"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.380
|
čitano: 5.895.452
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mogu negdje pratiti pošiljku sa banggood-a? poslana je 20.08 a nigdje se ne moze vidjeti gdje je to sada trenutno...

PCE nick: FRipper
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2013 11:25 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

RE*SE tracking na 17track a Flyt putem linka u narudžbi

Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp. Recenzija Cubota GT99 na anton008.com
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo mog Tronsmarta TS7, sad samo da me ne oderu za PDV i nitko sretniji od mene {#}

 

Naručen 15.8, poslan 18.8, dosta brzo, naručeno sa mcbub.com

Maurer
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Naručio sam s banggood-a, tamo kad odem pod njihov tracking, otvara mi Flyt express neki i tamo mi piše samo je poslan iz tog nekog sortirnog centra...

Kad odem na taj 17track i stavim order id tamo, piše mi kao da ga je nemoguće pratiti... Neki prijedlog?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

i mene to muci,, ja imam samo RE***SE

PCE nick: FRipper
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Tracking number postane aktivan nakon par dana, dok se paket priblizi civiliziranim zemljama. Ili je mozda nekaj drugo problem.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pa meni je prošlo 8 dana od slanja...naopako da se ni približio :D

PCE nick: FRipper
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Moj je iz tog soritrnog centra poslan 21.8, znači već bi trebao postat vidljiv negdje...

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Koliko se paketi znaju zadržati na carini?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kcrnac kaže...

Moj je iz tog soritrnog centra poslan 21.8, znači već bi trebao postat vidljiv negdje...

Identicna situacija

robimarko@gmail.com
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Sad baš gledam malo, ako se dobi ovo nakon par dana onda treba PDV plaćat {#}

 

PM CROATIA 10805 Zagreb CUV Record item customs information
Retention reason : Invoice missing

Maurer
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
David87 kaže...

Sad baš gledam malo, ako se dobi ovo nakon par dana onda treba PDV plaćat {#}

 

PM CROATIA 10805 Zagreb CUV Record item customs information
Retention reason : Invoice missing

 

 

Ma vidjet ces, sve je to cista sreca te ovisi ponekad sto i pise na paketu :D..Inace ja sam jucer narucio isti mob sa geekbuyinga :D, nagovorio ih da napisu da se vraca mob s popravka, nemoguce popraviti i vrijednost 20 dolara, nadam se ako slucajno provjere paket, da ce carinici povjerovati i pustiti paket dalje :D

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mislim da je po toj cijeni jako dobra prilika za kupovinu. Ipak je huawei jedan od provjerenih brandova.

Poklanjam 10$ kupone za Banggood. Javite se sa registriranom mail adresom na p.m. Kupon vrijedi 48 sati.
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Šta kažete na ovaj mobitel?S kuponom dođe oko 550kn, čini se uredu za te novce.

1 Isplati se kupiti
3 Ne kupiti
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2013 19:05 (laux).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Majka mjenja svoj zastarjeli iPhone 3G 

Mozete preporucit nesto do nekih 800-900kn najbolje 

I ako moze sa banggooda jer skoro nitko tamo neplaca pdv koliko vidim

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kelam kaže...

Majka mjenja svoj zastarjeli iPhone 3G 

Mozete preporucit nesto do nekih 800-900kn najbolje 

I ako moze sa banggooda jer skoro nitko tamo neplaca pdv koliko vidim

 Lenovo A820 je za tu lovu, pa ovaj gore iznad tvog posta oko 500 kn, pa Huawei neki od modela ,pa ZTE isto neki od modela, Thl W100, Cubot GT99, Cubot One.

 

Eto pa si te pogledaj, a ako ima još netko neka ti predloži.

Poželjno je stisnuti HVALA
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
laux kaže...

Šta kažete na ovaj mobitel?S kuponom dođe oko 550kn, čini se uredu za te novce.

Mislim da je OK, ali ne bih ga kupio zbog manjka RAM-a, dvojezgrenosti procesora i slabog ekrana. Pritom je najmanji problem procesor, nešto veći lošiji ekran, a najveći RAM.

 

Nažalost, ovaj ima u paketu i samo jednu bateriju (nepoznatog kapaciteta) te klasičnu kinesku "boljku" da u 3G mreži podržavaju samo frekvenciju od 2,1 GHz (a bilo bi zgodno da rade i na 0,9 GHz). No koliko je to manjak neka napišu oni koji imadu "kineze".

 

S druge strane, tu je cijena.

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kada već kupuješ kineza, daj mrvicu više pa kupi nešto pravo. Iako se za ovu cijenu ni kod nas ne može naći bolje...

Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp. Recenzija Cubota GT99 na anton008.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ag008 kaže...

Kada već kupuješ kineza, daj mrvicu više pa kupi nešto pravo. Iako se za ovu cijenu ni kod nas ne može naći bolje...

Da pogodim, banggood, cubot gt99, ti imaš kupon i recenziju :) ?

Live and let live.
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ne obvezno, Haier, T7.... Nije puno vise novaca ali je puno bolje
Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp. Recenzija Cubota GT99 na anton008.com
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
cecenac kaže...
Ag008 kaže...

Kada već kupuješ kineza, daj mrvicu više pa kupi nešto pravo. Iako se za ovu cijenu ni kod nas ne može naći bolje...

Da pogodim, banggood, cubot gt99, ti imaš kupon i recenziju :) ?

A da prestanete *ebat covjeka zbog toga? Zesca debilana decki. Covjek je bar neki *urac napravil i pokazal, dok ostali ni da prstom mrdnu. Recenzija mobitela, kako naruciti, opcenito o kineskim mobitelima itd., a kaj ste vi napravili? Da vidim... nula, zero, nista, none, nada... Neka ima korist od kupona. Sad cu svima govoriti da se za kupone samo njemu obrate jer mu treba skinut kapu za taj mali doprinos. Btw, nema boljeg mobitela za te pare i zato ga svi favoriziraju, samo se ovdje nadje par trolera kojima ne pase da netko od svog truda ima korist (pa makar ta korist bila djeljenje kupona na forumu). Tko vama brani da ne radite isto? Lakse doci ovdje i sposrat covjeka jer ima interes u tome. Da se razmemo, govorim opcenito jer sam videl kak ga je assasin napal tam u temi kineski mobiteli. Malo si razmislite kaj delate, ak nemate kaj pametno za reci bolje zacepit gubicu.

 

EDIT: Pardon, ovo je ta tema.

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2013 21:32 (ukay1000).
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ukay1000 kaže...

Sve pet što se odma nerviraš tako keyboard warriore, nemam ništa protiv njega i zahvalan sam mu na recenziji iako sam i prije njega znao za smartphone sa forum.hr teme i sve ostalo. Samo možda malo previše forsirat tih par dolara po kuponu što dobije.

Live and let live.
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ukay1000 kaže...
cecenac kaže...
Ag008 kaže...

Kada već kupuješ kineza, daj mrvicu više pa kupi nešto pravo. Iako se za ovu cijenu ni kod nas ne može naći bolje...

Da pogodim, banggood, cubot gt99, ti imaš kupon i recenziju :) ?

Da se razmemo, govorim opcenito jer sam videl kak ga je assasin napal tam u temi kineski mobiteli. Malo si razmislite kaj delate, ak nemate kaj pametno za reci bolje zacepit gubicu.

 

EDIT: Pardon, ovo je ta tema.

Evo da se obranim, nisam ga baš napao, samo sam mu argumentirano odgovarao crticu po crticu vezano za ono što je pisao o Tronsmartu TS7, geekbuyingu, singpostu itd.., navodeći ljude da misle da je jedino dobro kupiti Cubota i to sa banggooda, da drugi uređaji ne valjaju ili su sumnjive kvalitete te da preko singposta svaki put ide carina.

 

Nemam ništa protiv toga da on dijeli kupone, meni ih je također udijelio, a kada su me pitali za kupone rekao sam da njemu pošalju PP, ali morao sam ga malo bocnuti jer je stvarno pretjerao. Naime, i ja isto imam Cubota GT99 i imam samo riječi hvale za njega, ali to ne znači da nema i drugih uređaja koji su u tom cijenovnom rangu isplativi za naručiti sa kineskih web shopova, a pritom ne mislim samo s banggooda.

 

 

Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
assassin.st kaže...

 

Da prekinemo bezveznu raspravu imam pitanje: Ja imam THL w100 trenutačno. Za razliku od cubota micro sd utor nema nikakvih problema dobar je, na uređaju nema nikakvog flexa dobro je napravljen, a mob leti i digitizer je dobar, i ekran je dobar.

 

Baterija s druge strane traje katastrofalno kratko, naročito kad je 3G uključen ili kad se nešto gejma, a o punjenju ne želim trošit puno riječi, puni se pola dana do 100%..

Live and let live.
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Gt99 isto nema neku ekstra snažnu bateriju, ali je dostatna. Punjenje nije tako sporo a najbolje je u rezervi dražat još jednu bateriju kada je potrebna

Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp. Recenzija Cubota GT99 na anton008.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ukay1000 kaže...
cecenac kaže...
Ag008 kaže...

Kada već kupuješ kineza, daj mrvicu više pa kupi nešto pravo. Iako se za ovu cijenu ni kod nas ne može naći bolje...

Da pogodim, banggood, cubot gt99, ti imaš kupon i recenziju :) ?

A da prestanete *ebat covjeka zbog toga? govorim opcenito jer sam videl kak ga je assasin napal tam u temi kineski mobiteli.

 

EDIT: Pardon, ovo je ta tema.{#} {#} {#}.

 

Poželjno je stisnuti HVALA
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imam Cubot već nekoliko dana pa imam nekoliko malih zamjerki na njemu.

 

Prvo je to što mu ovaj oklop malo škripi kad ga se pritisne sa strane, ne znam kako je na drugim cubotima ali na mom je tako.

Drugo je što ponekad kapacitativne tipke postanu zamrznute i ne reagiraju na dodir. To se brzo rješi tako da se zaključa i otključa mobitel power tipkom.

Treće je što donji desni kut ekrana malo čudno reagira na dodir. Obično tapkanje radi OK ali ne reagira na držanje dobro (npr ako želite neku ikonu smjestiti u taj kut pomoću drag&drop gesture jako ćete se namučiti)

Četvrto je lag koji je primjetan ali ništa strašno (a niti neočekivano za mid range androida)

 

Eto to su neke mane koje sam dosada primjetio. Zasad ništa strašno kao npr. mrtvi pikseli po ekranu ili random resetiranje, zamrzavanje itd.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 

Nesto ovakvo bas trazim,ali nezelim narucit zbog pdv-a a i out of stock je.

Zna li netko slican mobitel a da je na banggoodu/pandawillu

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2013 5:49 (Darkensync).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice