IPhone - najgori mogući mobitel na tržištu zaključana tema

poruka: 73
|
čitano: 13.306
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

Ja samo iznosim svoje mišljenje o dojmu telefona.

I želim pomoći svim ljudima koji su se zaželjeli imati to čudo tehnologije.

 

Vodič za kupovinu Apple iPhone-aNevinašce

NEMOJTE ga kupovati.

Zašto??

Svi se sigurno pitate.

Evo nekih razloga zašto ne.

 

1) bluetooth - nemoguče je slati pijesme, slike, i ostale dokumente. Zašto?

                                                  iPhone kako svi znamo ima svoje posebne zaštičene formate koje rabi za pijesme i slike,zato moramo koristiti iTunes koji prvo prenkonvertira datoteku u svoj format pa onda tek prebaci na sam uređaj.

2) kamera - za današnji razvitak tehnologije premalo..jako premalo..

                                                  Malo bolje pogledajte ostale telefone npr.nokia i samsung,,standard novih telefona je več 5Megapiksela s kvalitetnim lečama a ne 2 Megapiksela.

3)video snimanje-nije integrirano,tj.nema ga...LOLŠutim

                                                   Ako se dobro siječam snimanje videa je imal Sonyericsson K700 koji je izašal prije oko 5 godina nisam siguran..još mislite da je čudo tehnologijeCool

4)tačkanje po ekranu nije baš najsretnija stvar.....

                                                  Nakon nekoga vremena se priviknete ali izgubi se osiječaj starih dobrih tipaka...pisanje poruke....za mene bilo jako teško....preteško..

5)Baterija-nemam komentara.....svi znamo da se nakon 2-3 godine pokvari i mora se mijenjati..popravak oko 100dolara...za bateriju...procijenite..

 

 I nakon svega ovoga odlučite je li vrijedno potrošiti 4000kn za njega ili još gore 7000kn..

Svi bi ga željeli imati.., i ja sam ga želio imati..i imao 1 tjedan...i bilo mi ga je dosta..

Vračam se na svoju Nokiu 6230i i razmišljam o E66..

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

1. Zašto je to problem pa to ti iTunes sam napravi?
2. Kamera je sasvim solidna što bi ti 10 megapixela?
3. Kako nema video snimanje? Nisi dobro pogledao mora imati!
4. glup razlog!
5. još gluplji komentar, pa šta i da se pokvari? ugovor je ionako na 24 mjeseca. A do tog vremena će biti kramp.

Priznaj!!!
nisi kupio iPhone, je li tako?
Stavi slike ako jesi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.12.2008 23:36 (sub_zero).
15 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

Da ti objasnim nesto.iPhone nece kupovati djete od 4 godine pa da nezna kaj kupuje.Za njega kod nas trebas imati jakooo puno novca,tako da i ako ga netko kupi i ne svidi mu se,nece zaliti te novce!

Po meni jos jedna besmislena temaViče

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu
sub_zero kaže...

1. Zašto je to problem pa to ti iTunes sam napravi?
2. Kamera je sasvim solidna što bi ti 10 megapixela?
3. Kako nema video snimanje? Nisi dobro pogledao mora imati!
4. glup razlog!
5. još gluplji komentar, pa šta i da se pokvari? ugovor je ionako na 24 mjeseca. A do tog vremena će biti kramp.

Priznaj!!!
nisi kupio iPhone, je li tako?
Stavi slike ako jesi.

 1. zato što opet ne možeš poslati/primiti pjesmu
 2. pa i nije baš solidna.bar po mom ukusu.
 3. nema.
 4. da, morao je biti svjestan toga
 5. također veliki minus.koji još mobitel danas ima "integriranu" bateriju?
16 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

ovdje se slažem sa bluetooth i baterijom. Baterija mi je još i jasna - ipak Apple najviše cijeni do dizajna, ali bluetooth?

 

nego, neka mi neki vlasnik iPhonea kaže; jel iPhone ima multitasking? Negdje čujem da ima, negdje da nema, pa me zanima...

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu
filipac kaže...

Ja samo iznosim svoje mišljenje o dojmu telefona.

I želim pomoći svim ljudima koji su se zaželjeli imati to čudo tehnologije.

 

 ok to je tvoje misljenje , i ja se ne slazem sa tobom , iPhone je napokon nesto drugacije , puno vise od telefona , rucno racunalo , mozda cak i platforma svoje vrste koja je nadisla obicne telefone i ti to jos nisi shvatio jer si na razini te nokie 6233 i tebi je to dovoljno tak da te ne krivim uopce
15 godina
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

dosad sam želio kupiti/imati iphone ali me sad ovo natjeralo na razmišljanje

 

kad bih ga kojim slučajem osvojio u nagradnoj igri buga možda bi ga čak i prodao za koju tisućicu i onda za te pare kupio neki bolji hardver

Hello World!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

@jurluk

 

koliko ljudi, toliko čudi..  nije bitno tko što misli o itelefonu, bitno je da ga sam probaš i osjetiš da li je za tebe ili nije.. a to što neki kažu da ne valja ili što ja kažem da nema boljega, nije bitno.. probaj i vidi..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

Gle iPhone nema VIDEO snimanje...i nemoguče je slati pijesme preko blutootha....ček znači nema izmijenjivanja slika i pijesama s frndovima..NEMA..

Malo pogledajte koji rewiew od Nokie E66 pa onda recito koje je pravo računalo..nije ni e66 savršen al je itekako bolji od iPhonea.

Slažem se da kod iPhone možeš ugodno surfati internetom..ali...sve ima svoje prednosti i mane..

Nitko nije savršen..

ali još ostajem pri stavu da iPnone nije vrijedan svake kune..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu
Što si ga onda kupio ako je šit?
16 godina
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

Kako ljudi mogu biti tako tvrdoglavi??? Ja osobno nikad ništa pretjerano slao bluetoothom, važnije mi je da ga mogu spojiti na slušalice i na GPS preko bluetootha. Mislim da će u nekoj u sljedećih updatea softwarea biti otkuljučan bloetooth. Ja ne znam kakav je tvoj iphone, no moj ima predobre slike (1600x1200) i sve se vidi kristalno jasno, ak ne vjeruješ uploadati ću ti ih. Moj prijatelj koji ima nokiu n95 i ja smo slikali test i na kraju što je najčudnije slika je izgledala bolje na mom iphone-u. Treba samo mirna ruka i nabaviš par programčića sa strane. Megapikseli su ti važni samo za jumbo plakate, čisto dosta je 2. To što nema video snimanje, istina to je mana, no meni opet nije nepremostiva. Zašto nisi naveo ogromne prednosti??? OS X koji je naprosto savršen. Ako tvrdiš da nije, onda nažalost nisi ga dobro promotrio i istražio. Činjenica ostaje da je to jednostavno najbolji mobitel.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

Pa daj filipac takve kao ti jedni gledamo vec mijesecima na tom forumu. Koji naslov si dao samo temi, znas sto znaci "najgori moguci" ili  ti treba objasniti?? Argumentiras s stvarima o kojima i mala dijeca znaju kako stoje. baterija,ekran,tralala. Jedni koji smo ga imali u rukama i koristili znamo da je to jedan od mobitela s najinovativnijim mogučnostima. Ima i hrpu toga za popraviti i to svi znaju. I sad ideš ti pokraj toliko tema o iphonu otvoriti novu i opet pjuvati po njemu. Netko ko če dat za njega 7k kuna sigurno zna sto valja s njim i sto ne. A ti ako se ponoci budis zbok njega ne moras tu po forumu spamati.

www.mmw.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

filipac, daj malo obrati pozornost na svoj pravopis. nije da me pretjerano briga za to, ali ipak bode u oci.

ponovi malo ije/je, č/ć, a i osnove engleskog...

 

pozz

 

 

15 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

evo mene zanima konkretno dali to dosadi tipkat po ekranu. jer ja si mogu uzet i900 omniu onaj htc touch ono za 1 kn. ali šta će mi to kad ja mislim da mi bi dopiz*** to. mogu još i uzet tu nokiu e 66 i e 71 i blacberry 9000.

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3.... Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

Black, Hp Ipaq, HTC

neamo dalje o cemu pricat...

 

taj Iphone jos uvijek spasavaju neke aplikacije koje su 60% beskorisne.

 

Ne nema Iphone niti ga mislim kupit...

Imam 10 prijatelja koji su ga kupili u Americi gje zive, i to samo zbog "svi imaju", a vidim da ga i kod nas zbog toga kupuju...

 

Ako nije tako- recite mi, sta to Iphone ima, a HTC npr nema? ili jos bolje najnoviji Black?

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu
Hacker-ri kaže...

Black, Hp Ipaq, HTC

neamo dalje o cemu pricat...

 

taj Iphone jos uvijek spasavaju neke aplikacije koje su 60% beskorisne.

 

Ne nema Iphone niti ga mislim kupit...

Imam 10 prijatelja koji su ga kupili u Americi gje zive, i to samo zbog "svi imaju", a vidim da ga i kod nas zbog toga kupuju...

 

Ako nije tako- recite mi, sta to Iphone ima, a HTC npr nema? ili jos bolje najnoviji Black?

 Šta ima? Bolje sučelje od svih ostalih mobova. Iako mu je HTC sa svojim TouchFlo 3D dosta blizu, ipak je iPhone bolji.
15 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

iPhone ima multitouch

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

evo ovako sta se tice IPhona jedino sta mogu reci to da je IPhon tek nekoliko godina u razvoju mobilnih uredaja u odnosu od samsunga i sl. koji su godinama tako da je neposteno usporedivati  bas IPhone bilo s kojim ostalim mobilnim uredajima a sta se tice uredaja taj uredaj je vise stvoren za sminku neko poslovni mobitel da privuce cim vise mlade populaci i osiguraju buducnost  ali mogu reci da ce sljedecim mobitelom koji izade njihove generacije da ce rasturati.... i nemozes rec da je cijena previsuka zato sto je t_mobail natukao cijenu zbog pohlebe i toga sto su jedini distributera u HR a cijena se gleda kod samo proizvođača odnosno cijena u SAD...Šutim

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu
ivaninho kaže...

Kako ljudi mogu biti tako tvrdoglavi??? Ja osobno nikad ništa pretjerano slao bluetoothom, važnije mi je da ga mogu spojiti na slušalice i na GPS preko bluetootha. Mislim da će u nekoj u sljedećih updatea softwarea biti otkuljučan bloetooth. Ja ne znam kakav je tvoj iphone, no moj ima predobre slike (1600x1200) i sve se vidi kristalno jasno, ak ne vjeruješ uploadati ću ti ih. Moj prijatelj koji ima nokiu n95 i ja smo slikali test i na kraju što je najčudnije slika je izgledala bolje na mom iphone-u. Treba samo mirna ruka i nabaviš par programčića sa strane. Megapikseli su ti važni samo za jumbo plakate, čisto dosta je 2. To što nema video snimanje, istina to je mana, no meni opet nije nepremostiva. Zašto nisi naveo ogromne prednosti??? OS X koji je naprosto savršen. Ako tvrdiš da nije, onda nažalost nisi ga dobro promotrio i istražio. Činjenica ostaje da je to jednostavno najbolji mobitel.

 Nevjerojantno je kako zagriženi Apple-ovici jednostavno nemogu prihvatiti da netko nije zadovoljan Apple-ovim proizvodom.  Bluetooth će biti podržan ukoliko i sam iPhone to HARDWARE-ski podržava. Ukoliko iPhone nema Bluetooth modul ništa od toga. Što se tiče kvalitete fotografija, Nokia koju navodiš ima 5 mpx kameru sa Carl-Zeiss optikom, sumnjam da fotografija izgleda bolje na tvom iPhone-u (muljaš da boli glava ). Najbolji mobitel??Svaka čast Apple-u ali fanatici sa ovog foruma su presmiješni. Smatram da iPhone nije najgori mobitel na tržištu, daleko od toga, ali ovakve nebuloze pisati.....
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.12.2008 12:34 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

Evo jedan, nadam se, realan pogled na iPhone od čovjeka koji ga je koristio par zadnjih dana, iliti ga - ja. U petak (prošli tjedan) smo ja i sestra išli kupovati mobitele. Ona zapela za iPhone a ja za Sony Ericsson P1. Probao sam joj reći i za bluetooth i za video, al nikakve koristi oće ona iPhone i gotovo. U srijedu smo se na na 1 dan zamijenili za mobitele jer sam htio detaljno prošupati famozni iPhone. Impresionirao me touchscreen - boljeg jednostavno nema. Multitouch - izvrsna stvar. Sve brzo reagira, a šansa da se promaši neku određenu tipku vrlo mala. Prikaz boja na ekranu također izvrsran i slika je vrlo oštra. E sad - kad iPhone zna biti gadan. Prvo - nepostojanje tipkovnice. Npr. nema šanse da tipkate poruku dok vozite (htjeli vi ili ne htjeli priznati to ipak tu i tamo radite pogotovo ako ste u žurbi) jednostavno je nemoguće bez gledanja u mob. 2. Bluetooth -   e koliko je moja draga sestrica na ovo iznervirana to nije normalno. Pokušat ću naći da vidim ima li kakav hack ili mod koji to sređuje. Apsolutno nevjerovatno glupo je izveden ovaj bluetooth. Moglo bi se reći da je praktički beskoristan za prosječnog korisnika (tu mislim na one koji međusobno razmjenjuju razne podatke, pjesme itd...). Neoprostivo. Teško je dati neki općeniti dojam o iPhoneu kad je pun hrpom zabavnih stvarčica, a s druge strane i hrpom nevjerovatnih propusta. Da sam ga ja kupio osjećao bih se prevareno. Zašto? Zato što se nisam mogao oteti prokletom dojmu da je namjerno osakaćen da bi se ostavilo prostora za nadogradnje za sljedeći iPhone. Kvragu dok gledam u njega kao da gledam u milijun mogućnosti koje su u pravim rukama mogle biti iskorištene do te mjere da nitko nebi poželio drugi uređaj osim njega. Al ovako - promašaj. I neznam zašto svi govore da je konstrukcijski čvrst. Istina, jest koliko - toliko, ali do te mjere do koje ga neki uzdižu jednostavno nije.

Da prijeđem na programe i igre. Primjetio sam da je u međuvremenu izašlo dosta programa al opet - 80% njih je bezveze. Onih ostalih 20% su korisni kao npr. AppBackup, DiskAid, Backgorunder itd.... Uglavnom ti korisni su većinom programi koji ispravljaju neke manjkavosti iPhone-a ili mu nadodaju na funkcionalnosti. Izbor igara je također solidan ali daaaaaleeeekkkooo manje od bilo koje druge platforme. Također način igranja nekih igara je uistinu fantastičan, ali neki drugih katastrofalan. Tu je najveći krivac nepostojanje tipkovnice. Najbolje je orijentirati se na "sporije" igre. Akcijski naslovi su jednostavno neigrivi osim ako nemate čeličnu volju i obožavate svaki atom vašeg iPhonea. Za one koji misle instalirati scummVM i igrati starije PC avanture (maniac mansion, beneath a steel sky, legend of kyrandia itd.) preporučam par tableta za smirenje i mirnu ruku. Uglavnom sve dobro funcionira, ali kada trebate dovući pointer miša na neki manji objekt onda počinje zabava (npr. ako želite iskorisit ključ na šarafu)..... ako je netko probao zna o čemu pričam. Ili nabavite stilus da bi mogli preciznije klikati (neznam dolazi li ikakav uz iPhone- nisam gledao).

A moj P1? Nema tog iPhone-a koji bi mi ga mogao zamijeniti. Sveukupno gledajući puno bolji i zaokruženiji proizvod od iPhonea. Puuuuuunoo veći izbor igara, a i aplikacija. Bolja kamera, bluetooth, trajanje baterije, garmin navigacija s adria route mi je došla predinstalirana i još mali milijun nekih sitnica koje se smatraju standardnim a iPhone ih nema ili ih "simbolično" ima.  I molio bih neke korisnike da prestanu kao argument koristiti : "iPhone ima najbolje sučelje bla bla". A šta fali sučeljima Samsunga, Nokie, Sony Ericssona, Motorole itd.? Kao i kod svakog uređaja to je stvar navike. Znači bolji je ako je estetski uređeniji??? Svašta. Da bi došli do željene funkcije trebat će vam jednak broj "klikova" kao i na svakom drugom mobitelu.

Sestra već razmišlja da proda iPhone i kupi LG viewty ili Samsung F480. Ako ne nađem kakav mod za bluetooth vjerovatno će to i učiniti. I što na kraju reći? iPhone je mogao biti mnogo više ali oni idioti u Appleu se se pobrinuli da to nebude. To je mobitel srednje klase al s nekim funkcijama niže klase (nepostojanje videa, nepostojanje copy pastea......) i s cijenom visoke klase. U najmanju ruku - čudan mix.Smijeh

 

 

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.12.2008 3:51 (scorpion667).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

Slazem se u potpunosti sa Scorpion-omCoolDa kosta 2000-3000  isplatio bi se ali ovako..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu
Yellow man kaže...

Slazem se u potpunosti sa Scorpion-omCoolDa kosta 2000-3000  isplatio bi se ali ovako..

 

 da kosta 200 dolara imali bi ga svi i onda bi se znalo sta je sta...
rekoh, ne planiram ga kupit, a kad ga i unaprijede otic cu u ameriku i kupit si 2 komada.
Neznam koju starosnu dob i tip ljudi su to trebali kupovat.
poslovni ljudi koriste black i laptop, a djeca koriste Iphone :P
sucelje mu je najbolje- sta to vrijedi 5000 kuna razlike ?
Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
16 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

Za mob koji nema video snimanje ni mogućnost slanja MMS-a meni je definitivno preskup.

Ne ide mi u glavu da dam toliku lovu i onda ne mogu snimiti najobicniji video clip

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

Ja ću ga kupit kad bude bio oko 200kn.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

Lijepi moj SAMSUNG F480.....nikad u životu nebi mislio da je tako dobar mobitel...pogotovo od samsunga...jer npr. nekadašnji samsung mobilni telefoni u koje se ubaci memorisjka kartica obično blokiraju ili imaju tu glupu opciju da svaku sliku pojedinačno moraš učitavat sa memorijske-nemožeš jednostavnim klikom desno prebacit sljedeću sliku....moj samsung sad to može....kamera je savršena.....tipke(kojih zapravo nema) tako lijepo reagiraju na dodir......tako da ne kajem se što nisam uzeo Iphone :D......etooooooo

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu
filipac kaže...

Ja samo iznosim svoje mišljenje o dojmu telefona.

I želim pomoći svim ljudima koji su se zaželjeli imati to čudo tehnologije.

 

Vodič za kupovinu Apple iPhone-aNevinašce

NEMOJTE ga kupovati.

Zašto??

Svi se sigurno pitate.

Evo nekih razloga zašto ne.

 

1) bluetooth - nemoguče je slati pijesme, slike, i ostale dokumente. Zašto?

                                                  iPhone kako svi znamo ima svoje posebne zaštičene formate koje rabi za pijesme i slike,zato moramo koristiti iTunes koji prvo prenkonvertira datoteku u svoj format pa onda tek prebaci na sam uređaj.

2) kamera - za današnji razvitak tehnologije premalo..jako premalo..

                                                  Malo bolje pogledajte ostale telefone npr.nokia i samsung,,standard novih telefona je več 5Megapiksela s kvalitetnim lečama a ne 2 Megapiksela.

3)video snimanje-nije integrirano,tj.nema ga...LOLŠutim

                                                   Ako se dobro siječam snimanje videa je imal Sonyericsson K700 koji je izašal prije oko 5 godina nisam siguran..još mislite da je čudo tehnologijeCool

4)tačkanje po ekranu nije baš najsretnija stvar.....

                                                  Nakon nekoga vremena se priviknete ali izgubi se osiječaj starih dobrih tipaka...pisanje poruke....za mene bilo jako teško....preteško..

5)Baterija-nemam komentara.....svi znamo da se nakon 2-3 godine pokvari i mora se mijenjati..popravak oko 100dolara...za bateriju...procijenite..

 

 I nakon svega ovoga odlučite je li vrijedno potrošiti 4000kn za njega ili još gore 7000kn..

Svi bi ga željeli imati.., i ja sam ga želio imati..i imao 1 tjedan...i bilo mi ga je dosta..

Vračam se na svoju Nokiu 6230i i razmišljam o E66..

 

 

 Bas tako sve su to cinjenice da je iPhone smece za koje treba izdvojit brdo novca.
AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
16 godina
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu
za mene je iphone daleko od najboljeg mobitela na svijetu(tako ga je bug proglasio), nisam mogao vjerovati da su u bugu samo pisali dabro o njemu mozda ak ima 2 postene recenice kaj je lose.

iphone je odlican za njubare jer je os tako napravljen dok za one koji znaju sta valja i znaju da ce im trebat copy/paste i bluetooth kupit ce nesto drugo.


dok sam se odlucio kupovat novi ppc, zapeo mi je za oko taj iphone medutim ubrzo nakom procitanih par reviewa i komentara zakljucio sam da mi treba nesto pamtnije a ne ljepse tako da sam se odlucio za htc tousch diamond i moje misljenje je daleko od iphona ako ga se zna koristit.(probo sam taj iphone prije dva dana jedno 2h se igro sa njim i mogu rec nis specijalno)
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc840/950(3800)
16 godina
neaktivan
offline
IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu

konačno!!!
x puta sm pisao da je taj iPhone teško smece i sada je jedan ex user progovorio o tome!!!!

konačno!

e sada - iPhone NIJE/NEMA multitasking!!!!!!

iPhone ima sramotu od 2Mpx fotić!

iPhonu ne mozes zamijeniti bateriju

iPhone nema MMS pa ako nesto i slikas ne mozes to poslati....

iPhone, to nisam znao, ima odvratan i neupotrebljiv bluetooth...

i to vrijedi 7k?????

dajte ozbiljno....

to ocito samo puse balavci u srednjoj skoli za preseravanje.... bas sam vidio nedavno takvu jednu klinku.. cca  3 srednje, a na njoj samo armani, boss, lacoste i naravno, u RUCI, iPhone....

to je jedini target za to smece...

nokia iz e serije ili iz n serije ima i po 5Mpx fotice sa carl zeiss lecama (to je stvarno 5Mpx dok sonyericsson ima "samo" 3, a do 5 je softwareska ekstrapolacija)

imaju mms,

symbian s gomilom softwarea

mozes ga koristiti za synkanje sa raznim mail serverima....

i najbolje ekrane (ok nisu touch, ali cekajte tube....)

i npr. savrseni uredaj E71 kosta uz ugovor na 1 godinu 2200 kn i nema skrivenih troskova....

ili htc-ovi uredaji... super ako volite touch screen

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu
filipac kaže...

 

 I nakon svega ovoga odlučite je li vrijedno potrošiti 4000kn za njega ili još gore 7000kn..

Svi bi ga željeli imati.., i ja sam ga želio imati..i imao 1 tjedan...i bilo mi ga je dosta..

Vračam se na svoju Nokiu 6230i i razmišljam o E66..

 

 

 Ja recimo mislim da je vrijedno potrositi 4000 kuna na iPhone,a za to smece od Nokie 6230i ne bih dao ni jedne lipe.Zasto?Zato sto je to aparat s hrpom funkcija koje su neupotrebljive.Jednom rijecju,aparat je tesko smece.Ako hoces snimati i fotografirati kupi si digitalnu kameru.
16 godina
offline
RE: IPhone - najgori moguči mobitel na tržištu
meni se cini da bu ova nokia n97 dpbar brz mobitel sa puno funkcija, ali vrijeme ce svoje pokazati
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc840/950(3800)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice