Samsung SyncMaster 920n pitanje...

poruka: 12
|
čitano: 5.284
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Samsung SyncMaster 920n pitanje..

imam ovaj monitor i zanima me dal bi ga trebao mijenjati s obzirom na moju konfiguraciju? unaprijed hvala....

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2009 15:58 (smrad06).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung SyncMaster 920n pitanje...

Ako imaš novaca preporučam ti da mijenjaš monitor, jel za ovu mrcinu koju imaš, ovaj monitor je stvarno mačji kašalj :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung SyncMaster 920n pitanje...

evo i ja sam u sličnoj dilemi kao i autor ovog topica pa da ne otvaram novi.... znaci da li mi preporucate novi monitor (jer imam priliku utopit ovaj trenutni 920n) i ako da koliko max. dijagonalu (rezoluciju) da gledam? iskreno mislim da sam na nekoj granici bi-nebi s obzirom na graficku koja nece dugo moc gonit igre :) btw. ispodprosjecan sam igrac....igra se PES i COD serijali tu i tamo colin mcrae, a s vremena na vrijeme bi i pogledao HD film na buduci monitor (kupnja TV-a za tu namjenu ne dolazi u obzir za sada...)

 

Tnx

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung SyncMaster 920n pitanje...
e-van kaže...

evo i ja sam u sličnoj dilemi kao i autor ovog topica pa da ne otvaram novi.... znaci da li mi preporucate novi monitor (jer imam priliku utopit ovaj trenutni 920n) i ako da koliko max. dijagonalu (rezoluciju) da gledam? iskreno mislim da sam na nekoj granici bi-nebi s obzirom na graficku koja nece dugo moc gonit igre :) btw. ispodprosjecan sam igrac....igra se PES i COD serijali tu i tamo colin mcrae, a s vremena na vrijeme bi i pogledao HD film na buduci monitor (kupnja TV-a za tu namjenu ne dolazi u obzir za sada...)

 

Tnx

a ja mislim da nebi trebao uzimat ništa većeg osim ako nemaš u planu kupovat novu grafu u skorije vrijeme...

16 godina
offline
RE: Samsung SyncMaster 920n pitanje...

tvoja grafička je bačen novac ako nemaš namjeru mijenjati monitor i to poželjno gledati od 24" pa nadalje...

 

Treba li operirati i vaše računalo?
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung SyncMaster 920n pitanje...
igy kaže...

tvoja grafička je bačen novac ako nemaš namjeru mijenjati monitor i to poželjno gledati od 24" pa nadalje...

 

o kome pričaš? meni ili?

16 godina
offline
RE: Samsung SyncMaster 920n pitanje...
smrad06 kaže...
igy kaže...

tvoja grafička je bačen novac ako nemaš namjeru mijenjati monitor i to poželjno gledati od 24" pa nadalje...

 

o kome pričaš? meni ili?

pa da imaš grafičku karticu koja nema smisla na tom monitoru (meni je bilo žao davati novac za GTS 250 zbog 1280x1024)

 

u ovom drugom slučaju je ok

Treba li operirati i vaše računalo?
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2010 19:09 (igy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung SyncMaster 920n pitanje...
igy kaže...

pa da imaš grafičku karticu koja nema smisla na tom monitoru (meni je bilo žao davati novac za GTS 250 zbog 1280x1024)

 

u ovom drugom slučaju je ok

trenutno nije riječ o meni... malo pažljivije čitaj temu i sve će bit ok...

16 godina
offline
RE: Samsung SyncMaster 920n pitanje...
smrad06 kaže...
igy kaže...

pa da imaš grafičku karticu koja nema smisla na tom monitoru (meni je bilo žao davati novac za GTS 250 zbog 1280x1024)

 

u ovom drugom slučaju je ok

trenutno nije riječ o meni... malo pažljivije čitaj temu i sve će bit ok...

meni je sve ok

Treba li operirati i vaše računalo?
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2010 20:12 (igy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung SyncMaster 920n pitanje...
igy kaže...

meni je sve ok

ja sam svoj problem rješio, a korisnik e-van je postavio pitanje i ja sam mu dao odgovor nakon čega si ti došao i meni se obratio misleći da sam ja pstavio pitanje... kužiš sad?

16 godina
offline
RE: Samsung SyncMaster 920n pitanje...
smrad06 kaže...
igy kaže...

meni je sve ok

ja sam svoj problem rješio, a korisnik e-van je postavio pitanje i ja sam mu dao odgovor nakon čega si ti došao i meni se obratio misleći da sam ja pstavio pitanje... kužiš sad?

pa sve ok u moj pc ti je stajao stari monitor

Treba li operirati i vaše računalo?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2010 9:30 (igy).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung SyncMaster 920n pitanje...

znaci meni se ne preporucuje veci monitor, fino onda cu radje investirat tu lovu u tv idem sad u prikladniji forum :)

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice