je lako..

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Tips & tweaks by Vexx5555

jel možeš mi dat savje sa ovim problemom.

imam staru nokiu 6500slide i pala je na pod i pojavila se crna crta preko ekrana.

na ebayu sam naručio novi display za sitne novce koji je nažalost niti trećinu mm deblji od originala i ne paše.

kako ovaj novi ekran nisam uspio uglavit (može stati al kad se zavida slide mehanizam teško se povlači) vratio sam sve na staro sa starim displeyom.

e sad je tu problem što mob ne mogu upalit. power tipka ne reagira, sve ostale rade, kad se puni pritisak bilo koje tipke upali display, al power tipka ne reagira.

rastavio sam ga još par puta sve mi izgleda spojeno.

mob sam rastavio po uputama na youtubu.

''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555

@Vexx: Imam Xperiu Arc,jucer navecer dok sam bio na internetu uocio sam jako malu ogrebotinu,al se vidi kada je na ekranu bijela pozadina.Moze li se to kako rjesit?Nije velika,mozda 1mm.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
mierda-del-torro kaže...

jel možeš mi dat savje sa ovim problemom.

imam staru nokiu 6500slide i pala je na pod i pojavila se crna crta preko ekrana.

na ebayu sam naručio novi display za sitne novce koji je nažalost niti trećinu mm deblji od originala i ne paše.

kako ovaj novi ekran nisam uspio uglavit (može stati al kad se zavida slide mehanizam teško se povlači) vratio sam sve na staro sa starim displeyom.

e sad je tu problem što mob ne mogu upalit. power tipka ne reagira, sve ostale rade, kad se puni pritisak bilo koje tipke upali display, al power tipka ne reagira.

rastavio sam ga još par puta sve mi izgleda spojeno.

mob sam rastavio po uputama na youtubu.

 Meni se čini da si malo zeznuo flat kabel. Ako želiš, mogu ti pogledati mob i ugraditi taj lcd.

ivanoile kaže...

@Vexx: Imam Xperiu Arc,jucer navecer dok sam bio na internetu uocio sam jako malu ogrebotinu,al se vidi kada je na ekranu bijela pozadina.Moze li se to kako rjesit?Nije velika,mozda 1mm.

 Za to ti je najbolje staviti pastu za otklanjanje ogrebotina i nakon nje staviti screen protector.

Jaco,moja mater te traži!
13 godina
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
Ali taj screen protector mi nije bas nesto,posto se ova ogrebotina dogodila sa SP na Arc.
- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
ivanoile kaže...
Ali taj screen protector mi nije bas nesto,posto se ova ogrebotina dogodila sa SP na Arc.

 Pa da kupiš pravi SP, a ne ono kinesko ebay smeće, vidio bi što je pravi SP: http://www.zagg.com/

Jaco,moja mater te traži!
13 godina
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
vexx5555 kaže...
ivanoile kaže...
Ali taj screen protector mi nije bas nesto,posto se ova ogrebotina dogodila sa SP na Arc.

 Pa da kupiš pravi SP, a ne ono kinesko ebay smeće, vidio bi što je pravi SP: http://www.zagg.com/

 Stavio sam onu koju sam dobio uz mob.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
ivanoile kaže...

 Stavio sam onu koju sam dobio uz mob.

 To nije SP već samo pokrov da se uređaj ne ošteti i zamaže u transportu i pri izlaganju.

Jaco,moja mater te traži!
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2011 15:31 (vexx5555).
13 godina
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
vexx5555 kaže...
ivanoile kaže...

 Stavio sam onu koju sam dobio uz mob.

 To nije SP već samo pokrov da se uređaj ne ošteti i zamaže u transportu i pri izlaganju.

 Sto se i to lijepi?! To je bilo odvojeno od moba,skroz ispod svih onih kabela i upustava.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
ivanoile kaže...
.

Sto se i to lijepi?! To je bilo odvojeno od moba,skroz ispod svih onih kabela i upustava

 To inače dolazi na njemu. Netko ti je čeprkao po uređaju.

Jaco,moja mater te traži!
13 godina
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
Bio je zadnji u ducanu tada tj. donesao mi je Arc iz izloga.Jedino mozda zato.
- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
ivanoile kaže...
Bio je zadnji u ducanu tada tj. donesao mi je Arc iz izloga.Jedino mozda zato.

 Da,baš zbog toga.

Jaco,moja mater te traži!
14 godina
neaktivan
offline
Tips & tweaks by Vexx5555

Pozdrav. Zanima me dali se može otključat Usb stick Vodafone mobile connect ZTE K3565-Z ? Taj stick radi samo na VIP a hteo bi da stavim karticu T-mobile. I dali se pomoću otključavanje raditi na sve mreže putemo podatkovni karticu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tips & tweaks by Vexx5555

Vexx ima li kakvih modifikacija za Nokia 5230 Simbyan S60 V5 zadnji software koliko sam shvatio.

http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/procjena-konfepogledajte/112473.aspx?page=0&jumpto=2192724&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
Nello kaže...

Pozdrav. Zanima me dali se može otključat Usb stick Vodafone mobile connect ZTE K3565-Z ? Taj stick radi samo na VIP a hteo bi da stavim karticu T-mobile. I dali se pomoću otključavanje raditi na sve mreže putemo podatkovni karticu?

 Na popisu je u programu za koji sam radio tutorijal. Kada je uređaj otključan, radi sa svim sim karticama.

kruskar kaže...

Vexx ima li kakvih modifikacija za Nokia 5230 Simbyan S60 V5 zadnji software koliko sam shvatio.

 Provjeri na specijaliziranim forumima.

Jaco,moja mater te traži!
14 godina
moderator
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
vexx5555 kaže...
Nello kaže...

Pozdrav. Zanima me dali se može otključat Usb stick Vodafone mobile connect ZTE K3565-Z ? Taj stick radi samo na VIP a hteo bi da stavim karticu T-mobile. I dali se pomoću otključavanje raditi na sve mreže putemo podatkovni karticu?

 Na popisu je u programu za koji sam radio tutorijal. Kada je uređaj otključan, radi sa svim sim karticama.

jesi siguran u to? ono je tutorial za huawei stickove i koristiš huawei unlocker

k3565-z proizvodi ZTE, a ne Huawei koji proizvodi k3565

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija................tko stisne TD ima malu k*tu :) ......////...... R.I.P. EnlightenedPhoenix
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
XXX-Man kaže...

jesi siguran u to? ono je tutorial za huawei stickove i koristiš huawei unlocker

k3565-z proizvodi ZTE, a ne Huawei koji proizvodi k3565

 Raspravljao sam sa jednim mojim kolegom o tim stickovima-rastavio ih je i izgleda da je to ista platforma. Znači hardver je isti,ali zbog Vodafonove potražnje, proizvode ih i Huawei i ZTE.

Jaco,moja mater te traži!
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2011 17:54 (vexx5555).
14 godina
moderator
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
vexx5555 kaže...

 Raspravljao sam sa jednim mojim kolegom o tim stickovima-rastavio ih je i izgleda da je to ista platforma. Znači hardver je isti,ali zbog Vodafonove potražnje, proizvode ih i Huawei i ZTE.

odlično ako je tako, baš imam jedan viška pa sam ga htio otključat, zato i pitam :D

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija................tko stisne TD ima malu k*tu :) ......////...... R.I.P. EnlightenedPhoenix
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
XXX-Man kaže...

odlično ako je tako, baš imam jedan viška pa sam ga htio otključat, zato i pitam :D

 Jedino što bi se moglo desiti je da ga program ne prepozna-no opet, hardver je isti, trebao bi i firmware biti isti uz razliku u vendoru. No ništa te ne košta da probaš.

Jaco,moja mater te traži!
14 godina
moderator
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
vexx5555 kaže...

 Jedino što bi se moglo desiti je da ga program ne prepozna-no opet, hardver je isti, trebao bi i firmware biti isti uz razliku u vendoru. No ništa te ne košta da probaš.

nije isti i ne prolazi to tako, provjerio sam

K3565 je zapravo Huawei E160

 

i tamo stoji napomena:

"Vodafone sells two different versions of the K3565:

  • K3565-H which is a Huawei E160X (Rev.2 models carry the hardware ID "K3565", "Rev.2" is printed on the back of the device)
  • K3565-Z which is produced by ZTE

Those two version are not only produced by two different companies, but they are also technically total different."

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija................tko stisne TD ima malu k*tu :) ......////...... R.I.P. EnlightenedPhoenix
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
XXX-Man kaže...

 

Those two version are not only produced by two different companies, but they are also technically total different."

 Mda, samo što ih je čovjek rastavio i otkrio da su identični.

Jaco,moja mater te traži!
14 godina
moderator
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
vexx5555 kaže...

 Mda, samo što ih je čovjek rastavio i otkrio da su identični.

ali firmware je drugačiji i ne radi onaj način jer ga ne prepoznaje uopće, o tome pričam

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija................tko stisne TD ima malu k*tu :) ......////...... R.I.P. EnlightenedPhoenix
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
XXX-Man kaže...

ali firmware je drugačiji i ne radi onaj način jer ga ne prepoznaje uopće, o tome pričam

 Pa rekao sam ti da bi moglo biti problema zbog vendora. Ništa onda, probat ću nabaviti te stickove i napraviti crossflash te ih onda probati otključati.

Jaco,moja mater te traži!
14 godina
moderator
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
vexx5555 kaže...

 Pa rekao sam ti da bi moglo biti problema zbog vendora. Ništa onda, probat ću nabaviti te stickove i napraviti crossflash te ih onda probati otključati.

znam da si rekao...

našao sam ovo pa ako hoćeš probavat Unlocking Tutorial For Vodafone 3g ZTE K3565 Data Card

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija................tko stisne TD ima malu k*tu :) ......////...... R.I.P. EnlightenedPhoenix
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tips & tweaks by Vexx5555
XXX-Man kaže...

znam da si rekao...

našao sam ovo pa ako hoćeš probavat Unlocking Tutorial For Vodafone 3g ZTE K3565 Data Card

 Može. Evo, za sutra sam si dogovorio Huawei k3565 rev. 2. sad još nabaviti ZTE i drugog Huaweia. {#}

Jaco,moja mater te traži!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice