Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.521.734
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
kach kaže...

Ako netko trazi mp3 player onda nek skine mort player ,po meni najbolji mp3 player jer sortira po folderima albume i uzasno je jednostavan i pregledan.

A ima li equalizer? Ja sam zasad jedini player sa equalizerom našao je astro player beta, koji je nije baš odličan player, ali jedino snjim mogu malo muziku poboljšati da bolje zvuči...Mada već dugo nisam ni slušao mjuzu iz moba, internet radio spašava stvarSmijeh

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
Stoja kaže...
kach kaže...

Ako netko trazi mp3 player onda nek skine mort player ,po meni najbolji mp3 player jer sortira po folderima albume i uzasno je jednostavan i pregledan.

A ima li equalizer? Ja sam zasad jedini player sa equalizerom našao je astro player beta, koji je nije baš odličan player, ali jedino snjim mogu malo muziku poboljšati da bolje zvuči...Mada već dugo nisam ni slušao mjuzu iz moba, internet radio spašava stvarSmijeh

Nema eq al nema veze nepotreban je, barem meni koristim htc tatto i imam slusalice Denon AH-C252 i zvuk mi je presavrsen pogotovo bass.Duboki tonovi se predobro cuju.Tak da i postoji nekakav eq ostavio bi ga flat skroz nebi ga uopce dirao.

14 godina
protjeran
offline
Android borbeni komplet

Kach jel koristiš one sluške kaj si dobio s Tattoom?Ja ih koristim i takodjer se odlicno cuje,uzivam ih imati na ušima i pustiti mjuze!

 

PS:Daj napiši koje programe i igre imaš na Tattoou!

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2010 21:50 (zgsolja).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
zgsolja kaže...

Kach jel koristiš one sluške kaj si dobio s Tattoom?Ja ih koristim i takodjer se odlicno cuje,uzivam ih imati na ušima i pustiti mjuze!

Nisam ih jos isprobao jer koristim samo inear zbog basa i to al budem bas me zanima kak se cuju.

14 godina
protjeran
offline
Android borbeni komplet

Daj napiši koje programe na Tattou imaš!

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Moj borbeni komplet:

Copilot:Odlicna navigacija sa super kartom i ultra laganim instalom...sve kaj vam treba je wifi veza i odabereta koju kartu ocete ,jezik i program.sve sam skine s neta i instalira predobro.

Astro file manager-odlican program za trazenje fajlova po mobitelu i sd kartici.

AppMonster-aplikacija koja brzo i jednostavno brise ostale aplikacije na mobitelu

Wifi Scanner-odlican program za trazenje i spajanje wifi mreza.

Documents to go 2.0-office za android

Beam reader-pdf reader.

Opera mini 5.1-po meni najbrzi i najbolji web preglednik jedino kaj nema flash al nema veze koristis onda dolphin browser ak oces flash sam kaj sporije ocitava stranice onda.

MortPlayer-odlican mp3 player koj sortira albume po folderima.

Pocket Cloud-program preko kojeg mozete kontrolirati PC na lokalnoj mrezi a.k.a remote desktop na androidu.sam kaj trebate jos dodatno instalirat tight vnc service na PC,upisati svoju ip adresu na mobitel i to je to imate win desktop na androidu.

yxplayer-odlican video player za gledanje divx,xvid filmova.

Camera Pro v3.1-Poboljsava slikanje i ima auto fokus funkciju sto je super i malo su ostrije slike nego s obicnom built in aplikacijom.

3g Watchdog-prati potrosnju prometa preko 3g mreze.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Android borbeni komplet
kach kaže...

Camera Pro v3.1-Poboljsava slikanje i ima auto fokus funkciju sto je super i malo su ostrije slike nego s obicnom built in aplikacijom.

 

 

To je kao zaseban program?Ovako nešto bi trebalo meni,svaka čast!Skidam odmah!

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
kach kaže...

Nema eq al nema veze nepotreban je, barem meni koristim htc tatto i imam slusalice Denon AH-C252 i zvuk mi je presavrsen pogotovo bass.Duboki tonovi se predobro cuju.Tak da i postoji nekakav eq ostavio bi ga flat skroz nebi ga uopce dirao.

Pa evo kad si rekao da je dobar bas odmah si me zainteresirao i skinuo sam da ga testiram. Nisam još stigao sve naslove u mobu preslušati, ali mogu reći da je definitivno št se baseva tiče bolji od ostalih playera ali i dalje mu fali punoća. Tojest nije da fali već samo na određenim frekvencijama je bas udaran, na nešto dubljim i nešto višljim je vrlo, vrlo mlako kao i sa standard playerom. Također mi se učinio i nedostatak viših frekvencija ali još to nisam testirao. Hebiga, nakon SE walkmana jednostavno riječ kao odličan player ne postoji, jedino što njega može pobijediti je sam sony sa dediciranim walkman playerom. Samo zbog toga poželim kupiti sony-ev walkman ali dosta para dođe a žao mi dati tolike pare samo za mjuzu slušati(mislim da dođe nekih 1000kn najjači model). Ali za HTC ovo je solidan player što se reprodukcije tiče, mada bi equalizer taman došao da se ispolira zvuk po mom ukusuNamigiva

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Da al opet najvise ti to i o slusalicama ovisi .Recimo kad slusam drum n bass ili dub step oni full duboki basevi kad idu u pozadini preljepo ih cujem svaki detaljcic tak da to mi se sviđa al normalno sony je sony slazem se oni su super palyeri isto kaj se zvuka tice.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2010 23:35 (kach).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android borbeni komplet
Je slusalice su isto vazne, ja koristim ove koje sam dobio sa SE W995 i na njemu su odlicno zvucale. Sada isto jos slusam na ovom playeru i dojam mi je se poboljsao, definitivno najbolje na desireu sto sam dosad probao. Inace kod mene drum n bass isto vrlo dobro zvuci ali kad se stavi tehnjava onda ovisi od svake pjesme i kakvi su basevi pa onda i kvaliteta dosta varira. Ali nema krcenja na kriticnim pjesmama gdje su drugi playeri padali sto je super :D
Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Android borbeni komplet

Rock Player izaso iz bete!

Takoder vrti i SRTCool

 

 

 

 

Finally, it is 1.0.

 

Comparing to the last public beta, it is improved a lot.

 

Performance:ARMv7 version is 30%+ faster than public beta, ARMv6 version is about 10% faster.

 

Feature:Support srt subtitle, support customize the font size and color for the subtitle.

Feature:Displays clock and battery status, it can be turn off in settings.

Feature:System playback mode, in this mode, RockPlayer may make most of system codec for hardware decoding, it saves battery but supports fewer formats.

Feature:Media info panel over playing view

Feature:Configurable interval for forward/backward seeking, default is 80 seconds.

Feature:Displays media file only and ignore files hidden, may be turned off in settings.

Feature:Displays advertise form Google AdMob in free version

Feature:Displays file extension by default, it may be turned off in settings.

Feature:Support to purge playing history, cannot undo.

Feature:Activation mechanism, user may turn off advertise and Logo displaying over the video by purchasing and activating.

 

Change:Plays video fullscreen by default.

Change:UI improved, icon is more beautiful.

Change:UI layout improved, progress bar is easier to click and is far away from other buttons.

Change:Longer progress bar, it helps to seek accurately.

Change:Time displaying now has shadow.

Change:Now RockPlayer is optimized for ARMv6, ARMv7 and ARMv6_VFP and release as three variants. The guide for choosing is published in the website (http://rockpalyer.freecoder.org).

 

Fixed:The bug of lost sound while playing some high bit-rate movie, it cause a bit more memory usage.

Fixed:The bug of player cannot render the video but only plays sound for some mp4 file.

Fixed:The bug of video and audio are out of sync while playing some special movie file.

 

We provide three variants, ArmV7, ArmV6+VFP, ArmV6, optimized for corresponding chipset. 

 

Full HD Addict :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2010 17:20 (benko).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Instalirao v7 na desire i sve uredno radi. Još nisam probao titlove... Jel se može kako složit playlista? Da mogu malom pustit par crtića za redom?

If at first you don't succeed; call it version 1.0
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Od nedavno su mi nestali komentari na Marketu i AppBrainu. Kako stalno nešto instaliram teško je reći u kojem trenutku se to dogodilo.

Ima li netko sličnih iskustava?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android borbeni komplet
Jel ima kakav dobar program za pokretanje java aplikacija? Tocnije za onu od zagrebacke banke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

Da li postoji aplikacija koja bi mi prikazivala SMS poruke onako kako je do sada bilo a ne ovako ..kao dijalog ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2010 1:20 (DOPE).
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

izbrisi taj program tj. uninstall...neznam koji program koristis, a i slabo si to objasnio Neodlučan

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

prog za sms koji dodje sa andoridom prikazuje poruke kao thread i ne moze se uninstal ;)

:)
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

Nasao sam sinoc SMS manager. Imao kao sto je bilo na starim telefonima   Compose, Inbox, Outbox, Spam i Settings. Jedini je problem sto nema sihronizaciju sa imenikom tako da se svaki broj mora kucati, odnosno, teze raspoznavati poruke ao ne znate brojeve na pamet.

 

 

I da li postoji program koji moze skenirati tekst sa slike ? Znaci da tekst bude upotrebljiv. Nije bitni da li radi sa slikama ili direktno sa kamerom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2010 12:28 (DOPE).
16 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
logic kaže...

prog za sms koji dodje sa andoridom prikazuje poruke kao thread i ne moze se uninstal ;)

...mislio sam da mozda koristi Chomp sms ili Handcent SMS pa da mu se ne svidja i zeli se vratit na staro Osmijeh

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Ljudi, možda sam malo offtopic, al zašto moj HTC desire odjednom neće ić na internet? Neodlučan Na pola metra od rutera sam na kojeg sam spojen...

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man standing has fallen /// Trust no one...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Looka kaže...

Ljudi, možda sam malo offtopic, al zašto moj HTC desire odjednom neće ić na internet? Neodlučan Na pola metra od rutera sam na kojeg sam spojen...

Jel ti upaljen wifi na mobu?

If at first you don't succeed; call it version 1.0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
redrum781 kaže...
Looka kaže...

Ljudi, možda sam malo offtopic, al zašto moj HTC desire odjednom neće ić na internet? Neodlučan Na pola metra od rutera sam na kojeg sam spojen...

Jel ti upaljen wifi na mobu?

Da, koristil sam do sada internet i jednostavno neće više 

 

 

EDIT : Radi, ugasil sam pa opet upalil uređaj.

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man standing has fallen /// Trust no one...
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2010 14:52 (Looka).
15 godina
offline
RE: Android borbeni komplet
Looka kaže...
redrum781 kaže...
Looka kaže...

Ljudi, možda sam malo offtopic, al zašto moj HTC desire odjednom neće ić na internet? Neodlučan Na pola metra od rutera sam na kojeg sam spojen...

Jel ti upaljen wifi na mobu?

Da, koristil sam do sada internet i jednostavno neće više 

 

 

EDIT : Radi, ugasil sam pa opet upalil uređaj.

Kaj si WinMo stavil gore? 

If at first you don't succeed; call it version 1.0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet
redrum781 kaže...
Kaj si WinMo stavil gore? 

Wiiiiin-mooooo?

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man standing has fallen /// Trust no one...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

I ja ne kontam o cemu on al cutim ;)

:)
13 godina
protjeran
offline
RE: Android borbeni komplet
Looka kaže...
redrum781 kaže...
Looka kaže...

Ljudi, možda sam malo offtopic, al zašto moj HTC desire odjednom neće ić na internet?  Neodlučan  Na pola metra od rutera sam na kojeg sam spojen...

Jel ti upaljen wifi na mobu?

Da, koristil sam do sada internet i jednostavno neće više

 

 

EDIT : Radi, ugasil sam pa opet upalil uređaj.

  Ma kupi iphon i nečeš trebat nikad više pitaj, pitaj i pali gasi.Izvadiš iz kutije i deri!

14 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

mora da je prijam loš, nist ne cujem

16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Ajd malo o brojkama.

Kad u pretrazvac ovog foruma ukucam iphone dobijem 15 stranica tema. Kad ukucam desire dobijem 2, HTC 6. Nikad vise pitaj pitaj? Ocigledno ;)

Moras samo deri deri kad nista drugo i ne mozes uraditi ;)

Al sad se zabavljate kad ste otkrili video pozive, multitasking i sl. ;)

 

:)
14 godina
offline
RE: Android borbeni komplet

evo jos jedan phone koji je imao videopoziv... LG Arena!!!

 

 

pa ga to nije učinilo dobrim telefonom. ni mene sretnim vlasnikom.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Android borbeni komplet

Video pozive podrzava masa telefona. I niko se time posebno ne hvali ima ohohoho godina a na svima je to radilo na gsm mrezi. Koja je poneta video poziva samo u kuci ili na poslu.

:)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice