Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.275
|
čitano: 1.222.161
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Za to koristis gmail.
Motorola G5 Plus 3/32
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Skužio, tak da nema potrebe za Gmailom. Bitna je stavka "bundle", ako je to isključeno onda ne grupira. 

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ako netko zna, kako se zove igra radi se o olimpijskoj igri igra se s čovječuljcima, discipline koje su i na olimpijadi (trčanje, skok u dalj, skok s motkom) može se igrati i u dvoje da prvo igra jedan s svojim avatarom a potom drugi igrač? Igrica je recimo stara 3,4 godine. Pokušavao sam je tražiti ali bez uspijeha....

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ovo možda?

 

Pregledaj slične igre ovdje

 

15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jučer sam primjetio da mi slike sa smartphone-a ne idu više u oblak preko google fotografija. Zadnja fotografija mi je syncana sredinom 8 mjeseca, nikakve postavke nisu dirane. Nema više postavki unutar google fotografija di si moga birat koja grupa fotografija ti ide u oblak, a koja ne. Pokušavam sve ali ne ide. Ima li tko kakvo riješenje?

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 8:27 (TiMi79).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Obriši cache od aplikacije i ponovo ju podesiti, nešto ti ne štima.

Meni su sve opcije i dalje tu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 8:37 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
CyberDemonVZ kaže...

Obriši cache od aplikacije i ponovo ju podesiti, nešto ti ne štima.

Meni su sve opcije i dalje tu.

Radi! Hvala. Nisam se uopće sitio pobrisat cache

14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel zna netko aplikaciju koja ima svrhu to-do lise,notesa,i implementacije u kalendar,te da je cross platform (android,ipad (iOS) i po mogućnosti i windows,s time da kalendar bi trebao samo na android).

 

Najbolje što sam došao je evernote plativa verzija,al ni ona kolko vidim nema implementaciju u kalendar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

google keep ako nisi probao.

Motorola G5 Plus 3/32
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Može preporuka neke galerije za slike. Do sad sam imao Piktures al mi se počeo crashati zadnjih par dana pa tražim nešt novo
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
kbenzema kaže...
Može preporuka neke galerije za slike. Do sad sam imao Piktures al mi se počeo crashati zadnjih par dana pa tražim nešt novo

 meni je quickpic odlican. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder

9 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koristio prije al sam odustao od njega jer na dnu slike nema trash ikone, bar prije nije bilo, ne znam kak je sad. Uglavnom instalirao sam Foto Gallery, zasad mi se čini oke.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Igor666 kaže...
kbenzema kaže...
Može preporuka neke galerije za slike. Do sad sam imao Piktures al mi se počeo crashati zadnjih par dana pa tražim nešt novo

 meni je quickpic odlican. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder

 +1 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Moze li preporuka na browser, alternativa operi (zbog problema s history). Hvala
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Može preporuka nekog browsera... reklame su me dosadjivale pa sam skinuo neki ad block browser ali nije mi ni to najsretnije rješenje...

Koji je trenutno top opcenito,po brzini, mogućnostima, pregledu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Meni Opera super radi i ima ad block u sebi.
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Probao sam i operu mini ali moram priznati da je ipak adbloc browser dosta brži,narocito na stranicama sa puno slika ili recimo pljusak.net ne mogu ni otvoriti u operi...

14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel koristi ko deezer besplatnu verziju ? U zadnje vrijeme mi se svaki put kad ju pokrenem ucitava nekih 30 sekundi..

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
maxy0 kaže...

Jel koristi ko deezer besplatnu verziju ? U zadnje vrijeme mi se svaki put kad ju pokrenem ucitava nekih 30 sekundi..

 Ja koristim plačenu verziju, plus dobivam beta izdanja.

 

Probaj ono uobičajeno, reinstaliraj, ili instaliraj verziju prije ove sadašnje. Sve verzije i možeš naći ovdje APKMirror

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
dasan kaže...

Može preporuka nekog browsera... reklame su me dosadjivale pa sam skinuo neki ad block browser ali nije mi ni to najsretnije rješenje...

Koji je trenutno top opcenito,po brzini, mogućnostima, pregledu?

 

Ja koristim Via i odlican je. Plus sada sam nabasao i na Firefox Focus koji ostvarno fantasticno radi. Oba su jako mala, imaju svega 5 mb i lete oba. Tople preporuke :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
10 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

bok ekipa! 

 

imam problem sa spajanjem htc moba na komp. problem je u tome sto nemam opciju za  ukljucivanje usb mass storage kako bih prebacio slike, u mobu je i memorijska kartica na kojoj i jesu slike. 

nudi mi instalaciju htc sync managera koji nakon instalacije ne funkcionira.

 

model moba je desire 610 i 620.

 

moze li itko pomoci??

 

hvala!

 

BF4 - dobra_sprava88
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi


1. Isključite telefon. 2. Izvadite bateriju, SIM i memorijsku karticu i ostavite takav telefon barem 30 sekundi. 2.1 Ako imate adapter SD kartice ili USB Micro SD čitač kartica, pokušajte staviti Micro SD u njega i spojite ga izravno na računalo kako biste vidjeli što se događa. Ako i dalje ne možete pristupiti, onda mora biti problem s memorijskom karticom. 2.2 Ako ste izravno spojili memorijsku karticu na računalo, pokušajte vidjeti što je format datoteke. Trebao bi biti FAT32 s 32Kb alocacijskom jedinicom. Ovaj datotečni sustav nudi najbolji omjer prostora / performansi za veliku memorijsku karticu od 2 GB ili više. 3. Sada vratite i ponovno uključite memorijsku karticu, SIM i bateriju i pričekajte oko 5 minuta da budete 100% sigurni da su sve aplikacije za pokretanje pokrenute i pokrenute. 4. Idite na Postavke> Povezivanje s računalom i provjerite je li odabrana opcija "Pitaj me". 5. Sada, dok provjerite da zaslon nije u stanju čekanja (tj. Zaslon nije isključen i nije zaključan), povežite telefon s računalom. 6. Telefon bi trebao zatražiti na zaslonu koju vrstu veze želite. 7. Odaberite "Disk Drive" i kliknite na gotovi (ili što god je gumb OK, ne znam ga srcem). Sada, ako i dalje ne možete pristupiti memorijskoj kartici s računala, možda imate problema. Sljedeća stvar koju ćete učiniti jest osigurati da USB priključak na računalu nije oštećen ili nešto slično. Dakle, samo kako biste bili sigurni, pokušajte ga povezati s drugom USB priključkom. Također biste se trebali povezati s drugim računalom i provjeriti funkcionira li to. Jer ako jest, to znači da postoji problem s računalom.

Poslano sa Samsung Galaxy J5 2016
10 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
xXTheLuka1998xX kaže...



 hvala na opseznom odgovoru no to nije rjesenje jer imam dva moba htc 610 i 620 i niti na jednom nemam opciju usb mass storage kao sto sam imao na svim android telefonima prije. 

 

memorijska kartica je ispravna.

BF4 - dobra_sprava88
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 14:45 (razor1988).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Probaj updateat software ako nisi. Frend nedavno nije mogao ništa sa S6 prebacit, nije mu nudilo mass storage/media device sve dok nije updateao mob.
10 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
kbenzema kaže...
Probaj updateat software ako nisi. Frend nedavno nije mogao ništa sa S6 prebacit, nije mu nudilo mass storage/media device sve dok nije updateao mob.

 azurirani su!

BF4 - dobra_sprava88
8 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Podržavaju samo MTP, koji radi samo od Windowsa 7 na dalje.

Kruha i igala...
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Trebao bih nekakav program pomocu kojeg mogu okidati screenshotove bez koristenja gumbi da li to postoji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Traži na storeu gesture screenshot (na gestu) ili floating screenshot (vurtualni gumb koji je uvijek na ekranu).

Kaj ti se više sviđa...

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
tomislavivic kaže...

Trebao bih nekakav program pomocu kojeg mogu okidati screenshotove bez koristenja gumbi da li to postoji?

 Pogledaj malo po opcijama, neki mobiteli to imaju po defaultu. Npr moj napravi screenshot ako povučem s tri prsta po ekranu

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel koristi neko Operu na mobitelu? Kak sam prije nekoliko dana ažurirao, uopće mi više ne šljaka bug forum. Ne mogu otvorit teme koje pratim, teme u kojima sudjelujem, ni pp, samo one aktivne.

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice