HTC Sensation

poruka: 1.258
|
čitano: 348.046
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

8Gb, clasa 4

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
zaki kaže...

8Gb, clasa 4

Bez uvreda i zadnjih primisli ALI class 4 {#} na Sensationu je POTCJENJIVANJE {#}!!!!

 

Nakon što kupim Sensationa 1 što ću učinit, class 4 prodajem, kupujem class 10, koliko GB-a, {#}, ako nađem 32, ako ne, nešto manje, koliko mi stvarno će trebat {#}!! 

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...
zaki kaže...

8Gb, clasa 4

Bez uvreda i zadnjih primisli ALI class 4 {#} na Sensationu je POTCJENJIVANJE {#}!!!!

 

Nakon što kupim Sensationa 1 što ću učinit, class 4 prodajem, kupujem class 10, koliko GB-a, {#}, ako nađem 32, ako ne, nešto manje, koliko mi stvarno će trebat {#}!! 

Klasa 4 je sasvim dovoljna. Jedino gdje moš primjetiti razliku između klasa je kad prebacuješ fajlove s kompa na mob tj. klasa 4 označava brzinu pisanja ne čitanja s kartice. Kartice s 32GB su skupe, 8 je bestbuy ;).

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 14:31 (Dkc).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?

Nije bitno koliko je skupo kad treba, 8GB je po meni premalo, 16GB ok, 32GB savrseno {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Sve ovisi koliko kome treba, je li tako?
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
jurica_m kaže...
Sve ovisi koliko kome treba, je li tako?

Upravo tako, samo je malo žalosno da uređaj cijene 5000kn nema po defaultu puno memorije, kao što samsung u svoje mobove stavlja po 8 i 16GB interne, plus sd kartice ako nekome je to premalo. Ovako ovdje si obavezno moraš kupiti veću karticu ako netko želi više memorije...

Stoja
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Dkc kaže...
ATJLučko kaže...
zaki kaže...

8Gb, clasa 4

 

Klasa 4 je sasvim dovoljna. Jedino gdje moš primjetiti razliku između klasa je kad prebacuješ fajlove s kompa na mob tj. klasa 4 označava brzinu pisanja ne čitanja s kartice. Kartice s 32GB su skupe, 8 je bestbuy ;).

Ako sam dobro povezao, kartice manje class od 6 NE mogu raditi veću kvalitetu od 720p {#} !!??

Osobno, ako budem uzeo novi mob koji ima HDMI, izlaz ili mogućnost 1080p reprodukcije, želim imati i SD karticu koja će to moći podržavat, a ne da se pravim {#} u želji pokazati kako kao imam mob, ali s "malo" karikirano cilindara, ili male kubikaže, ko me kužiš što je pisac želio reći {#} !!??

Činjenica kako cijena memorije PADA i PADA iz dana u dan, ostavlja nadu kako će mo za, ha, 2 godine memoriju tog tipa kupovati kao danas klasičnu USB memoriju (kada sam prije 6 godina kupovao jedan USB, 1 GB memorije, koštao me je oko 300-tinjak kuna, a danas, dobiješ i 32 GB za manje novce, tako da {#} {#} {#} !  

ATJ Lučko
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

720p video kojeg radi HTC Desire ima bandwith podosta manji od 2MB/s (uglavnom je oko 1.1-1.3MB/s) što znači da je za taj video dovoljna i Class2 kartica, ali ajde može se staviti Class4 kartica čisto da budeš na sigurnoj strani. Što se tiče videa, sve preko toga je "overkill".

Za 1080p video od Sensationa nisam siguran koliki bandwith daje, ali vjerojatno isto je neka Class4 ili Class6 sasvim dovoljna.

 

Tako da direktne koristi na telefonu od kartice više klase u principu nema. Osim pri kopiranju sadržaja sa kompa na mobitel i obrnuto.

 

 

 

Ali sa druge strane gledano, ja sam prije par dana kupio Class 10 karticu 8GB Transcend za nešto ispod 100kn, novu. 

I jako sam zadovoljan sa njom... u principu stvarno nije potrebna tolika klasa kartice na telefonu, ali za tako male pare jednostavno je grijeh uzeti nešto manje. :)

 

 

I rather like the restless nights
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Meni stvarno nije jasno zasto ne stave u mobitel 16 ili 32 GB pa si miran, kao sto to ima iPhone ili Samsung. Ako vec mobitel dodje 5 tisuca, koji je to problem? Eto, to je jedini prigovor s moje strane, inace je mobitel super. Nadajmo se, Atj, da za dvije godine niti necemo morati kupovati sd kartice vec da ce u mobitele ugradjivati samo veliku internu memoriju i onda si miran, em sto se tice mjesta, em sto se tice brzine.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Da stave veliku memoriju ko bi odna kupovao memoriske kartice? Čisto iz marketinških razloga se stavlja mala memorija nažalost....

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bladepu kaže...

720p video kojeg radi HTC Desire ima bandwith podosta manji od 2MB/s (uglavnom je oko 1.1-1.3MB/s) što znači da je za taj video dovoljna i Class2 kartica, ali ajde može se staviti Class4 kartica čisto da budeš na sigurnoj strani. Što se tiče videa, sve preko toga je "overkill".

Za 1080p video od Sensationa nisam siguran koliki bandwith daje, ali vjerojatno isto je neka Class4 ili Class6 sasvim dovoljna.

 

Tako da direktne koristi na telefonu od kartice više klase u principu nema. Osim pri kopiranju sadržaja sa kompa na mobitel i obrnuto.

 

 

 

Da zato je meni sa klasom 2 karticom 720p snimanje na desire-u trzalo, i tek sa kupnjom klase 6 sam rješio taj problem. A brzina se osjeti u cijelom mobu. Jer bilo što da zapisuješ na karticu će ti ići brže i učitavanje sa iste, tipa učitavanje programa, spremanje dokumenata, spremanje slika i slično, sve se brže odvija na bržoj kartici.

Stoja
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Stoja kaže...
Bladepu kaže...

720p video kojeg radi HTC Desire ima bandwith podosta manji od 2MB/s (uglavnom je oko 1.1-1.3MB/s) što znači da je za taj video dovoljna i Class2 kartica, ali ajde može se staviti Class4 kartica čisto da budeš na sigurnoj strani. Što se tiče videa, sve preko toga je "overkill".

Za 1080p video od Sensationa nisam siguran koliki bandwith daje, ali vjerojatno isto je neka Class4 ili Class6 sasvim dovoljna.

 

Tako da direktne koristi na telefonu od kartice više klase u principu nema. Osim pri kopiranju sadržaja sa kompa na mobitel i obrnuto.

 

 

 

Da zato je meni sa klasom 2 karticom 720p snimanje na desire-u trzalo, i tek sa kupnjom klase 6 sam rješio taj problem. A brzina se osjeti u cijelom mobu. Jer bilo što da zapisuješ na karticu će ti ići brže i učitavanje sa iste, tipa učitavanje programa, spremanje dokumenata, spremanje slika i slično, sve se brže odvija na bržoj kartici.

 

Pa iskreno, ako si ti imao takvo iskustvo, drago mi je za tebe...ali ja sam sa Class 2 prešao na Class4, i sada na Class 10 (brzina zapisa na kartici je oko 13MB/s, a čitanja skro duplo od toga) i razlike uglavnom nema.

Video isto šteka, makar bila Class 100 kartica, jer snima na jadnim framerateovima. Imam oko 20ak HD videa snimljenih sa Desireom i imaju isti bandwith (oko 1.3MB/s) makar snimani na Class2, Class4 ili Class10 kartici.

Otvaranje galerije je možda mrvicu brže, iako ni tu nisu baš razlike jako vidljive.

 

Pri izradi kompletnog Backupa sustava na karticu je jasno vidljiva dobit brže kartice, i možda, ali možda pri otvaranju nakih pojedinih velikih igri (brže loadaju).

Ali ipak sve skupa, u mom slučaju, nemogu reći da je velika razlika između Class 4 i Class 10, odnosno da mi netko makne Class10 i stavi Class4 vjerojatno nebi ni skužio. 

I rather like the restless nights
15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Moze jedno malo glupo pitanje

 

Jedan tip mi nudi htc sensation za 1800 kn, jedino sto kaze da nema garancije, nego dobijes s njim samo mob i punjac.

Sad me zanima kako je moguce da je tako jeftino te da li postoji neka kineska kopija moba, jer mi je cijena stvarno cudna. Ja sam se igrao na njegovom i mob je mrak, te kaze da nabavi istog takvog za 1800 kn te kaze da je on vec tog svog isto toliko platil. Uzel bih ga ja odmah jedino s tipom nepoznam bas dugo pa me zanima kaj vi mislite. Dal da uzmem mob ili da ranije odustanem od toga?

Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Luka-san kaže...

Moze jedno malo glupo pitanje

 

Jedan tip mi nudi htc sensation za 1800 kn, jedino sto kaze da nema garancije, nego dobijes s njim samo mob i punjac.

Sad me zanima kako je moguce da je tako jeftino te da li postoji neka kineska kopija moba, jer mi je cijena stvarno cudna. Ja sam se igrao na njegovom i mob je mrak, te kaze da nabavi istog takvog za 1800 kn te kaze da je on vec tog svog isto toliko platil. Uzel bih ga ja odmah jedino s tipom nepoznam bas dugo pa me zanima kaj vi mislite. Dal da uzmem mob ili da ranije odustanem od toga?

Jedino moguće je da je ukraden. Ako postoji kakva kopija sam možeš prepoznat. Kopija nema HTC logo ni Sense sučelje, nego jednostavno približno kopirano.

...
15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

onda kaj mislis da uzmem ili ne? Strah me je malo da mi jedan dan nebude policija pokucala na vrata {#}

Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Luka-san kaže...

onda kaj mislis da uzmem ili ne? Strah me je malo da mi jedan dan nebude policija pokucala na vrata {#}

Ja ne bih. Osim ako budeš siguran da nije ukraden. U slučaju da je ukraden i da tog lika što je ukrao policija uhvati, ti ćeš morat na sud ni kriv ni dužan.Što je najgore, možda nećeš samo jednom morat otić, pogotovo ako je još nešto ukrao.

Bolje idi na sigurno i ne kupuj bez garancije.

...
15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

da toga me je i strah, jer za ovog svog znam da nije lopov, ali je problem sto on to nabavi od nekog svog a sad bog zna od kud njemu, samo mi je ovaj moj rekao da ih moze nabaviti koliko hoce. Sad opet da je lopov nevjerujem da ih moze ukrasti koliko hoce, ali vidjet cu jer cijena mi je stvarno dobra.

Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Luka-san kaže...

da toga me je i strah, jer za ovog svog znam da nije lopov, ali je problem sto on to nabavi od nekog svog a sad bog zna od kud njemu, samo mi je ovaj moj rekao da ih moze nabaviti koliko hoce. Sad opet da je lopov nevjerujem da ih moze ukrasti koliko hoce, ali vidjet cu jer cijena mi je stvarno dobra.

Cijena je odlična jer po malo nižoj cijeni se kreću top mobiteli iz prošle godine tako da ne bi bilo loše po toj cijeni uhvatiti... Dobro razmisli.

...
15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

ma imao sam sve top modele, od iphone 4, galaxy s, dhd,hd2...sad trenutno ima galaxy ace, zadovoljan sam ali odlucil sam ga pokloniti pa idem na neki jaci model a onda mi ovaj ponudi sensation za te novce...Ma vidjet cu i puno ti hvala na pomoci

Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Luka-san kaže...

Moze jedno malo glupo pitanje

 

Jedan tip mi nudi htc sensation za 1800 kn, jedino sto kaze da nema garancije {#}, nego dobijes s njim samo mob i punjac.

Sad me zanima kako je moguce da je tako jeftino te da li postoji neka kineska kopija moba, jer mi je cijena stvarno cudna. Ja sam se igrao na njegovom i mob je mrak, te kaze da nabavi istog takvog za 1800 kn te kaze da je on vec tog svog isto toliko platil. Uzel bih ga ja odmah jedino s tipom nepoznam bas dugo pa me zanima kaj vi mislite. Dal da uzmem mob ili da ranije odustanem od toga?

Bez obzira koliko košta, pa i u stare babe u koje više ništa nije mukte, MORAŠ, ponavljam MORAŠ dobiti garanciju, osim ako je mob vruća roba, a za takvu stvar, pa ne bih baš s njim išao preko granice, već u Sloveniju gdje bi mogao se zakopati gadno, dalje da niti ne spominjem {#} !!

 

BTW; malo OT, ALI KORISNO UPOZORENJE SVIMA, čovjek je u Zagrebu kupio Audi A6, ako sam dobro upamtio u Auto Hrvatskoj, rabljen s dokumentima s garancijom kao takvom za rabljeni auto kao takav. Kada je došao na granicu s Italijom, carinici su ga ustavili obzirom imaju evidenciju ukradenih vozila u EU, i GLE ČUDA VELIKOGA,  Audi A6, uredno kupljen je u biti UKRADEN {#} {#} !!!!

Čovjek je pokzao uredne papire o kupnjii, ali su njemu dečki još urednije pokazali papire o krađi istog automobila u Italiji, čovjek se je doma vratio neobavljena posla, bez auta, bez nekakvog novca od nekakve možebitne odštete, pokisao ko {#} !!!!

 

Po meni, bježi od takvog nečega ČIM DALJE, ti imaš svoje novce za mob koji IMA garanciju, a pogotovu HTC Sensation i .

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bladepu kaže...

Video isto šteka, makar bila Class 100 kartica, jer snima na jadnim framerateovima. Imam oko 20ak HD videa snimljenih sa Desireom i imaju isti bandwith (oko 1.3MB/s) makar snimani na Class2, Class4 ili Class10 kartici.

 

Da ali to nije problem kartice nego valjda prosječnog senzora i lošeg software-a kojem čim pada osvjetljenje drastično padaju frami(u mrklom mraku se video valja na nekih 5-10 frama) Ali meni bi baš trzao ono i usred bijela dana. 

 

Ma zato je to meni sve sa tim karticama tlaka, razlika nije toliko drastična a najgore je što se treba nadoplatiti na već skupe uređaje. Ajde da pričamo o mobu od 1000-2000kn, ali ovdje govorimo o top uređajima koji koštaju 4500-5000kn{#}

 

 

Stoja
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Stoja kaže...
Bladepu kaže...

Video isto šteka, makar bila Class 100 kartica, jer snima na jadnim framerateovima. Imam oko 20ak HD videa snimljenih sa Desireom i imaju isti bandwith (oko 1.3MB/s) makar snimani na Class2, Class4 ili Class10 kartici.

 

Da ali to nije problem kartice nego valjda prosječnog senzora i lošeg software-a {#} kojem čim pada osvjetljenje drastično padaju frami(u mrklom mraku se video valja na nekih 5-10 frama) Ali meni bi baš trzao ono i usred bijela dana. 

 

Ma zato je to meni sve sa tim karticama tlaka, razlika nije toliko drastična a najgore je što se treba nadoplatiti na već skupe uređaje. Ajde da pričamo o mobu od 1000-2000kn, ali ovdje govorimo o top uređajima koji koštaju 4500-5000kn{#}

 

 

Užas koja je onda to debilana, pa zar smo tolke ovce za štriganje kada nisu u satnju "SKLEPATI" pošten software i senzor, ma baš ih {#} od srca, da ne povjeruješ totalno !!!!

 

Ali, kada jedan Vertu ili Gresso ponude za 12k oera mob, koji nije niti prismrdio pojmu smartphone, hmmmmmmmmm {#}!!

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Luka-san kaže...

onda kaj mislis da uzmem ili ne? Strah me je malo da mi jedan dan nebude policija pokucala na vrata {#}

{#}{#}{#}...

 

   Živimo u Hrvatskoj.

everybody lies
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...


Užas koja je onda to debilana, pa zar smo tolke ovce za štriganje kada nisu u satnju "SKLEPATI" pošten software i senzor, ma baš ih {#} od srca, da ne povjeruješ totalno !!!!

 

 

 

A što je najsmiješnije desire im je jedan od najprodavanijih i najpopularnijih uređaja od HTC-a a zbilja za svoju cijenu ima previše mana nasrpam konkurencije{#}

 

Ali je kvaka što su ga oni izbacili prije svih ostalih(prije samsung galaxyS-a, prije iphona 4) a onda su sve te nedostatke brže-bolje popravili i izbacili HD model.

 

 

Stoja
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Samo da su na Desireu sredili problem memorije i to bi bilo vrhunski.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Sad sam na godisnjem sa zenom i prijateljima, uspordejujemo rad iPhonea, Desirea, Desire HDa i Samsunga novog S2. Svaki ima mana, to neupitno, ali kad gledam tko ima koji mob za sto, tocno svakome taj mob odgovara za njegove zelje. Ovaj na iPhojeu ima 400 igara razno raznih i po meni nepotrebnih appova, igre izgledaju i odvijaju se odlicno. Na DHDu lik nema nista, dobio ga je na poslu, te ga koristi za call/sms, dva mail acca i dominantno za photo/video i super je zadovoljan, meni je Desire i sada Sensation zamjena za racunalo, putujem strasno puni auto/avion, syncam sve sta se moze syncat pod Accounts and Sync, 1500 kontakata koji su svi posyncani (fb, skype, twitter, flickr, ...) te 7 mail accova na IMAPu i sve uredske alate (office, scan2pdf, autocadws, ...), igre nemam i ne trebaju mi, navigacije (igo, navigon i mireo) i sad imam jos 700 MB free na Sensationu. Neznan s cim ga mogu popunit??? Sens je predivan, ekran i touch jednako tako, brzina izvodjena svih appova jos veca i fluidna, 1080p i 720p videa izgledaju fenomenalno, rade bez trzanja i na 47" lcdu izgleda odlicno, kao i fotografije. Nisam fotograf, ali uspomene uredno ostaju i savrsene su za moj standard. Internet preglednik radi izvrsno brzo, pinch to zoom i flash izvrsno rade. Svakako, moje potrebe i zelju za estetikom i kvalitetom izrade od svih ovih telefona prvo zadovoljava Sensation, pa svi ostali onda.
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
sardax kaže...
Sad sam na godisnjem sa zenom i prijateljima, uspordejujemo rad iPhonea, Desirea, Desire HDa i Samsunga novog S2. Svaki ima mana, to neupitno, ali kad gledam tko ima koji mob za sto, tocno svakome taj mob odgovara za njegove zelje. Ovaj na iPhojeu ima 400 igara razno raznih i po meni nepotrebnih appova, igre izgledaju i odvijaju se odlicno. Na DHDu lik nema nista, dobio ga je na poslu, te ga koristi za call/sms, dva mail acca i dominantno za photo/video i super je zadovoljan, meni je Desire i sada Sensation zamjena za racunalo, putujem strasno puni auto/avion, syncam sve sta se moze syncat pod Accounts and Sync, 1500 kontakata koji su svi posyncani (fb, skype, twitter, flickr, ...) te 7 mail accova na IMAPu i sve uredske alate (office, scan2pdf, autocadws, ...), igre nemam i ne trebaju mi, navigacije (igo, navigon i mireo) i sad imam jos 700 MB free na Sensationu. Neznan s cim ga mogu popunit??? Sens je predivan, ekran i touch jednako tako, brzina izvodjena svih appova jos veca i fluidna, 1080p i 720p videa izgledaju fenomenalno, rade bez trzanja i na 47" lcdu izgleda odlicno, kao i fotografije. Nisam fotograf, ali uspomene uredno ostaju i savrsene su za moj standard. Internet preglednik radi izvrsno brzo, pinch to zoom i flash izvrsno rade. Svakako, moje potrebe i zelju za estetikom i kvalitetom izrade od svih ovih telefona prvo zadovoljava Sensation, pa svi ostali onda.

Dobar dan želim {#}, molim te reči mi koji ti je serijski broj moba, ono što je na DHD-u A9191, , kao konkretno kod mojeg i gdje je proizveden te koji su ti brojevi na Sensation-u za "Broj radne inačice" i "Broj sofware-a", ako nije problem, jer kod kupnje želim biti siuran u neke detalje koji mi mogu garantirati kvalitetu i kvalitetne specifikacije, obzirom su ljudi kupovali DHD s 2.2 Froyo-m, i imali su problema, dok ja sa 2.2.1 na sreću moju, problema nikada nisam vidio {#} !

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?

Pozdrav, evo ga:

Model Number: HTC Sensation Z710e 

Software Number: 1.28.401.1

 

Made in Taiwan

ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
sardax kaže...

Pozdrav, evo ga:

Model Number: HTC Sensation Z710e 

Software Number: 1.28.401.1

 

Made in Taiwan

Da ne bi iblo zabune, u VIP centru sam primio u ruke jedan iz te serije i UOČIO kako u spoju donje crne trećine i alu kućišta s desne povišene strane ima lufta od oko 1 milimetra {#}, što po mojem skromnom i subjektivnom mišljenju je 1 milimetar previše {#}!!!!

Molim te, ako nije too much, slikaj mob s naglaskom na desnu stranu pozadine moba,čisto da potvrdimo kako je "onaj" mob koji sam ja imao u ruci samo jedan koji je "slučajno" valjda lošeg odljeva, ili za HTC što se kvalitete izrade tiče 1  VELIKI -- i {#}  {#}  !!!!  

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?

skoro uvijek mi je zakon citati postove od atjlucko... tako su ZIVOPISNI i puni {#}.

 

 

{#}

 

 

ali svi htc-i koje sam ja primio u ruke su imali malu kolicinu skripe i razmaka izmedju spojeva koji bi se na pritisak zblizili.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice