Photoshop CS3 se nece instalirati

poruka: 54
|
čitano: 17.586
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

pozdrav!

Ovako, cs3 se nece instalirati na E:, stalno brije da na C: nema mjesta i kada odem na Browse folder i odaberem mjesto na E: i dalje nista.

Prilazem i sliku...

La lucha continuada...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
eterna luchar kaže...

pozdrav!

Ovako, cs3 se nece instalirati na E:, stalno brije da na C: nema mjesta i kada odem na Browse folder i odaberem mjesto na E: i dalje nista.

Prilazem i sliku...

 di je slika...
Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati

pa uploadao sam...

 

La lucha continuada...
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

eo opet..

cs3 error cs3 error
La lucha continuada...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

hmmm daj malo uvecaj tu sliku ili nesto....ee da te josnesto pitam jer to mountas s deamonom ili.....moras sve kopirati na hard i s harda pokrenuti instalaciju....i meni je isto tako sralo...probaj to pa javi jesi riesio problem.....

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

Ej znam ipak di ti je problem...malo sam si uvecao fotku i skuzio sam....moras bar pola programa inst na C odnosno cca 550mb.....tako da oslobodi 600mb na C i onda stavi inst. na E i šljakat će ti...

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
eterna luchar kaže...

pozdrav!

Ovako, cs3 se nece instalirati na E:, stalno brije da na C: nema mjesta i kada odem na Browse folder i odaberem mjesto na E: i dalje nista.

Prilazem i sliku...

 sigurno je pirat.......
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Hrvojestr kaže...

Ej znam ipak di ti je problem...malo sam si uvecao fotku i skuzio sam....moras bar pola programa inst na C odnosno cca 550mb.....tako da oslobodi 600mb na C i onda stavi inst. na E i šljakat će ti...

 hvala, probam pa javim...
La lucha continuada...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
leo_819 kaže...
eterna luchar kaže... pozdrav!

Ovako, cs3 se nece instalirati na E:, stalno brije da na C: nema mjesta i kada odem na Browse folder i odaberem mjesto na E: i dalje nista.

Prilazem i sliku...

 sigurno je pirat.......

A sigurno je????

 

EDIT:ajde probaj pa javi

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2009 17:52 (Hrvojestr).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Hrvojestr kaže...
leo_819 kaže...
eterna luchar kaže... pozdrav!

Ovako, cs3 se nece instalirati na E:, stalno brije da na C: nema mjesta i kada odem na Browse folder i odaberem mjesto na E: i dalje nista.

Prilazem i sliku...

 sigurno je pirat.......

A sigurno je????

 

EDIT:ajde probaj pa javi

 " sigurno je pirat......."
hehehe

e ima problemcic...
posto sam ja ostavio samo 2 gb za windowse na C: , a bas radi programa sam napravio E: nemogu obrisati nista osim windowsa...
???Viče
sta sad, jer sam s C:-a sve skinio osim windowsa, a u prog file-s imam 170 mb velicine...
La lucha continuada...
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

probao sam ali i dalje nista...zbog veliocine C:-a valjd...

La lucha continuada...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
eterna luchar kaže...

probao sam ali i dalje nista...zbog veliocine C:-a valjd...

 tamo di ti je windows tamo moras imati minimalono cca 550mb.....
Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

jbg... :-((

La lucha continuada...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
eterna luchar kaže...

jbg... :-((

 Trebo si razmisljati da neke programe dio moras inst na particiju od windowsa.....nema ti pomoci sada....jbg
Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
eterna luchar kaže...
Hrvojestr kaže...
leo_819 kaže...
eterna luchar kaže... pozdrav!

Ovako, cs3 se nece instalirati na E:, stalno brije da na C: nema mjesta i kada odem na Browse folder i odaberem mjesto na E: i dalje nista.

Prilazem i sliku...

 sigurno je pirat.......

A sigurno je????

 

EDIT:ajde probaj pa javi

 " sigurno je pirat......."
hehehe

e ima problemcic...
posto sam ja ostavio samo 2 gb za windowse na C: , a bas radi programa sam napravio E: nemogu obrisati nista osim windowsa...
???Viče
sta sad, jer sam s C:-a sve skinio osim windowsa, a u prog file-s imam 170 mb velicine...
 Moj prijedlog. Sam odluči. Prvo, napravio si grešku particioniranjem diska tako da si systemu dao samo 2GB ako sam dobro skontal. Drugo, instaliraš programe ne krivoj particiji, bilo koja a da nije C nije dobra osim za igre. Dakle, još uvije se možeš izvuči povećanjem C particije na minimalnih 20 GB sa SP3 i svim zakrpama koje su izašle nakon toga. Pro programi poput gore navedenog koji te muči pri instalaciji traži veliku podršku sustava, jer koristi niz dll datoteka koje su mu potrebne za rad kao i osnova fontova koje nadodaje u svoj niz. Novost vezana za Microsoft Office 2007 je ta da više cach file MSOcache ne razbacuje na pamet po vlastitom odabiru već ga stavlja kao zasebnu datoteku na C particiju. Uzmi Acoronis Partitition Expert i izvrši preparticioniranje diska. Onda kreni s instalacijom CS3. Najprije napravi defragmentaciju svih particija. Ako sam ti pomogao, dobro, ako nisam, a hebi ga.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Kalea kaže...
 Moj prijedlog. Sam odluči. Prvo, napravio si grešku particioniranjem diska tako da si systemu dao samo 2GB ako sam dobro skontal. Drugo, instaliraš programe ne krivoj particiji, bilo koja a da nije C nije dobra osim za igre. Dakle, još uvije se možeš izvuči povećanjem C particije na minimalnih 20 GB sa SP3 i svim zakrpama koje su izašle nakon toga. Pro programi poput gore navedenog koji te muči pri instalaciji traži veliku podršku sustava, jer koristi niz dll datoteka koje su mu potrebne za rad kao i osnova fontova koje nadodaje u svoj niz. Novost vezana za Microsoft Office 2007 je ta da više cach file MSOcache ne razbacuje na pamet po vlastitom odabiru već ga stavlja kao zasebnu datoteku na C particiju. Uzmi Acoronis Partitition Expert i izvrši preparticioniranje diska. Onda kreni s instalacijom CS3. Najprije napravi defragmentaciju svih particija. Ako sam ti pomogao, dobro, ako nisam, a hebi ga.
Sve što si ti rekao potpisujem....jedino mu preostaje sve particije "skršiti" i napraviti 2(max 3) particije i da na C stavis windows s bar 20gb prostora.....
Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

Samo mi nije jasno zašto su ponudili opciju biranja particije ako ga ne daju instalirati tamo gdje bi ga korisnik želio imati.??? No, svejedno, nije sve gotovo. Možeš se izvući.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Kalea kaže...

Samo mi nije jasno zašto su ponudili opciju biranja particije ako ga ne daju instalirati tamo gdje bi ga korisnik želio imati.??? No, svejedno, nije sve gotovo. Možeš se izvući.

 Ti mozeš inst CS3 npr cijeli na C(tamo di ti je windows) i tada zauzima 1.1gb(znam zato sto sam ga bas jucer inst)....a ako zelis na D(gdje ti nije windows...staviti ce pola na C(580mb), a pola na D(580mb)  PS. nadam se da si skuzio
Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

Kod mene to po prilici izgleda ovako. Radi se od dva hdd-a.

Particioniranje diskova na pravilan način Particioniranje diskova na pravilan način
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Kalea kaže...

Kod mene to po prilici izgleda ovako. Radi se od dva hdd-a.

 Da....to je tako najbolje......sto vise manjih za sve razlicite vrste od windowsa,programa pa do muzike i videa....najlakse se rijesiti virusa i ostale "gamadi" ako imas vise particija s manje gigabajta a i lakse je sačuvati podatke...nemoras sve formatirati.......
Prije sam bio umišljen sad sam savršen
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2009 19:43 (Hrvojestr).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Hrvojestr kaže...
Kalea kaže...

Kod mene to po prilici izgleda ovako. Radi se od dva hdd-a.

 Da....to je tako najbolje......sto vise manjih za sve razlicite vrste od windowsa,programa pa do muzike i videa....najlakse se rijesiti virusa i ostale "gamadi" ako imas vise particija s manje gigabajta a i lakse je sačuvati podatke...nemoras sve formatirati.......
 Aslolutno. Neke particije još nisu ni taknute. A da ne govorim o backup-u C particije sa svim windoz updejtima. Plus kompletan softver backupiran i na DVD-ima. Računajuči tu osim programa i mjuzu i filmove. lol. I moram priznati, nikad nisam imao problema sa instaliranjem CS-a doduše verzije 9. Dosta sam ranijih godina radio s njime, apsolutni favorit u izradi i oblikovanju fotki. Puno mi je pomogla i knjiga autora Scott Kelby-ja ''Podli prljavi trikovi''. Čitko i britko. Mastan papir, sve kolor stranice, te nakon toga samo je nebo granica u obradi fotki. Evo primjera, mene s poznatom glumicom. Frizura nije moja, kao ni odjelo.
Na samom početku rada, kasnije...hmmm Na samom početku rada, kasnije...hmmm
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

Hmmm lijepo si ti to sredio za jednog ajmo reci "početnika"...nemoj me krivo shvatiti......ja isto vec dosta dugo radim u photoshop al morat cu malo i neku knjigicu procitati......

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Hrvojestr kaže...

Hmmm lijepo si ti to sredio za jednog ajmo reci "početnika"...nemoj me krivo shvatiti......ja isto vec dosta dugo radim u photoshop al morat cu malo i neku knjigicu procitati......

 Napomenuo sam da je to bilo na samom početku. Kasnije su slike izgledale sasvim drugačije (mogu ti poslati kasniji primjerak). Vratimo se temi. Zanima me dokle je stigao autor ovog posta?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati

autor ovog posta je tamo gdje i je jer je imo puuuno posla osim cs3 :-)

hvala ljudi puno na ovj pomoci sad cu pokusati vidjeti kak ce funkcionirati.

 

p.s. opako ovo s photoshopom sto se radi...hehehe

La lucha continuada...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Kalea kaže...

Kod mene to po prilici izgleda ovako. Radi se od dva hdd-a.

 tako se to radi kad imas dost hdd i  gb...
La lucha continuada...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Kalea kaže...
Hrvojestr kaže...
Kalea kaže...

Kod mene to po prilici izgleda ovako. Radi se od dva hdd-a.

 Da....to je tako najbolje......sto vise manjih za sve razlicite vrste od windowsa,programa pa do muzike i videa....najlakse se rijesiti virusa i ostale "gamadi" ako imas vise particija s manje gigabajta a i lakse je sačuvati podatke...nemoras sve formatirati.......
 Aslolutno. Neke particije još nisu ni taknute. A da ne govorim o backup-u C particije sa svim windoz updejtima. Plus kompletan softver backupiran i na DVD-ima. Računajuči tu osim programa i mjuzu i filmove. lol. I moram priznati, nikad nisam imao problema sa instaliranjem CS-a doduše verzije 9. Dosta sam ranijih godina radio s njime, apsolutni favorit u izradi i oblikovanju fotki. Puno mi je pomogla i knjiga autora Scott Kelby-ja ''Podli prljavi trikovi''. Čitko i britko. Mastan papir, sve kolor stranice, te nakon toga samo je nebo granica u obradi fotki. Evo primjera, mene s poznatom glumicom. Frizura nije moja, kao ni odjelo.
 evo ti takodjer prijedlog za prelistati: How to Cheat in PhotoShop CS3 -The Art of Creating Photorealistic Montage
dobra stvarcica...
pozzz
La lucha continuada...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
eterna luchar kaže...

autor ovog posta je tamo gdje i je jer je imo puuuno posla osim cs3 :-)

hvala ljudi puno na ovj pomoci sad cu pokusati vidjeti kak ce funkcionirati.

 

p.s. opako ovo s photoshopom sto se radi...hehehe

 Reci mi kakvog posla, umirem od znatiželje? Evo ti i slika iz kasnijeg perioda rada mojih dobrih kompića. Naravno, mjesto na kojem su, nikad nisu bili niti vidjeli, a to je sa zadnjeg nogometnog prvenstva. Ne znam kako će slika izgledati na forumu, ali na compu je fantastična. Jedan od boljih uradaka. Ne zaboravi, to su moji pajde.
Moji kompići Moji kompići
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

Kao što sam i pretpostavljao. Ovdje kopija izgleda lošije. No nema veze. Radio sam jedno vrijeme i wallpaperse za svoju dušu. Slike su 1600x1200 pa mislim da su ''malko prevelike'' za post.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

Pogledao sam. Da to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Kalea kaže...
eterna luchar kaže...

autor ovog posta je tamo gdje i je jer je imo puuuno posla osim cs3 :-)

hvala ljudi puno na ovj pomoci sad cu pokusati vidjeti kak ce funkcionirati.

 

p.s. opako ovo s photoshopom sto se radi...hehehe

 Reci mi kakvog posla, umirem od znatiželje? Evo ti i slika iz kasnijeg perioda rada mojih dobrih kompića. Naravno, mjesto na kojem su, nikad nisu bili niti vidjeli, a to je sa zadnjeg nogometnog prvenstva. Ne znam kako će slika izgledati na forumu, ali na compu je fantastična. Jedan od boljih uradaka. Ne zaboravi, to su moji pajde.
 opako izgleda...

e ovak imam mali problemcic po obicaju..:)
skinio sam acronis i sve ok ali kad restarta komp prvo mi se pokaze neki error prije ulaska u windowse tj, prije logon-a. nesto pise da je neki error i da stisnem retry ili ignore san ni  jedno ni drugo ne sljaka al na kraju se opet restarta i normalno ude u windowse al nista se nije promjenilo na particijama.
hmmmmm...
btw. hvala! na trudu...
La lucha continuada...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice