LG G4 - Rasprava

poruka: 2.288
|
čitano: 422.990
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Radilo je sve normalno dva dana. Danas se idem spojiti na wifi i u statusnoj traci ikonica wifi-a samo blinka i ne uključuje se. Kad uđem u wifi pod postavke, konstantno piše da se uključuje. Kod uključivanja mi se pojavi obavijest "neke wifi mreže nisu dostupne zbog nepoznate lokacije". 

Napravio sam factory reset i igrao se s lokacijom ali nikako da riješim problem. Eto i video, jedino što sam našao na internetu s istim problemom.

 

 

Preporučate li da ga odnesem odmah na servis ili da flasham primjer ovi Genisys rom pa da vidim onda?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2015 13:31 (Abalo).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ljudi zašto još nema AOSP ROM-ova za naš G4? I zašto je ovako slaba xda podrška?

 Lockani bootloaderi...

 

Al ajd, nije tako loše.

 

Ja sam flashao ovaj prerooted

http://forum.xda-developers.com/g4/development/h815-eu-l-p-t-sea-twn-t3176195

 

Na njega sam stavio xposed

http://forum.xda-developers.com/g4/themes-apps/guide-installing-xposed-locked-t3181593

 

Na xposed sam aktivirao nekoliko modula, ukljucujuci i G4tweaksbox

http://forum.xda-developers.com/g4/development/xposed-1-0-beta1g4-tweaksboxtheme-call-t3205820

 

Također sam stavio ovaj kamera mod koji diže kvalitetu slike na 100% i dodaje 60fps 1080p video

http://forum.xda-developers.com/g4/themes-apps/root-60fps-camera-100-photo-quality-t3129460

 

Nakon toga sam stavio ovaj mod kojim mogu mijenjat satove na quick circleu

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/themes-apps/mod-quick-circle-watches-t3000696

 

I na kraju sam stavio key plus aplikaciju kojom mogu modificirat double tapanje volumen tipki, npr sad mi je vol down stock za palit kameru, a vol up za torch

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apptuners.keyplusapp&hl=en

 

 

 

Što se tice drugih stvari:

 

- nova launcher prime je za mene must have

- screen off app, za double tap to lock u nova luncheru

- lg health deinstalacija

- OGyoutube - musthave za mene

- addaway također

- smart settings postavljeni tako kad uštekam aux kabel ili slušalice da odmah pali music app

- Oneplus one camera za snimanje timelapse videa

- Snapseed za obradu fotografija

 

 

10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Abalo kaže...

Radilo je sve normalno dva dana. Danas se idem spojiti na wifi i u statusnoj traci ikonica wifi-a samo blinka i ne uključuje se. Kad uđem u wifi pod postavke, konstantno piše da se uključuje. Kod uključivanja mi se pojavi obavijest "neke wifi mreže nisu dostupne zbog nepoznate lokacije". 

Napravio sam factory reset i igrao se s lokacijom ali nikako da riješim problem. Eto i video, jedino što sam našao na internetu s istim problemom.

 

 

Preporučate li da ga odnesem odmah na servis ili da flasham primjer ovi Genisys rom pa da vidim onda?

 ma nosi u servis

 

15 godina
protjeran
offline
LG G4 - Rasprava

Čekao sam specke novih Nexusa i kad sam vidio dimenzije uređaja pao mi je mrak na oči i sad mi G4 izgleda nekako naprivlačniji.
Kakvo je trenutno stanje sa stockom? Nisam fanatik i ne tražim lag free uređaj ali da u normalnom korištenju nije non stop neki problem s pokretanjem i switchanjem. Koliko SOT-a daje pri normalnom korištenju?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Ja imam stock v10d i praktilčki lag nisam primijetio..povrh toga imam Nova launcher. A SOT bude cca 4 h.
Luc
11 godina
offline
LG G4 - Rasprava

lag je relativno minimalan (jos uvijek se da primjetiti, ali ne toliko koliko na drugim android uredjajima - cast iznimkama), double tap to wake radi 50% vremena, double tap to unlock radi 10% vremena (cak i nakon paljenja ekrana) 

SOT kod mene nikad nije presao 3h30min ali je zato stand by time izvrstan i izguram bez problema 2-3 dana (uz slabije koristenje)

 

ocekujem da ce situacija biti jos bolja sa android 6.0 koji donosi poboljsanja u autonimiji rada uredjaja

 

btw flashao sam zadnji dostupan updejt - V10e (imam ga instaliranog nekoliko tjedana)

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 13:25 (Fanu).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
LG G4 - Rasprava

Ljudi koju metodu koristite za rootanje G4? Očito sam slijep ali nemogu naći ništa na xda.. i jeli moguće staviti TWRP bez otključavanja bootloadera?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ljudi koju metodu koristite za rootanje G4? Očito sam slijep ali nemogu naći ništa na xda.. i jeli moguće staviti TWRP bez otključavanja bootloadera?

 

1) http://forum.xda-developers.com/g4/orig-development/root-tmo-vzw-intl-variants-soon-root-lg-t3164765

 

2) ne

13 godina
odjavljen
offline
LG G4 - Rasprava

Koliko vidim relockanje bootloadera nije moguće trenutno.. Tako da neću riskirati garanciju

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Danas sam dobio iznenadno dobru ponudu za G4, sutra ću ga ići pogledati.

Trebam li na nešto obratiti pažnju osim uobičajenih podudaranja IMEI-a (gdje je naznačen na uređaju?) i service menu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG G4 - Rasprava

Pogledaj ispod poklopca vijke da nisu osteceni jer je to indikator da je mob otvaran (npr. u slucaju da je mijenjan razbijeni ekran).

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 21:22 (Edge).
15 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Kad bi trebao krenuti ovaj. V10e ota?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava

mislis H

13 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Uskoro kupujem G4 pa me zanimaju vasa iskustva i preporuka, koji "kozni" model koristite tj. koji bi mi preporucili? Koliko vidim smedja koza se dosta lakse grebe/unistava tj. crna verzija je izdrzljivija ili je to samo dojam? Uz kozni G4 se dobije i ona plasticna titan maskica zar ne? Koji model G4/masku koristite tj koju preporucate? :)

14 Crna koza
6 Smedja koza
0 Titan plasticna
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Aceruser kaže...

Uskoro kupujem G4 pa me zanimaju vasa iskustva i preporuka, koji "kozni" model koristite tj. koji bi mi preporucili? Koliko vidim smedja koza se dosta lakse grebe/unistava tj. crna verzija je izdrzljivija ili je to samo dojam? Uz kozni G4 se dobije i ona plasticna titan maskica zar ne? Koji model G4/masku koristite tj koju preporucate? :)

 meni je smedja koza osobno puno lijepsa i uocljivija nego crna :)

ja imam smedju i uz nju sam dobio jos zlati poklopac..
rijetko kad stavim tu kožu baš iz razloga da ju ne pohabam brzo...inace imam ovu platicnu i preko nje imam maskicu sa ebaya :)

TiONiO
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Tionio kaže...
Aceruser kaže...

Uskoro kupujem G4 pa me zanimaju vasa iskustva i preporuka, koji "kozni" model koristite tj. koji bi mi preporucili? Koliko vidim smedja koza se dosta lakse grebe/unistava tj. crna verzija je izdrzljivija ili je to samo dojam? Uz kozni G4 se dobije i ona plasticna titan maskica zar ne? Koji model G4/masku koristite tj koju preporucate? :)

 meni je smedja koza osobno puno lijepsa i uocljivija nego crna :)

ja imam smedju i uz nju sam dobio jos zlati poklopac..
rijetko kad stavim tu kožu baš iz razloga da ju ne pohabam brzo...inace imam ovu platicnu i preko nje imam maskicu sa ebaya :)

 

 

 

Isto tako i ja povremeno koristim kozni poklopac (smeđi) samo sto sam ja uz smeđi dobio srebrni plasticni koji mu fenomenalno stoji...mislim na boju.

15 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
ocean77 kaže...

Isto tako i ja povremeno koristim kozni poklopac (smeđi) samo sto sam ja uz smeđi dobio srebrni plasticni koji mu fenomenalno stoji...mislim na boju.

 a neznam kako to..s obzirom da kad kupis smeđu kožu, onda ti i onaj okvir oko kamere bude smeše/zlatne boje 

 a uz taj okvir, normalno, najbolje paše i maskica baš te boje! 
 

TiONiO
11 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Jel ima novosti oko update na 6.0?? Vidim clanke da dolazi uskoro?

P.S koliko kosta brzi punjac za LG G4 i kolika mu je cijena otprilike?

LG G2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Lg ce prvi dobit MM kap i prosle godine loli lg g3 a trebao bi doc 

Krajem godine 

..p.s nexus ne racunam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Tionio kaže...
ocean77 kaže...

Isto tako i ja povremeno koristim kozni poklopac (smeđi) samo sto sam ja uz smeđi dobio srebrni plasticni koji mu fenomenalno stoji...mislim na boju.

 a neznam kako to..s obzirom da kad kupis smeđu kožu, onda ti i onaj okvir oko kamere bude smeše/zlatne boje 

 a uz taj okvir, normalno, najbolje paše i maskica baš te boje! 
 

 

 

Kod mene je oko kamere sve srebrne boje, a kupio sam sa smeđim koznim poklopcem tako da neznam o cemu pricas.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2015 20:05 (ocean77).
15 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

I meni je srebrne boje a kupio sa smedim poklopcem....

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.mobile01.com%2Ftopicdetail.php%3Ff%3D581%26t%3D4459463

 

Bome G4 se dobro nosi sa RX1

lijepo je za vidit za što je sve sposobna kamera na G4, definitvno rastura kamera..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Sljedeći tjedan stiže 6.0 na G4. Prvo će ga dobit Poljaci...

 

 

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
R36 kaže...

Sljedeći tjedan stiže 6.0 na G4. Prvo će ga dobit Poljaci...

 

 

 Jos da dobijemo sve kao na ovom novom LG-u za cam hh

 

Pitanje sto se tice micro sd-a koji je dobar za kupiti jel mora biti sandsik extreme ili mogu biti one verzija 10 ? 

Na sto trebam pripaziti

16 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava

 

Opa fino to je dosta brzo , znaci flashamo uskoro nice!

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
INKOGNITO3 kaže...
R36 kaže...

Sljedeći tjedan stiže 6.0 na G4. Prvo će ga dobit Poljaci...

 

 

 Jos da dobijemo sve kao na ovom novom LG-u za cam hh

 

Pitanje sto se tice micro sd-a koji je dobar za kupiti jel mora biti sandsik extreme ili mogu biti one verzija 10 ? 

Na sto trebam pripaziti

ovisi za što ti treba, ako snimaš dosta videa ili želiš veće brzine pisanja/čitanja onda svakako SanDisk Extreme ili Extreme Pro. Ja sam si uzeo Extreme od 32GB sa UHS-3 jer obično snimim 4K video pa mi je dobra što se tiće brzine čitanja i pisanja. 

8 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Pozdrav, razmišljam o kupnji LG G4, ali sam u par recenzija naletio na činjenicu da se mobitel s kožnim poklopcem klacka tijekom korištenja na ravnoj površini (npr. stolu), da li zbog šava na maski ili jer je uređaj sam po sebi zakrivljen. Predstavlja li to zaista problem tj. jeste li imali poteškoća s korištenjem mobitela na stolu vezano uz to klackanje/pomicanje? Hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Nije zbog šava, nego zbog zakrivljenosti. A tipkat se može..na sredini ekrana bez problema, a na rubovima treba nježno dirati ekran, inače se naravno pomakne mob.
Luc
8 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2015 17:26 (odvjetnik).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice