Asus ZenFone 5

poruka: 728
|
čitano: 162.841
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
lazicki88 kaže...
prasac kaže...

Pozdrav ljudi. Puklo mi je staklo na zenfone-u pa sam naručio novi lcd+touchscreen i mislio sam zamjeniti pomoću tutoriala, ali sam shvatio da ipak nije to za mene i bojim se da cu zeznut nesto pa jel ima tko ideju gdje bih ga mogao odnest da mi to naprave za neku normalnu cijenu. hvala

 Ma daj ako ne probas,nikad neces znat ;) stvarbo nije problem zamijenit to na tom telefonu,par šarafića i gdje koji flat kablić i to ti je to,samo polako i bez žurbe

 Najteze ga je izvadit bas, uspio sam jedino sa onom vakumskom stvarcicom za postavljanje neceg na staklo...

Trebaš dizajnera? Posjeti IpL Design! www.ipl-design.info
7 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
Pozdrav ja sam dobio paket u kojemu je gopro i stigao je u cetvrtak u zagreb i pise mi dogovorena dostava bez detalja sto to znaci?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5

Pozdrav ja sam dobio paket u kojemu je gopro stigao je u cetvrtak u zagreb i pise dogovorena dostava bez detalja sto to znaci?

12 godina
offline
Asus ZenFone 5

Znam da je tema neaktivna, ali da pitam ovdje prije nego negdje drugdje

 

 

Uglavnom imam ASUS zenfone 5 (da jos uvijek) i danas iz cista mira, u kontekstu da nisam niti prckao, stavljao novi software itd..,Mobitel se poceo ponasati kao da se po onim tipkama na touchu i samom ekranu rapidno klika, znaci otvara listu aplikacija u pozadini, izbacuje menu, vibrira itd. pokusao sam resetirati nekoliko puta, pregledao da nisam neku aplikaciju sumnjivu preuzeo, prebrisao ekran itd. pa ako netko ima ideju u cemu je mozda problem, pretpostavljam da je touch otisao, ali ako netko zna bolje, bio bih zahvalan

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2017 11:20 (Johnny4286).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
Johnny4286 kaže...

Znam da je tema neaktivna, ali da pitam ovdje prije nego negdje drugdje

 

 

Uglavnom imam ASUS zenfone 5 (da jos uvijek) i danas iz cista mira, u kontekstu da nisam niti prckao, stavljao novi software itd..,Mobitel se poceo ponasati kao da se po onim tipkama na touchu i samom ekranu rapidno klika, znaci otvara listu aplikacija u pozadini, izbacuje menu, vibrira itd. pokusao sam resetirati nekoliko puta, pregledao da nisam neku aplikaciju sumnjivu preuzeo, prebrisao ekran itd. pa ako netko ima ideju u cemu je mozda problem, pretpostavljam da je touch otisao, ali ako netko zna bolje, bio bih zahvalan

 najvjerojatni je to što si rekao, touch. Ne vjerujem da ti je softwerska greška. 

Imam ja stari zenfone 5, ako ti se da zezati sa time  možeš skinuti touch+lcd sa mojeg i zamjenit . Za cijenu se možemo dogovoriti privatno. 

 

Na mojem je riknulo nešto zbog čega ne prepoznaje mobilne mreže, ali wifi i sve ostalo radi oke. 

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5
Mogu preporučiti ovaj telefon, moja sestra je imala i bila je vrlo zadovoljna
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Asus ZenFone 5
Možda je bolje odabrati stariji model? Ovdje je vrlo lijepo opisano https://hr.my-experiences.com/asus-zenfone-3/
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenFone 5
Bok

Imao sam Asus zenfone 5, on je star 5godina i sad se može nači kao rabljeni model i više ga nebi uzeo jer je slab, tehnika je napredovala na području procesora, stavili su više rama itd.
Trenutno imam zenfone 2 (ze 551ml) imam ga 2 i pol godina ina samrti je jer mi je pao pa imao povremene probleme.

No volio bi ti pojasniti imena kod asusa, Asus kad je krenuo sa zenfone serijomprvo je izbacio Zenfone 4, 5 i 6 bili su to nešto različiti modeli ti brojevi nisu bili samo ime nego je i predstavljalo inć ekrana tj veličinu.

Nakon toga godinu i pol kasnije Asus je predstavio Zenfone 2 ( 5,5inć ekran), i razne varijante dvojke. Pa opet koju godinu kasnije došao je Zenfone 3.

Da te ne zbuni, pripazi sa imenom da ne kupiš zastario model zabunom. Zbog imena 4,5, koji su već bili u prodaji.

Inaće Asus mi nije više kao što je nekad bio, podosta su digli cijenu, ja sam zenfone 5 kad je došao prodaju platio 1300kuna, dvojku sam platio 1800 a noviji modeli su još skuplji pa zato prelazim na konkurenciju. Ćekam Xiaomi redmi note 5 jer je on bestbuy, nudi puno i kvalitetan je a manje dođe ;)


Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice