"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.318
|
čitano: 5.739.850
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

koji je trenutno bestbuy do 3000kn mob? ne mora biti u hrv mogu i iz vana naruciti ako salju u HRV?

 

Sta kazete na mi note pro?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Da li je neko imao problema s kamerom? Recimo da je vrlo lošija nego što je to na testovima koji se mogu naći na internetu? Xiaomi redmi 2, savršena slika na testovima, užasna kad sam dobio mobitel. Kvaliteta mobitela je odlična, ali kamera je užasna. 

 

Da li je moguće da se dobiju takvi mobiteli, iz nekog razloga sa lošom kamerom?

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
@lovacmaki
Meizu m2 note ili xiaomi redmi note 2. Ja sam zamjenio redmi note 2 za meizu m2 note i meni je iskreno meizu puno bolji.
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
@cristaln
I meni je kamera bila prilično loša pogotovo po mraku.
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ti si onda dobro prošao, kod mene mutna i po danu i po mraku :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
M3d0 kaže...
@lovacmaki
Meizu m2 note ili xiaomi redmi note 2. Ja sam zamjenio redmi note 2 za meizu m2 note i meni je iskreno meizu puno bolji.

 Pošto mi je xiaomi kamera bila loša, a nije trebala, sad sam odlučio da uzmem neku drugu marku. Mislio sam možda Meizu m2, ali mi se ne sviđa ono back dugme na ekranu :D

 

Na kraju sam uzeo možda jedan od najpovojniji u odnosu na performanse i veličinu ekrana + 2 GB RAM - UMI HAMMER S 130$
Mislim da mu i baterija dugo traje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2015 1:23 (cristaln).
14 godina
moderator
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Obični je 1099kn, dok je advanced (prime) 1399kn, fulali su negdje...
With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Giztop isporucio Redmi Note za 2 tjedna,bez carine i drugih davanja kao sto su obecali

Za 160$,ne moze bolje

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ica007 kaže...
Letv one-kamera ocajna

 Nisam neki stručnjak za kamere, ali meni slike ispadaju skroz ok-na dobrom osvjetljenju. 

 Koristim rom od bb72 5s.

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
cristaln kaže...

Ti si onda dobro prošao, kod mene mutna i po danu i po mraku :)

 To vam je do softvera, na kojoj ste verziji MIUI ?

Xiaomi Redmi 1S + Mi Band - MIUI Device Team
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Skinuo sa njihove stranice ROM v6, a kasnije updatovao na v7 i nije ništa pomoglo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Skini s xiaomi.eu i flashas ga preko stock recoverya.. Ubacis u root folder, preimenujes u update.zip, wipe data, wipe cache i flashas preko recoverya..
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ja imam BB72 6S ROM, slike su sasvim super pod prirodim svjetlom, a u uvjetima umjetnog osvjetljenja se moraš malo pogirati s opcijama, night mode, HDR etc.

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
soliitho kaže...
slevin kaže...

sa lightinthebox.com,9.10. platio,15. su poslali,meni stigao 02.11. malo je glupo da sam čekao 6 dana da pošalju nakon uplate al ajd..

 I kako to ide s lightinthebox? Imaju li oni neku vrstu dostave iz EU? Jesi li platio PDV?

 Istraživao sam njihovu stranicu i došao do toga da nude (i to dosta povoljno) nešto što zovu "Duty & Tax Insurance". U objašnjenju navode da vraćaju novac ako se plati porez i carina. Ima li netko iskustva s njima po ovom pitanju?

8 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Meizu M2 mini 107,99$ samo 11.11.

 

http://sale.aliexpress.com/__pc/1111_meizu.htm

 

 

 

live long and prosper
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
hAZE2005 kaže...

Meizu M2 mini 107,99$ samo 11.11.

 

http://sale.aliexpress.com/__pc/1111_meizu.htm

 

 

 

Plus usput ubodeš kupon 7$ off za narudžbe iznad 49$ koji vrijedi samo 11.11.

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
lovacmaki kaže...
M3d0 kaže...
Koliko sa ja vidio u hg spot-u je 1679 kN sa 2 godine garancije i navodno je internacionalni model sa hr jezikom i bez kineskih apk.

 Znam, ali ima li još kakvih sugestija?  Alternativa?

 Kakvih još sugestija, lijepo ti je napisao čovjek... Alternativa ti je naručiti ga online za 1.250 kn. Ili Redmi Note 2 od dostupnih kod nas.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2015 15:04 (frulex).
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kome treba dodatna oprema za Meizu i Xiaomi, ovaj eBay seller šalje iz Španjolske, naručio nekoliko stvari (Meizu tempered glass, maskice), sve dolazi za cca 7 dana i dobre je kvalitete...

I vidim danas da je Minideal obnovio zalihe na grčkom EU skladištu, imaju Redmi Note (1.250 kn), Mi4c (2.200 kn) i Meizu Note (1.300 kn) dostupne... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2015 15:28 (frulex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozz.... 

 

gledam nesto na bangood... jel neko koristia ovaj PLI international mail.... jel ide s time tracking i koliko brzo dođe paket.....

 

i nevezano za to ..... kakav je onaj Ulefone Paris.... gledam nesto do max 1500 KN

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nemaš tracking s njim,paket ti dođe za 2 tjedna
robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Montezano kaže...
hAZE2005 kaže...

Meizu M2 mini 107,99$ samo 11.11.

 

http://sale.aliexpress.com/__pc/1111_meizu.htm

 

 

 

Plus usput ubodeš kupon 7$ off za narudžbe iznad 49$ koji vrijedi samo 11.11.

 

Ova me akcija definitivno zanima pošto baš tražim gdje najpovoljnije uzeti M2 mini. Nisam nikada kupovao s Alija, ali koliko sam saznao ekipa odavde mobitele kupuje od Chigona i Top-Onea jer nude DHL dostavu čime se izbjegava naša carina. Ovaj seller nema DHL dostavu pa kad se uračuna 25% gore, + joše nešto za carinu koliko se uopće isplati ganjati ovu ponudu?

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Peruneph kaže...
Montezano kaže...
hAZE2005 kaže...

Meizu M2 mini 107,99$ samo 11.11.

 

http://sale.aliexpress.com/__pc/1111_meizu.htm

 

 

 

Plus usput ubodeš kupon 7$ off za narudžbe iznad 49$ koji vrijedi samo 11.11.

 

Ova me akcija definitivno zanima pošto baš tražim gdje najpovoljnije uzeti M2 mini. Nisam nikada kupovao s Alija, ali koliko sam saznao ekipa odavde mobitele kupuje od Chigona i Top-Onea jer nude DHL dostavu čime se izbjegava naša carina. Ovaj seller nema DHL dostavu pa kad se uračuna 25% gore, + joše nešto za carinu koliko se uopće isplati ganjati ovu ponudu?

 Nije bitno dal ima dhl il ne, moraju nudit opciju di se jasno naznaci da ako uzmes npr dhl slanje neces imat troskove carine.. Mnogo drugih prodavaca ima dhl al i dalje ti ostane carina..

9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav, ljudi što mislite gdje kupiti Meizu MX5 ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bok,

odlučio sam se da ću kupiti Xiaomi Redmi Note 2.

 

E sad dvije stvari:

1) gdje je najbolje kupiti, gdje ste vi drugi forumaši naručivali, gdje je pouzdano? (minideal, aliexpress...itd)

2) ako mi netko zna, 'po naški', objasniti pravu razliku između TDD i FDD, i da li je to uopće bitno kod nas, da li će raditi kod nas (T-Mobile). Gledam cijene razlika je 20ak dolara...

 

Oprostite ako cjepidlačim oko za vas 'jeftinoga mobitela', ali dok si student i ne radiš svaka kuna je bitna, a želim dobiti najbolji mogući mobitel, imati dobar faktor uloženo/dobiveno.

Pretpostavka je majka svih zajeba. || To do list....go to Pamplona and run in front of bulls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ja sam kupio na giztop.com-u. Platio 160$ pay palom, ne plaća se ni pdv ni carina, stigao za 14 dana. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Peruneph kaže...
Montezano kaže...
hAZE2005 kaže...

Meizu M2 mini 107,99$ samo 11.11.

 

http://sale.aliexpress.com/__pc/1111_meizu.htm

 

 

Plus usput ubodeš kupon 7$ off za narudžbe iznad 49$ koji vrijedi samo 11.11.

 

Ova me akcija definitivno zanima pošto baš tražim gdje najpovoljnije uzeti M2 mini. Nisam nikada kupovao s Alija, ali koliko sam saznao ekipa odavde mobitele kupuje od Chigona i Top-Onea jer nude DHL dostavu čime se izbjegava naša carina. Ovaj seller nema DHL dostavu pa kad se uračuna 25% gore, + joše nešto za carinu koliko se uopće isplati ganjati ovu ponudu?

Pa ako je cijena s PDV-om veća od 135$ onda baš i nije neka isplativa akcija - ja sam ga uzeo prije mjesec dana s Merimobiles-a za nekih 138$ s DPD EU dostavom...

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Zero msm da 11.11 imas za 165$ i jos ovaj kupon 7$ to ti je 158$
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Znaci bio sam uvjeren da kupujem redmi note 2 i sad citam da je i meizu m2 note brutalan...sta sad??? Hahaha
Jel moze pomoc? Uvjeti su baterija i kamera
 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Peruneph kaže...
Montezano kaže...
hAZE2005 kaže...

Meizu M2 mini 107,99$ samo 11.11.

 

http://sale.aliexpress.com/__pc/1111_meizu.htm

 

  

Plus usput ubodeš kupon 7$ off za narudžbe iznad 49$ koji vrijedi samo 11.11.

 

Ova me akcija definitivno zanima pošto baš tražim gdje najpovoljnije uzeti M2 mini. Nisam nikada kupovao s Alija, ali koliko sam saznao ekipa odavde mobitele kupuje od Chigona i Top-Onea jer nude DHL dostavu čime se izbjegava naša carina. Ovaj seller nema DHL dostavu pa kad se uračuna 25% gore, + joše nešto za carinu koliko se uopće isplati ganjati ovu ponudu?

 

Malo jednostavne matematike: 107,99-7=100,99$ + pdv 25% = 126,24$ + troškovi carine (neka me netko ispravi, ali mislim da su cca 50kn)

live long and prosper
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ova tema bi se mogla zvat koji meizu ili xiaomi uzeti...  koda nis drugo dobro ne postoji...pise se desetke stranica o redmiju  i tek nakon soma postova netko kaze da nema 900mhz za 3g,ali je mrak mob dok promijenis par romova,molis se da dodje sa normalnom kamerom..kad vec svaki nije isti...itd itd...sta recimo ovom fali  LeTV  Le 1s,po meni je to best buy ako ce s njim bit sve u redu jer jos nema previse podataka...

Moj PC  
7 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice