Nokia N97

poruka: 105
|
čitano: 27.929
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia N97
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

Evo ako još niste vidjeli zvijer nam dolazi! Pročitajte više na  Nokia N97 

 

Meni se čini najbolji mobitel do sada.Cool Uzimam ga čim dođe.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2009 9:58 (crash11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia N97

Fino da si to podijelio al je već duže vrijeme to najavljeno i po netu se vrti...

 

Koliko mi je poznato kod nas bi se mogao pojaviti tek na ljeto.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Nokia N97

ajme meni koje sranje, mislio sam da ce nastaviti tradiciju od n95 ali sve su usrali

NVIDIA - World Leader in Visual Computing Technologies 2009 Resolutions: Nvidia Wants Its Crown Back marka2308@hotmail.com - MSN
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97
epic kaže...

ajme meni koje sranje, mislio sam da ce nastaviti tradiciju od n95 ali sve su usrali

 Meni je ovo bolje od n95 jer mislim kakav je to smartphone bez touchscreen-a kad moraš milijun puta stisnuti strijelicu da bi na nekom webu došao do tipke koju želiš stisnut.
Mislim da će N97 bit pun pogodak.
16 godina
offline
RE: Nokia N97
n97 je pun pogodak od nokie

odlican snartphone
intel q6600@4.0GHz,1000gb hard(2x500),4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc840/950(3800)
15 godina
offline
Nokia N97

oh oh kak ce vas samo puknuti cijena kad dode...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

ovo je odlično!

ovakav smartphone se traži!

samo cijena će biti oko 7k kn.

 

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97

Navodno prema nekim saznanjima biti će oko 4000kn odnosno oko 550€, znam da zvuči čudno, ali mislim da je istina, ne isplati im se prodavat po 7,8 tisuća jer malo tko će to kupiti, ali možete ga nabavit i na onaj način. Smijeh . Kad saznam više detalja javim. Dolazi između 4-7 mjeseca. BIT ĆE BOMBA!! Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2009 16:50 (crash11).
16 godina
offline
RE: Nokia N97
crash11 kaže...

Navodno prema nekim saznanjima biti će oko 4000kn odnosno oko 550€, znam da zvuči čudno, ali mislim da je istina, ne isplati im se prodavat po 7,8 tisuća jer malo tko će to kupiti, ali možete ga nabavit i na onaj način. Smijeh . Kad saznam više detalja javim. Dolazi između 4-7 mjeseca. BIT ĆE BOMBA!! Smijeh

  pa N96 je oko 6000kn (ne kod šanera lol), tako da sumnjam da će N97 bit jeftinija.... 
možda u nekoj tarifi kod naših operatera...al te "super" tarife su ionako maglenje očiju...na kraju te skuplje dođe nego da daš cijelu cifru...
al na kraju krajeva naši šaneri ionako misle na nas/sebe tako da se nebrinem lol 
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
16 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

cijena ce bit paprena od oka cu rec 7500 kuna...vidit cemo

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97
leo_819 kaže...

cijena ce bit paprena od oka cu rec 7500 kuna...vidit cemo

 Opet ponavljam, može se nabavit i na onaj način tako da je cijena duplo manja Smijeh .

P.S. cijena N96 je navodno pala, tako da za ovu n97 su iz nokie rekli da će biti 550€ , e sad tu postoji sigurno dodatak koliko će trgovine dići cijenu da zarade.
16 godina
offline
RE: Nokia N97
otvaramo kladionicu ,ja tipujem na ~700e ..u startu ...pa ce pasti na oko 500e i tu se duuugooo zadrzati ...
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
offline
Nokia N97

750 eura u pocetku... prvih 4 mjeseca pad na 600, kasnije se spusta do 550, ali dalje duze vrijeme vise cijena ne pada...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97
BugSU kaže...
otvaramo kladionicu ,ja tipujem na ~700e ..u startu ...pa ce pasti na oko 500e i tu se duuugooo zadrzati ...
 Moguće...Slažem se s ovim, ali nije ni 700€ puno za takav uređaj.
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

dobro da nisu zasr... bateriju kao na n96.

sad su napravili ono što ja očekujem od mobitela.

inače je bolje da ima tuochscreen zbog brzine ponajviše(malo jadno n96,mobitel od 6k kn a nema touchscreen ko ostali skupi mobiteli).

32 gb interne i do 16 gb na kartici je zbilja puno.za koju godinu nema više mobitela već mini laptopa s kojih možeš zvati.

a kako će biti s nekim cool aplikacijama...? ja bi htjeo neke aplikacije za zabavu poput flaute za iphone,onaj touch hockey,auti(gdje okrećeš ipod) na ipod taču.

ja ipak mislim da neće tog biti jer je to ipak nokia a ne apple koji radi mobitel za zabavu.

e još sam imam jedno pitanje. jel se išta plaća ako se ide na net na toj nokiji(kao npr. google,bug forum,yahoo...za facebook se može,to znam)? jel postoji fora ko na htc-u da se izvadi sim kartica i možeš sve osim poziva i poruka?

kad već ovdje ima kladionica, evo oko 600 €.

sada još čekamo nokiu n98,n99 i n100 hehe.

prognoze: n98-jača kamera,veća realnost(neznam kak da kažem,onak da više koristiš ruke u zraku, nešto kao ono kad u nekoj igri mahneš rukom i lupi protivnika...),jača baterija, možda windows mobile 7(ne mislim na windows 7 naravno)...

n99-sve ko 98 samo još poboljšanja.

n100- revolucija mobitela. sve ko u star vorsima samo modernije hehe,zapravo nešto što nikad ni jedan mobitel nije imao.

sad sam tu bubnuo milijun gluposti.Belji se

idem još gledat videa,tekstove,slike za n97...ma mobitel je zakon.

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97

Postoji N98 i N99 , ali N97 je bolja.

 

N98:


http://www.mobinice.com/phones/Nokia/N98

 

 

 

N99:

 

http://www.mobilewhack.com/nokia-n99-nseries-phone-photos/

 

Heh izgleda da ova N99 ima word u sebi Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2009 14:18 (crash11).
16 godina
offline
Nokia N97

Bez uvrede al Nokia u zadnje 2 godine radi isključivo ružne "debeljke".

I ovo uopće nije mobitel, to više vuče na komp ko i svi top modeli od Finaca.

 

Ovo je mob:


http://www.usporedi.hr/katalog/proizvodi/2/pogled/6338/

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Nokia N97

Tom mobitelu, takvog kalibra, fali jedna vazna stvar, wifi.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97

Ovaj samsung m8800 pixon je zvijer, ali po meni ima malo memorije i ne volim nekako samsung , fućkaš i n98 i n99 ja čekam N97 Cool ajmo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2009 14:29 (crash11).
15 godina
offline
RE: Nokia N97
crash11 kaže...

Postoji N98 i N99 , ali N97 je bolja.

 

N98:


http://www.mobinice.com/phones/Nokia/N98

 

 

 

N99:

 

http://www.mobilewhack.com/nokia-n99-nseries-phone-photos/

 

Heh izgleda da ova N99 ima word u sebi Smijeh

 
ma čini ti se.


Armor kaže...

Bez uvrede al Nokia u zadnje 2 godine radi isključivo ružne "debeljke".

I ovo uopće nije mobitel, to više vuče na komp ko i svi top modeli od Finaca.

 

Ovo je mob:


http://www.usporedi.hr/katalog/proizvodi/2/pogled/6338/

 

ne to je fotoaparat sa extra mogućnostima poput surfanja, poziva, ...

crash11 kaže...

Ovaj samsung m8800 pixon je zvijer, ali po meni ima malo memorije i ne volim nekako samsung , fućkaš i n98 i n99 ja čekam N97 Cool ajmo...

 Slažem se, jedino mi je žao što nokia nije nastavila s trendom ugradnje DVB-T-a u n9x seriju.
Kondomi su in -> koristite ih i VI! Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. Hakiranje je umjetnost a ne zločin. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97
 Slažem se, jedino mi je žao što nokia nije nastavila s trendom ugradnje DVB-T-a u n9x seriju.
 to nije dvb-t to je dvb-h.
OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
16 godina
offline
RE: Nokia N97
crash11 kaže...
 N98 je fake, a sve mi se čini i da je isti slučaj i sa N99, gotovo siguran. btv ovakav Word nemaju ni WM uređaji, a kamoli Nokija (S60)a i specs. nisu u Nokijinom stilu = nečija mašta.
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

To je sve fake!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97
HCSC kaže...
crash11 kaže...
 N98 je fake, a sve mi se čini i da je isti slučaj i sa N99, gotovo siguran. btv ovakav Word nemaju ni WM uređaji, a kamoli Nokija (S60)a i specs. nisu u Nokijinom stilu = nečija mašta.
 hehe to sam i ja pomislio. word je takav na kompu.
i otkud bi to bilo tako jadnog izgleda i prije n97.
OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
16 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

LOOOOOL N99 LOOOOOL bolje bi ja to napravio u paintu jos onaj cvijetic.... XD

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

Hehe kad saznamo cijenu ove nove nokie mislim da se nitko neće buniti na to kako su iPhone i Xperia skupi.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Nokia N97
vjeko kaže...

To je sve fake!

 Da, tipkovnica na ovoj slici od "n99" je od psiona i word 98 slika, nit blizu pravog mobitela.  
Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97
djdomi kaže...
  Slažem se, jedino mi je žao što nokia nije nastavila s trendom ugradnje DVB-T-a u n9x seriju.
  to nije dvb-t to je dvb-h.
  Imam N96, kad sam bio u Njemačkoj sam probao DVB-H i radio je s njemačkom karticom....A nebi se žalio i da ima DVB-T......A što se tiče N97, mrzim S60 touchscreen mobitele(isprobao sam 5800, N96 na koju se svi žale je milijun puta bolja)
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

Ovo je strava od mobitela nema sumnje da ga necu uzet odma prvi dan kad dodje, sto se tice cijene bit ce 100% jeftiniji od HTC Touch Pro kad je izasao jer su rekli da nece pretjeravat s cijenom sto se nadamo svi da ce tako i biti, uglavnom cijena ce iznositi vise od 500 eura. Bas me zanima dal ce S60 s touch screen biti bolji od HTC s Windows mobile i nadam se da ce biti dobra zamjena za N95.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97

Cjena mu je 550€ ;)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia N97
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice