Nokia Lumia 920 i 820

poruka: 433
|
čitano: 146.944
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Zmalamuth kaže...
dRoID kaže...

I kad je planiran dolazak u prodaju kod nas?

Neformalno, i jos ne 100% potvrdeno.

 

 

HT -  (nova godina)1 mjesec, jer ce se tada navrsit 2 godine od akcije, kad su davali mobitele i pretplatu za 50% cijene, pa ce ponovit ponudu.

Sta je ovo istina da bi mogla ici pretplata u pola cijene ? hmmmm.. nadam se da ce doci nes takvo da si ugrabim Lumiu 920(cyan) :D .. ili cu uzeti iPhone 5 pa ga mjenjat.. :/

Play Hrad Play Cool
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

evo dosla Lumia 820 u njemacki T-mobile

 

http://www.t-mobile.de/shop/handy/0,4855,2963-_259597-0-1-0,00.html

 

 

pretplata 22Eura + 200 Eura za telefon

 

http://www.t-mobile.de/shop/handy/0,4855,2963-_259597-0-1-0,00.html

 

Sad ako jos lupe neku akciju na to, bila bi to odlicna ponuda!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Heh bez brige poznavajući T-mobile kod nas če bit značajno skuplja. To mi je priznao i jedan viši djelatnik T-coma tako formiraju cijene i moš ga j..... Formiraju cijenu prema domačoj konkurenciji a ne prema svojim gazdama u Njemačkoj. Tu im je konkurencija jadna i mogu radit šta god žele.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

na amazonu vec fali 920

a prica se i o 2.5milijuna narudzbi

ovaj video (odnosno serija videa) je isto dobar

 

http://soundcloud.com/apoteka
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 14:01 (apoteka).
14 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Pozdrav svima. Kratko pitanje, uskoro uzimam novi uređaj, Android bi čak izbjegao zbog velike fragmentacije, a i politike koju provode Sony i HTC po pitanju nadogradnji, imao sam ovaj prvi, tako da ne govorim napamet. Koliko znam određene Lumie neće imati nadogradnju na WP 8, nego na WP 7.8, te se niti ne planira nadogradnja za te modele. Koristim Nokiu već dugi niz godina, Symbian, i to kao primarni telefon, čisto zbog kvalitete, te nakon dugog razmišljanja između WP/BB platforme, prvenstveno zbog visoke cijene BB kod domaćih operatera i upitne politike BB-a po izdavanjau BB OS 10 i izbacivanja BIS/BES-a, razmišljam preći na WP. Znači poslovan telefon, sa naglaskom na komunikaciji i korištenju Skype-a. Vidim da je tema o 820 i 920, no zbog popusta bih gledao model 800. Molim preporuke i savjete.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
alankish kaže...

Pozdrav svima. Kratko pitanje, uskoro uzimam novi uređaj, Android bi čak izbjegao zbog velike fragmentacije, a i politike koju provode Sony i HTC po pitanju nadogradnji, imao sam ovaj prvi, tako da ne govorim napamet. Koliko znam određene Lumie neće imati nadogradnju na WP 8, nego na WP 7.8, te se niti ne planira nadogradnja za te modele. Koristim Nokiu već dugi niz godina, Symbian, i to kao primarni telefon, čisto zbog kvalitete, te nakon dugog razmišljanja između WP/BB platforme, prvenstveno zbog visoke cijene BB kod domaćih operatera i upitne politike BB-a po izdavanjau BB OS 10 i izbacivanja BIS/BES-a, razmišljam preći na WP. Znači poslovan telefon, sa naglaskom na komunikaciji i korištenju Skype-a. Vidim da je tema o 820 i 920, no zbog popusta bih gledao model 800. Molim preporuke i savjete.

 

Hvala

Za poslovni mobitel, ako ti je bitno trajanje baterije, onda bi gledao Lumia 920, jer ima 2000 mAh bateriju, koja je mislim medju najvecima u klasi

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_920-4967.php

 

 

a ako se gleda cijena/ulozeni novac onda Lumia 820

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_820-review-854.php

 

ili mozda bacit oko na HTC Windows Phone 8X koja je slicna lumiji 820, ali nema SD card slot i nesto slabija oprema.

Pogledaj "conclusion" na kraju testa za 820, ima usporedbu sa telefonima u toj klasi!

 

Lumia 800 (i ostale na WP 7.5) bi trebale dobiti update na WP 7.8 u slijedecih 3-4 tjedna ako se ne varam, ali nisam bas upoznat sta sve dolazi sa tim updajteom, mozda netko tko ima neku lumiu na WP 7.5 moze dati konkretniji odgovor

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 14:25 (Zmalamuth).
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Lync je odlično implementiran, Skype nešto slabije, zvučnik i mikrofon odlični. Mali klijent je dobar, pregledan, tipkovnica odlična al mora se reč da na androidu možeš više. Tolko o 7.5. Updateovi na Androidu doista ovise o zvijezdama i mjesečevim mjenama al to te netreba previše brinut. Ja baš i nisam skužio šta točno tražiš od mobitela...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

mislim da je 8x ipak sličniji 920 nego 820... čak je i neloš konkurent

http://m.wpcentral.com/htc-8x-vs-nokia-lumia-920-signature-vs-flagship

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4967&idPhone2=4975

mislim da ću ipak htc-a uzet... premišljao sam se za nokiu ali na kraju krajeva ipak neću išta više sliakt s njom ili je više koristit nego kao i sadašjnu omniu... u vipu ga ima + dr. dre sluške

 

ode u zadar po htc-a. aj bok :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 15:46 (skank666).
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Zmalamuth kaže...
alankish kaže...

Pozdrav svima. Kratko pitanje, uskoro uzimam novi uređaj, Android bi čak izbjegao zbog velike fragmentacije, a i politike koju provode Sony i HTC po pitanju nadogradnji, imao sam ovaj prvi, tako da ne govorim napamet. Koliko znam određene Lumie neće imati nadogradnju na WP 8, nego na WP 7.8, te se niti ne planira nadogradnja za te modele. Koristim Nokiu već dugi niz godina, Symbian, i to kao primarni telefon, čisto zbog kvalitete, te nakon dugog razmišljanja između WP/BB platforme, prvenstveno zbog visoke cijene BB kod domaćih operatera i upitne politike BB-a po izdavanjau BB OS 10 i izbacivanja BIS/BES-a, razmišljam preći na WP. Znači poslovan telefon, sa naglaskom na komunikaciji i korištenju Skype-a. Vidim da je tema o 820 i 920, no zbog popusta bih gledao model 800. Molim preporuke i savjete.

 

Hvala

Za poslovni mobitel, ako ti je bitno trajanje baterije, onda bi gledao Lumia 920, jer ima 2000 mAh bateriju, koja je mislim medju najvecima u klasi

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_920-4967.php

 

 

a ako se gleda cijena/ulozeni novac onda Lumia 820

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_820-review-854.php

 

ili mozda bacit oko na HTC Windows Phone 8X koja je slicna lumiji 820, ali nema SD card slot i nesto slabija oprema.

Pogledaj "conclusion" na kraju testa za 820, ima usporedbu sa telefonima u toj klasi!

 

Lumia 800 (i ostale na WP 7.5) bi trebale dobiti update na WP 7.8 u slijedecih 3-4 tjedna ako se ne varam, ali nisam bas upoznat sta sve dolazi sa tim updajteom, mozda netko tko ima neku lumiu na WP 7.5 moze dati konkretniji odgovor

Moj savijet ti je da prvo uzmeš Lumiu 800, fantastičan mob, s njom se fino prebaciš na WP platformu, win live račune i sl , shvatiš kako je fluidan i stabilan mob, upoznaš se sa softwerom, software je po meni isti wp8-wp7.8 za normalnog korisnika, kasnije kad se cijene stabiliziraju bezbolno pređeš na wp8, prodaš nokiu dodaš za novi.

12 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Jel' zna netko kako radi Viber/Whatsapp na WP8? Na WP7.5 je to bilo katastrofa, ima li kakvih poboljšanja?

Why so serious?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

I skank jesi ga kupio?

its summer in here...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
agent_00klc kaže...

I skank jesi ga kupio?

 JESAM! moram sad ić prošetat psa pa kad se vratim sve objasnim. show je bio u vipu!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Haha u VIPu je uvijek show {#}

its summer in here...
15 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
chemmy kaže...

Poslovni mobitel. Sa dobrim mogućnostima povezivanja, mail klijentom i kvalitetne izrade. Skype obavezno.

bik kaže...

Moj savijet ti je da prvo uzmeš Lumiu 800, fantastičan mob, s njom se fino prebaciš na WP platformu, win live račune i sl , shvatiš kako je fluidan i stabilan mob, upoznaš se sa softwerom, software je po meni isti wp8-wp7.8 za normalnog korisnika, kasnije kad se cijene stabiliziraju bezbolno pređeš na wp8, prodaš nokiu dodaš za novi.

Vjerojatno ću uzeti Lumiu 800. Samo se nadam da Skype radi.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Ne radi.... ROLF!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Šta ne radi? HTC or Skype?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

pa skype.... nisam se uspio ni logirat. koliko čitam na reviewima, ima tu još posla. uglavnom, nije integriran a valjda se to postigne kad ga instaliraš i kad se logiraš, ako se logiraš tj. uglavnom, smjeh živi i velika žalost.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...

pa skype.... nisam se uspio ni logirat. koliko čitam na reviewima, ima tu još posla. uglavnom, nije integriran a valjda se to postigne kad ga instaliraš i kad se logiraš, ako se logiraš tj. uglavnom, smjeh živi i velika žalost.

Čekaj, pričamo o WP 7.5(7.8) ili WP 8 uređajima? Onda mi takav mobilni uređaj ne treba, i vraćam se na E52Cool.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

wp8 (još je u beti), jer je skype koji za wp7.5 neupotrebljiv(mora biti aktivan da bi bio dostupan i tako to)... možda i radi(za wp8) ako se uspiješ logirat{#}

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

e pa.... blago njemu!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...

e pa.... blago njemu!

{#}{#}

12 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Kako čitam po forumima, Viber/Whatsapp odlično rade na WP8, sa real-time obavijesti (toast) i live tile obavijesti.

Why so serious?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

jos malo ois-a

volio bi da netko s dslr-om prokomentira / usporedi

http://soundcloud.com/apoteka
14 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ove Lumije tako prokleto dobro izgledaju da nemogu prestati razmišljati o njima. Teške nedoumice su, WP8 uređaji su službeni vani?

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
alankish kaže...

Ove Lumije tako prokleto dobro izgledaju da nemogu prestati razmišljati o njima. Teške nedoumice su, WP8 uređaji su službeni vani?

Da, ali kod nas je samo HTC-ov 8x u prodaji.

Why so serious?
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Cordas kaže...

Da, ali kod nas je samo HTC-ov 8x u prodaji.

Bacio oko, kod VIP-a naravno, ali VIP ima tako visoke cijene u manjim tarifama, da to nije normalno. To je i razlog zašto bi prebacio VIP-ov broj kod T-Mobilea.

12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
alankish kaže...
Cordas kaže...

Da, ali kod nas je samo HTC-ov 8x u prodaji.

Bacio oko, kod VIP-a naravno, ali VIP ima tako visoke cijene u manjim tarifama, da to nije normalno. To je i razlog zašto bi prebacio VIP-ov broj kod T-Mobilea.

Ja nisam baš ni s T-mobileom zadovoljan. Čekam da na dođu i ostali mobiteli na naše tržište i da padne cijena tako da mogu uzeti neki WP8 jeftinije ili mijenjat za S3 (što bih odmah napravio da mogu).

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 23:18 (Cordas).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Cordas kaže...

Ja nisam baš ni s T-mobileom zadovoljan. Čekam da na dođu i ostali mobiteli na naše tržište i da padne cijena tako da mogu uzeti neki WP8 jeftinije ili mijenjat za S3 (što bih odmah napravio da mogu).

Iskreno sa VIP-om nikad problema, jedino eto cijene su previsoke. Za sada i ja čekam, produžio bih pretplatu, mjesec dana sam korisnik bonova, i to mi je veliki no-no. Bon od 50kn mi traje manje od 5 dana.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice