Ultimativna tema za iPhone aplikacije izdvojena tema

poruka: 348
|
čitano: 177.526
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Trebam preporuku free igrica i aplikacija dok ne dođe JB {#}

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

skini si FAAD ( free app a day) i apps gone free ... oba programa ti govore koje su aplikacije i igre taj dan free :)

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
zovitemebuha kaže...

skini si FAAD ( free app a day) i apps gone free ... oba programa ti govore koje su aplikacije i igre taj dan free :)

Jel misliš na ovu?

 

http://itunes.apple.com/us/app/faadchat-by-freeappaday.com/id461592938?mt=8

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Kako da odaberem da se appovi u itunes-u skidaju na  D disk, umjesto na C. Na C nemam više mjesta

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
cuspajz kaže...
zovitemebuha kaže...

skini si FAAD ( free app a day) i apps gone free ... oba programa ti govore koje su aplikacije i igre taj dan free :)

Jel misliš na ovu?

 

http://itunes.apple.com/us/app/faadchat-by-freeappaday.com/id461592938?mt=8

da iako imaju jos 2 verzije jedna je free i tu najvise koristim OVO te jedna koja se placa ali je ista stvar kao ovo samo su ikonice bolje poslagane.... te ovo, ova mi je najbolja nekako i nju najvise koristim OVO

15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Razer_Copperhead kaže...
Koja je aplikacija dobra za pratit rezultate u sportu?

My Football Pro (1.99 dolara) - prati samo rezultate nogometa, aplikacija je ok ali ne vrijedi tih 1.99 dolara

LiveScore (FREE) - prati nekoliko vrsta sportova, odlična aplikacija a ujedno je besplatna -> moj favorit

Scores (0.99 dolara) - Dobra i pregledana aplikacija koja također prati nekoliko vrsta sportova

Stisni HVALA ako sam ti pomogao.
16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

interesira me app koja npr, kada me zove bilo tko(ne određeni broj,black list i to)šalje poruku da je korisnik nedostupan ili zauzet a ne da je isključio uređaj. Naravno, da ja vidim tko me zove

Work like you don't need money, love like you've never been hurt, dance like no one's watching And SEED LIKE THERE IS NO BANDWIDTH LIMIT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
micho0305 kaže...

interesira me app koja npr, kada me zove bilo tko(ne određeni broj,black list i to)šalje poruku da je korisnik nedostupan ili zauzet a ne da je isključio uređaj. Naravno, da ja vidim tko me zove

Mislim da bi ti bio dobar iBlacklist (iz Cydia-e). U njemu imaš dovoljno postavki koje bi mislim tebi odgovarale. Samo trebaš malo pročačkati po app-u.

Stisni HVALA ako sam ti pomogao.
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Scorp21 kaže...

 iBlacklist (iz Cydia-e). 

ok, al to imam ooodavno..moram dignut na4.3 da bih stavio novi a to pita previše preinaka, anywayThanks

Work like you don't need money, love like you've never been hurt, dance like no one's watching And SEED LIKE THERE IS NO BANDWIDTH LIMIT
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Danas Monopoly Free LINK

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Mene zanima dal ja mogu kupovat stvari preko stora ako imam JB ipod?Nebi htio popbrat account na to accu pa da bezveze kupujem!Inace preko cega se kupuje jel mogu samo preko paypala?

You got to lose to know how to win
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Preporuka nekoliko korisnih aplikacija poput VLC Remote, Mobile mouse itd?
Gle ko je iza tebe!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Ima li itko da bi mi giftao (

) GTA3 i Gangstar rio (ukupno 2$) pa da mu ja uplatim na racun lovu (ili vec nekako)? :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Itko?
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Clear jednostavna todo app, fenomenalan UI bez strandardnih iOS elemenata, radi isključivo na MT geste. 

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Može proporula igrica koje se mogu igrati preko bluetootha, a da se netreba biti spojen na wifi?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Evo da se pohvalim još jednom aplikacijom koju sam izradio.

Riječ je o HR Biblija koja je proteklih dana najprodavanija aplikacija na hrvatskom App Store-u.

 

Da nebi ispalo da je ovo reklama, želim naglasiti kako sam ja samo developer aplikacije, dok HR Bibliju prodaje Kršćanska sadašnjost koji zadržavaju prava na aplikaciju i na prijevod.

Razumijem da svi nisu vjernici (EDIT: pritom ciljam na katolike), ali iz poštovanja prema onima koji to jesu, nemojte nasrnuti s nepristojnim i izrugujucim komentarima.

 

Pozdrav :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2012 1:27 (ivoleko).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
ivoleko kaže...

Evo da se pohvalim još jednom aplikacijom koju sam izradio.

Riječ je o HR Biblija  koja je proteklih dana najprodavanija aplikacija na hrvatskom App Store-u.

 

Da nebi ispalo da je ovo reklama, želim naglasiti kako sam ja samo developer aplikacije, dok HR Bibliju prodaje Kršćanska sadašnjost koji zadržavaju prava na aplikaciju i na prijevod.

Razumijem da svi nisu vjernici (EDIT: pritom ciljam na katolike), ali iz poštovanja prema onima koji to jesu, nemojte nasrnuti s nepristojnim i izrugujucim komentarima.

 

Pozdrav :)

  Ti se šališ? Prodavati Bibliju? Za novac?

 

To bi trebala biti "knjiga kroz koju se dobiva vječni život", a ovi zarađuju na tome umjesto da dijele besplatno. :bljuv:{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

A misliš li da se kur'an ili vede, mahabharate daju besplatno? ajde ti uloži par mjeseca (okvirno) posla sa prevađanjem, razvijanjem, prepisivanjem i pisanjem koda i onda to nekom daj, a živiš od toga. Da naravno to bi trebala biti knjiga kroz koju se dobiva vječni život, ali sa aplikacijom za iphone ga sigurno nećeš ''zaraditi''

16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Random. kaže...
ivoleko kaže...

Evo da se pohvalim još jednom aplikacijom koju sam izradio.

Riječ je o HR Biblija koja je proteklih dana najprodavanija aplikacija na hrvatskom App Store-u.

 

Da nebi ispalo da je ovo reklama, želim naglasiti kako sam ja samo developer aplikacije, dok HR Bibliju prodaje Kršćanska sadašnjost koji zadržavaju prava na aplikaciju i na prijevod.

Razumijem da svi nisu vjernici (EDIT: pritom ciljam na katolike), ali iz poštovanja prema onima koji to jesu, nemojte nasrnuti s nepristojnim i izrugujucim komentarima.

 

Pozdrav :)

  Ti se šališ? Prodavati Bibliju? Za novac?

 

To bi trebala biti "knjiga kroz koju se dobiva vječni život", a ovi zarađuju na tome umjesto da dijele besplatno. :bljuv:{#}

 

Kršćanska sadašnjost omogućila je svima besplatno čitanje digitalnog izdanja biblije kroz svoje web stranice:

http://biblija.ks.hr/

 

dok se aplikacija za iPhone naplacuje jer donosi mnogo vise mogucnosti.

 

I kao što je rekao kolega iznad, puno truda se ulaže u prevođenje biblije, a posebno i u njezinu digitalizaciju. 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
ivoleko kaže...
Random. kaže...
ivoleko kaže...

Evo da se pohvalim još jednom aplikacijom koju sam izradio.

Riječ je o HR Biblija  koja je proteklih dana najprodavanija aplikacija na hrvatskom App Store-u.

 

Da nebi ispalo da je ovo reklama, želim naglasiti kako sam ja samo developer aplikacije, dok HR Bibliju prodaje Kršćanska sadašnjost koji zadržavaju prava na aplikaciju i na prijevod.

  Ti se šališ? Prodavati Bibliju? Za novac?

To bi trebala biti "knjiga kroz koju se dobiva vječni život", a ovi zarađuju na tome umjesto da dijele besplatno. :bljuv:{#}

Kršćanska sadašnjost omogućila je svima besplatno čitanje digitalnog izdanja biblije kroz svoje web stranice:

http://biblija.ks.hr/

dok se aplikacija za iPhone naplacuje jer donosi mnogo vise mogucnosti.

I kao što je rekao kolega iznad, puno truda se ulaže u prevođenje biblije, a posebno i u njezinu digitalizaciju.

  Pa normalno da će platiti programera. Neka svoj rad i prevođenje financiraju dobrovoljnim prilozima. Drži Isus govor i kaže "Ovaj govor je besplatan a ukoliko želite saznati više i da vam malo objasnim to sve - cijena je 15 srebrnjaka, ipak tu ima posla, nije to samo tako...{#}

 

Neću više oftopičariti.

14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Random. kaže...

  Pa normalno da će platiti programera. Neka svoj rad i prevođenje financiraju dobrovoljnim prilozima. Drži Isus govor i kaže "Ovaj govor je besplatan a ukoliko želite saznati više i da vam malo objasnim to sve - cijena je 15 srebrnjaka, ipak tu ima posla, nije to samo tako...{#}

 

Neću više oftopičariti.

Zašto ne ideš u knjižare i tamo se žališ žašto bibliju prodaju umjesto da je djele besplatno?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
cuspajz kaže...
Random. kaže...

  Pa normalno da će platiti programera. Neka svoj rad i prevođenje financiraju dobrovoljnim prilozima. Drži Isus govor i kaže "Ovaj govor je besplatan a ukoliko želite saznati više i da vam malo objasnim to sve - cijena je 15 srebrnjaka, ipak tu ima posla, nije to samo tako...{#}

 

Neću više oftopičariti.

Zašto ne ideš u knjižare i tamo se žališ žašto bibliju prodaju umjesto da je djele besplatno?

  Knjižara nije kršćanska udruga. Knjižara se prema Bibliji odnosi kao i prema svakoj drugoj knjizi, literatura - i ništa više.

Ovi se zovu "Kršćanska sadašnjost" što će reći da na Bibliju gledaju kao na nešto više od obične literature, a opet se usuđuju zarađivati na tome.

 

Kao što sam rekao, možemo preseliti negdje drugdje ovaj razgovor. Nema smisla ovdje dalje pisati, tema nema veze s tim.

15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Besplatnu bibliju imaš na iBooks. Ako se nekom troši novac na tu specifičnu verziju to je njihova stvar.

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Što je slijedeće? Možda aplikacija za ispovijed? Naravno u njoj mora biti neka opcija instant pokore koja ce se naplaćivati kroz aplikaciju... {#}

Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Random. kaže...
cuspajz kaže...
Random. kaže...

  Pa normalno da će platiti programera. Neka svoj rad i prevođenje financiraju dobrovoljnim prilozima. Drži Isus govor i kaže "Ovaj govor je besplatan a ukoliko želite saznati više i da vam malo objasnim to sve - cijena je 15 srebrnjaka, ipak tu ima posla, nije to samo tako...{#}

 

Neću više oftopičariti.

Zašto ne ideš u knjižare i tamo se žališ žašto bibliju prodaju umjesto da je djele besplatno?

  Knjižara nije kršćanska udruga. Knjižara se prema Bibliji odnosi kao i prema svakoj drugoj knjizi, literatura - i ništa više.

Ovi se zovu "Kršćanska sadašnjost" što će reći da na Bibliju gledaju kao na nešto više od obične literature, a opet se usuđuju zarađivati na tome.

 

Kao što sam rekao, možemo preseliti negdje drugdje ovaj razgovor. Nema smisla ovdje dalje pisati, tema nema veze s tim.

Kršćanska sadašnjost d.o.o. je izdavačka i nakladnačka kuća.

Kad bi slijedili tvoje savjete po pitanju poslovanja vrlo vjerojatno bi odavno propali.

 

A ja nebi dobio posao :)

13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Gdje ste? Dobra je tema...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

iZovi taxi trenutno free!!

tomo007.net63.net BUG tečaj
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

evo da i ovdje postavim pitanje:
Znate možda neku aplikaciju koja bi bila kao nekakav osobni trener za vježbanje? Znači da npr. na početku stavim koliko kg imam i ostalo i onda mi aplikacija postavlja vježbe za određene dane ili tako nešto slično. Imao sam sličnu aplikaciju za Android i dosta mi je pomogla, ali se ne sjećam kako se zvala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 20:31 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice