Ventilator za grafičku

poruka: 53
|
čitano: 13.989
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Ventilator za grafičku

Pokvario mi se hladnjak na grafičkoj

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 19:48 (thebigboy).
 
4 4 hvala 2
13 godina
offline
Ventilator za grafičku

nije mi jasno zasto si onda otvorio temu 

cini mi se da je bilo takvi ideja na pretek

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Ventilator za grafičku

Baš i nije adekvatno?

kolko ja vidim ovaj ventilator samo stoji na ovom stupiču?

što je krajnje opasno

npr

jedna stvar koja se je meni dogodila nepažnjom,ventilator je pao sa procesora(s478)i skratio codegenu od 300w žice 

bolje da to pričvrstiš na pasivac plastičnim vezicama...

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gibabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ventilator za grafičku

razmišljao sam o tome i to ću uskoro učiniti 

13 godina
neaktivan
offline
Ventilator za grafičku

0

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 19:48 (thebigboy).
 
3 8 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Ventilator za grafičku
thebigboy kaže...

Zamijenio sam stubić za ventilator, drvetom. Ne znam koliko je sigurno imati drvo u kućištu računara i jeli rizik imati ovakvo nešto unutra. Ventilator je zaljepljen na drvo kao i ovaj mali stubić koji je urađen 99,99 % precizno ali ja sam ipak upotrijebio obostrano ljepljivu traku da ne leta. Evo slike pa pogledajte.

Neznam dal sam ja ćorav ili jednostavno je to tako, ali sad ti to ne puše u grafičku nego gore, skrati to drvo za 4-5 cm, možda i više, sam procjeni:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86 Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
offline
Ventilator za grafičku

hahahahhahahaha sad uopce ne puse u grafu hahahhahahha

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ventilator za grafičku

EPIC!

 

Preimenovati temu u "Ultra-turbo case modding" {#}

 

Pa spusti to "drvo". Hahahaha

** Live 4 Music **
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ventilator za grafičku
thebigboy kaže...

Zamijenio sam stubić za ventilator, drvetom. Ne znam koliko je sigurno imati drvo u kućištu računara i jeli rizik imati ovakvo nešto unutra. Ventilator je zaljepljen na drvo kao i ovaj mali stubić koji je urađen 99,99 % precizno ali ja sam ipak upotrijebio obostrano ljepljivu traku da ne leta. Evo slike pa pogledajte.

Ovo je definitivno mod godine {#}

Imamo Hrvatsku...u Banani...
14 godina
offline
Ventilator za grafičku

A sta nebi bilo boje da ti taj ventilator stavis vodoravno ispod grafe da puse zrak u grafu?

:D
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ventilator za grafičku
CroNk3r kaže...

A sta nebi bilo boje da ti taj ventilator stavis vodoravno ispod grafe da puse zrak u grafu?

pa ne kuzis ti ovo je novi nacin puše po grafickoj da se ne skuplja prašina gore po njoj, po njemu pasivnom hladnjaku ne treba cooler tako da {#}

Win Osama in hide and seek
14 godina
offline
Re: Ventilator za grafičku
J3ckYYY kaže...
CroNk3r kaže...

A sta nebi bilo boje da ti taj ventilator stavis vodoravno ispod grafe da puse zrak u grafu?

pa ne kuzis ti ovo je novi nacin puše po grafickoj da se ne skuplja prašina gore po njoj, po njemu pasivnom hladnjaku ne treba cooler tako da {#}

Aha...Pa onda ja odmah idem isto tako sloziti, nego znas di ima drva takvog za kupiti?

 

 

:D
13 godina
neaktivan
offline
Ventilator za grafičku

a da jednostavno kupiš AC accelero twin turbo?

Ili nešto jeftinije

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ventilator za grafičku
yeo kaže...

a da jednostavno kupiš AC accelero twin turbo?

Ili nešto jeftinije

Ti to meni govoris ili?

Ja se samo zahebavam...

:D
14 godina
neaktivan
offline
Ventilator za grafičku

 

Ja imam najbolje hlađenje grafičke pa se ne penisčim  {#} 

 

{#}

 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ventilator za grafičku
thebigboy kaže...

Zamijenio sam stubić za ventilator, drvetom. Ne znam koliko je sigurno imati drvo u kućištu računara i jeli rizik imati ovakvo nešto unutra. Ventilator je zaljepljen na drvo kao i ovaj mali stubić koji je urađen 99,99 % precizno ali ja sam ipak upotrijebio obostrano ljepljivu traku da ne leta. Evo slike pa pogledajte.

probaj ga stavit na komad a4 papira ahahhahaha

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
13 godina
neaktivan
offline
Ventilator za grafičku

jao što si jako duhovit..čovjek se snašao, i šta sad?? ima komad drveta u kučištu i? Kako pametnih ima ovdje, to je čudo..

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 11:00 (ARazer).
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ventilator za grafičku
ARazer kaže...

jao što si jako duhovit..čovjek se snašao, i šta sad?? ima komad drveta u kučištu i? Kako pametnih ima ovdje, to je čudo..

Nebi nista rekao da je stavio ventilator ispod grafe da puse u pasivni hladnjak.

U ovom slucaju ventilator ni ne puse po grafi jer je previsoko, ali da slozi visinu bolje isto bi iskoristivost tog ventilatora bila mala.

da okrene ventilator ispod grafe to bi bilo puno vise iskoristeno.(tako ja imam)

:D
14 godina
moderator
online
Re: Ventilator za grafičku
ARazer kaže...

jao što si jako duhovit..čovjek se snašao, i šta sad?? ima komad drveta u kučištu i? Kako pametnih ima ovdje, to je čudo..

ti očito nisi jedan od njih...

 

u postu kolege iznad ti je sve objašnjeno pa neću ja ponovo, a i pogledaj sliku...

vent je ovako beskoristan...

Ante Gotovina - HEROJ -- 15.04.2011. dan sramote........../// TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ventilator za grafičku

Slažem se dečki da je ovako beskorisan ako ne puše u pasivca, sve mi je jasno, ali onaj s komadom A4 papira je stvarno biser na kvadrat..svako se snalazi kako zna..

14 godina
offline
Ventilator za grafičku

Evo vam 2 slikice kako to kod mene izgleda...

 

EDIT: Slikano s mobom tako da kvaliteta nije bas neka..

Nemojte zamjeriti zbog prasine {#}

:D
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 14:57 (CroNk3r).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ventilator za grafičku

jbt bar ispuši prašinu {#} inače dobro riješenje

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ventilator za grafičku

Nečemo ti zamjeriti radi prašine, ali što prije to počisti dok se ne nagomila još toga :D

 

BTW, jel to AC F12 PWM vent ???

[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/1225775843.png[/IMG][/URL]
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 21:57 (hazz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ventilator za grafičku
thebigboy kaže...

Zamijenio sam stubić za ventilator, drvetom. Ne znam koliko je sigurno imati drvo u kućištu računara i jeli rizik imati ovakvo nešto unutra. Ventilator je zaljepljen na drvo kao i ovaj mali stubić koji je urađen 99,99 % precizno ali ja sam ipak upotrijebio obostrano ljepljivu traku da ne leta. Evo slike pa pogledajte.

Ovo ide u fail rubriku :D 

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
16 godina
online
Re: Ventilator za grafičku
CroNk3r kaže...

Evo vam 2 slikice kako to kod mene izgleda...

 

EDIT: Slikano s mobom tako da kvaliteta nije bas neka..

Nemojte zamjeriti zbog prasine {#}

Još višlje postavi taj ventilator, da bude malo blize grafickoj kartici tak bude jace zrak udaral na hladnjak i bolje ce hladit kaj drugo.{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
14 godina
offline
Re: Ventilator za grafičku
hazz kaže...

Nečemo ti zamjeriti radi prašine, ali što prije to počisti dok se ne nagomila još toga :D

 

BTW, jel to AC F12 PWM vent ???

Naravno, najbolji među najboljima.....

rambox kaže...
CroNk3r kaže...

Evo vam 2 slikice kako to kod mene izgleda...

 

EDIT: Slikano s mobom tako da kvaliteta nije bas neka..

Nemojte zamjeriti zbog prasine {#}

Još višlje postavi taj ventilator, da bude malo blize grafickoj kartici tak bude jace zrak udaral na hladnjak i bolje ce hladit kaj drugo.{#}

Nemam vece serafe na koje bi stavio vent(ako niste skuzili vec stavljen je na 4 sarafa, svaki u 1 kut)

I neda mi se u ducan ici, temperature u loadu ne prelaze 40°C, a grafa je OC-ana(30% oc, na vise je nestabilna)

:D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ventilator za grafičku
thebigboy kaže...

Zamijenio sam stubić za ventilator, drvetom. Ne znam koliko je sigurno imati drvo u kućištu računara i jeli rizik imati ovakvo nešto unutra. Ventilator je zaljepljen na drvo kao i ovaj mali stubić koji je urađen 99,99 % precizno ali ja sam ipak upotrijebio obostrano ljepljivu traku da ne leta. Evo slike pa pogledajte.

99% precizno? i sta on sad hladi?{#}{#}

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
14 godina
offline
Re: Ventilator za grafičku
Kewin kaže...
thebigboy kaže...

Zamijenio sam stubić za ventilator, drvetom. Ne znam koliko je sigurno imati drvo u kućištu računara i jeli rizik imati ovakvo nešto unutra. Ventilator je zaljepljen na drvo kao i ovaj mali stubić koji je urađen 99,99 % precizno ali ja sam ipak upotrijebio obostrano ljepljivu traku da ne leta. Evo slike pa pogledajte.

99% precizno? i sta on sad hladi?{#}{#}

Pa north bridge....{#}

A kaj ti nemas ventilator za graficku koji ti hladi NB?

:D
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 9:35 (CroNk3r).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ventilator za grafičku
CroNk3r kaže...
Kewin kaže...
thebigboy kaže...

Zamijenio sam stubić za ventilator, drvetom. Ne znam koliko je sigurno imati drvo u kućištu računara i jeli rizik imati ovakvo nešto unutra. Ventilator je zaljepljen na drvo kao i ovaj mali stubić koji je urađen 99,99 % precizno ali ja sam ipak upotrijebio obostrano ljepljivu traku da ne leta. Evo slike pa pogledajte.

99% precizno? i sta on sad hladi?{#}{#}

Pa north bridge....{#}

A kaj ti nemas ventilator za graficku koji ti hladi NB?

{#}

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
13 godina
offline
Re: Ventilator za grafičku
Kewin kaže...
CroNk3r kaže...
Kewin kaže...
thebigboy kaže...

Zamijenio sam stubić za ventilator, drvetom. Ne znam koliko je sigurno imati drvo u kućištu računara i jeli rizik imati ovakvo nešto unutra. Ventilator je zaljepljen na drvo kao i ovaj mali stubić koji je urađen 99,99 % precizno ali ja sam ipak upotrijebio obostrano ljepljivu traku da ne leta. Evo slike pa pogledajte.

99% precizno? i sta on sad hladi?{#}{#}

Pa north bridge....{#}

A kaj ti nemas ventilator za graficku koji ti hladi NB?

{#}

nije smisno...meni jedan zasebni vent hladi pasivni nortbridge...jedan put sam slucajno dotaka pasivca i nisan moga drzat prst koliko je bia vruc i stavia san vent na njega...sta je sigurno sigurno je...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice