Samsung corby

poruka: 14
|
čitano: 4.383
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung corby

eii planiram kupiti corby..hoću reći kupit ću ga... pa bi vas molio da mi kažete neka iskustva za taj mob, kakve je kvalitete i tako neke detalje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Samsung corby

zna netko?????   Cool

14 godina
offline
Samsung corby

Imao sam ga prilike vidjeti,nisam tipkao po njemu,no super izgleda... evo šta sve nudi

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Samsung corby
1BIT kaže...

Imao sam ga prilike vidjeti,nisam tipkao po njemu,no super izgleda... evo šta sve nudi

hvala.. ak još neko zna... iz iskustva nek kaže...

14 godina
offline
RE: Samsung corby

zna netko dali corby podržava teme..?

14 godina
neaktivan
offline
Samsung corby

Imam corbya već pola godine.

 

Mobitel je za te novce odličan.

 

Moja jedina zamjerka je što mi je zvučnik malo pretih, pa baš nije lako pričati dok si u području gustog prometa, inače je sama kvaliteta zvuka odlična.

 

Tipkanje je lako, ekran ima super odaziv, baterija traje po 4 dana. Brzina interneta nije nešto, ali za osnovne potrebe je ok. Google maps može poslužiti kao zamjena za navigaciju, mene je poštedio lutanja po kvartovima par puta.

 

Glasnoća zvona i jačina vibracije su i više nego dobre.

 

Podržava teme koliko ja znam. Dolazi sa nekoliko tema. Makar nisam našao neke nove na netu, ali dok sam ih tražio taj mob je tek izašao, možda ih sada ima.

 

Sad mi ne pada na pamet ništa još bitno, ako te još nešto zanima pitaj.

 

Eh da, skoro sam zaboravio. Kamera nije nešto (video je za živo čudo skroz ok, ali slike me nisu oduševile), makar ako hoćeš slikat za to postoje digitalni fotići. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2010 14:40 (Vash).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Samsung corby

pda.. sada košta 798 kn u simpa ponudi tak da se meni čini dobar za te pare..

 

a google maps ideš prek internete zar ne..

 

ima li Wifi..

14 godina
neaktivan
offline
Samsung corby

Još sam malo nadopunio post gore pa ga pogledaj.

 

Nema wifi, ali ja sam na tele2 knockout tako da ne razmišljam o parama, uvijek mi ostane viška na kraju mjeseca 30 kn, tako da bez problema čitam mailove i koristim navigaciju, skidam igre i još mi ostane.

 

Da google maps ide preko neta ali koristi jako malo prometa.

 

Makar ako se ne varam sad je izašao novija verzija corbya sa wifijem ako ti to baš toliko treba.

 

Za te novce nećeš nać bolji mob. Imao sam priliku koristiti i cookie, ali se ne može mjeriti sa corbyem, pogotovo po odazivu ekrana.

 

Widgeti su fora, ima ih i fakat korisnih, ako mu staviš crnu maskicu iza dobro prolazi i kao ozbiljniji mobitel. Tanak je i širok pa dobro izgleda i kad ga staviš u džep odijela (ne strši, kao recimo moj k750 stari).

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2010 14:46 (Vash).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Samsung corby

aa što su to widgeti ili tako nešto..?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung corby

To su ti razne male aplikacijice, kao što imaš u win Visti (onaj side panel), koje ti se nalaze na glavnom ekranu. Klikneš na ekran i onda ti se izvuče njihov panel. Imaš sve od sata i kalendara, do vremenske prognoze, radija, media playera, gmaila, twittera, facebooka i sličnih gluposti.

14 godina
offline
RE: Samsung corby
Vash kaže...

To su ti razne male aplikacijice, kao što imaš u win Visti (onaj side panel), koje ti se nalaze na glavnom ekranu. Klikneš na ekran i onda ti se izvuče njihov panel. Imaš sve od sata i kalendara, do vremenske prognoze, radija, media playera, gmaila, twittera, facebooka i sličnih gluposti.

ok hvala.. danas sam ga kupio.

14 godina
offline
RE: Samsung corby

makar ga imam šta vi mislite o njemo.. meni je baš cool.. =)

14 godina
offline
RE: Samsung corby

alo ljudi znate.. =) oprosti na duplom postu... al me zanima kaj vi kažete o njemu

14 godina
neaktivan
offline
Samsung corby

ja sam ga kupio 2mj. nakon sto je izaso...za 1000kn u t-mobile...

 

do sad sam prezadovoljan s njime...malo je komplicirno igrat igrice jel...ipak je to touchscreen...

 

zvucnik je dosta glasan a i slusalice su inear ali mi ih je pas deformirao pa sam kupio nove ear pollution, inear...

 

widgeti su od velike koristi a pogotovo za player...

 

kod mene je minus jedino to sto svrstava pjesme u playeru po albumima i artistima pa je to prob kad se skida mjza s neta...

 

ugl. stvarno nisam pozalio kaj sam ga kupio!

http://www.facebook.com/IvanStanec
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice