Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.552.274
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Android borbeni komplet
idem malo oftopic, zašto mi neće da instalira hero of sparta 3.1.0. na lg gt540 optimus ???
If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Prijavi li ti neku gresku? Nisu sve igre predvidjene za sve telefone. Neke radi verzije andorida, neke radi rezolucije a neke radi procesora. Ili kombinacija tih razloga.

:)
14 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
logic kaže...

Prijavi li ti neku gresku? Nisu sve igre predvidjene za sve telefone. Neke radi verzije andorida, neke radi rezolucije a neke radi procesora. Ili kombinacija tih razloga.

kaže mi hero of sparta nije moguće instalirati na ovaj telefon

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

To je sve sto trebas znati ;)

Nije predvidjen za tvoj mob. Ja imam x10 i za masu igara mi kaze to a ne moze se reci da je najslabiji na trzistu ;) Cak sta vise ;)

:)
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

Negdje sam procitao ali ne mogu da se sjetim. Kako se zove program za kalibraciju ekrana ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2010 19:11 (DOPE).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

TO se moze na ovim ekranima?

:)
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Pa.. nisma siguran. znam kada sma citao neke od aplikacija, da sam procitao da postoji neka aplikacija za kalibraciju ekrana.

Misli da sam cak procitao na ovoj temi ali sam je prelistao i nisam skuzio.
16 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

na nokiji 5800 je bila u postavkama opcija za kalibraciju ekrana... tu sam nasao samo ovo ispod napisano, al to nije kalibracija ekrana... bum jos proguglao :D

 

 

odes  menu/sounds & display/g-sensor calibration

 

Slušaj pažljivo, žuti. Tvoje prisustvo me strašno ljuti. Ako što pre ne odjebeš, gadno ćeš da se provedeš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Razliciti su ekrani na 5800 i na desire i x10. Googlaj za kapacitivini i rezistivni ekrani.

:)
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Keiichi kaže...

na nokiji 5800 je bila u postavkama opcija za kalibraciju ekrana... tu sam nasao samo ovo ispod napisano, al to nije kalibracija ekrana... bum jos proguglao :D

 

 

odes  menu/sounds & display/g-sensor calibration

 

Ima i kalibracija ekrana, u keyboard settings

logic kaže...

Razliciti su ekrani na 5800 i na desire i x10. Googlaj za kapacitivini i rezistivni ekrani.

Da, ali tocuh screen je touch screen, znaci kalibracija mora bit ;)

Full HD Addict :)
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Nema to kod mene na gw620. Guglao sam za android ali nisam nista nasao.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Jock. Na x10 nema.

:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
logic kaže...

Razliciti su ekrani na 5800 i na desire i x10. Googlaj za kapacitivini i rezistivni ekrani.

 

poznati mi je to sve :P ( i ona famozna prepirka s nokia userima sto p***e sto su njihovi ekrani resistive :D )

Slušaj pažljivo, žuti. Tvoje prisustvo me strašno ljuti. Ako što pre ne odjebeš, gadno ćeš da se provedeš.
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Ima li netko apk od rockplayer 1.0(za arm v7), ako da nek zvekne PM.

Full HD Addict :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Ja imam za X10. Jel ti to treba?

:)
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
benko kaže...
Ima li netko apk od rockplayer 1.0(za arm v7), ako da nek zvekne PM.

Imaš na marketu

 

BTW: http://www.anplayer.com/index_en.html

ARMV7 1.0.31 Supported Device   Google Nexus One, HTC Desire Incredible EVO , Moto Milestone XT800, Droid Series,Acer Liquid, Samsung Galaxy S, Sony Ericsson X10 ,Dell Thunder Streak, LG LU2300 etc . ARMV7 1.0.31 Supported Device Google Nexus One, HTC Desire Incredible EVO , Moto Milestone XT800, Droid Series,Acer Liquid, Samsung Galaxy S, Sony Ericsson X10 ,Dell Thunder Streak, LG LU2300 etc .
ARMV6_VFP 1.0.31 Supported Device   Samsung SHW-M100S GT-i5700 ,HTC Legend ,etc. ARMV6_VFP 1.0.31 Supported Device Samsung SHW-M100S GT-i5700 ,HTC Legend ,etc.
ARMV6 1.0.31 Supported Device   All models left running Android support ARMv6 instruction set. ARMV6 1.0.31 Supported Device All models left running Android support ARMv6 instruction set.
If at first you don't succeed; call it version 1.0
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2010 22:01 (redrum781).
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

Može li neka preporuka music playera koji pusta folder kao playlist ? Negdje sam i to procitao da ima lai se ne mogu sjetiti gdje.

 

 

EDIT: Nasao sam Music Folder Player. Ima ga na marketu, free.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 21:56 (DOPE).
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
logic kaže...

Moj borbeni komplet:

 

3g data usage - pracenje prometa preko 3g i edge mreze

3g watchdog - isto

apps organizer - kategorizacija programa u grupe i stavljanje grupa na home screen kao widgete

astro manager - file manager

background - download i promjena wallpapera. Ima puno kategorija i sve radi na jedan klik

barcode scanner - samo ime kaze

battery time - stanje baterije

bluetooth file transfer - slanje fileova preko bluetootha

camera pro - bolja verzija aplikaicje za cameru

colornote - zabiljeske na HS

documents to go - kreireanje i pregled word, excell, powerpaint i pdf dokumenata

dolphin browser i opera - internet browseri

easy tether - koristenje moba kao modema za komp

ebuddy i nimbuzz - im programi. Nimbuzz podrzava i razgovore preko skypea

fotmob - pregled dosta europskih liga sa svim podacima i vijestima kao i nadolazeceg SP u fudbalu

google translate - svi znate sta je to

handcent sms - program za sms, bolji od defaultnog

juice defender - program koji gasi 3g vezu. Moze se pdoesiti na mnogo  nacina i znacajano stedi bateriju. U pro erziji kontrolise i MMS i WiFi

motonav - odlicna navigaciju sa odlicnm kartama za bivsu yu i cijelu europu. U sustini iGo za android

mybackuppro - odlicna aplikacija za backup svega

speed test - isto kao i www.speedtest.com

msweet dreams - isto i bolje kao profili na nokijama

system - odlicna aplikacija slicna taskmanageru na kompu. Imas pregled svih sistemskih stvari tipa zauzeca cpu-a, RAMA, zatvaranje aplikacija koje nisu oznacene kao exluded, uninstaler i masa drugih stvari. Treba pripaziti na stvari tipa podesis alarm i onda ugasis taj servis i cudis se sto ne zvoni sto  se meni desavalo ;)

weather widget - prognoza wremena zajedno sa digitalnim satom

 

To je manje vise to plus neke igre

Ako imate pitanaj oko ovih aplikacija ili ako neko zna neku bolju a koja radi nesto sto rade ove molim da mi predlozite.

 

Zaboravih napomenuti da su sve aplikacije isprobane na SE X10 i sa androidom 1.6

od kad sam stavio system aplikaciju 2 put zakasnio na job...nisam skužio zašto ne svira a šef me zeza aauuu što ti je pametan telefon i pusti te da spavaš da se lijepo odmoriš..

get doooooown !!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

I ja ;)

Alarm clock na exclude ;)

:)
16 godina
offline
Android borbeni komplet

Definitivno must have:

 

http://www.softpauer.com/f1app/

If at first you don't succeed; call it version 1.0
 
2 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Ovako

 

Imam htc tattoo, kako staviti neku bolju vremensku prognozu od ove, neznam da je ikad pogodila vrijeme vani, neznam vani pada kiša, a on kaže da je sunčano i obratno :P

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Sta ce ti prognoza onda ;)

Pogledaj kroz prozor ;)

 

Probaj weatherbug elite

:)
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.7.2010 17:02 (logic).
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Pčelica kaže...

Ovako

 

Imam htc tattoo, kako staviti neku bolju vremensku prognozu od ove, neznam da je ikad pogodila vrijeme vani, neznam vani pada kiša, a on kaže da je sunčano i obratno :P

AccuWeather (http://www.androlib.com/android.application.com-accuweather-android-widget-dev-qtjt.aspx) ili wf & clock widget http://handheld.softpedia.com/get/Business/Clock/WF-Clock-Widget-101441.shtml

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Kad smo kod prognoze, što se dešava sa beautiful widgets prognozom? Prikazuje mi samo prognozu za zagreb. Jel to samo meni ili je globalno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Android borbeni komplet

Izašla je nova aplikacija za one koji bi željeli igrati igre s PS1 na svome Android Smartphoneu!

 

Ime aplikacije je PSX4Droid,developer je zottdd i ona vam omogućava pokretanje PS1 Romova na vašem Android Smartphoneu ali ipak korisnici jakih modela poput Desirea,Droid X i Xperie x10 će moći uživati u skoro pa full brzini bez trzanja dok korisnici nešto slabijih uređaja mogu očekivati dosta štekanja.

 

Ako vas zanima da li vaš mobitel može pokrenuti neku igru,skoknite ovdje i provjerite Namigiva

 

http://psx4droid.wikkii.com/wiki/Compatibility

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
 
0 0 hvala 7
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Moze li preporuka neke dobre aplikacije za glazbu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Probaj "Music folder player". Dodas folder kao playlist.
16 godina
offline
Android borbeni komplet

Pricalo se malo o toj igri pa da priupitam :). Igra netko World War? Ja malo poceo, dosao do lvl11 i sada mi vise nije jasno sto ne stima. Skoro nijednu borbu ne mogu pobijediti i isto tako, skoro sve sto mene napadnu pushim. A advisor nakon toga kaze da bi mozda trebao upgrade-ati jedinice, kada stisnem na to prebaci me na unit izbornik gdje mogu samo kupovati jedinice, nisam nigjde nasao upgrade opciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Android borbeni komplet
Solo761 kaže...

Pricalo se malo o toj igri pa da priupitam :). Igra netko World War? Ja malo poceo, dosao do lvl11 i sada mi vise nije jasno sto ne stima. Skoro nijednu borbu ne mogu pobijediti i isto tako, skoro sve sto mene napadnu pushim. A advisor nakon toga kaze da bi mozda trebao upgrade-ati jedinice, kada stisnem na to prebaci me na unit izbornik gdje mogu samo kupovati jedinice, nisam nigjde nasao upgrade opciju.

Dal se za ovu igru treba povezati na internet ili ne?

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
16 godina
offline
Android borbeni komplet

Treba, to je online igra, "tuces" se sa drugim igracima.

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice