Kasda 318-MUI NAT

poruka: 9
|
čitano: 4.166
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kasda 318-MUI NAT

Evo, jedno brzo. Zna li itko kako ukljuciti NAT na Kasda 318-MUI? Na jednom forumu sam vidio da se samo promjeni password, save/reboot-a i to je to, medutim, meni to nije polucilo uspjehom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kasda 318-MUI NAT

Evo da ne otvaram novu temu.. jel mi moze netko rec zasto nece da mi otvori postavke modema.. ukucam one brojeve u browser i jednostavno nece. Probao sam dok sam spojen na net i dok nisam spojen, al jednostavno nece...

Jel  imate vi mozda nesto na umu???

btw radi se o modemu iz naslova topica

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kasda 318-MUI NAT

Sta nitko ne bi znao o cemu se radi????? :))

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kasda 318-MUI NAT

Imam taj modem ali nemam problema s ulaženjem u postavke. Možeš li malo detaljnije opisati problem? Jel se problem javlja nakon upisivanja username/password ili uppće ne možeš pristupiti modemu s IP adresom?

CPU: AMD Athlon x2 4000+ (2428 MHz) MBO: AsRock ALiveNF6G-GLAN RAM: 2x2GB Buffalo DDR2 (810 MHz) GPU: Point of View nVidia GeForce 9500GT 512 MB DDR2 HDD: WDC HDD 120GB ODU: LG DVD+R/RW LCD: Asus VW193D-B 19"...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kasda 318-MUI NAT
cro_blue kaže...

Imam taj modem ali nemam problema s ulaženjem u postavke. Možeš li malo detaljnije opisati problem? Jel se problem javlja nakon upisivanja username/password ili uppće ne možeš pristupiti modemu s IP adresom?

 Ne mogu nista..probao sam upisat 3 razne kombinacije i nista..onda sam naso na forumu kak se nade prava adresa i ukuco sam u IE i onda i u FF al nista... ok nije to sad toliko bitno al ono..zanima me zas ne mogu.. ;)
16 godina
offline
Kasda 318-MUI NAT

Ovako:

 

Prvo hardverski resetiraj modem (na stražnjoj strani modema imaš prekidač koji pritisneš nekim tankim predmetom - čačkalicom ili sličnim - i držiš 5-10 sekundi).

 

Nakon toga pristupi modemu iz browsera sljedećom IP adresom: 192.168.1.1

 

Username ti je: admin

 

Password je: adslroot

 

 

...to bi trebalo biti to! Izlanuo se

 

 

CPU: AMD Athlon x2 4000+ (2428 MHz) MBO: ASRock ALiveNF6G-GLAN RAM: 2x2GB Buffalo DDR2 (810 MHz) GPU: Point of View nVidia GeForce 9500GT 512 MB DDR2 HDD: WDC HDD 120GB ODU: LG DVD+R/RW LCD: Asus VW193D-B 19"...
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 11:48 (cro_blue).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kasda 318-MUI NAT
cro_blue kaže...

Ovako:

 

Prvo hardverski resetiraj modem (na stražnjoj strani modema imaš prekidač koji pritisneš nekim tankim predmetom - čačkalicom ili sličnim - i držiš 5-10 sekundi).

 

Nakon toga pristupi modemu iz browsera sljedećom IP adresom: 192.168.1.1

 

Username ti je: admin

 

Password je: adslroot

 

 

...to bi trebalo biti to! Izlanuo se

 

 

 sad sam maloprije probao s tom adresom i FF mi ne otvara nista a IE me preusmjerio na yahoo :))

sad cu probat restartat pa javim jesam uspio ;))
15 godina
offline
RE: Kasda 318-MUI NAT

@B-52 nabavi nešto bolje od čačkalice, ponekad reset treba držati 30-40 sec. i upaliti ga držeći... nije lako izvesti bez dodatnog para ruku, a čačkalica se može slomiti. -predpostavka da je sad reset OK.

-spojen si? USBom ili mrežom ? -recimo mreža.


isključi mrežni kabel  s kompijutera, pojavit će ti se (wondowsi?) ikona u sys trayu... disconnected. Klik.. otvara se network connections, properties mrežne (možda imaš više) kartice. Aktiviraj 'show..' i 'notify...' ako su iskljućeni, pod TCP/IP porperties, predpostavljam 'automatic..'-IP. Potvrdi s OK... dok se pozatvaraju postavke.

-sad ukljući mrežni kabel, sačekaj dok povuće adrese... -nestane križić u systrayu. Klik na ikonu, otvara se LAN status, tab support, vidi adrese IP, gateway i pod detalji DNS... (vjerojatno 192.168.1.1)

otvori browser, u addresbar utipkaj tu adresu... -trebao bi biti u routeru.

Dalje s wizardom ili advanced ili.. .. korisnički podatci (name, pass) i trebalo bi raditi.

 

sad se IP može prebaciti na fixni, npr. 192.168.1.111, pod gateway i DNS one adrese koje si vidio prije u statusu.

自豪的迎来了10周年的华诞。... na C64/TurboModul
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 12:29 (ihush).
15 godina
offline
Siemens gigaset sx763

e ovako i ja imam pitanje kako ukljucit taj nat treba mi za modern warfire 2 pise mi you nat type strick imam modem siemens gigaset sx763 pa bi molio pomoć

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice