Zaglavljeni/mrtvi pixeli zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 8.095
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zaglavljeni/mrtvi pixeli - pomoć

Pozdrav, imam jedan problem. Nedavno sam nabavio laptop i otpočetka imam problema s njime.

 

Naime, ekran je glatke površine (onakvi ekrani kao kod plazma TV-ova, gdje je loš kontrast, ne znam kako se takvi zovu {#}), i prije nekoliko se dana pojavilo stotinjak zaglavljenih (plavih, crvenih, zelenih, raznorazne nijanse žutih, crnih (sive) i ostalih boja).

 

U početku ih je bilo dvadesetak, al sam ih ja još zaglavio uz pokušaju da ih oživim.. Prije bih rekao da mi je netko zagrebao ekran jer kad pređem prstom po tom području zaglavi ih se još nekoliko. Sad bih volio čuti vaše prijedloge i kako se riješit ovog jer postaje iritantno. -.-

 

Možete pogledat na slikama kako to otprilike izgleda. Vide se baš nijanse plavih, žutih i još nekih boja.

 

Unaprijed hvala.. {#}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mrzim rasizam i crnce! /// Android FTW /// A.K.A. *TR1PLEX.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zaglavljeni/mrtvi pixeli

bumpy

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zaglavljeni/mrtvi pixeli - pomoć
Fićo_CoD 5 kaže...
 i prije nekoliko se dana pojavilo stotinjak zaglavljenih

 

pozdrav cofi. cuj, do 4-5 negrupiranih je plafon tolerancije za reklamaciju.  ovo je u tebe vec kvar cijele matrice ekrana. nebih problem nazivao pixel problem.

Eat Da Poo Poo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zaglavljeni/mrtvi pixeli - pomoć
torrente kaže...

 

pozdrav cofi. cuj, do 4-5 negrupiranih je plafon tolerancije za reklamaciju.  ovo je u tebe vec kvar cijele matrice ekrana. nebih problem nazivao pixel problem.

 Pozdrav.. garancije nemam, jel znas mozda bi li se mogao ovaj ekran mijenjati ili nekako popraviti? {#}

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
16 godina
neaktivan
offline
Zaglavljeni/mrtvi pixeli

od dva zla  maticna/ekran, ekran je manje zlo i ako je taj compaq iz moj-pc moglo bi se naci polovno.  mislim da se novi ekran vrti oko 2000kn.

cuj, imas vga izlaz i ubodi u laptopic kakav manji 17 monitor ;)

Eat Da Poo Poo
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zaglavljeni/mrtvi pixeli
torrente kaže...

od dva zla  maticna/ekran, ekran je manje zlo i ako je taj compaq iz moj-pc moglo bi se naci polovno.  mislim da se novi ekran vrti oko 2000kn.

cuj, imas vga izlaz i ubodi u laptopic kakav manji 17 monitor ;)

 Da pogodio si Compaq je, vidim da bi se onda baš i ne bi isplatilo nabavljat novi ekran, valjda ću si onda nabavit neki monitor od ~17" kao što si rekao, za kakvih 400-500 kn {#}

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
16 godina
neaktivan
offline
Zaglavljeni/mrtvi pixeli

pa da :)  fino picis na monitoru. uskracen si samo za mobilnost,a opet imas funkcionalan pc.

Eat Da Poo Poo
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice