Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.136
|
čitano: 11.112.340
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
slimyyy kaže...
Torent kaže...

Kako mislis "primarni su mi internet i pozivi radi posla"? Zar ima neki telefon koji ovo ne obavlja dobro????

Ja bi uzeo P10 jednostavno jer su ostala dva debelo preskupi.....

 Mislia san na mobilnu tarifu jer bi ga uzea na pretplatu, a za P10 san cita da varaju sa specifikacijama hardwarea? Nesto u stilu da na nase trziste plasiraju slabije mobitele

 Ja sam razumio da ti vec imas tarifu pa biras izmedju ova 3 ;)

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
6996 kaže...
Ljudi, ima li itko iskustava sa Huawei Nova-om, vec sam postavljao pitanje ali nitko ne odgovara

 Ja sam ga uzeo prije 2 tjedna, za sada sam jako zadovoljan. Kamere odlicne, baterija traje dosta dugo, ima brzi punjac u roku pola sata se napuni na 50%...

Inace meni sluzi za pozive, poruke, viber, fb i slikanje-baterija traje skoro cijela 2 dana.

Softver radi fluidno, nema stekanja kod otvaranja aplikacija ili surfanja po netu tako da stvarno nemam zamjerke za mob.

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
3000mah ima baterija? A kak je jak punjac, bas quickcharge ima ili? Jer meni to izgleda ko normalno 5a2v punjenje
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Previdio sam taj podatak assasine.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Torent kaže...

 Ja sam razumio da ti vec imas tarifu pa biras izmedju ova 3 ;)

 Trenutno koristin tomato bonove koji su mi prvenstveno nezgodni jer moran stalno imat opciju poziva i interneta, a mobitel iman samsung A5 (2015) koji je pomalo na izmaku snaga

 

S8+ mi je najprivlacniji radi dizajna i ekrana ali mi je puno platit odma 2000kn i misecno 350kn koliko kosta u vecini operatera

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 17:37 (slimyyy).
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kako je moguce da je HTC 10 u T-mobile-a na produzenje ugovora uz "Imam sve" tarifu na samo 45 kuna mjesecne naknade (2god)?

 

Velika vecina uredaja daleko ispod njega ima skuplju mjesecnu naknadu, a da ne govorim o konkurentnim tadasnjim flagshipima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
metrix.2k kaže...

Kako je moguce da je HTC 10 u T-mobile-a na produzenje ugovora uz "Imam sve" tarifu na samo 45 kuna mjesecne naknade (2god)?

Velika vecina uredaja daleko ispod njega ima skuplju mjesecnu naknadu, a da ne govorim o konkurentnim tadasnjim flagshipima.

 Slabija prodaja, velike zalihe, greška u sustavu....

Uglavnom, ak imaš priliku, i sviđa ti se, uzmi :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CyberDemonVZ kaže...
metrix.2k kaže...

Kako je moguce da je HTC 10 u T-mobile-a na produzenje ugovora uz "Imam sve" tarifu na samo 45 kuna mjesecne naknade (2god)?

Velika vecina uredaja daleko ispod njega ima skuplju mjesecnu naknadu, a da ne govorim o konkurentnim tadasnjim flagshipima.

 Slabija prodaja, velike zalihe, greška u sustavu....

Uglavnom, ak imaš priliku, i sviđa ti se, uzmi :D

 Greška u sustavu nije pitao sam na njihovom chatu.

 

Nista, ocito ekstravagantna prilika :DD

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
metrix.2k kaže...

 Greška u sustavu nije pitao sam na njihovom chatu.

Nista, ocito ekstravagantna prilika :DD

 Pazi da nema malih slova (Ali, dodatno plaćate i 1000 kuna i uzimamo vam bubreg)

Il tak nešto.

Ak si sve proučio, uzimaj. :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ekipa sto mislite o ovom telefonu asus zen phone go??treba ni neki radi smartfone koji se nece raspasti /puknuti staklo ako padne ili sl a da nije pre skup.  trenutno sam u pragu blizu ovog czc.cz ducana 

 

ovaj kosta 980 kn 

 

ima li ga netko?

https://www.czc.cz/asus-zenfone-go-zb500kl-3h043ww-seda/197766/produkt

 

 dodaj slike neradi opet... 

 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 12:03 (=xfact=).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

da li neko ima iskustva s LG G4 telefonom, imaju li neke nedostatke? Negdje sam naletio da  imaju nekakv problem s boot loopom ?!?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

To je boljka svih LG-a pa ih svejedno volimo 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

da li boot loop znači da see sistem ne može podići ili ? 

15 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Da. U pravilu znači da je ošlo nešt na matičnoj. Svi imaju svoje mušice pa i LG. Al da je smeće nije. Ja svog volim 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
plavi08 kaže...

Da. U pravilu znači da je ošlo nešt na matičnoj. Svi imaju svoje mušice pa i LG. Al da je smeće nije. Ja svog volim 

 daleko od toga da je smeće samo pitam jer sam na gsm areni vidio neke komentare za boot loop a to ne bi bilo dobro da se desi složit ćemo se :-) razmišljam između mi5 i G4 s tim da mislim da G4 ima bolju kameru a to mi je i najvažnije ustvari kod telefona.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Za apsolutno svaki mobitel ces u googleu ili gsmareni naci da ima nekakvu gresku.... Zaboravi to...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Torent kaže...

Za apsolutno svaki mobitel ces u googleu ili gsmareni naci da ima nekakvu gresku.... Zaboravi to...

 pa evo, šta misliš, da si na mom mjestu, šta odabrati, mi5 ili ovaj G4? 

15 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ja G4 jer sam oduševljen sa LG kamerama. Imam G3 i kamera mi je još uvijek odličan za sve kaj trebam.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
plavi08 kaže...

Ja G4 jer sam oduševljen sa LG kamerama. Imam G3 i kamera mi je još uvijek odličan za sve kaj trebam.

 kamera me najviše i zanima a znam da G4 ima vrhunsku kameru i za današnje prilike stoga sam i razmišljao o njemu, jedino me koleba ovo oko boot loopa, inače se ne bi ni razmišljao uopće..

15 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Klik  i Klik

 

Pa neš nit  1 kupil 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 15:05 (plavi08).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
toshiba12345 kaže...

Ima li netko iskustva sa lenovo p2 ?

 

Trebao bih uzet nešto u tom cijenovnom rangu (2300kn) pa ako može preporuka kakva.

 

Lenovo mi je zapeo za oko zbog veeeeeeelike baterije tj autonomije :) a to mi je prvi uvjet kod kupnje novog moba.

 

 

 imas na xda forumu temu o battery lifeu, evo za 1400 kn

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gledam neki mobitel do 3000 kuna, suzio sam izbor na ova tri pa me zanima mišljenje.

EDIT: Naletio sam na xiaomi redmi note 4, mobitel mi izgleda super, pa sam i njega dodao. 1700kn, a mobitel izgleda odlicno, ima li ga netko? Čini mi se predobro ovako na papiru, mora biti neka kvaka?

2 Galaxy A5 (2017)
11 Huawei P10 Lite
0 Huawei Honor 8
3 XIAOMI Redmi Note 4
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 21:35 (ficosime).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ficosime kaže...

EDIT: Naletio sam na xiaomi redmi note 4, mobitel mi izgleda super, pa sam i njega dodao. 1700kn, a mobitel izgleda odlicno, ima li ga netko? Čini mi se predobro ovako na papiru, mora biti neka kvaka?

 Ima cijela tema, 15 stranica

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/xiaomi-redmi-note-4/242627.aspx

Pa pogledaj kaj ljudi pišu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ficosime kaže...

Gledam neki mobitel do 3000 kuna, suzio sam izbor na ova tri pa me zanima mišljenje.

EDIT: Naletio sam na xiaomi redmi note 4, mobitel mi izgleda super, pa sam i njega dodao. 1700kn, a mobitel izgleda odlicno, ima li ga netko? Čini mi se predobro ovako na papiru, mora biti neka kvaka?

u vezi snapdragon verzije govorim u odnosu na p10 lite

ima losiju samo kameru i to je to, performanse su iste koliko sam gledao, baterija bolja na noteu, ima pun k custom romova

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

@ficosime pogledaj si jos one plus 3T, xiaomi mi 5 i lenovo p2. 

 

Trenutno se dvoumim izmedju svih nabrojanih kao i ti, ali najviše me privlaci lenovo zbog overkill baterije, nakon toga xiaomi mi 5, one plus 3t mi je preskup, samsung A5 na granici a p10 lite je otpao zbog ispodprosjecne autonomije, xiaomi note mi se ne svidja jer mi se neda zajebavat sa custom romovima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa,

 

treba mi mob do 1800kn maks. a da ima što bolju kameru i 3GB RAM-a (osoba sada koristi Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2GB 16GB)

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Malo off-topic, zna li tko kakvu stranicu za prodaju mobitela? Odnosno tipa njuškalo, bug oglasnik i slično.

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Luxy2501 kaže...

Malo off-topic, zna li tko kakvu stranicu za prodaju mobitela? Odnosno tipa njuškalo, bug oglasnik i slično.

 A što ti nepaše na njuškalu pa trebaš drugi oglasnik? Misliš da netko ima bolju ponudu od najvećeg oglasnika u HR?

Uopće ne kužim svrhu pitanja...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bill_jobs kaže...
Luxy2501 kaže...

Malo off-topic, zna li tko kakvu stranicu za prodaju mobitela? Odnosno tipa njuškalo, bug oglasnik i slično.

 A što ti nepaše na njuškalu pa trebaš drugi oglasnik? Misliš da netko ima bolju ponudu od najvećeg oglasnika u HR?

Uopće ne kužim svrhu pitanja...

 Ne paše mi prevelika doza debilane tamo, pogotovo kad mi dođu s ponudom "Zamjena za muške satove i majice, lp" (pogledaj sliku). Samo sam pitao postoji li još koja alternativa, koja možda privlači drugu skupinu ljudi koji ne koriste njuškalo.

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Na kraju uzeo S8 od T-coma jer su mi za isto novca koliko sad placam dali S8, dječji sat s GPS-om i napucali tarife minutama i GB.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice