Nokia Lumia 520

poruka: 160
|
čitano: 62.549
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 520

Pozdrav!

Zanima me što mislite o ovom mobitelu i ima li mozda kakav android(al bolje marke) za te novce.

I znate li ima li gdje u Zagrebu ili Sisku kakav dućan gdje je jeftiniji od 1599 kn u t-mobile-u?

Ne želim vip,imam ga sad i preskup mi je

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 520

Mislim da nećeš naći bolji mob za te novce (bar ne novi). Imaš ga i u tele2 za 1200kn na bonove.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2013 16:28 (weks).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 520
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 520

Našao sam u "svijet medija" Samsung Galaxy S DUOS S7562 za otprilike iste pare pa me zanima koji je bolji po vašem mišljenju,samsung ili nokia?
Prednost samsunga je što ima prednju kameru i bljeskalicu
http://www.svijet-medija.hr/art/mobitel-smartphone-samsung-galaxy-s-duos-s7562-pure-white-dual-sim-mireo-dont-panic-navigaciju/43771 Znači treba mi mob da se nesmetano mogu spojit na wireless i surfat,igrat igrice i sl stvari koje radi jedan tinejdzer eheh :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2013 21:10 (Josip_cobra).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 520

Po specifikacijama je jača lumia,znaci brze bi radila i igre bolje rade. Jedino kao što kažeš samsung ima bljeskalicu i prednju kameru. Ali konkretno razmisli koliko bi koristio tu prednju kameru. Ja ti preporučujem lumiu jer ju i sam imam a ti razmisli što ti je bitnije na mobu. Bljeskalica i prednja kamera ili brzina i ekran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 520
Ma onda uzimam Lumiu jer nemogu smisliti kad mi nesto steka
Hvala na odgovoru. :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 520
Imam pitanje za vlasnike dotične Nokie:D
jel treba folija za ekran,mislim si naručit onu silikonsku futrolu s ebay-a pa ako se ekran lako grebe bez toga da odmah uzmem i to tak da mi bude spremno kad kupim mob
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 520

Ekran je odličan i ne grebe se. Jedini problem je jako reflektiranje svjetlosti od njega.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 520

 

... ljudi hitno pomoc, nestala mi je muzika u marketu... dakle nemogu skidati/ kupovati pjesme... u cemu je problem?

 

Hvala

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 520

Vidim da uskoro izlazi Lumia 525 koja je po ovoj bolja samo jer ima 1GB rama,dok 520 ima 512 MB.

Dali se isplati cekat novu lumiu i platit vjerojatno par sto kuna više?

Hoće li 520 sa 512MB moc pokretat aplikacije za nekih mozda 2 godine bez stekanja i sl?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nokia Lumia 520

Ako bas planiras 2 godine unaprijed , onda cekaj 525

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 520

Pa ono,mislim mob koristit najmanje 2-3 godine tak da želim da i onda može radit normalno

12 godina
offline
Nokia Lumia 520

Naručio u petak (web shop), stigla jučer popodne, danas ujutro čekao ispred VIP-a za zamjenu sim kartice (imam 'normalnu' a treba mikro). Igram se par sati sa njom i čini se ok, osim data kabla (usb) - dužine cca 25 cm!?!?!? Učim po malo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia Lumia 520
Badjo_5 kaže...

Naručio u petak (web shop), stigla jučer popodne, danas ujutro čekao ispred VIP-a za zamjenu sim kartice (imam 'normalnu' a treba mikro). Igram se par sati sa njom i čini se ok, osim data kabla (usb) - dužine cca 25 cm!?!?!? Učim po malo.

Pa mogao si odrezat postojeću karticu

12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 520
Našao sam Lumiu za 1000 kn i huaweia ascenda Y300 za 600kn u bonbonu.
Šta bi radije uzeli?
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia Lumia 520
Josip_cobra kaže...
Našao sam Lumiu za 1000 kn i huaweia ascenda Y300 za 600kn u bonbonu.
Šta bi radije uzeli?

Pa pitao si to već 10 puta {#}Što misliš da će ti na ovoj temi netko nešto drugo reći što smo ti već rekli?

12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 520

Baš sam genijalac{#}

11 godina
offline
Nokia Lumia 520

Prodao sam Huawei Y300 jer je stigla nova Lumia 520.Nakon malo navikavanja na novi software,utisci su fantastični.Telefon leti,aplikacija ima dovoljno.Kamera je sasvim ok,čak mi se čini i bolja od huaweijeve iako Lumia nema blica.Naravno,u potpunom mraku nemožeš slikati,ali dobro izvuče tamnu fotografiju.Navigacija je odlična,spaja se sa satelitom  za par sekundi-nisam mjerio,ali jako brzo.Scrolanje po telefonu i po internetu je nevjerovatno brzo,stvarno izgleda kao da se radi o duplo jačem telefonu.Za sada vidim da bi baterija mogla biti slaba točka (1450 prema Huaweijevih 1950mAh)Zvučnik je preglasan (Huawei je pretih)Loše je riješena glasnoća zvuka u smislu da nemožeš stišati samo multimediju a ostaviti glasno zvono,nego sve zajedno pojačavaš iili stišavaš.Nema taskmanagera,uglavnom ne kužim što mi se vrti u pozadini (a volio bih znati).Sa memorijom za sada nemam problema al imožda bilo bi dobro pogasiti neke stvari radi baterije.

Nakon par godina na Androidu,ovo je pravo osveženje.Preporuka onima koji trebaju telefon za posao (više mail računa,office paket)

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 520

task manager - dugo držiš back tipku. ako app nije zbuggan nema potrebe gasit app jer su zamrznute u pozadini iako neke (kojima daš privilegije u samoj app npr endomondo) nastavljaju sa radom u backgroundu...

u settingsima imaš tab applications i onda stavku background tasks, pa ti tu preporučam da si pogasiš neke za koje ne žeiš da ti se refrešaju svako malo. ovaj dio u biti štedi bateriju.

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/wp8-opcenito/171719.aspx

tu slobodno pitaj sve o wp8

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Nokia Lumia 520
Pozdrav! Sutra bi mi trebala stići Lumia pa me zanima kako prebaciti kontakte sa Android mobitela na Lumiu? Mijenjam i SIM karticu tako da kopiranje preko nje ne dolazi u obzir. Hvala!
Reality is wrong. Dreams are for real.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 520

Evo pokušaj sa ovom aplikacijom,instalira se na lumiu i preko bluetootha prebaciš kontakte na nju. http://tinyurl.com/phkazdd

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Nokia Lumia 520

ja sam svoje prebacio dodavanjem google racuna. nakon synca mi je sve potegla s neta.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Nokia Lumia 520

je li moguce postaviti zvukove tako da je su jedne od ponudjenih opcija ring (ali samo ring, ne ring + vibrate) i vibrate (ali samo vibrate)?

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nokia Lumia 520

Ne radi mi proximity senzor {#}

Nisam primjetio dok nisam sa obrazom stavio poziv na čekanje.Neznam gdje je,probao sam zakloniti gornji dio ekrana sa rukom i ne zatamnjuje.Vidio sam na drugim forumima slične probleme ali nema suvislog odgovora...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia Lumia 520

Evo nakon 10-ak dana korištenja ove Lumie da podijelim svoje dojmove.Prezadovoljan sam aparatom!Možda nisam skroz objektivan jer sam prije koristio Samsung galaxy mini 2 koji je stalno zapinjao,trzao i bateriju sam morao vaditi barem 2 puta dnevno.Privikavanje na novi OS ja bilo lagano,aplikacija u Trgovini ima sasvim dovoljno (jedino mi fali m-Zaba,valjda će i to uskoro).Po mome mišljenju sam uređaj je mogao biti malo zaobljeniji,ponekad zna "ubosti" kad je u džepu.I još mi smeta što prilikom dolaznog poziva samo kratko zavibrira i onda zvoni pa često imam propušten poziv kad sam negdje gdje je bučno.Eto,toliko za sada.

Reality is wrong. Dreams are for real.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia Lumia 520

kod mene isto pozitivni dojmovi posto dolazim sa experie mini (st15i). trebam se naviknuti na malo poveci uredaj posto je ona experia bila velicine pastete. za sad sve pet jedino bi strazni poklopac mogao bolje loviti kuciste.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 520

Može li mi netko objasniti kako poslati sms poruku sa Nokie lumie 520?

 
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 520
brtas kaže...

Može li mi netko objasniti kako poslati sms poruku sa Nokie lumie 520?

Si pokušao stisnut ikonu za SMS, utipkat poruku i stisnut ikonu zaslanje?

12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 520

Ili u osobama stisnuti na "pošalji SMS"?

12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 520



Nokia Lumia 520 {#}.

Ja sam prezadovoljan mobitelom.Obzirom da nisam nikad duže koristio android mobitele (osim laganog upoznavanja sa android mobitelima od djece koji uopće nisu loši),ne želim se upuštati u neke usporedbe,ali zaista mi se brzina i jednostavnost sustava kod Windows phonea izuzetno sviđa.Meni draže,jednostavnije i ozbiljnije od android sustava.Stvar ukusa i odabira onog što ti je za mobitel prioritet.




Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2014 18:11 (Godin).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice