IPhone 3G jailbreak

poruka: 5
|
čitano: 6.299
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
IPhone 3G jailbreak

Napravio sam ovu temu s namjerom da vam približim Jailbreak.

VAŽNO: Ja nisam autor ovog tutoriala niti sam zaslužan za njegovo stvaranje. Takodjer ne odgovaram za eventualne posljedice nastale korištenjem ovog tutoriala.

Što je to zapravo Jailbrealk?

To je zapravo "crack" vašeg iPhonea, znači dopušta vam da besplatno skidate igrice i programe s neta kojih ima milijun. To radite sa programom instalus koji dolazi s jailbreakom. Ovo je jailbreak samo za iPhone firmwarea 2.1 - 2.2.1

Počnimo

Prvi korak
Napravite folder s imenom Pwnage na vašem Dekstopu.

Downloadajte sljedeće fileove i smjestite ih u novokreirani folder:
- QuickPwn-225-2.zip

ZA ONE KOJI ŽELE UNLOCK:
- 2.2.0 (3G): iPhone1,2_2.2_5G77_Restore.ipsw

ZA ONE KOJI NE ŽELE UNLOCK:
- 2.2.1 (3G): iPhone1,2_2.2.1_5H11_Restore.ipsw

 

 

 

Extractirajte QucikPwn-225-2.zip u novokreirani folder.




Drugi korak
Spojite svoj iPhone s računalom, te pokrenite iTunes.


Odaberite vaš uređaj na lijevoj strani. Sada pritisnite i držite Shift gumb, te kliknite Restore gumb u iTunesu. Restore je preporučljiv zbog toga što neće bezvezno potrošiti dio vašeg prostora na iPhoneu.


Otvorite Pwnage folder s vašeg desktopa, te odaberite firmware ipsw. Kliknite Open gumb da bi nastavili.


Treći korak
Nakon što iTunes dovrši update i vi ugasite iTunes, pokrenite QuickPwn.exe iz Pwnage foldera.


Korak četiri
Provjerite jeli iPhone spojen na računalo i kliknite na plavu strjelicu.


Peti korak
Kliknite Browse gumb i odaberite iPhone firmware s kojim ste maloprije restoreali svoj iPhone.


Šesti korak
Kliknite sada na taj iPhone Firmware te kliknite Open gumb.


Sedmi korak
QuickPwn će sada provjeriti jeli iPhone Firmware valjan. Kliknite plavu strjelicu da bi nastavili.


Osmi korak
Sada možete odabrati što želite dodati u vaš iPhone, Cydia, Installer ili možete promijeniti boot logo. Odaberite što želite i kliknite na plavu strjelicu.


Deveti korak
Sad će vas QucikPwn pitati da potvrdite da je iPhone stvarno spojen preko USBa na računalo. Kliknite plavu strjelicu da nastavite.


Deseti korak
QuickPwn će sad automatski prebaciti vaš iPhone u recovery mode. Kad bude u recovery modeu morati ćete učini sljedeće: Držati Home gumb 5 sekundi, Držati Home i Power gumbove 10 sekundi, te pustiti Power gumb i nastaviti držati Home gumb sve dok se iPhone ne prebaci u DFU mode.

Dobro pratite što vam QucikPwn kaže!


Jedanaesti korak
Kad QuickPwn detektira iPhone u DFU modeu početi će s jailbreak procesom.


Dvanaesti korak
Kad QuickPwn završi jailbreak, javiti će vam da je jailbreak uspješno obavljen.

 

 

 

Nadam se da ce pomoci...Namigiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2009 16:20 (APazinjan).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: IPhone 3G jailbreak
APazinjan kaže...

Prvi korak
Napravite folder s imenom Pwnage na vašem Dekstopu.

 Sve je to lijepo super napisano i vjerojatno zasluzuje sticky i sve, ali ovaj prvi korak me malo nasmijao :)
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3G jailbreak

To sa iClarifieda (http://iclarified.com/entry/index.php?enid=1881&laid=4)?

Ja sam autor toga, ako je odatle (pogledajte dolje, Translated By: DragonSoul). Smijeh

U biti je to svatko mogao sam naći, ali eto, nek se nađe i tu... (iako ne znam koja je iClarifiedova politika što se tiče kopiranog sadržaja O_o).

15 godina
protjeran
offline
RE: IPhone 3G jailbreak
DragonSoul kaže...

To sa iClarifieda (http://iclarified.com/entry/index.php?enid=1881&laid=4)?

Ja sam autor toga, ako je odatle (pogledajte dolje, Translated By: DragonSoul). Smijeh

U biti je to svatko mogao sam naći, ali eto, nek se nađe i tu... (iako ne znam koja je iClarifiedova politika što se tiče kopiranog sadržaja O_o).

 Svaka čast majstore, jesi to sam smislio (mislim otkrio). A što se tiče kopiranja sadržaja nadam se da se neće ljutiti.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3G jailbreak

Ja sam samo napravio prijevod teksta. A metodu je otrkio Dev-Team, koji je sve alate napravio. Zapravo je ovo samo uputa za korištenje alata.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice