4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

poruka: 1.239
|
čitano: 198.393
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Re: 4G 5G routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW

Jedino Hard reset čačkalicom ga probudi, nezz do čega je. Jednom dnevno se to desi, samo izgubi konekciju, garanciju imam ali morao bih slati ga nazad u Njemačku. Probat ću prominit FW.

Inače brzina mi je solidna, navečer se spusti do 60, tokom dana bude oko 150, noću preko 200. Koristim promo Bonbon tarifu YOLO 1Tb za 120Kn/misec

Posao oslobađa.
12 godina

Rocki

Imam dva 5g uređaja jedan s priključcima za vanjske antene drugi bez. Ovaj koji ima priključke za vanjske antene ti priključci su samo za 5g ne i za 4g.

Sve je na njima primarno za 5g mrežu koje trenutno nema te i neznam kako uopće rade na njoj. Ja sam od a1 baze udaljen 1,8km (sve 4 frekvencije su aktivne) h122-373 brzina

0 0 hvala 0
8 godina

Ima li neko kakvu ideju zbog čega B818-263 gubi vezu svakih sat-dva?

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina

Probaj staviti sim u mobitel i na njega povezati pc preko kabla i ostale uređaje. Ako veza i dalje puca onda nije router.

9 godina
subi91 kaže...

Jedino Hard reset čačkalicom ga probudi, nezz do čega je. Jednom dnevno se to desi, samo izgubi konekciju, garanciju imam ali morao bih slati ga nazad u Njemačku. Probat ću prominit FW.

Inače brzina mi je solidna, navečer se spusti do 60, tokom dana bude oko 150, noću preko 200. Koristim promo Bonbon tarifu YOLO 1Tb za 120Kn/misec

Zadaj mu samo 1800 frekvenciju pa da vidiš dali će ti se tad gubiti konekcija. Promjenio bi FW hmmm pa nadam se da znaš na koji način to ide na B818 ako ide....

11 godina

Jel je moguće da 'cellmapper' nije ažuriran sa 4G antenama Hrvatskog telekoma na otoku Viru? Pitam se jer je po njima najbliža 4G antena u Ninu - udaljena 10 km. Na mobu piše da sam na 4G i speed test pokazuje brzinu 70 / 30 Mbps.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
avantgard kaže...

Jel je moguće da 'cellmapper' nije ažuriran sa 4G antenama Hrvatskog telekoma na otoku Viru? Pitam se jer je po njima najbliža 4G antena u Ninu - udaljena 10 km. Na mobu piše da sam na 4G i speed test pokazuje brzinu 70 / 30 Mbps.

Moguće stavi sim od ht hr i ažuriraj tornjeve cellmapper app možda se pojavi koji novi

8 godina

Zbog nemogućnosti spajanja na bakar ili optiku, a ostali prijenosni kućni "interneti" zbog malo GB i male brzine ne dolaze u obzir - molio bih preporuke za neki od routera koji bi radili s bonbon karticom (uzimao bi tjedni flat internet).

Vidim da ima svakakvih polovnih routera na oglasima, pogotovo od tele2, ali ne znam da li su oni otkljucani za druge mreže, pa mi trebaju pametni savjeti.
Ako što pomaže, kada se spojim na mobilni internet (bonbon), piše mi:
B7 LTE-A
Hvala!

0 0 hvala 0
10 godina
Zokisan kaže...

Zbog nemogućnosti spajanja na bakar ili optiku, a ostali prijenosni kućni "interneti" zbog malo GB i male brzine ne dolaze u obzir - molio bih preporuke za neki od routera koji bi radili s bonbon karticom (uzimao bi tjedni flat internet).

Vidim da ima svakakvih polovnih routera na oglasima, pogotovo od tele2, ali ne znam da li su oni otkljucani za druge mreže, pa mi trebaju pametni savjeti.
Ako što pomaže, kada se spojim na mobilni internet (bonbon), piše mi:
B7 LTE-A
Hvala!

Huawei od Tele2 su otključani na sve mreže. Popularna je i opcija nabavke jačih Huawei modela sa satshopa u Finskoj. I oni dolaze otključani.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice