Gps na mobu

poruka: 36
|
čitano: 7.232
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gps na mobu

dakle surfam netom i nebi našo ništa pa eto ako ko ima kakav savjet...

 

htio bi na mobu navigaciju, ali da ima i neku solidnu kameru, WiFi,

 

e sad gledao sam 5800XP i koliko shvatio manje više su ljudi zadovoljni s njom(možda se i varam???) ali ima slabu kameru i Touch sreen i nije mi nešto....poslje sam gleda E71, i taj mi se činio ok ali isto slaba kamera te manji ekran + kažu da mu treba dosta da ulovi satelit sa cold starta...

 

 

gledam neki mob koji bi čopio preko oglasnika do 1800 kn (garancija) a da je dobar za navigaciju, sa kamerom, WiFI, eventualno MS office itd..... navigacija na br.1

 

 

dajte neki prijedlog

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu
možda n95 8gb?
S novim firmware-om je odlična
Ima sve što zatreba:Ms office,wifi,tražilicu,8gb memorije,text dokumente,igre,zip software,Pdf preglednik,flash...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

idem pogledati .....jel joj je ekran dosta velik npr. za neku navigaciju?

 

15 godina
odjavljen
offline
Gps na mobu

Sony Ericsson Xperia X1-pogledaj,mislim da ima u oglasnicima za te pare.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gps na mobu

kao sto je neko vec rekao,sa N95 8GB ces sigurno biti prezadovoljan ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu
ja taman pišem s njega,a ekran je po meni skroz dovoljan za sve
14 godina
protjeran
offline
Gps na mobu

Najbolji ti je iphone skrineš crackan gps i radi ko zmaj Smijeh

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu
Daniman123 kaže...

Najbolji ti je iphone skrineš crackan gps i radi ko zmaj Smijeh

al on trazi mob do 1800kn.. ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Gps na mobu
stevan94 kaže...
Daniman123 kaže...

Najbolji ti je iphone skrineš crackan gps i radi ko zmaj Smijeh

al on trazi mob do 1800kn.. ;)

Je pa sto ? Ima ih u oglasniku i za 1500-1800 3g modela...

Problem je sto je spomenuo Touch Screen kao nesto sto izgleda ne zeli, ali ovi iphone-asi su toliko ocajni u prosirenju svoga kulta da niti ne citaju sto pise...

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 22:27 (Mrgud Veliki).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu
Mrgud Veliki kaže...
Je pa sto ? Ima ih u oglasniku i za 1500-1800 3g modela...

Problem je sto je spomenuo Touch Screen kao nesto sto izgleda ne zeli, ali ovi iphone-asi su toliko ocajni u prosirenju svoga kulta da niti ne citaju sto pise...

da,polovnih koji su svoje odsluzili ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Gps na mobu
stevan94 kaže...
Mrgud Veliki kaže...
Je pa sto ? Ima ih u oglasniku i za 1500-1800 3g modela...

Problem je sto je spomenuo Touch Screen kao nesto sto izgleda ne zeli, ali ovi iphone-asi su toliko ocajni u prosirenju svoga kulta da niti ne citaju sto pise...

da,polovnih koji su svoje odsluzili ;)

Nije mi jasna ta poanta - odsluzili svoje. Pod garancijom su i ne vidim problem.

14 godina
neaktivan
offline
Gps na mobu

zar mu nije bolje uzeti neki novi mobitel nego polovan iphone? da moze naci nov za te pare,ja bih rekao iphone i nema sta,ali ja ne bih uzimao polovan....

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

gledam sve ovo imam još par pitanja prije nego krenem na bankomat :)

 

n95 8GB čitao na gsmareni kao nije ga moguće koristiti sa integriranim gps prijemnikom nego se mora kupovati dodatni ako se koristi garmin ili druge navigacije....kako čitam okolo ljudi normalno koriste garmin pa sad neki pišu kao radi, pa ne radi, sporo, gubi signal, mora stalno raditi sa onim A-GPS-om.

 

molio bi nekog ko ima ovaj model da mi se javi ili ovdje napiše kako funkcionira taj GPS, jel mora šta plačati, jel se može koristiti normalno sa integriranim  gps prijemnikom te jel ima kakvih problema

 

drugo pitanje, jel push e-mail radi ok, jel ima za skinut neki softwear za to ako ne postoji na uređaju.

 

 

tnx. svima na postovima :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

Mislim da bolje od 5800 ne mozes proci. Veliki ekran, TS koji ce ti trebati ako zelis koristiti cesce navigaciju, Garmin, ogromna baza softwarea, ne moras ga jailbrejkati i zaj......i se sa time, fotoaparat solida, stereo zvucnici, filmovi odlicno izgledaju, Wi-Fi, bluetooth koji radi kako treba, multitasking, prednju kameru, podrzava sve standarde 3G mreza  itd itd. Mozes unedogled nabrajati.  Ima sve sto ces ikad pozeljeti od telefona.

14 godina
protjeran
offline
Gps na mobu

SSSAAATTTIIIOOO

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

U svakom slucaju ne N95 iako sam ga imao i odlican mob al ga vrijeme pregazilo.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

a ubi me....svi mi govore 5800, ali mi mob nekak ne leži...možda bi se priviknuo s vremenom. nekak mi je ko komad cigle, četvrtasti...

 

gledam na netu, ima pregršt aplikacija baš za 5800

 

jesi probao push e-mail na 5800xp, kak to radi?

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

Ne znam. AKo ti se ne svidja 5800 onda pogledaj N97 mini. Skuplji je al je ljepsi a sve isto kao na 5800.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

a sta kažete na I8000 Omnia II?

 

 

14 godina
offline
RE: Gps na mobu

Odličan mobitel, ako ti ne smeta Windows Mobile, što znači dosta optimizacija i petljanja...meni osobno, je to super..moćan mob, nema šta..

EDIT: A još k tome i lijepo izgleda (barem meni)..

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.4.2010 17:12 (DamageHigh).
14 godina
offline
RE: Gps na mobu

nokia e 71.... ja je imam i mogu ti rec da je odlična a ima i jaku bateriju..

14 godina
offline
RE: Gps na mobu

Ima dosta mali ekran za navigaciju, a koliko sam ja shvatio, navigacija mu je jedna od bitnijih stvari...

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu
mladen1209 kaže...

gledam sve ovo imam još par pitanja prije nego krenem na bankomat :)

 

n95 8GB čitao na gsmareni kao nije ga moguće koristiti sa integriranim gps prijemnikom nego se mora kupovati dodatni ako se koristi garmin ili druge navigacije....kako čitam okolo ljudi normalno koriste garmin pa sad neki pišu kao radi, pa ne radi, sporo, gubi signal, mora stalno raditi sa onim A-GPS-om.

 

molio bi nekog ko ima ovaj model da mi se javi ili ovdje napiše kako funkcionira taj GPS, jel mora šta plačati, jel se može koristiti normalno sa integriranim  gps prijemnikom te jel ima kakvih problema

 

drugo pitanje, jel push e-mail radi ok, jel ima za skinut neki softwear za to ako ne postoji na uređaju.

 

 

tnx. svima na postovima :)

Imao sam taj mob. Gps radi super,jest da mu treba cca do 2min da nađe signal ( o čemu se vodi najviše polemike na netu ) ali kad ga nađe sve ide super. U postavkama se isključi sve osim integriranog gps-a i to je to. Koristio sam Garmin. Nemoraš ništa plačat sve je đabe Cool

 

ne sjećam se kako i dali radi push.

 

Sad imam omniu i mijenjanje tog moba za ovaj je bio promašaj godine, al jbga...

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.4.2010 17:54 (tomo007).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

Jednom nokia uvijek nokia ;)

14 godina
offline
RE: Gps na mobu

Pa ne bih baš reko..nije to apple..

 

Da sad uzimam mob, sigurno bi uzeo HTC..

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

primijeti ovo ;) na kraju ;)

To se zoe smajli i oznacava salu ;)

p.s. i ovo je bila sala ;)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

@tomo007, kažeš nisi zadovoljan sa omniom...šta ne valja s njim....po recenzijama mi se čini super!

 

 

znači N95 8GB, navigacija radi ok!?!

 

ajde bar nešto...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

Ako ces nokiu onda 5800 definitivno. Veci ekran, TS sve radi perfektno. Uz A-gps signal lovi za 15 sec.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Gps na mobu

@mladen1209

 

užasan touch screen, a tek naviacija ( Garmin ) koju jedinu želim imat na njoj ne radi ni u pola kako mi radila na nokiji. Ostale navigacije rade, ali nije to to.

14 godina
neaktivan
offline
Gps na mobu

nokiu 5800 definitivno nema boljeg ze te pare

Neznam di se ide za to .
 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice