Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.074.293
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...
Dajte neki kernel za official t-mobile 4.0.4, jer baterija curii

 

ja sam na Speedmode-u k3-26, i prezadovoljan sam, unazad par stranica imaju i SS koristenja baterije..

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Znaci dobar za bateriju. Stavim pa vidim jer ba stock ne da baterija curi neg isparava.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...
Znaci dobar za bateriju. Stavim pa vidim jer ba stock ne da baterija curi neg isparava.

 

Ovo je od jucer.. Jedino sto me bedira je AOS, koji zdere ravno kao i ekran.. -.-

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
@majdo
I meni je AOS kao i zaslon ali to je zato što su mi mailovi na push i vrijeme svakih 1h :)
Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

A meni sva sinkronizacija iskljucena, mail servise ne koristim, cak stovise, obrisao sam s titaniumom i gmail, i sve to..
Jedina push obavjest je od facebook messengera, ali nikad prije mi ovoliko AOS nije zderao bateriju..

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ja nemogu se nacudit s ovim JellyBamom novim. Odlicno je.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Imam 4.1. i 5.1. i nemam zamjerke. Pises li po xda?
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...
Ja nemogu se nacudit s ovim JellyBamom novim. Odlicno je.

 

Govoriš o 5.1.0 (Android 4.2.1)? Kakva je baterija?

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ako vam malo mogu pozornost skrenut na ovu temu.

 

Radi se o malom zahebu tomatove Zestoke tarife pa, di bolje pisat o tome nego tamo di se koriste mobiteli i, ta tarifa :D?!

 

Pa odvojite tren i nabacite svoje misljenje :)!

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/prijevara-tomatove-zestoke-tarife/177931.aspx

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Hrvoje kaže...
PC - stručnjak kaže...
Ja nemogu se nacudit s ovim JellyBamom novim. Odlicno je.

 

Govoriš o 5.1.0 (Android 4.2.1)? Kakva je baterija?

Android 5.1.0 (Lime Pie) nije Android 4.2.1 (Jelly Bean)

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. || http://goo.gl/i6Hpi || http://goo.gl/Wqwat || http://goo.gl/w1hZn ||
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
Hrvoje kaže...
PC - stručnjak kaže...
Ja nemogu se nacudit s ovim JellyBamom novim. Odlicno je.

 

Govoriš o 5.1.0 (Android 4.2.1)? Kakva je baterija?

Android 5.1.0 (Lime Pie) nije Android 4.2.1 (Jelly Bean)

 

ima dvije verzije JellyBama...ona koja pocinje sa 4 (npr. 4.1.0) je bazirana na android verziji 4.1.2 a ona koja pocinje sa 5 (npr. 5.1.0) je na 4.2.1 :)

iako sam vidio da je igio zavrsio sa razvojem koji je baziran na 4.1.2 i od sada ce updateat samo ovu 4.2.1 verziju...

 

inace ja sam na JellyBamu 4.0.0 uparen je bio sa siyah v5 i sve mi je odlicno radilo par dana dok jucer odjednom mi je nestala mreza...probao sam restartat mobitel no nije me uopce na pocetku trazio pin ni nista,onda sam karticu izvadio,pa instaliro neki drugi modem i nista nije pomoglo...vratio sam nandroid backup od prije par dana,isto JellyBam 4.0.0 ali sam onda imao Dorimanx 7.39 i mreza je najnormalnije radila,pitao me pin i sve sad opet radi...uopce mi nije jasno sto se i zasto dogodilo :/ 

nisam imao neku potrebu uopce updateat na 4.1.0 kad ovdje sve radi i zadovoljan sam bio sa baterijom,ali mozda sad i budem da mi se nesto ovakvo ne dogodi opet..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ja sam stavio ovu zadnju verziju 5.1.0 ili koja je vec zadnja i super mi je. Za bateriju neznam jos jucer navecer sam stavio i punio se je do jutra. Jedibo sto mi smeta je tipkovnica kad tipkam po njoj ono kad se slova povecaju kad stisbem nekako su cudna.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
Hrvoje kaže...
PC - stručnjak kaže...
Ja nemogu se nacudit s ovim JellyBamom novim. Odlicno je.

 

Govoriš o 5.1.0 (Android 4.2.1)? Kakva je baterija?

Android 5.1.0 (Lime Pie) nije Android 4.2.1 (Jelly Bean)

 

Zbilja? Ja sam pitao za Jellybam 5.1.0

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...
Ja sam stavio ovu zadnju verziju 5.1.0 ili koja je vec zadnja i super mi je. Za bateriju neznam jos jucer navecer sam stavio i punio se je do jutra. Jedibo sto mi smeta je tipkovnica kad tipkam po njoj ono kad se slova povecaju kad stisbem nekako su cudna.

 

Imaš pravo, nešto se čudno pojavljuje oko ruba povećanih slova. Koji kernel koristiš? 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...
Ja sam stavio ovu zadnju verziju 5.1.0 ili koja je vec zadnja i super mi je. Za bateriju neznam jos jucer navecer sam stavio i punio se je do jutra. Jedibo sto mi smeta je tipkovnica kad tipkam po njoj ono kad se slova povecaju kad stisbem nekako su cudna.

Meni je tako bilo na svakom 4.2.1 romu.

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ja sam previdio da je Hrvoje napisao "JellyBam", tj. da je citirao.
Dalje je sve jasno, moja greška {#}

 

 


Da, svaki 4.2.1 ROM ima tu užasnu tipkovnicu. Bilo je pokušaja ispravljanja tog buga, ali bez većeg uspjeha.

 

Ja bih vam preporučio SlimBean, od tvoraca dobrog AOSP ICS-a SlimIcs, najbolje iskustvo s JB-om.

iGio90 je u zadnjih nekoliko tjedana ukenjao da prostite Bam.
Probavao sam skoro svaku verziju, ali nijedna me nije previše usrećila.

Tako da preporuke idu AOSP JB-u koji dolazi s SlimBeanom. {#} 

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. || http://goo.gl/i6Hpi || http://goo.gl/Wqwat || http://goo.gl/w1hZn ||
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 13:39 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

Ja sam previdio da je Hrvoje napisao "JellyBam", tj. da je citirao.
Dalje je sve jasno, moja greška {#}

 

 


Da, svaki 4.2.1 ROM ima tu užasnu tipkovnicu. Bilo je pokušaja ispravljanja tog buga, ali bez većeg uspjeha.

 

Ja bih vam preporučio SlimBean, od tvoraca dobrog AOSP ICS-a SlimIcs, najbolje iskustvo s JB-om.

iGio90 je u zadnjih nekoliko tjedana ukenjao da prostite Bam.
Probavao sam skoro svaku verziju, ali nijedna me nije previše usrećila.

Tako da preporuke idu AOSP JB-u koji dolazi s SlimBeanom. {#} 

Ja sam zato ostao na staroj verziji JellyBama (3.1.0), nisam ni probavao nove. Ova mi je super, i po bateriji i po svemu. 

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

 

Ja bih vam preporučio SlimBean, od tvoraca dobrog AOSP ICS-a SlimIcs, najbolje iskustvo s JB-om.

Tako da preporuke idu AOSP JB-u koji dolazi s SlimBeanom. {#} 

 

Kakva je baterija kod SlimBeana? Probao sam dosad dva 4.2.1 roma (Rootbox 3.5 i JellyBam 5.1.0) i oba žderu bateriju kao ludi. Također, zašto ti je SlimBeam bolji od drugih 4.2.1 ROMova?

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 16:13 (Hrvoje).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Neznam ja sam zadovoljan funkcionalnoscu ovog jellybama ... Prvi custom rom koji mi se svida
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Sory mob di mogu skinut tu tipkovnicu koja nema taj bug
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Kakva je kvaliteta fotografija na tim ROM-ovima koje preporučate? I kamera, radi li sve? Za usporedbu, na Rootboxu, koji radi odlično, promjenom Exposurea se ne mijenja ništa.

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
FMene nesto tu zivcira 3 sata na bateriji baterija 30% koristeb vecinu vremena net preko 3ga
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...
FMene nesto tu zivcira 3 sata na bateriji baterija 30% koristeb vecinu vremena net preko 3ga

  To je manje-više normalno.

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Zanima me koji je najbolji Samung base ROM?
Ili da ostanem na stocku sa Siyahom? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Šef kaže...

Kakva je kvaliteta fotografija na tim ROM-ovima koje preporučate? I kamera, radi li sve? Za usporedbu, na Rootboxu, koji radi odlično, promjenom Exposurea se ne mijenja ništa.

Odlicna, sve radi kako treba, kamera na JellyBamu 3.1.0 je ona iz JellyBean 4.2 i radi odlično, bolje nego stara.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Hrvoje kaže...
sudy_freak kaže...

 

Ja bih vam preporučio SlimBean, od tvoraca dobrog AOSP ICS-a SlimIcs, najbolje iskustvo s JB-om.

Tako da preporuke idu AOSP JB-u koji dolazi s SlimBeanom. {#}

 

Kakva je baterija kod SlimBeana? Probao sam dosad dva 4.2.1 roma (Rootbox 3.5 i JellyBam 5.1.0) i oba žderu bateriju kao ludi. Također, zašto ti je SlimBeam bolji od drugih 4.2.1 ROMova?

  Žderu u odnosu na koji ROM? Koji sad imaš?

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Imam jellybam 5.1. i 4.1. Na 4.1. dobijem 5h screen time on a na 5.1. jos nisam testirao kao 4.1. tjedan dana no vidno je losija baterija.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Uz sve što sam zadnjih 10-ak dana isprobao daleko najbolja kombinacija za bateriju i općenito za stabilnost mi se čini cm 10.1, dorimanx i LP6

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
kpavl kaže...
Imam jellybam 5.1. i 4.1. Na 4.1. dobijem 5h screen time on a na 5.1. jos nisam testirao kao 4.1. tjedan dana no vidno je losija baterija.

Ja sad imam mao veči problem. Ne radi mi na JellyBamu, ne radi mi dijeljenje mreže putem wifi-a (mobilna pristupna točka). Dali bi pomogla zamjena kernela? ili na stavim neki drugi ROM iako mi se ovo jako sviđa.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ne bi pomoglo mijenjanje kernela. Odi na thread od jellybama na xda i na zadnjoj ili predzadnjoj stranici sam citao o tome.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice