SE C905 - iznenadno usporenje

poruka: 4
|
čitano: 3.239
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
moderator
offline
C905 sporo

Imam C905


Prije jedno nedelju dana sam vrsio nadgradnju softwarea preko SEUS-a po drugi put.


Trenutna verzija je R1FA035 (dodali su Google Maps 3.0 i cega sve ne)
Telefon radio zaista odlicno medutim danas sam primjetio da nakon surfanja na youtubeu telefon znatno uspori,izbornik je sporiji,medija je sporija,opcenito sve je sporo.

(ikonice unutra nakon ovoga vise ne pulsiraju)



Ostale "mobitel" funkcije rade,sporo,ali rade...pozivi i sve to.

Znaci,surfam Operom mini ili ugradenim browserom,citam/saljem mejlove,slusam muziku..ma sve,ali kada upalim da gledam youtube i nakon toga mobitel znatno uspori.
(proveravam i nemam pokrenutih aplikacija)

Zaista je cudno da ove probleme nemam ako surfam svugde osim na youtubeu
Wi-Fi radi odlicno. Da bih ovo resio moram ugasiti/upaliti telefon i nakon svega je sve ok,

Dali netko od vas ima ovaj problem. Sta bi bilo uzrok? Praznenje cachea i cekanje da prode neko vrijeme ne pomazu. Nemam suvisnih aplikacija osim Water Levela i sudokua. Sve ostalo unutra je SE. Memorijska kartica je zauzeta samo sa cca. 120-140 slika,flash menije nema,teme su originalne..



Hmmmm
A poet who reads his verse in public may have other nasty habits. Lazarus Long
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SE C905 - iznenadno usporenje

Ja sam na w995 isto stavio pred neki dan taj firmware i čini mi se po subjektivno dojmu da mi mob radi brže,fluidnije u nekim stvarima nego prije,al sam ja poludio što nemogu koristit youtube niti preko aplikacije ili neta,neznam dali je to firmwarea jer na prijašnjem nisam koristio youtube...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: SE C905 - iznenadno usporenje
Da da,sa ovim firmwareom telefon ne samo sto je brzi nego i baterija dulje traje (znam sta govorim,ispitao sam).
Vec sam otvorio temu o ovome i ovom firmwareu.

Ipak dali si probao da gledas preko Wi-Fi konekcije? Ili gledas preko 3G? I kod mene na nekoim konekcijama youtube radi a na nekim ne,obicno je zabranjen u routeru (besplatne internet tacke/zbog prometa)

Inace koliko vidim nisi jedini koji se zali da mu ne radi youtube na C905/W995. Bol svemu daje cinjenica da moj problem nije bio prisutan na prethodnom firmwareu
A nemam bas volje vracat nazad nista. Mozda je radio youtube kako spada ali sada ima vise prednosti nego mana (novi firm.) tako da bas i ne moram gledati youtube
[samo opravdanje] :)
A poet who reads his verse in public may have other nasty habits. Lazarus Long
15 godina
offline
SE C905 - iznenadno usporenje

pokušao sam gledat preko 3g,baš sam si stavio karticu sa besplatnih 200MB-a na wifi nisam probao jer me kući ruter neš hebe(prvo mu nisam znao koja je šifra za wireless xD,a sad nakon reseta se neda spojit na njega...)tak da neznam...možda me mob štiti od youtube-a da se ne uspori xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice