Mobilni hotstop i wifi tablet

poruka: 6
|
čitano: 3.459
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Mobilni hotstop i wifi tablet

Ej ljudi pozdrav... =) 

 

Imam jedno pitanje za kupnju wifi tableta i njegovo koristenje za surfanje preko mobilnog hotspota...

 

S obzirom da su tableti koji imaju 3g uređaj znatno skuplji nego wifi tableti želio bih znati osjeti li se pad zadovoljstvo surfanjem ako od mobitela napravi se hotspot, a surfa na tabletu? 

 

naravno u slucajevima gdje nema wifi, mada je to rijetko, ali ipak je zgodno imati 3g tablet... Trenutno sam korisnik galaxy tab 2 7" s 3g... 

 

Et hvala ;) 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mobilni hotstop i wifi tablet

Huawei Mediapad Lite 7 uzmi.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mobilni hotstop i wifi tablet
p98cfc kaže...

Huawei Mediapad Lite 7 uzmi.

 

Zas bi uzimao taj srot od tableta ako ima bolji??

16 godina
offline
Re: Mobilni hotstop i wifi tablet
bojanoo7 kaže...

Imam jedno pitanje za kupnju wifi tableta i njegovo koristenje za surfanje preko mobilnog hotspota...

 

S obzirom da su tableti koji imaju 3g uređaj znatno skuplji nego wifi tableti želio bih znati osjeti li se pad zadovoljstvo surfanjem ako od mobitela napravi se hotspot, a surfa na tabletu? 

 

 

Nećeš imat "pad zadovoljstva surfanja", pogotovo ako ti mobitel podržava LTE i ako onda napraviš hotspot. Jedino što će ti se na mobitelu brzo potrošit baterija.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
14 godina
offline
Mobilni hotstop i wifi tablet

Zasto bi se pad osjetio? Ako je signal dobar na mobitelu iliti hotspotu onda ce i na tabletu :)

Ja imam doticni tablet i preko lumie 800 radim hotspot i sljaka sve :)

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Mobilni hotstop i wifi tablet

Znam za bateriju... :-) LTE mobitel i wifi tablet je neka vjerojatna buduća investicija...  ;-) 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice