Preporuka programa za naprednu obradu slika.

poruka: 11
|
čitano: 4.871
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Preporuka programa za naprednu obradu slika.

Ev vako,još malo mi je matura pa povodom toga želim napraviti neki video sa svim slikama svih učenika škole..neću to praviti u Movie Makeru jer je to preamaterski i preloše...znači hoću neki program s kojim mogu napraviti spektakularan slide-show i ubaciti muziku u njega.

 

HVALA UNAPRIJED.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka programa za naprednu obradu slika.

Sony vegas

 

(Znam da je suspendovan,al nece dozivotno biti suspendovan)

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Preporuka programa za naprednu obradu slika.
sony vegas ili adobe premier ili cak adobe after effect
http://movies-monkey.blogspot.com/
13 godina
protjeran
offline
Preporuka programa za naprednu obradu slika.

power point?

 

za ovo sto si naveo sasvim dovoljan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Preporuka programa za naprednu obradu slika.
Commodore kaže...

power point?

 

za ovo sto si naveo sasvim dovoljan.

rekao je da nezeli da amatersko izgleda...a power point nije video editor uostalom...i lose bi izgledalo preko power pointa

http://movies-monkey.blogspot.com/
13 godina
protjeran
offline
Preporuka programa za naprednu obradu slika.

To hoce li slideshow u powerpointu izgledati amaterski nije do aplikacije nego do korisnika. Pretpostavljam da nikad to nisi radio kad govoris o amaterskom izgledu. Takodjer ima i dosta besplatnih aplikacija koje sluze za to i, zamisli, jedna se zove Slide show maker. Pretpostavka je da Powerpoint mozda vec ima doma a skidati (da ne kazem kupovati) Premiere ili Vegas za napraviti jedan slideshow mi je besmisleno. Ako ce vec "kupovati" aplikaciju onda ce sigurno u Pro Show Gold brze, jednostavnije i bolje napraviti to sto zeli. I gle cuda, na spisak najboljih slideshow aplikacija uvrsten je Powerpoint. 

 

Druga stvar je sto puno ljudi misli kad nabavi aplikaciju da ce ona raditi sama od sebe. Jesi li radio u kojoj od aplikacija koje spominjes? - Nisi. Jer da jesi, znao bi da treba poprilicno vremena da se nauci raditi u njima kako bi se dobili nekakvi rezultati dok s druge strane postoje aplikacije specijalizirane za bas ono sto njemu treba u kojima ce uz dva tri klika dobiti bas ono sto zeli. 

Preporuciti nekome Premiere za jedan slideshow je ko da mu preporucujes Rhino za nacrtati krug.

 
3 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka programa za naprednu obradu slika.
Aliser kaže...

Sony vegas

 

(Znam da je suspendovan,al nece dozivotno biti suspendovan)

moze citat bez obzira na suspenziju

15 godina
offline
Re: Preporuka programa za naprednu obradu slika.
dizem kapu onome tko radi preko powerpointa video slideshow...
http://movies-monkey.blogspot.com/
13 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka programa za naprednu obradu slika.
SpyGi kaže...

Ev vako,još malo mi je matura pa povodom toga želim napraviti neki video sa svim slikama svih učenika škole..neću to praviti u Movie Makeru jer je to preamaterski i preloše...znači hoću neki program s kojim mogu napraviti spektakularan slide-show i ubaciti muziku u njega.

 

HVALA UNAPRIJED.

napraviti video od fotografija tj. slideshow, a ne montirati video od vise video isjecaka. na linku koji sam ti postao imas dokaz da je powerpoint uvrsten medju 10 najboljih aplikacija za tu svrhu a vecina ga ima doma.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka programa za naprednu obradu slika.
Za slide show je malo blesavo ooristiti premiere a puno blesavo ae. Ako to radis jednom. A i u cemuje razlika izmedju movie makera i premiere-a kad radis slide show? Niko ne bi primijetinrazliku. Ovo da je neki soft amaterski je djecije kur...e. Power point je sasvim dovoljan isto kao i kobie maker. A za slide show imate nesto jos bolje a to pro show gold. I ako sto neko rece bitan ie covjek, znanje i idejq. A volo bi vidjeti slide show koji ce neko naprwviti u ae ako nikad nije radio u njemu. Bio bi gotov negdje najesen :)
:)
13 godina
protjeran
offline
Preporuka programa za naprednu obradu slika.

Taman do godisnjice mature :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice