Samsung s8000 jet

poruka: 20
|
čitano: 8.349
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Samsung s8000 jet

sta mislite o telefonu????

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung s8000 jet

a nemogu verovat da niko nema ovaj telefon

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung s8000 jet

Preporucujem.

JAZZ.BA
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung s8000 jet

ETO KUpio sam ga danas i mogu reci da je za sve pohvale sem jedne mane a to je baterije i nista vise

asus maximus formula,4gb corsair xms2,xfx 4890+scythe musashi(clocano8 85mhz,1000mhz)..q6600 3.3ghz +therm 120 ultra,wd caviar black 750gb,2dvd-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung s8000 jet

Ja ga imam nešto manje od mjesec dana i što reći? Mobitel je zakon. Ekran mu je odličan, puuuno funkcija, brz, jednostavan meni itd. Nemam niti jednu posebnu zamjerku osim baterije, ali tako ga ne koristim trenutno puno pa mi traje i po tjedan dana. Ocjenu bi mu dao 4/5.

Razer_Copperhead
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung s8000 jet
Razer_Copperhead kaže...

Ja ga imam nešto manje od mjesec dana i što reći? Mobitel je zakon. Ekran mu je odličan, puuuno funkcija, brz, jednostavan meni itd. Nemam niti jednu posebnu zamjerku osim baterije, ali tako ga ne koristim trenutno puno pa mi traje i po tjedan dana. Ocjenu bi mu dao 4/5.

7 dana da bas.... de mi reci koji navigacijski program koristis i dali imas karticu micro sd na njemu

asus maximus formula,4gb corsair xms2,xfx 4890+scythe musashi(clocano8 85mhz,1000mhz)..q6600 3.3ghz +therm 120 ultra,wd caviar black 750gb,2dvd-
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2009 17:02 (ljuta_357_guja).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung s8000 jet
ljuta_357_guja kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Ja ga imam nešto manje od mjesec dana i što reći? Mobitel je zakon. Ekran mu je odličan, puuuno funkcija, brz, jednostavan meni itd. Nemam niti jednu posebnu zamjerku osim baterije, ali tako ga ne koristim trenutno puno pa mi traje i po tjedan dana. Ocjenu bi mu dao 4/5.

7 dana da bas.... de mi reci koji navigacijski program koristis i dali imas karticu micro sd na njemu

Traje, možda ne svih sedam dana, jer ga i ne koristim samo ponekad pošaljem poruku, a navigaciju ne koristim jer nemam potrebe za njom. Što se tiče memorijske kartice kupiti ću kao što sam rekao u onoj drugog, isto tvojoj temi, MicroSD HC Sandisk 16GB.

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2009 17:26 (Razer_Copperhead).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung s8000 jet

help!imam ovaj mob par dana i nikog ne mogu nazvat,razg. traje 2-3 sec i onda puca linija.

isto kad i mene zovu.još me zanima kako da se spojim na net-poruka : neuspješno spajanje sa

ConnectionPoint???? hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung s8000 jet

Meni na Galaxy-u baterija traje max 2 dana, neznam kaj se onda zalit!Nevinašce

Kakav mu je touch, softwer, browser?Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung s8000 jet

planiram ga kupit pa jos nisam skroz upoznat s njim. Jel postoje aplikacije za njega???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung s8000 jet

Da li je netko instalirao ovaj firmware za Jet?

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 15:52 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung s8000 jet

Pozdrav...
Evo ovako prije nešto više od mjesec dana dobila sam Samsung S8000 Jet ! Bila sam isprve oduševljena s njime ali sam se nedugo kasnije razočarala... Pošto sam ja totalni stranac prema toj novoj tehnologiji neznam nistaa! naime nadala sam se da ću moći imati masu aplikacija na njemu,i naravno da ih janemogu staviti kada neznam kako..tj. i kad bi i nasla program nisam skuzila sta,di i kako! ..neznam {#}...Htjela sam ga i flashovati ali me strah da ne zeznem nesto i tek onda pokvarim mob.. potom Wifi... wifi mi se svugdje odlično spaja osim doma...namjestila sam tamo vecinu postavka i pokaze mi da sam spojena ali mi nece otvoriti niti jednu starnicu! {#}
i još je tu Micro Sd kartica koju je octavao a sada odjednom nece da je ocita vise... {#}

- dakle trebala bi pomoc oko bar necega... Hocu koristiti mob za jos nesto osim smsa i tel.
ako mi tko moze pomoci bila bi jako zahvalna!{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung s8000 jet
IvyIsabella kaže...

Pozdrav...
Evo ovako prije nešto više od mjesec dana dobila sam Samsung S8000 Jet ! Bila sam isprve oduševljena s njime ali sam se nedugo kasnije razočarala... Pošto sam ja totalni stranac prema toj novoj tehnologiji neznam nistaa! naime nadala sam se da ću moći imati masu aplikacija na njemu,i naravno da ih janemogu staviti kada neznam kako..tj. i kad bi i nasla program nisam skuzila sta,di i kako! ..neznam {#}...Htjela sam ga i flashovati ali me strah da ne zeznem nesto i tek onda pokvarim mob.. potom Wifi... wifi mi se svugdje odlično spaja osim doma...namjestila sam tamo vecinu postavka i pokaze mi da sam spojena ali mi nece otvoriti niti jednu starnicu! {#}
i još je tu Micro Sd kartica koju je octavao a sada odjednom nece da je ocita vise... {#}

- dakle trebala bi pomoc oko bar necega... Hocu koristiti mob za jos nesto osim smsa i tel.
ako mi tko moze pomoci bila bi jako zahvalna!{#}

 Tu ti nitko ne može pomoći-upute u ruke, sjedi i pročitaj. Kada pročitaš, probaj riješiti probleme. Flash nemoj raditi jer ako sa time nemaš iskustva-ubit češ telefon.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung s8000 jet

a da... mislim da ću ga odnesti na servis pa neka se oni pozabave time...najlakse je tako{#}!

14 godina
offline
Re: Samsung s8000 jet
Razer_Copperhead kaže...

Da li je netko instalirao ovaj firmware za Jet?

ja jesam al sam imao nekih problema... sad mi je admin sa sajta darkforest objasnio neke stvari pa ti javim kak je sve proslo...
S8000XPJG1  probat cu stavit ovaj firmware 

14 godina
offline
Samsung s8000 jet

sve radi sem kamere -.-

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2011 18:19 (psihoroba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung s8000 jet
psihoroba kaže...

radi savrseno

dude! on je to pitao u 3. mj. 2010

vatefak is going on :D
14 godina
offline
Re: Samsung s8000 jet
bancic123 kaže...
psihoroba kaže...

radi savrseno

dude! on je to pitao u 3. mj. 2010

kakve to ima veze jos ima ljudi sa tim tel.koji ga oce updejtovat... sta ti nije jasno

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 15:34 (psihoroba).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung s8000 jet

Pitanje: Koliko bi stajala zamjena touch screena na Jetu? Da li se to i uopće

isplati na 2 godine starom mobu?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung s8000 jet
dp9701 kaže...

Pitanje: Koliko bi stajala zamjena touch screena na Jetu? Da li se to i uopće

isplati na 2 godine starom mobu?

 

Hvala!

oko 200kn... jedini problem kod menjanja tih tač skrinova je to sto 1 od 5 radi -.-
ja sam 2 promenio sad mi radi ali problem mi je sto sam stavljo novi firmware pa mi sad tel ne radi a na servisu isto ne mogu popravit...
ajd molim te ak ti nije problem da proveris koji firmware koristis pa mi javi da probam taj stavit  *#1234# 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice