Prevara na Ebay ili?

poruka: 282
|
čitano: 97.481
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay - pitanja i odgovori
13 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
Štefek kaže...

Ja sam jučer naručio ovaj. Cijena je bila oko 40 posto spuštena. Lik je imao 41 komad i do navečer ih je sve prodao. Na ebayu je od 2011 pa reko da probam. Nije neki novac tako da... Javim se kad mi i ako stigne potvrda da je poslan.

već vidim sutra tvoj post kak si zatražio pare nazad...{#}

Maurer
11 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

morao sam se regat kad sam vidio topic :)

 

s tabletima sam skužio da je neki scam, ali s android tv boxevima nužno ne mora bit, nije da su toliko drastično skuplji...

kupio sam ovo http://www.ebay.com/itm/251216985319?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

a sad, sumnjam da ću ga dobit, možda neko smeće stigne, iako može bit neki ukradeni batch ili tako nešto, ipak je to kina.

 

edit

nije mi jasno zašto kupci ostavljaju feedback unapred??? kupi, plati, i odmah "good seller" ili "excellent" itd. glupi ameri ili fake kupci?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 17:33 (miko_s).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Mislio sam da mi nikad nece odgovorit ali jako je brz uglavnom 

Dear infernohr,

Dear friend:

Very happy your letter

Probably want that 10-30 days arrive

24 hours to provide you with tracking number

Receive your salary beginning

Need the processing for 1-3 days time

Please the understanding

Please watch for to check and accept

Cooperation delectation

Good luck

Thanks

- xiapoyin
It's not always rainbows and butterflies, it's compromise that moves us along
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?

Google Translate u akciji...{#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?

{#} čitam sve ovo i ne mogu vjerovat koliko naivaca ima ovdje! Daj molim te PS Vita za 18 funti?? Imate strašnu pamet...

Maurer
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
David87 kaže...

{#} čitam sve ovo i ne mogu vjerovat koliko naivaca ima ovdje! Daj molim te PS Vita za 18 funti?? Imate strašnu pamet...

Ako je neka prevara vratit ce pare ako ne on onda ebay ko ne riskira ne profitira {#}

15 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

pa da, treba probati, što ne, ubijek ima naivaca, i s ove i s one strane, nikad se ne zna šta sve upadne. 

Ko što sam ja kupovao sve i svašta po 1$ od maske za mobite, bluetooth adapter, koji radi bolje nego neki od 100kn kod nas, do olovaka za mobitele, lan splitere s jedan na dva izlaza, ma čuda sam kupovao za 1$ i sve dolazilo, i poštarina uračunata.

I šta da kažem na to :) 

Đuro#2155,
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
xXx lnf3rno xXx kaže...

Mislio sam da mi nikad nece odgovorit ali jako je brz uglavnom 

Dear infernohr,

Dear friend:

Very happy your letter

Probably want that 10-30 days arrive

24 hours to provide you with tracking number

Receive your salary beginning

Need the processing for 1-3 days time

Please the understanding

Please watch for to check and accept

Cooperation delectation

Good luck

Thanks

- xiapoyin
Ne vjerujem, meni je poslao identičan odgovor... Jesi otvorio case? Ja sam htio pa mi je ebay rekao da je prereno...

 

14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Ne , zasto bi ... lik nije ucinio nista lose imam ionako 45 dana pa onda polako tko zna mozda se cudo dogodi i dode mi !

It's not always rainbows and butterflies, it's compromise that moves us along
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Evo i ja naručio jedan tablet  !

Dostava je Expedited Int'l Shipping tako da očekujem da dođe kroz maksimalno 2 tjedna, a ako ne dođe tražiti ću povrat love!

 

Znam da je to puno niža cijena od uobičajne ali zar nije nedavno pisala vijest na bug.hr da su indijci napravili tablet za 35$???

 

Pa ako mogu indijci za 35$ zašto nebi kinezi mogli za 20$???

 

I to ionako nije prva stvar koju sam kupio preko ebay-a a da je i više nego 10 puta jeftinija nego kod nas!

 

Tko zna možda čovjek prodaje direktno iz tvornice!

 

  A kinezi sve štampaju na tone!

 

Uglavnom znati ćemo za 2-3 tjedna a možda i prije!  {#}

 

Lijepi pozdrav!

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
ivex kaže...

Evo i ja naručio jedan tablet !

Dostava je Expedited Int'l Shipping tako da očekujem da dođe kroz maksimalno 2 tjedna, a ako ne dođe tražiti ću povrat love!

 

Znam da je to puno niža cijena od uobičajne ali zar nije nedavno pisala vijest na bug.hr da su indijci napravili tablet za 35$???

 

Pa ako mogu indijci za 35$ zašto nebi kinezi mogli za 20$???

 

I to ionako nije prva stvar koju sam kupio preko ebay-a a da je i više nego 10 puta jeftinija nego kod nas!

 

Tko zna možda čovjek prodaje direktno iz tvornice!

 

  A kinezi sve štampaju na tone!

 

Uglavnom znati ćemo za 2-3 tjedna a možda i prije! {#}

 

Lijepi pozdrav!

 

 

Za one s početka teme možda postoji neka nada, ali ovo je već pretjerivanje, i nije 10 nego 30x jeftinije nego kod nas. To je u rangu Asus Transformera koji košta preko 3k kn, dual core CPU i 1080p ekran :O

 

Ako ti dođe, odmah naručujem 10 komada.

 

EDIT: OVO je normalna cijena, s time da je isti model, a piše da je 720p ekran

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 23:02 (power_user).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?

mislim  da  neces  cekati 2-3  tjedna,nego  ce  za  par  dana  maknuti  i  sellera  i  item  koji  si  kupio,pa  ces  traziti  refund  i  nikom  nista...  taj  scenarij  mi  je  nekako  najvjerojatniji

15 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
ivex kaže...

Evo i ja naručio jedan tablet !

Dostava je Expedited Int'l Shipping tako da očekujem da dođe kroz maksimalno 2 tjedna, a ako ne dođe tražiti ću povrat love!

 

Znam da je to puno niža cijena od uobičajne ali zar nije nedavno pisala vijest na bug.hr da su indijci napravili tablet za 35$???

 

Pa ako mogu indijci za 35$ zašto nebi kinezi mogli za 20$???

 

I to ionako nije prva stvar koju sam kupio preko ebay-a a da je i više nego 10 puta jeftinija nego kod nas!

 

Tko zna možda čovjek prodaje direktno iz tvornice!

 

  A kinezi sve štampaju na tone!

 

Uglavnom znati ćemo za 2-3 tjedna a možda i prije! {#}

 

Lijepi pozdrav!

 

 

 

Sve što kažeš je istina, ali opet treba biti realan. Samo Rockchipov SoC (RK3066) koji je ugrađen u ovaj tablet košta oko $14-15, i to kad se kupuje na 1,000 komada. 

A gdje je još sve ostalo...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
power_user kaže...
ivex kaže...

Evo i ja naručio jedan tablet  !

Dostava je Expedited Int'l Shipping tako da očekujem da dođe kroz maksimalno 2 tjedna, a ako ne dođe tražiti ću povrat love!

 

Znam da je to puno niža cijena od uobičajne ali zar nije nedavno pisala vijest na bug.hr da su indijci napravili tablet za 35$???

 

Pa ako mogu indijci za 35$ zašto nebi kinezi mogli za 20$???

 

I to ionako nije prva stvar koju sam kupio preko ebay-a a da je i više nego 10 puta jeftinija nego kod nas!

 

Tko zna možda čovjek prodaje direktno iz tvornice!

 

  A kinezi sve štampaju na tone!

 

Uglavnom znati ćemo za 2-3 tjedna a možda i prije!  {#}

 

Lijepi pozdrav!

 

 

Za one s početka teme možda postoji neka nada, ali ovo je već pretjerivanje, i nije 10 nego 30x jeftinije nego kod nas. To je u rangu Asus Transformera koji košta preko 3k kn, dual core CPU i 1080p ekran :O

 

Ako ti dođe, odmah naručujem 10 komada.

 

EDIT: OVO je normalna cijena, s time da je isti model, a piše da je 720p ekran

  Mene uopće ne dira što drugi misle!

Svjestan sam činjenice da postoji velika mogućnost da je to prevara!

Inače tablet računala me uopće ne zanimaju i nikada ih nebi kupio po toj cijeni po kojoj se inače prodaju!

Na ovo sam slučajno naletio! Pa opet ponavljam ako prođe prođe!

A ako ne nikom ništa!

Čak i da izgubim tu lovu onda ću bar znati iz osobnog iskustva da se ni ebayu ni paypalu nemože vjerovat!

Lijepi pozdrav!

 

 

15 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
ivex kaže...

  Mene uopće ne dira što drugi misle!

Svjestan sam činjenice da postoji velika mogućnost da je to prevara!

Inače tablet računala me uopće ne zanimaju i nikada ih nebi kupio po toj cijeni po kojoj se inače prodaju!

Na ovo sam slučajno naletio! Pa opet ponavljam ako prođe prođe!

A ako ne nikom ništa!

Čak i da izgubim tu lovu onda ću bar znati iz osobnog iskustva da se ni ebayu ni paypalu nemože vjerovat!

Lijepi pozdrav!

 

 

Mislim da nemaš dosta uskličnika

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
power_user kaže...

 

 

EDIT: OVO je normalna cijena, s time da je isti model, a piše da je 720p ekran

 

  To onda nije 30 puta jeftijnije je 13,47 puta jeftinije! od tvojeg primjera!

(293.84+15.74)/22,99=13,46585471944324  {#}

 

A kad bi već i išao davati koliko love za tablet onda bi kupio zna se već koji tablet, ima ih u oglasniku koliko hoćeš a kreću se oko te cijene možda malo više

A vjerujem da to ipak nije ni blizu ovog kineskog!

Meni taj tablet treba za podmetnuti pod stol da se ne klima!  {#}

 

 

Diablo86 kaže...
ivex kaže...

 

 

Mislim da nemaš dosta uskličnika

 

Samo za tebe evo još malo uskličnika!!!!!!!!!!!!!!!!!! {#}

 

 

 

14 godina
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
ivex kaže...

  Mene uopće ne dira što drugi misle!

Svjestan sam činjenice da postoji velika mogućnost da je to prevara!

Inače tablet računala me uopće ne zanimaju i nikada ih nebi kupio po toj cijeni po kojoj se inače prodaju!

Na ovo sam slučajno naletio! Pa opet ponavljam ako prođe prođe!

A ako ne nikom ništa!

Čak i da izgubim tu lovu onda ću bar znati iz osobnog iskustva da se ni ebayu ni paypalu nemože vjerovat!

Lijepi pozdrav!

 

 

Nisam mislio ništa loše, sad kada čitam ponovno svoj post vidim da je ispao malo agresivan, sorry :)

 

To je bilo više razmišljanje "naglas", da već nemam dobar tablet(iPad 3) vjerovatno bih i ja riskirao.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 23:39 (power_user).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
power_user kaže...
ivex kaže...

  Mene uopće ne dira što drugi misle!

Svjestan sam činjenice da postoji velika mogućnost da je to prevara!

Inače tablet računala me uopće ne zanimaju i nikada ih nebi kupio po toj cijeni po kojoj se inače prodaju!

Na ovo sam slučajno naletio! Pa opet ponavljam ako prođe prođe!

A ako ne nikom ništa!

Čak i da izgubim tu lovu onda ću bar znati iz osobnog iskustva da se ni ebayu ni paypalu nemože vjerovat!

Lijepi pozdrav!

 

 

Nisam mislio ništa loše, sad kada čitam ponovno svoj post vidim da je ispao malo agresivan, sorry :)

 

To je bilo više razmišljanje "naglas", da već nemam dobar tablet(iPad 3) vjerovatno bih i ja riskirao.

 

  Ne trebaš se ispričavati, znam da je to sve kupovanje mačka u vreći, al kaj ćeš čovjek uči dok je živ i onda na kraju bedast umre!   {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
ivex kaže...

Evo i ja naručio jedan tablet !

Dostava je Expedited Int'l Shipping tako da očekujem da dođe kroz maksimalno 2 tjedna, a ako ne dođe tražiti ću povrat love!

 

Znam da je to puno niža cijena od uobičajne ali zar nije nedavno pisala vijest na bug.hr da su indijci napravili tablet za 35$???

 

Pa ako mogu indijci za 35$ zašto nebi kinezi mogli za 20$???

 

I to ionako nije prva stvar koju sam kupio preko ebay-a a da je i više nego 10 puta jeftinija nego kod nas!

 

Tko zna možda čovjek prodaje direktno iz tvornice!

 

  A kinezi sve štampaju na tone!

 

Uglavnom znati ćemo za 2-3 tjedna a možda i prije! {#}

 

Lijepi pozdrav!

 

 

 

Počni pisati zahtijev za vraćenje novca jer je i tvoj prodavač maknut s liste!!!

11 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Pozdrav.Dakle i ja naručio tablet u nedjelju i nije ni poslano ništa a danas je i taj oglas uklonjen.A plačeno je odmah bilo putem paypala.Šta mi je sad činiti?hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
ppetesic kaže...

nemora znaciti da je prevara ako ih je proda preko sto znaci da ima velike zalihe i to vjerovatno sto su opljackali neko skladiste ili kontenjer i sad ih se mora brzo risiti

 

 

da, ukradenu robu su stavili na e-bay...

 

jedino ako su ona dvojica tupana iz filma Sam u kuci, samo mi oni padaju na pamet da bi to mogli uraditi...

 

ccc, kakva izjava

I see noob people
13 godina
protjeran
offline
Prevara na Ebay ili ?

Čitam ovo i plačem od smijeha. Koja količina wishfull thinkinga od prevarenih ljudi to je stvarno komično.

 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

I moram i ja otvarati case yupi ! 

Kamo ide čovjecanstvo ...

It's not always rainbows and butterflies, it's compromise that moves us along
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Evo sada sam vidio od ovog sellera da prodaje kopiju Galaxy SIII, je li će biti nekakvih problema na carini, ako KOJIM SLUČAJEM to stvarno dođe?!

Odg molim :)

Svatko tko odgovori na moje pitanje dobiva "HVALA" i "palac gore"
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?
ivex kaže...

Evo i ja naručio jedan tablet !

Dostava je Expedited Int'l Shipping tako da očekujem da dođe kroz maksimalno 2 tjedna, a ako ne dođe tražiti ću povrat love!

 

Znam da je to puno niža cijena od uobičajne ali zar nije nedavno pisala vijest na bug.hr da su indijci napravili tablet za 35$???

 

Pa ako mogu indijci za 35$ zašto nebi kinezi mogli za 20$???

 

I to ionako nije prva stvar koju sam kupio preko ebay-a a da je i više nego 10 puta jeftinija nego kod nas!

 

Tko zna možda čovjek prodaje direktno iz tvornice!

 

  A kinezi sve štampaju na tone!

 

Uglavnom znati ćemo za 2-3 tjedna a možda i prije! {#}

 

Lijepi pozdrav!

 

 

kolega evo tvog itema više nema na ebayu, sretno s povratom


Pa već smo mi koji smo prvi naručili i dobili kante, još se niste naučili na našim greškama, nema tableta za 30$ mora se malo ipak više izkeširati za to, pogovoto ovih verzija s brutalnom rezolucijom i IPS ekranom.

Đuro#2155,
11 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?
vecer svima!

slucajno naletila na ovaj forum,i odmah se registrirala,imam isti problem kao mnogi ovdje.

neki dan,tocnije 20.1 sam narucila sa e baya 2 tableta po 25$ dolara

narucila ja dva kom,frend dva,njegov frend dva i drugi frend jedan,i drugi dan skuzim da seler vise ne postoji

uglavnom tip je nestao preko noci i sta sad ocito necu vidjet nikad ni tablete ni moih 300kn,sutra dan kad sam skuzila odmah sam zvala banku da mi zaustavi transakciju ako moze ali je vec bilo skinuto mi,sta mi je sad ciniti?nova sam u tim e bay vodama i ne kuzim se puno, na cudu sam

hvala unaprijed na odgovorima
 
0 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara na Ebay ili ?

Trazi povrat, otvori case na ebayu i dobit ces lovu natrag, bez brige. imas 45 dana od kupnje za otvoriti case. 

 

Nevjerojatno da se toliko ljudi zakacilo na istu foru, a ima ovih koji se i dalje kace bez obzira na iskustva drugih koja su negativna. 

Ako je jedan covjek dobio tablet od svih tisuca koji su ih uzeli, iznenadio bi se.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 0:52 (cyclone).
12 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?

Citam ovih par stranica i nevjerujem, pa ljudi moji, kontam da netko ima 25$ ili 30$ viska. Ali zar nekontate da je to prevara ? Niti kune/dolare niti tablet necete vidjeti.

 

Jos nevjerujem.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prevara na Ebay ili ?
Ja sam danas dobio refund za vitu barem sam probo.
 
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay - pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice