Crkao router - koje nove daje T-Com?

poruka: 64
|
čitano: 30.609
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

Pozdrav,

 

Vratim se maloprije s rođendana, upalim komp, ne radi net, pogledam router ne svijetle lampice.

Pregorio je (možda je otišao adapter, nemam pojma) iz čista mira.

Router koji sam imao već eto 3 ili čak 4 godine je Gigaset SX763 i iznimno sam zadovoljan njime bio.

 

Zanimalo bi me koje sada routere daju i koji je od njih najbolji?

Tehničar će mi vjerojatno doći sutra, pa bih volio unaprijed znati.

 

Hvala.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
191x7 kaže...

Pozdrav,

 

Vratim se maloprije s rođendana, upalim komp, ne radi net, pogledam router ne svijetle lampice.

Pregorio je (možda je otišao adapter, nemam pojma) iz čista mira.

Router koji sam imao već eto 3 ili čak 4 godine je Gigaset SX763 i iznimno sam zadovoljan njime bio.

 

Zanimalo bi me koje sada routere daju i koji je od njih najbolji?

Tehničar će mi vjerojatno doći sutra, pa bih volio unaprijed znati.

 

Hvala.

Ak se ne varam daje Thomsone TG782i, koji su čisto sranye.

 

Nevjerovatno je kolko malo opcija imaju, nemreš ni port forwardat bez spajanja prek telneta.

 

Kad sam prešo na BNet i dobio Thomsona TWG850-4, preporodio sam se, ima 10x više opcija kao WDS i MAC spoofing, a sučelje je 50x brže.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // Silujem ljude koj kažu da je nekaj gamersko
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2013 19:02 (8ax).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
191x7 kaže...

Pozdrav,

 

Vratim se maloprije s rođendana, upalim komp, ne radi net, pogledam router ne svijetle lampice.

Pregorio je (možda je otišao adapter, nemam pojma) iz čista mira.

Router koji sam imao već eto 3 ili čak 4 godine je Gigaset SX763 i iznimno sam zadovoljan njime bio.

 

Zanimalo bi me koje sada routere daju i koji je od njih najbolji?

Tehničar će mi vjerojatno doći sutra, pa bih volio unaprijed znati.

 

Hvala.

Trazi novi od T-Shrota, kad ga dobijes prodaj i kupi si router koji valja {#}

Što hladnije to bolje...
14 godina
protjeran
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?

Opet si kupi Simensa, jer Thomsoni su teški šrot:

http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search2&f_keywords=SX763

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
16 godina
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
Praedator kaže...

Trazi novi od T-Shrota, kad ga dobijes prodaj i kupi si router koji valja {#}

Pa dobiti ću novi od njih valjda. Samo me zanima koje točno daju da se mogu informirati o njima.

Navodno imaju neka dva nova, Gigaset SX763 i Thomson šrotni, mene samo zanima koji su točno ti novi.

Twitter: @191x7
15 godina
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
191x7 kaže...

Nemora značiti da ćeš dobiti novi, routeri po novom ionako nisu u vlasništvu korisnika, več telekoma.

Tako da postoji mogučnost da dobiješ rabljeni router, koji je netko vratio, ili koji su popravili kad je bio vraćen njima kao neispravan.

I nije 100% da ćeš dobiti tg782i, možeš dobiti i tg789i kao i ADB Pirelli router, kao i neki zalutali sx763...

Ovisi ti sve o tome što tehničar koji ide na tvoju loakciju, ima kod sebe.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
191x7 kaže...
Praedator kaže...

Trazi novi od T-Shrota, kad ga dobijes prodaj i kupi si router koji valja {#}

Pa dobiti ću novi od njih valjda. Samo me zanima koje točno daju da se mogu informirati o njima.

Navodno imaju neka dva nova, Gigaset SX763 i Thomson šrotni, mene samo zanima koji su točno ti novi.

Ehehe decko moj, nemozes ti birat ruter kad ti tehnicar dode, on ugradi onaj koji ima kod sebe i stvar rijesena.

WoT: GuntherPrien
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
dedaa kaže...

Ehehe decko moj, nemozes ti birat ruter kad ti tehnicar dode, on ugradi onaj koji ima kod sebe i stvar rijesena.

Da ,a to može biti i prastari SpeedTouch!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
11 godina
neaktivan
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

Meni su dali novi Thompson prije pola godine, a najgore je sto je moj bio ispravan ali je bio 5 godina star i rekao sam im da mi steka internet.

Sutradan je tip dosao sa novim i rekao sam mu koji hocu, vise se nesjecam modela a i nisam na t-shrothu vise.

 

Uglavnom dobio sam novi, ako ti nece dati novi onda reci mjenjam operatera, pa da vidis da ces dobiti najbolji koji imaju.

 

Tvoj je krepao, novi moras dobiti. {#}

Što hladnije to bolje...
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
dedaa kaže...
Ehehe decko moj, nemozes ti birat ruter kad ti tehnicar dode, on ugradi onaj koji ima kod sebe i stvar rijesena.

Zato je dobro uzeti broj mobitela od tehničara kad prvi put dođe nešto popravljati, pa se lijepo dogovoriš oko routera.

Sve se može... {#}

http://www.youtube.com/watch?v=YlUKcNNmywk
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
Budokai kaže...
dedaa kaže...
Ehehe decko moj, nemozes ti birat ruter kad ti tehnicar dode, on ugradi onaj koji ima kod sebe i stvar rijesena.

Zato je dobro uzeti broj mobitela od tehničara kad prvi put dođe nešto popravljati, pa se lijepo dogovoriš oko routera.

Sve se može... {#}

Najbolje pa ce te se điberit oko rutera, ionako je u njihovom vlasnistvu.

WoT: GuntherPrien
12 godina
protjeran
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
dedaa kaže...
Najbolje pa ce te se điberit oko rutera, ionako je u njihovom vlasnistvu.

ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će... {#}

 

Dok sam bio na T-comu "upoznao" sam svog tehničara i uvijek mi je izašao u susret, ili mi je donio bolji router, ili mi je umjesto Atlante donio Siemens receiver za MAX TV

http://www.youtube.com/watch?v=YlUKcNNmywk
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2013 20:47 (Budokai).
15 godina
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
Budokai kaže...
 umjesto Atlante donio Siemens receiver za MAX TV

Vjeruj mi, nije te usrećio...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
protjeran
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

da ne otvaram temu imam ruter abs nesto od t srota i svako malo se gasi net,spojena 2 pc-a i 3 mobitela no prije se to nije dogadalo na starom thompson ruteru,jel imam pravo traziti novi ruter i koji?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
Kulo Vi Britania kaže...

da ne otvaram temu imam ruter abs nesto od t srota i svako malo se gasi net,spojena 2 pc-a i 3 mobitela no prije se to nije dogadalo na starom thompson ruteru,jel imam pravo traziti novi ruter i koji?

Ako je do routera prijavi kvar i biti će riješeno.

Ali za početak prvo provjeri liniju - nazovi 0800 9000 i prati govorne upute.

Twitter: @191x7
11 godina
neaktivan
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

taj Tomson 782 je odličan-  radi mi kao i simens 763. uzmi ga i ne prigovaraj.

ak ti ne paše uvijek možeš kupiti svoj vlastiti.

 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
Kulo Vi Britania kaže...

da ne otvaram temu imam ruter abs nesto od t srota i svako malo se gasi net,spojena 2 pc-a i 3 mobitela no prije se to nije dogadalo na starom thompson ruteru,jel imam pravo traziti novi ruter i koji?

Nazovi ih i reci im to, oni ce u sistemu odmah vidjeti dali se router rusi.

Ako i nevide boli te briga, kazes im router nevalja, hocu novi.

 

Mislim vi njima placate, zive od vas, pa onda daj hebeni router koji valja ili idem na drugu mrezu.

 

Malo budite bahati jer ako ste ko curice brzo ce vas odpiliti. 

Što hladnije to bolje...
13 godina
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

Meni su htjeli  zamijenili MOJ sx763 ( po isteku starog ugovora je prešao u moje vlasništvo :D) sa ovim novim thompsonima zbog prelaska na digitalnu telefoniju.

Jeb@lo ih je to što me nisu mogli mijenjati postavke preko neta jer sam ja svoj otključao na default postavke. Lik je došao i naravno prodao priču mojima o tome kako smo mi zakonski obvezni promijeniti to i da je to njihov ruter....dok sam ja bio na poslu, naravno.

 

Eh onda počinju problemi jer je stavio novi  ruter (thompson)  a zbrikao moj stari  (neki k... je prčkao po njemu, valjda je pokušavao vratiti stari tcom firmware). Još k tome je i telefon malo radio pa nije i onda ja popi.... i nazvah službu za korisnike s namjerom da ugasim njihovu uslugu.A da vidite kako se onda odmah svi ispričavaju i lik me čak i sutradan zove. 

 

Uglavnom, nakon razgovora sa dotičnim monterom i dajući jasno do znanja da ipak znam stvar ili dvije o ruterima i netu općenito, lik mi vraća uljudno moj stari siemens i daje mi novi sx763 (kojeg prethodno nije mogao nabaviti.... :D) i ispričava se na takvom upadanju i ostalim spikama, što ipak razumijem jer i on je tu zapravo samo radio svoj posao na koji je bio natjeran od strane t-šrota ( stvarno mi je jasno opisao u kakvoj atmosferi se radi u t-com i reći ću samo ovo: UŽAS). Naravno, novi siemens mora biti na njihovom firmwareu ako želim da mi radi telefon, ali sam barem stari iskoristio za pojačavanje wireless signala  u kući i za to da se treći brat može spajati na net bez da kupuje wireless kartice.

 

 

Uglavnom, sada imam njihov siemens i svoj i oba rade kako treba za internet, jedino što sam prisiljen koristiti njihov firmware zbog telefona, ali i to će se kad tad promijeniti, a onda here we go again {#}

 

 

BF3 Battlelog: pijana_carapa
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

ja imam zyxel p 660hw d3 koji je zaključan na t-com,sad kada sam ga na selo donio u hercegovinu gdje mi je internet od ht eroneta ne radi,pa sam od rođaka posudio neki šrotex koji oni daju (tp link TD 8817)

 

sad jel se to može otkljkučat na sve mreže,pošto je moj bolji,ima više prikljkučaka,wifi,svoj mogu na dva kompa a prek ovog samo na jedan

Bog na nebu,Opel na zemlji
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

Otišao adapter, no nakon zamjene adaptera nikako nije radila lokalna mreža pa je zamijenjen i router.

Dobio Thomson TG782i, nisam se baš usrećio...

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

Meni je crkao speed touch i sada sam dobio neki crni adb pa da vas pitam kakav je

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

Taj  je  navodno  jako  dobar.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

Meni je rekao da je najnoviji i da ima najbolji wireles ali dok nestane struje da se jako sporo podiže

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
hrčak kaže...

Meni je crkao speed touch i sada sam dobio neki crni adb pa da vas pitam kakav je

191x7 kaže...

Taj  je  navodno  jako  dobar.

Taj je jedan od najčudnijih. Ako bude dobro radio prvih tjedan dana, radit će cijelo vrijeme vrhunski (problem sa sporim restartom, i što mu treba skoro 5 minuta da sredi Wireless, se može preživjeti)

 

Međutim, ako te počne na početku zahebavati, da ti ih 10 promjeni, svaki će te zahebavati. Dakle, vjerovao ili ne, ovisi od tvoje lokacije, kako će raditi.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
191x7 kaže...

Taj  je  navodno  jako  dobar.

Ja sam imao taj router, u početku nije bio loš, ali kasnije... Bože sačuvaj. Vratio sam Siemensa i on je definitivno najbolji router kojeg imaju.

15 godina
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
hrčak kaže...

Meni je crkao speed touch i sada sam dobio neki crni adb pa da vas pitam kakav je

 -ispravan.

ili reklamiraj... {#}

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

Najbolji ruter kojeg je do sada T-Com davao na korištenje je Siemens Gigaset SE 555. Uspio sam ga nabaviti i vrijedi svake kune. {#}

 

Zlo se sprema, dobro biti neće ...
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Crkao router - koje nove daje T-Com?

Već mi wi-fi šteka više ga nema nego što ga ima i to me jako živcira

 

Jučer nestalo struje doslovno mu treba 10 min da se podigne

 

Šta da reklamiram ili

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?
hrčak kaže...

Već mi wi-fi šteka više ga nema nego što ga ima i to me jako živcira

 

Jučer nestalo struje doslovno mu treba 10 min da se podigne

 

Šta da reklamiram ili

Umoči ga u vodu i uštekaj u struju. Kasnije nazoveš T-Com, prijaviš kvar i donijet će ti novi router. {#}

14 godina
protjeran
offline
Re: Crkao router - koje nove daje T-Com?

Nemoj pisati takvo nešto, nebi želio čitati sutra u crnoj kronici da je dječaka ubila struja dok

je spajao ruter sa strujnim adapterom.

 

Reklamirati i tražiti Simensa. Ako ne, ima ih toliko na oglasniku, od 100kn do 250kn,

a radi na njima sve: MaxTV, telefon i internet (LAN i WLAN).

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice