LG G5 - Rasprava

poruka: 554
|
čitano: 174.400
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

z5 bome uzas

ja
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava

U nekim stvarima i nije, al dobro to je tvoje osobno mišljenje na koje imaš pravo... Da ne krivudamo sa teme, osobno smatram nepotrebne te dual kamere, iako zgodno, al vjerujem da nisu išli na 34mm ili još manje jer onda dobiju fish eye bug i moraju radit na zoomu što nije lako u mobilnom telefonu. Tako da ima smisla ali ja nisam zagovornik toga.

12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

:) da ne bude da sam ga vidio i isprobao. Vidio sam samo te crvenkaste, narancaste slike i dosta mi je.

 

A sad tko sta vise voli.

 

Nekako mi je cudno g3, g4, g5 (ajd ok g3.. al g4 ili g5) nemaju 240 fps a 120 fsp na 720p je... khm..

 

n6p, iphone6s, galaxy s7 to dobro odradjuju :/

ja
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava
bender_007 kaže...

:) da ne bude da sam ga vidio i isprobao. Vidio sam samo te crvenkaste, narancaste slike i dosta mi je.

 

A sad tko sta vise voli.

 

Nekako mi je cudno g3, g4, g5 (ajd ok g3.. al g4 ili g5) nemaju 240 fps a 120 fsp na 720p je... khm..

 

n6p, iphone6s, galaxy s7 to dobro odradjuju :/

 

Loše si gledo 

 

Jest vala čudno, to sam i ja pomislio, nije da 808, 810 a pogotovo 820 to ne mogu... mislim barem 1080p na 120 ako ništa drugo, al 240 na 720p sigurno ide. Vjerojatno ali samo vjerojatno zbog tipa unutarnje memorije i spremanja na istu (iP i S6/S7 koriste bržu unutarnju koliko znam), al ne drži mi to baš vodu...

11 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Je stigo kome pred-naručeni uređaj preko tele2...više mi je pun k. čekati bez ikakve informacije kad bi se moglo pojaviti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava
Diazz72 kaže...

Je stigo kome pred-naručeni uređaj preko tele2...više mi je pun k. čekati bez ikakve informacije kad bi se moglo pojaviti.

Ja ga nisam narucio ali znam da je trebao doci 14.04 a nova informacija je da ne dolazi prije 01.05.

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava
zabranjeniples kaže...
IMHO, lošija baterija je svakao veliki minus, bez obzira na modularnost (izmjenjiva baterija).
Ne kažem da je baterija na G5 katastrofa, ali za očekivat je poraz na ovom polju u odnosu na S7.

Mene samo zanima, koliko od onih što izmjenjivu bateriju navode kao ogroman plus, stvarno i nose sa sobom dvije baterije ?
Spominje se i cam modul i dodatna snaga bateriji...
Koliki će bit broj ljudi, koji i to nose sa sobom.

Ne znam, meni je ovo svakako minus, pogotovo u današnje vrijeme.
Samsung je tu učinio korak naprijed.

 

Evo ja recimo. I ne nosim sa sobom dvije nego tri. Jedna u mobitelu i dvije u pederuši (nije da mi treba, slučajno sam došao do treće:)

Sve skupa zauzima pet puta manje mjesta od prosječnog powerbanka kojeg ljudi vucaraju za sobom ko vanjski disk jbt, da ne govorimo koliko

je praktičnije koristiti mobitel s normalnom njegovom baterijom nego s prikopčanom ciglom. Zapravo toliko malo mjesta zauzimaju da ih nekad ne mogu

napipati u pederuši kad mi trebaju.

 

Punjenje ispražnjenih dodatnih baterija već godinu dana junački i obavlja generički kineski vanjski punjač od 3 dolara.

 

Tko jednom proba, ostatak života valja se od smijeha na svaku raspravu i kuknjavu o tome koliko kome traje baterija i jopcima koji kupuju mobove s neizmjenjivim baterijama.

 

 

 

 

16 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava

 Da, i po meni su nekako najbolje slike od LG G5. HTC me nije impresionirao, a Samsung mi daje malo nabrijane slike. Iphone se drži ok, malo su tamnije od svih ali mi djeluju ok.

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava
Sil kaže...

 Da, i po meni su nekako najbolje slike od LG G5. HTC me nije impresionirao, a Samsung mi daje malo nabrijane slike. Iphone se drži ok, malo su tamnije od svih ali mi djeluju ok.

Slažem se...

 

Nisu fulali s G4 tako da nisam ni sumnjao u G5. Pogotovo što LG ima odlične manual postavke pa nedostatke onaj tko zna uvijek može ispravit.

 

S7 je uvijek bio dobar na Auto postavkama...i s kamerom na S7 se ne može fulat.

 

6s me ugodno iznenadio ali sam znao da Iphone uvijek ima vrhunsku kameru.

 

HTC...bolja nego na M9 i bolja od svih dosadašnjih kamera HTC-a.,ali konkurencija ipak ima više iskustva što se vidi po rezultatima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 9:49 (R36).
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava
Ima ga u SD, 5300kn..

Malo mi je čudno, bakterija i nije tak loša, unatoč 2800mAh i 5.3" QHD rezi ekrana..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
zvonac kaže...
Ima ga u SD, 5300kn..

Malo mi je čudno, bakterija i nije tak loša, unatoč 2800mAh i 5.3" QHD rezi ekrana..

  Ima bakterija koliko ćeš.

 

Nadam se da bude do kraja tjedna ili naj kasnije početkom prvog mj. dostupan u tele2, barem za nas koji smo pred-naručili uređaj.

Ukoliko ne bude dostupan ja uzimam S7, te ko ih j***...jer to je onda fakat pokazatelj da nisu spremni lansirati uređaj.

12 godina
neaktivan
offline
LG G5 - Rasprava

Nemam Vip mrezu ali sam saznao cijene G5 po tarifama koga zanima:

Tarifa M - uredaj 1499kn + 150 24mj

Tarifa L - uredaj 999k + 150kn 24mj

Tarifa XL - uredaj 499kn + 150kn 24mj

 

Mislim da su konkurentne cijene naspram ostalih top uredaja tko uzima putem pretplate.

Jeftiniji od S7 za 500kn po tarifama...

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2016 18:48 (R36).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Stigao je u Vip.Jel ga itko kupio ili mozda isprobao?

 

P.S sada je G4 pala cijena na pretplatu :)

Samsung Galaxy S7 32GB
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2016 12:07 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Smanjili su jednokratnu naknadu ali su povećali mjesečnu (sa 100 na 120kn), pa ti je oko 100kn jeftiniji.

Ja sam čekao G5 ali mi je dizajn loš pa sam uzeo G4. Imam Optimus G, G2, G3 i sad G4

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava
Lol dizajn g5 je loš a g4 je bolji xD
Najjači ste kad uzmete inferiorniji uređaj zbog dizajna. I to bolje očito plastični mob od aluminijskog...
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G5 - Rasprava
G4 s kožnom maskom izgleda neusporedivo bolje nego s plastičnom i ne vidim razloga čemu patit za aluminijom.
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava
aleng3 kaže...

Smanjili su jednokratnu naknadu ali su povećali mjesečnu (sa 100 na 120kn), pa ti je oko 100kn jeftiniji.

Ja sam čekao G5 ali mi je dizajn loš pa sam uzeo G4. Imam Optimus G, G2, G3 i sad G4

 

I ja tako isto odustao od G5 zbog izgleda, a imao G3 i G4 prije toga. Ovaj mi nikako nije sjeo. 

9 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
maks0806 kaže...
Lol dizajn g5 je loš a g4 je bolji xD
Najjači ste kad uzmete inferiorniji uređaj zbog dizajna. I to bolje očito plastični mob od aluminijskog...

 A po čemu je G5 superioran? To tome što će mi otvarati aplikacije 0,005 tisućinki brže od G4? Po onih 16ppi više na manjem zaslonu? Aluminij me ne privlači. Što kad se grebe?  Na G4 zamjenim back cover i nastavim dalje. Jedino što mi se sviđa a da G4 nema jest fingerprint scanner. Što će mi 10% bolji uređaj kad mi se plače kad ga vidim? Meni je LG jednostavno promašio s G5. Modularnost? Daj molim te... Čekam G6 i nasljednika V10.

11 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Evo kaj je meni Tele2 odgovorio:

 

Pitanje: Poštovani iz kojeg razloga LG G5 nije dostupan u Tele2, u VIP-u, kao i ostatku EU je dostupan...di je sad zapelo?

 

Odgovor: Daniele, kod LG-a nažalost. Kod nas bi trebao biti dostupan od 29.04.2016. Robert

 

--LG fakat ima problema sa tim G5 kad ga jednom operateru isporučuje, a drugom ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
aleng3 kaže...
maks0806 kaže...
Lol dizajn g5 je loš a g4 je bolji xD
Najjači ste kad uzmete inferiorniji uređaj zbog dizajna. I to bolje očito plastični mob od aluminijskog...

 A po čemu je G5 superioran? To tome što će mi otvarati aplikacije 0,005 tisućinki brže od G4? Po onih 16ppi više na manjem zaslonu? Aluminij me ne privlači. Što kad se grebe?  Na G4 zamjenim back cover i nastavim dalje. Jedino što mi se sviđa a da G4 nema jest fingerprint scanner. Što će mi 10% bolji uređaj kad mi se plače kad ga vidim? Meni je LG jednostavno promašio s G5. Modularnost? Daj molim te... Čekam G6 i nasljednika V10.

 Pa gle onda si mogao i G3 uzeti, puno ljepši uređaj od G4 a po preformansama je jednak kao i G4 manje više...dok G5 odskače od G4 po preformansama DUPLO.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2016 20:11 (Diazz72).
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Nema smisla spominjati g3 i g4 u istoj recenici. G2 i G3 - to vec da.

ja
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Imao sam G3. Ispao mi i razbio se ekran a i ugovor mi je bio na kraju. Pa sam uzeo G4 u VIP-u. Vidiš, meni to što G5 otvara sekundu brže od G4 i što se boota 2 sekunde brže ne znači apsolutno ništa. Kad vidim Antutu padne mi mrak na oči. Igrice ne igram, filmove/serije na mobu ne gledam pa mi taj score nije važan. Mobitel mi je za poruke, pozive i slikanje/snimanje. Za sve ostalo je laptop .

 
1 2 hvala 1
13 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Meni se G5 sviđa, na kraju krajeva, telefon nećete za zauvijek, godinu ili dvije je kod vas i onda opet novi telefon, a neko i kraće zadrži telefon.

Da je G5 bio dostupan u februaru, uzeo bih njega umjesto Z5

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Imao sam danas "neupaljenog" srebrnog LG G5 u rukama, i slobodno mogu kazati, upoznat sa kvalitetama uopće sve od G2, G3, G4 preko V10, da prelazim nazad u android tabor, prešao bih zbog ovog komada gadgeta! 

U nekoj skoroj budućnosti, ako nastave TAAAAAAAKO odlično sa modelima gadgeta, kroz nasljednika V10 ili G5, nije nemoguće da se konvertiram ili imam dva mobilna, nadasve vrhunski kvalitetna gadgeta! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G5 - Rasprava

http://www.gsmarena.com/lg_g5_vs_samsung_galaxy_s7-review-1433.php

 

Po recenziji bolje slike radi G5 nego S7. Pomalo sam iznenađen...nisam se nadao da su toliko dobro usavršili kameru u Lg-u.

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Eto, ja sam uzeo uređaj u VIP-u danas, nisam mogao izdržati čekati više da ovi lažovi iz Tele2 puste uređaj u prodaju, a razlika u cijeni je mala.

 

Oba operatera su od strane LG-a dobili uređaj na isti dan ( ponedeljak ) što mi je službeno potvrđeno od LG-a i Tele2, te iz tele2 su rekli da će uređaj biti dostupan naj kasnije 29. ( petak ), taj datum nije ispoštovan...te sam iz tog razloga danas otkazo predbilježbu i otišao na ViP...

 

Ugl. uređajem sam i više nego zadovoljan, mnogo bolje mi je sjeo nego što sam mislio dok sam gledao preview-e sa YT-a.

Tamo oni zumiraju kamerom nešto 150x što ljudsko oko ni ne vidi i onda seru da je to nedostatak.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava
Diazz72 kaže...

Eto, ja sam uzeo uređaj u VIP-u danas, nisam mogao izdržati čekati više da ovi lažovi iz Tele2 puste uređaj u prodaju, a razlika u cijeni je mala.

 

Oba operatera su od strane LG-a dobili uređaj na isti dan ( ponedeljak ) što mi je službeno potvrđeno od LG-a i Tele2, te iz tele2 su rekli da će uređaj biti dostupan naj kasnije 29. ( petak ), taj datum nije ispoštovan...te sam iz tog razloga danas otkazo predbilježbu i otišao na ViP...

 

Ugl. uređajem sam i više nego zadovoljan, mnogo bolje mi je sjeo nego što sam mislio dok sam gledao preview-e sa YT-a.

Tamo oni zumiraju kamerom nešto 150x što ljudsko oko ni ne vidi i onda seru da je to nedostatak.

 Daj neke slike moba, neku recenziju napiši!!!

16 godina
offline
LG G5 - Rasprava
@Diazz, aj provjeri kakav je video na G5.. Na G4 je OIS u videu dost neuvjerljiv..

A G5 je ubacio novu opciju i kolko vidim znatno smanjuje trešnju kamere..



Onak sveukupno gledajući, mob je dobar, kamera odlična, nadam se da su ju još softverski dotjerali..

A baterija unatoč manjim kapacitetom, čak je i jako dobra, mada nije u razini S7, al nije ni daleko od nje, LG je napravio dobar posao po tom pitanju....
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice