Problemi sa postavljanjem WP-a

poruka: 4
|
čitano: 1.529
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problemi sa postavljanjem WP-a

Znači, napokon sam dobio windows phone (microsoft lumia 535) kojeg ću koristiti par mjeseci....... Uglavnom želim na njemu koristiti Xbox, Store...... 

Problem je u tome, kada želim skinuti aplikaciju ono meni kaže da odem na microsoft family i da to postavim.... Napravim roditeljski račun, pošaljem zahtijev djetetu (sebi)...

Sve ide glatko i kada pošaljem pozivnicu ono meni prikaže sljedeće: Interna pogreška poslužitelja

Naišli smo na problem i trenutno ne možemo otvoriti traženu stranicu. Pokušajte ponovo za nekoliko trenutaka.

 

I pokusam ja, pokusam opet, pokusam nakon sat vremena, onda sklopim laptop i WP i bacim ih kroz prozor.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa postavljanjem WP-a
četvrtko kaže...

Znači, napokon sam dobio windows phone (microsoft lumia 535) kojeg ću koristiti par mjeseci....... Uglavnom želim na njemu koristiti Xbox, Store...... 

Problem je u tome, kada želim skinuti aplikaciju ono meni kaže da odem na microsoft family i da to postavim.... Napravim roditeljski račun, pošaljem zahtijev djetetu (sebi)...

Sve ide glatko i kada pošaljem pozivnicu ono meni prikaže sljedeće: Interna pogreška poslužitelja

Naišli smo na problem i trenutno ne možemo otvoriti traženu stranicu. Pokušajte ponovo za nekoliko trenutaka.

 

I pokusam ja, pokusam opet, pokusam nakon sat vremena, onda sklopim laptop i WP i bacim ih kroz prozor.

 osnovna greška: postavio si Microsoft račun sa godinom rođenja da si maloljetan i automatski za takav račun se mora postaviti roditeljski nadzor

 

2 načina riješenja: postavi godinu rođenja da si punoljetan ili otvori novi račun. family se uopće ne treba postavljati...

 

i kad već imaš problem ne otvaraj bezveze novu temu jer ne stignemo mi koji pomažemo čitati i pratiti sve već postavi pitanje u ovoj temi www.bug.hr/forum/topicunread/171719.aspx ili idi na Facebook grupu Microsoft Lumia Croatia

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2015 9:27 (dadn).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa postavljanjem WP-a

OK, hvala! :D

9 godina
neaktivan
offline
Problemi sa postavljanjem WP-a

evo ti link gdje možeš na računu lako promjeniti godinu rođenja

 

https://account.live.com/editprof.aspx?amru=https://account.microsoft.com/profile&mkt=hr-HR

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice