Google Pixel 4

poruka: 275
|
čitano: 80.252
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Ivan_hacker kaže...

Da, tako se ponasa uz opciju "Render apps below cutout area", aplikacije ne prikazuju sadrzaj na tome dijelu ekrana.

 Hvala na odgovoru kolega, baš si gledam uzeti Pixel 4a, prvenstveno jer ima 3.5mm utor, ali mi prednja punch hole kamera na lijevoj strani vizualno uništava izgled pa sam vidio da ima taj update na Android 12.

14 godina
offline
Google Pixel 4

Jel odradio ko update na Android 12 na Pixel 4A?

Čitam na redditu da ljudi nisu baš zadovoljni, da su neke funkcionalnosti zakopanije (recimo toggle wifi-a i mobilnih podataka), da se neke stvari ne mogu customizirati itd.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...

Jel odradio ko update na Android 12 na Pixel 4A?

Čitam na redditu da ljudi nisu baš zadovoljni, da su neke funkcionalnosti zakopanije (recimo toggle wifi-a i mobilnih podataka), da se neke stvari ne mogu customizirati itd.

 Jesam ja...po meni je sve OK osim baterije...strašno kako se brzo prazni :/

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 4
Upravo zbog toga cekam da izadje jos par fixeva za A12, koji god je mob ima problema, ja imam 4A 5G, kos njega isto baterija ide brzo dolje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 4

Odradio sam update prvi dan nakon sto je postao dostupan. Nemam problema sa baterijom, svakako je svaku noc na punjacu. Najveca mana je da tipka recents prestane reagirati iz nekog ludog razloga i onda pomaze samo restart. Ima takvih prijava u vrijeme bete ali nisam nasao nijednu od sluzbene objave tako da mislim da je nesto do mene (mozda neka kombinacija sa Nova launcherom...). Ovo mi se dogodilo 3-4 puta tako da mogu zivjeti s time i nadam se da ce biti ispravljeno u iducem releaseu.

 

Inace novi UI mi se nimalo ne svidja, sve je ogromno i sa puno paddinga/whitespacea bez ikakvog razloga. Taj internet toggle sam jednostavno sredio sa jednom adb komandom i za sada radi savrseno. A "najveci i najbolji" feature - kustomizacija - jos uvijek nije na razini windowsa 10 mobile od prije 5 godina. Sve se svelo na automatski accent color i to u googleovim aplikacijama

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice