Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu zaključana tema

poruka: 365
|
čitano: 69.780
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
hitnapcsluzba1 kaže...
DamageHigh kaže...
MatkoBB kaže...

Mene više zanima da li se prodao onaj auto...

Onaj "ko nov, u savršenom stanju"...."a ovo tu je malo ulupljeno, grana pala, ali to vam se samo čini"....polomljenu ratkapu da ne spominjem...{#}

Pokažite kako izgleda Vaš.

Ima li već 15 godina?

Koga boli tuki za auto? niste skužili da Vas zarfkavaju? Npr jedan klinac kojemu sam prodao grafičku na ovom forumu vozi volvo xc90, što bi za njega rekli?

Ako voziš dobar auto dobar si u svom poslu ili ipak nije tako? A još nije počeo niti radit kmeee...

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
14 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Gospon Pavel,kaj je bilo sa vašim starim nickom na forumu - hitnapcsluzba ?

Zaboravili ste lozinku?

Jeste onda formatirali Vaš hard disk,kako to onda klasificirate,kao software-ski ili kao hardware-ski kvar?

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu
ATIRade kaže...
Don Kihoty kaže...
...

Pod 3. - "do neispravnosti grafike neće ni doći". Koja glupost, pa svaka komponenta se kvari, neka prije,
a neka poslije. Ne postoji isplativo održavanje koje će dovesti do toga da se komponenta ne pokravi. Misliš
da bi zamjena ventilatora na grafičkoj ili termalne paste pomogla i spriječila da se neki kondenzator ne napuhne?

Lako je pljuvati po Pavelu, a zašto ti sam ne otvoriš servis i tako zarađuješ? Smatram da je Pavel stariji
od tebe i što nebi trebao imati malo poštovanja prema njemu?

I kao zadnja stvar, koji auto voziš, čisto informativno? Auto od tate ili tvoj?

 

Bla bla stvarno mi se više neda... Ako promjeniš gumu na autu, jesi ti mehaničar? Jer kako vidim sastavio si neko
računalo i sad si informatičar?

...

Hahaha...ova ekipa što replicira Kihoty-ju je najjača.

EDIT: Btw., {#}.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2012 14:31 (DamageHigh).
15 godina
neaktivan
offline
Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

Ovo više nema smisla.

World Championships: 7, GP started: 293, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
 
30 0 hvala 5
14 godina
protjeran
offline
Re: Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

hitnapcsluzba1 kaže...



8ax kaže...

Ako vise nemas argumenata osim "JA IMAM SERVIS SUPERIORAN SAM" ili "VI NEMATE SERVIS HAHA"... gtfo.


Nije to nimalo mala stvar.


Pogotovo kad u rukama držite knjižicu zavoda za zapošljavanje.


Imate li Vi servis?


Htjeli bi ga imati o još kako bi ga htjeli imati


kada bi bili sposobni ga voditi i obaviti posao.




Nije mala stvar imati servis - i raditi s ljudima - te imati svoje ljude, koje opet treba usmjeravati ka boljemu.


Jasno, nije lako pokrenuti posao, osobito u našoj državi, sa malo novca i puno papirologije.


Nije lako voditi posao, ali nije lako ni steći dobro ime.


 


Osobito kod klijenata - što imaju manje znanja - manje su zadovoljni, i obratno (čast iznimkama).


 


Ono što je meni čudno, a to da ti firma i dalje opstaje - osobito u zadnje dvije krizne godine.


Zašto se to pitam?


 


1. Radite najviše terenske servise - po tome - za jedan PC treba da se napravi kvalitetna diagnostika i servis - bar 1 radni sat,


(u servisu - na terenu ako ne i više - jer nitko ne nosi sav mogući alat i sve moguće zamjenske djelove, te ne vrši zahvate lemljenja i slično na terenu - to je suludo)


uz to dodamo vrijeme putovanja - i eventualno vraćanja ako se nešto mijenja u računalu - recimo da minimalno potrošite 2 do 3h - na jednom servisu.


- Ili to masno naplatite, ili morate imati bar još jednog djelatnika - jer u jednom danu vremenski nije moguće obaviti dovoljno servisa da se pokrije jedna direktorska plaća,


režije, utrošeni materijali, najam prostora, energenti za vozilo/la. Gdje je tu isplativost? 


 


Ovdje!


Jasno - roba po nabavnoj cjeni - ali cjena slaganja je 600kn - vrlo domišljato.


Zašto?


1. Zarada na PC-u od 2000kn je između 150kn i 250kn neto, bruto još manje. 


- Servis je po tome čista zarada -> dakle slaganje (polusatno, ako ne i manje, jer osnovni PC od 2k kn ima kućište sa napajanjem, ploču, procesor, ram i optiku, za sve to, 15-30min MAX slaganja) košta 600kn? *kao 6 sati rada u nekom servisu*


2. Zarada na PC-u od 5000kn je između 400kn i 500kn neto, bruto još manje.


- Opet slaganje 600kn -> ali OK, taj PC se MOŽDA slaže 45min, tako ad bi kablovi bili svi fino posloženi. Zar i to košta kao 6h servisa?


 


Naravno - tu je zarada - samo tako servis može robu "dilati" po nabavnoj cjeni.


 


Mušteriji je onda bolje platiti PC 2000kn u pravom shopu, ne dobiti robu po nabavnoj cjeni, dakle recimo da plate taj PC 2150kn,


opet im je to jeftinije 450kn. A za snažnije PC-e da ni ne govorim, jer goto SVE trgovine koje znaju šta rade - svoje konfiguracije slažu besplatno.


 


A ako je ovo istina - šta reći:


BUG.HR/FORUM_Link


 


Ok, kužim, ako je terenska diagnostika - mora se naplatiti - sam izlazak na teren već u startu je gubitak (da se ne naplati naravno).


Diagnostika se treba raditi u servisu - ne na terenu - i mora biti besplatna. U slučaju da klijent ne odluči popravljati računalo


kod Vas u servisu - onda se diagnostika smije, odnosno mora naplatiti - kao utrošeno vrijeme - osobito kod PC-a koji se "vještači" 6h i više.


 


Dakle diagnostika 100kn, u redu, ali molim račun, sa detaljnim izvješćem


što je diagnosticirano, što sve valja a što ne valja. Zar nebi s PDV-om cjena trebala biti


1 radni sat = 100kn + PDV = 125kn?


 


Ali nebitno - bitno je to da ako želite proširiti djelatnost i kvalitetu usluge - servis mora biti obavljan - u servisu - ne na terenu/šupi/podrugu/kafiću etc.


 


Terenski rad se treba obavljati samo tamo gdje nije moguće obavljati servis u servisu - tipa postavljanja mreže u nekoj firmi - povezivanje POS kase i podešavanje


u nekoj firmi, primjerice kafiću, hotelu etc.


 


__________________________________________________________________________________________________________


 


Anyway - malo sam odužio priču - ali želim naglasiti par stvari kao zaključne - dalje se neću javljati u ovoj temi jer je sve već rečeno.


 


Lijepo je imati svoj obrt. Ali bitna je kvaliteta usluge. A slaganje PC-a za 600kn nije kvalitetna usluga - već izrabljivanje.


Nečji roditelji rade 10 dana za 600kn - da bi nahranili četveročlanu obitelj - to nije humana cjena.


 


Najviše što sam ja ikad ikome naplatio servis (baš servis u servisu) je bilo 2h +PDV = 250kn,


makar je na tom računalu utrošeno preko 10h servisa.


 


A druga stva - dobar glas se širi brzo i daleko - a loš još dalje i brže.


BUG je čitan portal - vjerujem da u zadnja 3 dana imate na WEB-u više posjeta negu u zadnjih 5 godina.


 


Promjenite WEB i maknite sve gluposti koje gore pišu. To može još "popušiti" samo neka bakica iz Vukoyebine.


 


Stavite si na WEB LOGO, kontakt broj, eMail, popis usluga i cjenik.


Eventualno kasnije proširite bazu "O nama" - ali bez ovih gluposti koje su sad gore.


 


Kad sam otvorio taj Web - mislio sam da je to servis od dvojice osnovnoškolaca - jer takvu bi web stranicu oni napravili.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice